Košice - MVDr. Darina Pilecká

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod Silvush » Pia 20.11.2009 21:46

Naša milá , zlatá pani veterinárka... Chodíte k nej niekto ? :no:
Sme s ňou velmi spokojní a nevymenili by sme ju za nikoho iného :hi:

Adresa : Košice (Jazero), Levočská 3 , 040 12
Telefón : +421 904 184 530
Silvush
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Košice - MVDr.Pilecká Darina

Poslaťod matuzalem » Ned 13.12.2009 16:25

ano ja tam chodim na očkovania suhlasim veľmi mila lekarka. :jop:
matuzalem
Nováčik
 
Príspevky: 43

Re: Košice - MVDr.Pilecká Darina

Poslaťod Magda » Štv 11.02.2010 11:43

Aj my tam chodíme s našimi hafanmi a pred pár rokmi mi zachránila aj moju mačičku Tusy, z ktorej po zrážke s autom bola len krvavá chlpatá handra, ale nevzdali sme to a tisíckrát za to pani doktorke Pileckej ďakujem, že zvolila tú správnejšiu možnosť a nie tú ľahšiu-utratiť. Tusy zrejme obetovala 8 z 9tich mačacích životov, ale darí sa jej dobre a okrem bytu a záhrady už na cestu nelezie.
Magda
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Košice - MVDr.Pilecká Darina

Poslaťod Luculka » Štv 11.02.2010 16:37

Ahojte, aj ja chodím ku Dr. Pileckej, máme to hned na sídlisku a je naozaj velmi milá a má veľmi ľudský, resp. zvierací prístup :heh:

a ten jej malý hrubosrstý vendézsky baset Artuško je prekrásny :yes:
Luculka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 500
Bydlisko: Košice, sídlisko nad Jazerom

Re: Košice - MVDr.Pilecká Darina

Poslaťod Silvush » Uto 16.02.2010 12:24

Ano , Artuško je strašne zlatý a zvedavý :lol: Každého "pacienta" musí osobne privítať ... A Ambulancia je už zväčšená a keď som tam bola naposledy tak okrem Pani veterinárky tam boli aj 2 praktikantky :no:
Silvush
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Košice - MVDr.Pilecká Darina

Poslaťod daniela1 » Sob 24.04.2010 5:51

To, že je pani doktorka milá, to nemôžem poprieť, ale táto pani doktorka tiež:
- lieči bez stanovenia presnej diagnózy a tak sa stalo, že liečila zápal obličiek u mačky, ktorá mala na obličkách tri nádory,
- zápal pľúc u ďalšej, kde nakoniec šlo len o nachladnutie,
- nevydáva doklady o zaplatení,
- nevydáva očkovacie preukazy u mačiek (u psov neviem, nemám skúsenosti).
Teraz máme zase problém s kocúrom, začal močiť krv, volala som jej, mali sme prísť ráno na odber krvi, moču a na ultrazvuk...nakoniec sa nerobili vyšetrenia žiadne, len sa napichali injekcie. Celý deň kocúr nemočil, tak sme s ním šli večer narýchlo k inému doktorovi, ktorý bol zhrozený, že sa problém s močovými cestami a obličkami lieči bez stanovenia diagnózy. Vybavil nám ráno vyšetrenie v nemocnici. Tam sme dostali okrem všetkých vyšetrení aj riadny doklad o zaplatení so všetkými položkami, takže nie je problém zistiť, čo bolo robené a za čo sme platili. A je mi divné, že u p. doktorky Pileckej sme zaplatili za tri injekcie bez dokladu o zaplatení skoro 25 € a v nemocnici za odbery, injekcie, ultrazvuk dokopy tiež toľko.
Nechcem p. doktorke krivdiť, ale určite už k nej viac nepôjdem. Mám totiž pocit, že s úsmevom na tvári ryžuje na zvieratkách.
daniela1
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Košice - MVDr.Pilecká Darina

Poslaťod seraffa » Pon 03.05.2010 7:40

No tak s tym predoslym prispevkom plnohodnotne suhlasim... sice vecsinou chodime len na ockovania ale naposledy pomohla mojej cice s tym ze mala stare zranenie a skaredo krivala... teraz je to uz omnoho lepsie... len sa bojim ze najblizsie sa uz nemusi trafit... ona jej proste nieco napichala nieco dala... nakoniec osm zistila ze ju aj odblsila co bolo uplne zbytocne pretoze som ju predtym potrebovala okupat takze som si odblsovanie zaplatila nadarmo aj ked neviem ani kolko to stalo... kedze sme nedostali ziadne potvrdenie o zaplateni ani co som vsetko platila... takze radsej idem skusit niekoho ineho pocula som ze na skolskej su dobry veterinari tak idem radsej tam... pani pilecka sa mi velmi nepozdava...
seraffa
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod Karla89 » Štv 04.11.2010 12:39

Ja som s ňou maximálne spokojná. Zachránila môjho psa, pretože som s ním bola na veterine pri Univerzite, a tam mi pani doktorka rovno povedala nech ho dáme preč lebo bude do konca života chorý a ešte k tomu pol hodinu pozerala pod mikroskop a nevedela prísť na to, čo psovi je. Prišli sme k doktorke Pileckej, tá mu dala 2 injekcie, nejaké tabletky a o pár mesiacov sa pes vyliečil. Každý veterinár je na to, aby zviera liečil, nie na to, aby ho dával utratiť alebo radil ľuďom, že ho majú dať utratiť. Preto na Komenského už nikdy viac nepôjdem. Čo sa týka dokladu o zaplatení, mne ho netreba. Viem že vždy pomôže hocijakému zvieratku, s ktorým tam prídem a vidno, že vie čo robí.
A čo sa týka veteriny na školskej, môj priateľ tam chodil, ale odišiel odtiaľ, pretože pán múdry veterinár nemal čas na jedno vyšetrenie, lebo on má toho veľa na práci. Ďakujem pekne za taký prístup, v živote by som tam nešla. Na Komenského sa tiež všetci tvária že sú najmúdrejší na svete, je tam milión praktikantiek, ale nikto nič nevie. Keby som tam ostala, môj pes by asi už nežil.
Takže čo sa týka pani doktorky Pileckej, každý má svoj názor, niekto má dobré skúsenosti, niekto zlé, je to vaša vec. Ja som s ňou maximálne spokojná a nikam inam nepôjdem.
Karla89
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod Shel-chan » Štv 10.02.2011 18:24

Offtopic: Karla, je tam milion praktikantiek (A praktikantov) pretoze vyssie rocniky studentov maju tie staze povinne, a dokonca sa uz zrusila aj moznost urobit si ich na inej veterine. Nie pravde stastne riesenie, podla mna.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod Retuska » Uto 02.08.2011 21:07

Ahojte,chcela by som sa opytat,ci enviete orientacne kolko stoji u pani veterinarky cistenie zubkov pre psika....mam civavku a tomu treba pomalicky kazdy rok cistit:((
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod psickarka_157 » Uto 02.08.2011 21:11

Tato veterinarka je perfektna. Je to :jop: :jop: :jop: :jop: :winner: :no: :smile:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý ťa má radšej ako sám seba.
psickarka_157
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod kacapuko » Str 10.08.2011 15:34

NIKDY V ZIVOTE !!! Ju nikdy !!! zabila mojho milacika !!! sa pozerala ako sa dusi po pripravku, ktory sama mu dala !!!
kacapuko
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod kacapuko » Str 10.08.2011 16:51

Silvush píše:Naša milá , zlatá pani veterinárka... Chodíte k nej niekto ? :no:
Sme s ňou velmi spokojní a nevymenili by sme ju za nikoho iného :hi:

Adresa : Košice (Jazero), Levočská 3 , 040 12
Telefón : +421 904 184 530



nie vzdy to, ze je mila, znamena, ze aj vie co robi ...
kacapuko
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod Retuska » Pia 09.09.2011 9:14

no tu musim suhlasit,nedavno som nasla psika tak som isla zanou(chodim k nej s kocurom a psikom este),mala tam este 1 pacienta ,vybehla spytala somsa ci daneho psa nepozna odvrkla ze nie tak soms a opytala ci vyzera v poriadku a tak ona z diialky 2 metrov usudila ze je uplne zdravy nic mu nieje a odisla.Bez toho aby sa pozrela ci nema v sebe neico alebo co.Teraz tam ma praktikantky tie su mile ale tento jej pristup sa mi nepacil.Navyse je sppomalena.Uznavam,kastrovala mi kocurika a je v poriadku aj psikovi lieky naordinovala ale niekedy ma jej pristup zaraza:/
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: Košice - MVDr. Darina Pilecká

Poslaťod dancus75 » Str 11.04.2012 13:22

Dobry den,

s pani doktorou Pileckou som velmi spokojna, chodim ku nej uz dlhe roky, mam kokerspaniela fenku, ktora ma 13
rokov a je vo vybornom ,,technickom stave" samozrejme, aj vdaka pani doktorke, ktora sa o nu perfetkne stara.
nikdy som nemala problem, aby bola neochotna,alebo aby nieco zanedbala. VZDY mala velmi ochotny a priatelsky pristup ku mojmu psikovi,ale aj ostatnym co som videla ked som tam bola a nie len ona ale aj pani doktorka Majerova je velmi velmi zlata a mila doktorka A HLAVNE OBIDVE VEDIA CO ROBIA.
kazdy ma svoj nazor,ale ja ani na jednu nedam dopustit a urcite by som odporucila tuto veterinarnu ambulanciu kazdemu.
nie som sice zo sidliska nad jazerom, ale ,,za dobrym" sa oplati cestovat :-)

s pozdravom dancus
dancus75
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie