Bratislava - VetPoint

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 07.08.2010 21:52

smejo03 píše:Zdravim :)
Ja zajtra s mojou fenkou ktoru sme adoptovali idem na sterilizaciu. Objednali sme sa vo VetPointe...ale ked tu citam vase skusenosti mam normalne zimomriavky na tele :oo: Operovat ju ma dr. Katerina Tetourova. Mate niekto skusenot? V pripade nudze mi viete poradit nejakeho dobreho veterinara v BA ??? :smile:


Čo sa týka chirurgie sme vždy boli spokojní s Dr. Nemčkom z Bajvetu.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod ShiShinQa » Ned 08.08.2010 19:06

My sme zo všetkým zatiaľ spokojný s MVDr. Jankou Cíbovou :lol:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod rondo79 » Pia 24.09.2010 23:50

Ahojte.
To čo tu čítam na túto kliniku je ako zlý sen. Od nás zo sídliska tam snáď chodia všetci a nikto si zatiaľ nesťažoval. Aj ja osobne som tam začal chodiť - keďže to mam blízko. Môjmu Barinkovi tam zatiaľ stále pomohli. Najviac som spokojný ako píšete s MVDr. Zuzkou Kadrljakovou. Aj MVDr. Veselý je v pohode. S ostatnými žiaľ - alebo chvalabohu skúsenosť nemám.
rondo79
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Siminetčok » Pon 20.12.2010 22:51

Tak s cenami súhlasím, to je hotová katastrofa, ale podľa prístup ku psom je super a cez leto mi zachránili psa od istej smrti, za to som im veľmi vďačná, ležal mi tam pes možno aj štyri dni, takže sa vystriedali pri nej asi všetci veterinári čo sú tam, a stále nám volali ako to s ňou vyzerá, čo sa bude ešte diať a podobne... Takže ja som spokojná...
Siminetčok
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 20.12.2010 22:52

siminetcok odkial si :hi:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Siminetčok » Pon 20.12.2010 22:55

ak ťa zaujíma či som Simona čo s tebou cvičila na výstavy tak som to ja áno :D
Siminetčok
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 20.12.2010 22:57

jej :aaa: :aplause:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod inwuska » Štv 14.04.2011 13:49

No my chodime tiez do vet pointu a som velmi spokojna boli sme u 3 veterinaroch a len oni spravne diagnostikovali malemu dysplaziu :-( spravili rontgen a presne nam vysvetlili co mame robit :-) chodim tam uz aj na ockovania a vyberaju nam aj kliste. su velmi zlati vzdy nam poradia a hlavne ku krpcovi sa spravaju fantasticky a to je dolezite, stary vetos sa ho ani nechytil, tu sa s nim este aj rozpravaju :-)
ceny su sice trochu vyssie ale co by sme neurobili pre nasich milacikov :-)
ja som maximalne spokojna :-)
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod PetraT » Uto 24.05.2011 11:57

Moje skúsenosti s Vetpointom sú rozličné. Na začiatku, keď vznikli, bola som s nimi spokojná, ešte im na zvieratách záležalo. Ale od roku 2008 sa príšerne zmenili. Ceny narástli cca na 4-násobok. Valášek a Daniš vždy stáli za fajku dymu, ale aspoň to dávali menej najavo. Ale čoraz viac ich vzťah k zvieratám je vzťahom k peňaženke ich majiteľov a čo majiteľ nevidí, to ho nebolí.
Hospitalizácia? Odporúčam, pozrite si miestnosť, kde bude Váš psík vopred. Bude v klietke vo vlastných výkaloch, hladný a bez vody, resp. so ,,zasratou" vodou, ktorú by nepil ani keby neviem čo. A veľa neho v susednej klietke bude kľudne psík s infekčnou chorobou. Nemajú samostatný hospit pre poúrazové a pooperačné stavy a pre infekčné. Ak Vám zviera beho hospitalizácie zomrie, dajú Vám to vedieť, až keď oni sami usúdia. Navyše, VŽDY, či eutanazujete, alebo Vám oznámia, že zviera po hospitalizácií alebo operácií zomrelo, si pýtajte jeho telo.
Vo Vetpointe majú nový manier, presvedčiť majiteľov zvierat s ortopedickými (a možno aj inými zaujímavými operáciamí), že zviera by po operácií príliš trpelo a aby ste im ho tam nechali, veď na eutanáziu predsa nie je pekný pohľad (zviera výrazne viac trpí, ak s ním pri smrti nie je osoba, ktorej verí, ako keď je!!). Zvieratá si potom Valášek zoperuje (kryjú ho v tom skoro všetci hlavne Kadrliaková a Veselý) a potom ho šupne do útulku napr. SZ... Útulkom tvrdí, že zviera majitelia nechceli, doniesli ho utratiť a podobne a ON ho zachránil. Robí to preto, že už sa pár jeho spackaných operácií prevalilo a on sa bojí, že sa prevalia aj ďalšie.
Okrem toho Vám bude tvrdiť, že to žiaden iný veterinár okrem neho nezvládne. Čo sa hospitalizácií týka, zámerne ich predlžuje, návštevy majiteľom povoľuje minimálne, zásadne prekračuje ceny, ktoré mal schválené a zviera drží ako rukojemníka, lebo ho nevydá, kým nezaplatíte akúkoľvek cenu, kde sa zohľadí aj Váš dátum narodenia. Keď zviera môže ísť domov a nie je potrebná hospitalizácia, ale on alebo Kadrliaková a pod má pocit, že ešte primálo zarobili na poslednú chvíľu volajú majiteľov a tvrdia im, že sa náhodne zviera zhoršilo a transport domov ho môže zabiť.
Všetci veterinári (okrem majiteľov, čiže Valáška a Cibovej) sú platení percentom z vyšetrenia, takže Vám budú tvrdiť ako sú nevyhnutné aj keď sú bolestivé a zbytočne stresujúce. Rovnako pri rtg sa snažia zakaždým zviera uspať (aj niekoľkokrát po sebe v priebehu dňa), aj keď to zviera zaťažuje, aby si mohli zaúčtovať vyšší výkon.
Ak donesiete výsledky z inej kliniky, či laboratória, napriek tomu sa budú snažiť presvedčiť Vás, že na inom pracovisku nie sú výsledky správne a že oni ich MUSIA zopakovať, samozrejme na Váš účet.
Do Vetpointu by som nešla už ani v prípade, že by boli jediná nemocnica na Slovensku.
A pritom tak pekne začínali...
PetraT
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2011 12:15

Mne to neda. Ja teda mam skusenosti nie vazne, pretoze s vaznymi vecami chodime smer Brno. Ale... Nikdy mi nechceli psa pri RTG uspat, hoci moj vazi 60kg a napolohovat a hlavne vyniest ho, kedze neskace, je problem. Nikdy ma ani len nepoziadali, aby som pockala vonku... Dokonca pri dlhsie trvajucej chorobe mi niektore veci neuctuju - pretoze su si vedomi, ze ceny maju nasadene na 10kg pacientov a nie 60kg... Vzdy na kazdu proceduru sa ma spytaju, ci ju chcem a kolko bude stat, nikdy som nemala pocit, ze by robili na mojom psovi zbytocne zakroky. Ano, su drahi, ano mozno nie su vedomostami tam, kde by cenovo mali byt, ale nevidim v tom taky problem, zeby som tam uz nepachla. Pisem len svoje skusenosti. Co sa deje v pozadi netusim, ale som naucena nikdy neverit len jednej strane.
A Hugo patri medzi prvych pacientov kliniky...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod wer » Uto 24.05.2011 15:52

petra t, mna to tiez vcelku zaujalo, lebo tam tiez chodievam. i ked, chvalabohu, len na bezne ockovania.. a kupodivu, mne sa nezda cena privysoka, ocakavala som vyssiu na centrum mesta a rozsah sluzieb (pohotovost, ordinacne hodiny, moznost hospitalizacie...)
je to tvoja osobna skusenost? poznas osobne viac takych pripadov? je to niecim podlozene?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod mercedes » Uto 24.05.2011 16:50

Bohuzial, co Petra T pise je pravda. Konkretny pripad mam od mojej lekarnicky, ktorej nestastnou nahodou si suka zlomila nohu. Bola nedela a tak utekala do Vet pointu bol tam odbornik Valasek a tvrdil, ze je potrebne nohu amputovat, po otazke ci uz takuto opreciu robil bola jeho odpoved nesmierne zaujimava. Neamputoval ale rad by si to vyskusal. Tato lekarnicka vtom momente schmatla svoju cistokrvnu fenu s tym, ze neda si zmrzacit psa len preto, aby si to vyskusal a letela do Brna. Tam psa zoperovali dali dohromady, noha zostala na povodnom mieste a dokonca dochovala uz aj stenata. Je potrebne este nejaky dalsi dokaz? co tie steniatka co ich zahrievali vo Vet pointe po cisarskom reze a spalili celemu vrhu usi a znehodnotili chovatelovi cely vrh a ani sa neospravedlnili tento pripad skoncil sudnou cestou. ( zhodou okolnosti kamaratka lekarnicky ) Znama si adoptovala macku a asi po pol roku sa nasiel majitel ktory macku dal vo vetpointe utratit lebo mala zlomenu nohu a veterinar Valasek ( zahadne sa opakuje pri tychto pripadoch jeho meno ) odporucil macku utratit, lebo by cely zivot trpela. Valasek prezentoval zoperovanu macku ako ju on chuda zachranil pred bezcitnym majitelom, ktory ju chcel len kvoli zlomenine utratit. Znama si vymenila s povodnym majitelom zopar fotiek na porovnanie a povodny majitel macku nechal na novom mieste.

Kamaratka chodila so psom na chemoterapiu, ked som jej tvrdila, nech ani nechodi podla vysledkov mu nepomoze ( konzultovala som stav s inym veterinarom ) este mu chemoterapiou oslabi imunitu, ktoru ma aj tak velmi nizku nedala si poradit a verila v zazrak, ktory jej slubovali vo Vetpointe. Bol to pre kliniku isty, pravidelny, nemaly prijem. Ked som jej dohovarala nech psa necha zit do tej miery dokial nebude vidiet ako trpi a vtedy nech mu pomoze na druhy svet, nepocuvala. Teraz ked je psik za duhovym mostom, pomohla mu ked bol v bolesti, povedala mi ako jej je luto, ze nepocuvla moje rady a nechala svojho psika vystavovat zbytocne chemoterapii, ktora bola pre aj tak slaby organizmus dalsi jed.

Ja osobne sa pytam ludi kam chodia na veterinu a ake maju skusenosti, cim krmia, ako vychovavaju psa vzdy sa najde tema, ktora zaujima majitelov psov, aby som ziskala cenne skusenosti a nemusela ich skusat na svojom psovi.
mercedes
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod wer » Uto 24.05.2011 17:54

mercedes píše:Ja osobne sa pytam ludi kam chodia na veterinu a ake maju skusenosti, cim krmia, ako vychovavaju psa vzdy sa najde tema, ktora zaujima majitelov psov, aby som ziskala cenne skusenosti a nemusela ich skusat na svojom psovi.


ved jasne, preto sa aj pytam. len uznaj, niekedy to majitelia vedia zle vyhodnotit a pravda je inde.
tym nechcem povedat, ze to nie je pravda, ja som osobne vcelku zhrozena a urcite si "dam pozor". spominaneho veterinara ani nepoznam. ja som bola velmi spokojna s personalom spred 5 rokov. teraz uz pomenej, aj ked naozaj chodim len na ockovania. a myslim, ze keby bol skutocne problem, tak si vyhladam inu kliniku tak, ci tak. ja neverim takymto ambulanciam na vsetko a na nic...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod inwuska » Uto 24.05.2011 20:33

No ja som mala cest komunikovat s MVDr. Valaskom a som velmi spokojna ked sa u naseho krpca objavili problemy s klbami dostala som sa aj k nemu. Za konzultaciu si nezobral ani korunu a objednal nas na RTG. kedze islo o bedra a aj kolena rozhodol sa ze ho uspi, vsetko nam vysvetlil a po 4 hodinach nam prebrateho krpca dali domov. Pekne nam vysvetlil RTG popisal v com je problem ake su moznosti a dokonca posielal kolegovi do prahy RTG a konzultoval to s nim. Bola som s nim velmi spokojna, poslala som RTG snimky este 2 lekarom a stanovili tu istu diagnozu a aj liecebny postup.
Co sa tyka ceny ako som zistovala nie su az take premrstene. ja som napriklad kupila obojok scalibor u nich lacnejsie ako na internete. Pamlsky ktore maju som pozerala a maju ich len o 5 centov drahsie ako v obchode.
a co sa tyka babeziozi ockovania tak nam dali zlavu a platili sme okolo 42 EUR z povodnych 55.
Chodime tam castejsie kedze mame prveho psika a dokonca nam vyberali aj 3 kliestov lebo sme to nevedeli a ani nas nezuctovali.
ja nemozem povedat krive slovo na tuto kliniku a obzvlast na MVDr. Tetourovu je to skvela veterinarka, maly ju zboznuje a velmi sa mu venuje z coho sa tesim, mozem sa jej pytat na cokolvek vzdy mi to pekne vysvetli a poradi. Skratka ja som s klinikou velmi spokojna.
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod PetraT » Str 25.05.2011 14:36

Ano, cast je moja osobna skusenost, cast z toho su skusenosti aj ludi z vybehu, co je vedla kliniky a mojich znamych.
PetraT
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie