Bratislava - VetPoint

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava - VetPoint

Poslaťod OlinkoBullterrier » Štv 19.02.2009 20:22

dneska si priznal ze posral operaciu ten doktor. jeho reakcia? hm, neco som tam asi pokazil, je to skratka pech. tak som si vypytal rontgeny a chorobopisy a viete co som sa docital? Teda docital, odmietli mi ich vydat, az ked som zvysil hlas tak sa nejako spamatali ale vydali mi ich az dve hodiny od mojho telefonatu. evidentne je to tam dodatocne pripisane. Citajte:
na zaklade predchadzajucich a stale pretrvavajucich komplikacii nedodrziavanie pooperacneho rezimu-majitel psa absolutne nezvlada.
pritom mi ten doktor na kazdej navsteve hovoril aky sme skveli jak sa skvele onho starame, a ze to co sa mu deje s nohou je uplne v poriadku... spravil sa mu na tej nohe vcera ako palec velky pluzgier. Kost ma rozbitu, implantat posunuty o 1,5 cm po druhy krat. Volal som druhemu doktorovi, co mi poradili ze je dobry, ten povedal ze ci ten doktor je normalny ze mu tam dal implantat ze to sa dava platnicka. Dnes ako som tam bol pre tie papiere tak sa ma snazil presvedcit aby som dosiel na dalsiu operaciu tej nohy, na externy ram. Myslel som ze preskocim stol a dam mu na nos. Zazili ste taketo nieco niekedy?
OlinkoBullterrier
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava, Petržalka

Re: Prasina?

Poslaťod lucik » Štv 19.02.2009 20:39

nastastie nezazila, ale.. nie je to zalovatelne? to co je za k...a ten veterinar? odkial si, kto je ten veterinar a kde? zverejni, nech aj ini vedia na koho si treba davat pozor..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Prasina?

Poslaťod quinty » Štv 19.02.2009 21:01

:oo: :oo: :oo: Zverejni, aby už mal čo najmenej zákazníkov, veˇto ani nie je veterinár , ale masiar, aj ten by možno odviedol lepšiu prácu :prd:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: Prasina?

Poslaťod OlinkoBullterrier » Štv 19.02.2009 21:13

Pavol Valasek, Bratislava Petrzalka, Gessayova 3.
Zverejnim vam aj snimky z rontgenu, zajtra, a hovorim, ze ked sme dosli prvy krat s tou zlomenou nohou, bola naozaj nadherna oproti tomu co tam ma teraz
OlinkoBullterrier
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava, Petržalka

Re: Prasina?

Poslaťod quinty » Štv 19.02.2009 21:17

OlinkoBullterrier píše:Pavol Valasek, Bratislava Petrzalka, Gessayova 3.
Zverejnim vam aj snimky z rontgenu, zajtra, a hovorim, ze ked sme dosli prvy krat s tou zlomenou nohou, bola naozaj nadherna oproti tomu co tam ma teraz

Tak dúfajme, že sa mu klientela preriedi a potom si môže svoju vlastnú nohu prevazovať za 20 €.
No a tvojmu hafanovi držím palce nech ho druhý veterinár dá čo najskôr do poriadku, po riadnom ošetrení by sa mu stav mal zlepšovať. :jop:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: Prasina?

Poslaťod OlinkoBullterrier » Štv 19.02.2009 21:29

v ziadnom pripade nezverujte svoje zviera veterinarnej klinike v petrzalke VET POINT !!!!
OlinkoBullterrier
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava, Petržalka

Re: Prasina?

Poslaťod max » Štv 19.02.2009 21:52

Tak mi to tak pripada, ze jedine co vedia vo Vetpoint je zdierat svojich klientov. Za obycajne ockovanie sme tam nechali 1200 SK :oo: :hmm:

Offtopic: OlinkoBulterriet drzime palce nech daju nozku do poriadku. Je to krasny bulik, myslim, ze sme sa aj parkrat stretli so sestrinou bulickou. Tak nech sa zase mozu trosku pojasit.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 720

Re: Prasina?

Poslaťod OlinkoBullterrier » Štv 19.02.2009 22:26

je to hrozne, o peniaze ani tak nejde akurat dufam ze mi ho v jarovciach poskladaju znova dokopy. fakt mi ho je neuveritelne luto
OlinkoBullterrier
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava, Petržalka

Re: Prasina?

Poslaťod quinty » Pia 20.02.2009 8:27

Hlavu hore, všetko dobre dopadne. :jop:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

VetPoint Bratislava

Poslaťod Sana » Uto 01.09.2009 8:02

Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Kikz » Uto 01.09.2009 10:23

nemám slov :oo: ako zažila som už všeličo, mali sme veterinára ktorého sme zavolali ku našej fenke ktoru prešlo auto a ten v podnapitom stave skonštatoval že má vraj "len zlomený chvost" a že po "nejakom tom týždni sa z toho pozviecha" pričom druhý veto na druhý deň povedal že je ochrnutá a že už nieje vhodné ju ďalej nechať sa trápiť ( :plac: tinka, spomíname) a tiež aj to že namiesto vakcíny proti psinke dostal pes vakcínu dopoly zmiešanu s obyčajnou vodou abo čo to bolo, ale toto som fakt ešte nezažila :oo: :oo: Chudák pes, kolko si toho musel prejsť... a jeho majitelia ani nevravím :ua: užasné keď zaplatíte za operáciu dosť velkú sumu peňazí ktorá bola v podstate uplne nanič, ba ešte na škodu :ua:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Silvuch » Uto 08.09.2009 7:30

toto je najhoršia klinika aku poznam. pytaju peniaze za nic. a vela!

prisla som tam s umierajucim psov (tazky zapal maternice) a oni mu chceli cistit zubny kamen (12 rocny pes) aby zacal zrat!!!!!!. a ked som odmietla, tak mu dali kvapky do oci!
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod karkulka666 » Ned 06.12.2009 21:51

Zhruba pred 3 týždňami ma zastavila mladá veľmi sympatická žena s otázkou či môže pohladkať psov.Začala mi rozprávať , že aj ona mala labradora a pred pár dňami jej ho zabil veterinár. P. "doktor" Valašek spolumajitel vetpointu. Jej 9 ročný labrador mal akútny zápal obličiek. Spuchnutá zadná končatina , apatia, a dalšie symptomy doviedli majiteľku k veterinárnej ambulancii kde plne dôverovola veterinárovi a celému kolektívu. Urobil hematologické vyšetrenia, RTG spuchnutej končatiny a z neznámych príčin neurobil vyšetrenie moču..... . Predpísal kortikoidy čo len k ARZ moc neprospelo.Zo dňa na deň sa stav pacienta zhoršoval čo podnietilo majitelov navštíviť iného veterinára. Prišli už dosť neskoro. Pán doktor spravil kompletné vyšetrenie moču a krvi ktoré boli diagnostikované akútnym zápalom obličiek. Hneď vysadil kortikoidy.... . Pri skorej diagnoze a liečbe by havinko mohol ešte žiť. Arogantonosť a bezcitnosť p."doktora" Valaška nemala hranice.Majitelia chceli vrátiť nemalú sumu penazí ktoré zaplatili v domienke , že svojho psíka vyliečia. Stratili svojho rodinného príslušníka, veterinár s nimi jednal ako so špinavým prádolom so slovami však viete to je "biznis, ja som žiadnu chybu nespravil..... a môžete sa sťažovať .... .
karkulka666
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod maggie » Uto 08.12.2009 16:38

fiha tak to teda pozeram....moju fenku totiz tiez operoval spominany p.doktor...sterilizacia...operacia prebehla "ok",fenku som si prebrala domov s tym,ze ju nemam velmi hyckat ze na druhy den bude normalne fungovat...lenze na druhy den pes ani zrat ani pit chodit ani nahodou a vyprazdnovat sa vobec nie,brucho naliate...otec je lekar,pozeral jej to brucho a povedal ze sa mu zda ze tam ma vyliatu krv...tak som volala p.doktora,ktory to sice komentoval,ze "niektore sucky to tazsie nesu" ale ze nech pridem....nakoniec ju musel operovat znova,to sa mu tam uz ale natlacil aj moj otec,ktory videl,ze p.doktor jej pri prvej operacii nezasil jednu vrstvu neviem presne ktoru a psina mala plne brucho krvi!!!!!!!!!!s tym,ze vraj u malych psov sa to vraj nerobi!!!fenka sa z toho nastastie dostala,takze som to nemala potrebu dalej riesit ale vidim teda ze to nebola prva chyba dotycneho a bohuzial asi ani posledna?a ake bolo moje prekvapenie,ked som bola po case na bagarovej uz ale u ineho doktora,ktory mi cital zo zaznamov,ze fenka mala REAKCIU NA MATERIAL!!!a ze "to ona je taka citlivka?????"
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Rauke » Ned 20.12.2009 17:14

:oo: neskutočné
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie