Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Poslaťod Fénix » Pon 07.02.2011 22:41

Pred nedávnom som chodil so švagrovym psom k tomuto pánovi doktorovi. I keď diagnoza bola vazna, neskor bola potvrdena aj v Brne a neskoncilo to happyendom :ua: musim povedat ze som rad ze aj v nasich koncinach mame takeho veterinara. :jop:
Fénix
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 68
Bydlisko: Záhorie

Re: Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Poslaťod Rocco » Štv 28.04.2011 16:27

Dobrý deň,

máme skúsenosť s MVDr. Šimekom, je to odborník s veľkým O. Špičkové vybavenie, úžasný prístup, ochota, ľudskosť a veľa iného čo nás nemierne potešilo. Ešte presne neviem ako liečba nášho psíka dopadne, ale vďaka lekárovi nám pes chodí. Doporučujem MVDr. Šimeka.
Rocco
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Poslaťod bela2001 » Štv 14.07.2011 19:03

Ja nemám dobré skúsenosti s dr. XXX,pretož maja fenka mala nádor.2 veterinári to potvrdili a dali jej aj lieky na srdce-mala slabé,ale 1 veterinár odcestoval a fenka už nejedla,nepila,ani nechodila a težko dýchala,tak sme s nou išli dr.šimekovi,ale on mal pacienta,tak nás zobrala dr.Hlavičková.Odmerala jej teplotu a také bežné veci.Chcela jej robiť biopsiu a dalšie vyšetrenia,ale len by sa potvrdil nádor.Len za vyšetrenie zobrala dosť penazí.Dala jej lieky,ale že nemôže viac spraviť.Večer sme je dali lieky a na druhý deň už nevládala dýchať,dusila sa.Konečne sa vrátil náš veto a povedal,že tieto lieky on ani psom nedáva,pretože srdce vyšťavia úplne a mala v plúcach ovela viac vody ako predtým,aj pod kožou na krku a bruchu jej vysela koža kde mala strašne vela vody.Takže fenke dala zlé lieky,takže by sa nedožila ani rána.Náš veto ju musel utratiť,inak by sa v noci zadusila.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Poslaťod Juraj _ » Ned 31.07.2011 6:44

Rocco píše:Dobrý deň,

máme skúsenosť s MVDr. Šimekom, je to odborník s veľkým O. Špičkové vybavenie, úžasný prístup, ochota, ľudskosť a veľa iného čo nás nemierne potešilo. Ešte presne neviem ako liečba nášho psíka dopadne, ale vďaka lekárovi nám pes chodí. Doporučujem MVDr. Šimeka.
Tak aspoň niekto všetko nerieši utratením.
Juraj _
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Poslaťod bela2001 » Uto 02.08.2011 12:09

To je ovela lepšie ked sa psík udusí a trápi sa????????
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Senica - VETGUARD - MVDr. Juraj Šimek

Poslaťod Juraj _ » Pia 05.08.2011 3:23

bela2001 píše:To je ovela lepšie ked sa psík udusí a trápi sa????????
To si napísala/tvrdíš iba ty a nie ja, ani nikto iný na fóre.

Navyše to asi bola iba rečnícka otázka. Napríklad: ,,Je Zem guľatá?" - rečnícka otázka, ktorou chce človek niečo vyjadriť a nie pýtať sa.

Ja som napísal, že: "...všetko nerieši..." To slovo "všetko" si v tej vete nevidela? Podľa mňa si to videla, takže ide explicitne o rečnícku otázku.
Juraj _
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie