Cena očkovania

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Cena očkovania

Poslaťod pigie » Štv 27.01.2011 10:22

Mackie - veru mam po ceste, len to nevychadza. Bud zabudnem, alebo nechcem veta buntosit v nedelu kvoli ockovaniu :ach: A potom uz ockovat musim kvoli nejakej vystave, kam chcem ist a uz si moc nenavyberam :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Cena očkovania

Poslaťod Cathie » Pon 21.02.2011 23:06

My sme ockovali na dvakrat - najprv kompletku infekcnych a potom o tri tyzdne na to besnotu. Ako tu tak teraz sledujem ceny, tusim predsalen tam platime o nieco viac, ako by sme zaplatili inde, hm.. besnota s lysetkou - 15 eur, kompletka - 21 eur. Tzn dokopy rocne preockovanie = 36 eur ... ach boze, moj drahy pes :lol:
Na druhej strane za tych par eur navyse by som nemenila, pre mna je vzdy kazda navsteva prijemnym zazitkom - stretnutie s ludmi, ktorych pes fakt zaujima, sleduju a pamataju si ju odkedy sme tam a pracu si robia dokladne - popytaju sa, skontroluju, vysetria, zaockuju, vyhladkaju, pokecaju :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Cena očkovania

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 21.02.2011 23:07

Cathie píše:My sme ockovali na dvakrat - najprv kompletku infekcnych a potom o tri tyzdne na to besnotu. Ako tu tak teraz sledujem ceny, tusim predsalen tam platime o nieco viac, ako by sme zaplatili inde, hm.. besnota s lysetkou - 15 eur, kompletka - 21 eur. Tzn dokopy rocne preockovanie = 36 eur ... ach boze, moj drahy pes :lol:
Na druhej strane za tych par eur navyse by som nemenila, pre mna je vzdy kazda navsteva prijemnym zazitkom - stretnutie s ludmi, ktorych pes fakt zaujima, sleduju a pamataju si ju odkedy sme tam a pracu si robia dokladne - popytaju sa, skontroluju, vysetria, zaockuju, vyhladkaju, pokecaju :smile:
:jop: :jop:
presne tak radsej viac eur a dobry pocit :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Cena očkovania

Poslaťod Maruška » Pon 25.04.2011 11:50

Ludia ked to t čítam...akože waaw :oo: To nemyslíte vážne s tými cenami.... U nás je normálna 5kombinácia okolo 7 eur, besnota je 3 eurá... nikdy som za očkovanie jedného psa nenechala viac jak 10 eur :no:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Cena očkovania

Poslaťod Bellss » Str 18.05.2011 19:20

Prosím vás neviete mi povedať koľko stojí približne prvé očkovanie šteniatka v 6 týždňoch? Odčervené je už 2.. Iba očkovanie, aby mohlo chodiť, medzi ľudí a k psom. ďakujem..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Cena očkovania

Poslaťod Domča » Pia 20.05.2011 18:40

My sme boli včera s malým v Poprade, tak za kompletku s besnotou som tam nechala 20 €........ z toho je 8 za prehliadku :/ ........ a u nás v SNV som bola očkovať mojich dvoch RTW a za oboch, za kompletky som dala 26,60 €...... takže rozdiel dosť, ale v snv som nikdy nezažila aby sami od seba prehliadli psa.....
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: Cena očkovania

Poslaťod sandrejka » Pia 20.05.2011 19:53

Offtopic: Domca, mne sa napriklad nepaci, ked veterinar zaockuje psa len tak, bez toho, aby videl, aky je jeho zdravotny stav. Predpokladam, ze si bola tam, kde chodime my - my sme boli minuly tyzden a dr. Nahalka mi pozrel oboch bez vyzvania - keby to nespravil, tak ho o to poziadam. :yes:

Aby som nebola iba OT, za zaockovanie oboch hafanov v Poprade - mensi mal tretie "steniatkovske" ockovanie v 12 tyzdnoch a vacsi preockovanie po roku (bez besnoty), som platila cca 40 eur (z coho bolo 16 eur za 2 prehliadky).
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Cena očkovania

Poslaťod Bellss » Str 01.06.2011 17:38

My sme boli dať zaočkovať šteniatka na tých 6 týždňov, no a za obe šteniatka, plus veterinárny preukaz sme platili 18 eur :yes: čo sa mi zdá celkom normálne cena a ešte pán veterinár prezrel šteniatkam, uši, zuby, oči a aj bruško. Boli sme spokojný :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Cena očkovania

Poslaťod Haleth » Str 29.06.2011 9:58

neviete mi náhodou povedať cenu obvyklej ročnej revakcinácie v Nitre ? asi to bude lacnejšie ako v Bratislave, že ? :prd:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Cena očkovania

Poslaťod Margita » Str 29.06.2011 21:52

ja som za ockovanie komplet platila do 25€ a vysetrenie sa aj snazila pani MVDr spravit ale moj pes je tak trosku hystericky co sa veterinarov tyka tak to nebolo mozne :ha: aby ho bolo mozne zaockovat som ho musela zdvihnut do vzduchu chmatom za kozu na krku a za chvost inak sa to nedalo :lol: inac je to velmi mily psik
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Cena očkovania

Poslaťod Haleth » Štv 30.06.2011 18:16

Margita a ja mám nebezpečného psa :heh:

nakoniec sme boli v Nitre a besnota + každoročná kompletka 15 € - odteraz chodíme do Nitry očkovať, blbá Bratislava :ach:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Cena očkovania

Poslaťod hruska » Ned 03.07.2011 14:50

To fakt iba tolko? Tu besnota 15€, infekcne 18€ :prd:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Cena očkovania

Poslaťod Haleth » Ned 03.07.2011 17:30

no veď toto ! mňa tá cesta nič nestála, čiže nemám dôvod tam nechodiť
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Cena očkovania

Poslaťod pimpa » Ned 03.07.2011 19:53

my sme sa boli ockovat vo svrtok, kopletofka+lysetka+prehliadka 14€
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Cena očkovania

Poslaťod Mackie » Ned 03.07.2011 21:13

hruska kde tu? :oo: ved za to mam komplet pre 2 psov a este aj veceru pre nich aj pre seba
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie