Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Bratislava - VetPoint

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod sith » Ned 30.07.2017 20:46

Mam dobr skusensti v 5/2017 navstili so psom, ktory mal problem zo zadnou labkou, z nasho pohladu "bezny problem" pri 14 rocnom psovu, predbezne doktorka diagnostikovala pretrhnuty predny krizovy vaz.
Druhy den, ortoped, diagonstiku potvrdil, pes v tom momente treti den krival, a nebol schopny ist po schodoch. Dostali sme na vyber dve moznosti cca 500 eurovu nahradu "gumickou", s horsou prognozou pri 14 rocnom psovi, alebo TTA s lepsou prognozou co sa tyka rekonvalescencie a schopnosti ist po schodoch.

Rozhodli sme sa pre TTA, iny veterinar nam potvrdil, ze ten vaz je prethnuty, Starostsliost pocas operacie bola dobra, po operacii vyborna, napriek tomu, ze hojenie a zrastanie kosti v zhladom na vek bolo spomalenejsie, pes sa z toho dostal, treti stvrty den na nohu v pohode doslapoval, po cca 10 dnoch na nej stal pri cikani bez problemov.

Kedze bolo horsie a spomalenejsie hojenie schody sme skusili cca po 8 tyzdnoch po druhom kontrolnom RTG. Zvladol ich bezproblemov.

Klinika i mna obstala. Na rozdiel od inych.
sith
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Glenfiddich » Uto 19.12.2017 8:57

Aj pri beznom ockovani 6 rocneho stafforda ho MVDr. Nusová kompletne vysetrila, s takou preciznou prehliadkou som sa este u veterinara nestretol /17 rokov mam psov/. Chvilu mi bolo luto , ze nie som pacient. Spravidla sa mi stava, ze psa musim drzat a lekar sa ani nepriblizi pokial si nie je isty ze ho mam uplne pod kontrolou, tato mlada dáma si uplne prirodzene ziskala doveru psika za minutku. Vôbec nelutujem ze chodim do Vetpointu z iného konca mesta, pristup a profesionalita za to stoja. Pred rokom sme tam absolvovali u MVDr Valaska aj operaciu pretrnuteho krizoveho vazu, výsledok je vynikajuci.
Glenfiddich
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie