Bratislava - VetPoint

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod niky » Uto 29.12.2009 21:37

Mne nastastie psika nakoniec neoperovali, ale co sa tyka toho ze si vypytaju peniaze a fakt nehorazne za vsetko je stpercentna pravda. Ked vam veterinar na poliklinike povie ze dokym nezaplatite nocny poplatok, 30 euro tak sa odmieta na psa pozriet, a bavit sa o tom ci mozete pockat do rana alebo nie, je podla mna dost sila...
Tiez som pocula ako znamym, ktorych psik bol v bolestiach a nedalo sa mu uz pomoct a majitelia odchadzali z kliniky s tym ze ak sa psikovi nebude dat pomoct nech ho radsej uspia, tak rano prisli a psik celu noc lezal v bolestiach a potom zomrel, lebo sa mu nedalo pomoct..co je to za veterinara, ktory necha psa trpiet a neuspi ho, len aby si vyuctoval, ubytovanie psa na klinike? :nie:
niky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 718
Bydlisko: Bratislava-Petrzalka

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Banshee » Pia 22.01.2010 14:44

Lamparen v TV Markiza 17.1.2010
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/lamparen/37448
- prvy prispevok v druhej casti

Krimi Noviny TV JOJ 27.12.2009:


Reportaz z Markizy sice vyznieva akoby to bolo o peniazoch, co rozhodne nie je, ide o spravodlivost...
Na mojich strankach http://www.parson-russell.sk som vytvorila aj stranku k tejto kauze. Na Slovensku zial neexistuje ziadna ina moznost dosiahnutia spravodlivosti ako taketo pripady medializovat. Sice to steniatkam uska nevrati, ani mne peniaze, ani neodskodni tu hrozu ktoru sme museli prezivat, ale ak to zachrani aspon jedno dalsie zvieratko, ucel to splnilo. Je naozaj smutne ak klinika nema zaujem poskytovat kvalitne sluzby, z chyb sa poucit a vyvodit dosledky ale naopak, radsej si bude robit zle meno a pristupovat ku klientom s ohromnou aroganciou a vedomim ze im aj tak nic nemozu (co je zial na Slovensku pravda!).

Obrázok
Naposledy upravil Banshee dňa Ned 02.05.2010 14:13, celkovo upravené 2
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Damian2706 » Uto 16.03.2010 17:32

Nasa skusenost s neprofesionalnym Vetpointom zdierajucim ludi a s mladymi neskusenimy a arogantnymi „doktormi“!!! Banda debilov!!!!
S nasou zial nebohou nemeckou dogou ..som v jeden novembrovy den rano okolo 11 hod zistila doma ze sa mi nafukuje….isla som s nou rychlovon na vzduch ze prechadzky pomozu…len tu sa mi zrazu zacala nafukovat a zvracat penu
v panike kedze byvame nedaleko luky som s nou utekala do vetpointu aj ked ma vela ludi pred nim varovalo:( okamzite si ju tam nechali s tym ze ma vzduch v zaludku (zevraj Torzia) a ten jej musia pomocou niakeho pristroju vypustit von a krv jej zobrat a ine vysetrenia...pred tym nez ma poslali dom mi dali oblbnutej podpisat papier ze operacia moze stat aj nad 500€ a ze suhlasim…zmetena som vsetko samozrejme podpisala, im ju tam nechala s tym ze ju budu pozorovat ze musi byt na infuzkach a ze mi budu volat ak by bolo zlepsenie ci zhorsenie...v noci asi okolo 02:30 volali partnerovi ze stav sa rapidne zhorsil a ze musia ju operovat???!! Poviete mi prosim niekto ci sa nedalo takemuto zhorseniu zabranit ked im tam ten psik lezal pomali 24 hodin na infuzkach??? To im tam len tak lezal pre sradnu kralikov??? Toto zostava z ich strany nezodpovedane…astulku operovali, s tym ze vsetko prebehlo v poriadku, vzduch vypusteny, zaludok „zrevraj“ prisity o brusnu dutinu…to ze ta „doktorka“ nevedela aste poriadne ani kanilu zaviest, triasli sa jej ruky a bola maximalne neprofesionalna nestoji ani za rec
na druhy den vecer o 20 hod cca po operacii, skoro 12 hodin sme si ju chceli vziat domov, byvame asi 3 minuty od tej stanice s tym keby sa nieco stalo sme tam hned a doma je doma, okrem toho si za noc uctuju 30€..no komment..do spravy napisali nasledne hrozne bludy ako nam to zakazovali a neodporucali a ze to nie je dobre, lekar ktori nam ju prepustal vobec neznel ako keby to bol strasny cin…poznam inu majitelku dogy , ktoru s dogou prepustili po 5 hodinach normalne bez okolkov domov…
Nema vyznam to tu rozpisovat, akurat tak do placu mi je zasa z toho celeho… vysledok je ten, ze aj po „operaci zaludka“ a takzvanemu odstraneniu torzie sa nam psik nadalej nafukoval, pravidelne po kazdom jedle aj napriek dodrzaniu stravovania, vencenia kludu, typu stravy atd…hrozne trapenie prenho samozrejme…taktiez nam nechceli vydat spisy po vyostreni nasej komunikacie voci nim nam ich dali ale, bolo tam popisane veci ktore nie su pravda, arogantne poznamky lekarov a podobne..
Dokopy sme im tam nechali cca 700€ mozno aj viac s liekmi, s tym ze zmenime lekara, lebo sme sa so zamozvanym hl. mladym lekarom pohadali, neuznali reklamaciu operacie s tym ze sa nam nadalej nafukukovala to bolo podla neho uplne normalne…tiez prazdne reci o tom ako oni nepochybili a ze ua vsetkym si stoja…no smutne
iny veterinar znamy bratislavsky nam hned vzal vzorku stolice a zistil ze ma salmonelozu, ze aj to moze byt dovod preco sa stale nafukuje…( vo vetpointe jej nezistili salmonelozu???? Preco jej nikdy nevzali stolicu a vyter????
tuto nam doktor preliecil,ale povedal ze operacia bola podla jeho a psikovho spravania odflaknuta, a ze si vobec nieje isty ci jej ten zaludok nakoniec poriadne vycistili, mohlo tam vselico ostat co nadalej podporovalo jej opakovane nafuknutia a ci jej ho vobec aj prisili o tu brusnu dutinu…po prelieceni salomonelozy bol chvilu klud a zasa zacalo nafukovanie, zvracanie, prehanky a brusko ako dve medicinbalky…museli sme pristupit k uspaniu
stale si myslim a verim tomu, ze keby Vetpoint odviedol operaciu zaludku spravne, astulka by bola teraz s nami
som nestastna
rozmyslam ako riesit tu kliniku, aby sa tieto pripady neopakovali, lebo ako citam niesom jedina….o chvilku budem na materskej, skusim sa obratit na kompetentne osoby a potom vam dam vediet
Damian2706
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod wer » Uto 16.03.2010 22:46

je mi luto, ze to takto dopadlo. a dakujem za varovanie... asi aj keby bolo najhorsie, tak sa tej klinike oblukom vyhnem, uz som toho o nej veru napocuvala dost a zatial nic pozitivne :hmm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod goodie » Str 24.03.2010 21:19

Ahojte,
no ja mam tiez negativne skusenosti s touto klinikou.Obratila som sa na nich s problemom,viac menej bežným a upozornila ich aj nato,že teda nemám prvého psa a viem,čo treba spraviť,ale nakolko moja domaca liečba nezaberala,potrebovala som vyšetrenie hmatom a rozbor stolice. Načo som dostala - vyšetrenie spoza stola,psa ani riadne neprehmatali a nariadili mu ďalšie 3 dni hladovky, čo moj pes už 2 dni nič nežral..takže som pekne zaplatila a bežala obratom na druhý deň k môjmu vetovi,spasmo a antibiotika zabrali a po 2 dňoch bolo po probléme.
K vetovi idem nato,aby riešil zdravotný problém psa a nie po pochvaly,,aky je zlatý a užasný a takého ešte nevideli,, :dancing:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Basha » Str 24.03.2010 21:29

Tak ako za toto by som utekala prec asi bez zaplatenia :lol:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod majkii » Str 21.04.2010 8:48

Ahojte.
Dobre, že viem! Neskutočné skúsenosti .Aj ja som tam chcel nechať operovať môjho miláčika.
A čo Benett - Dr. Kapalko? Boli ste niekto u neho ?
majkii
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Ninuliatkooo » Sob 08.05.2010 8:54

bohužial, aj ja mám len zlé skúsenosti...
Ked mal môj pes 3 mesiace, schrúmal ortuťový teplomer... áno, vyznie to smiešne a teraz sa na tom zabávame, ale vtedy som mala riadne nahnané.. obvolala som rýchlo niekoľko veterinárov, niektorí mi povedali, že už sa nedá nič robiť, ortuť je silno toxická, iní, že mu mám dať čierne uhlie a čakať do rána, no ja som sa rozhodla zabojovať... zobrala som ho vtedy na pohotovosť na kliniku vetopoint...
prístup veterinára sa mi zo začiatku pozdával, no potom, ako mi nedovolili ísť s psíkom na rontgen, a ked som počula z tej miestnosti obrovské vzlyky, pišťanie, kňučanie, pochopila som, že to asi nebude štandardný postup, aký zvolil p. doktor...
brunka mi priniesli z rontgenu roztraseného, pocikaného, pokakaného, keď som ho dostala do náručia, troška sa upokojil no po chvíli sa začal dusiť... p.dr. povedal že je to normálne - zo šoku, z rontgenovania, a že sa nemám báť...vysvetľovala som mu, že hoci je u mňa len mesiac, poznám ho, a určite to dusenie nie "len tak", nejaká "úplne normálna situácia"...len sa pousmial, vzal mi ho, a povedal, že po operácii mi zavolá...
čakala som asi 4 hodiny, ked mi zazvonil telefon, a p.dr povedal, že ho síce zoperoval, nezabudol podotknúť, že suma bude troška vyššia ako sme sa dohodli (operácia s rekonvalescenciou ma vyšla na cca 19 000,-sk) ale pri operácii vznikli nečakané komplikácie,,, mala som pravdu, keď som tvrdila, že to dusenie nie je len tak, bruno začal počas operácie silno krvácať z papuľky, pretože mal rozrezané priedušky, preto sa dusil a nemohol dýchať...
Keď som čakala, že ma lekár podrží a podporí, povie, že treba vydržať do rána a čakať, že snáď to bude dobré, pri mojej otázke či to prežije len skonštatoval: "no operácia prebehla dobre, ale vzhľadom na tie problémy čo sa pritrafili vám nechcem dávať veľké nádeje, skôr nie, ale treba čakať do rána"...
Vtej chvíli som mala chuť mu tak strašne vynadať, že ten debil ho vlastne začal operovať s tým, že ani len neprihliadal na to, že je to 3 mesačný drobec s obrovskými problémami s dýchaním, on si proste myslel, že simuluje....
skoro ráno som naštartovala auto a pádlila za ním, keď ma zbadal chudáčik celý ubolený, s golierom na krku, s obrovskou ŠKAREDO zašitou jazvou na brušku, len tak pomalinky prišiel ku mne, a začal vrtieť chvostíkom.... moje malinké, ešte teraz mi je do plaču, ked si na to spomeniem...
a samozrejme nemôžem opomenúť fakt, že ked som sa rozprávala s dr. a povedala mu, že tolko penazí naraz neviem zohnať, či môžem doniesť polovičku a o 3-4 dni dalsiu, povedal mi, že môžem, ale psa si tam zatial nechajú ako takú zálohu, pričom za to že tam je, a že sa o neho starajú budem musieť zaplatiť za každý den 1 000,-sk... Takže ak by som ho tam chudáka nechala dalších 7 dní, zaplatila by som o 7 000 viac....
parádny prístup, no nie?
inak kamoškin labrador zjedol sklenené uško z pohára, takže mu tiež robili operáciu žalúdka ako brunkovi, dala mu to robiť v TT, a zaplatila tuším o polovicu menej ako ja, a ešte k tomu tá starostlivosť akú mal! N E P O R O V N A T E Ľ N É !!!!
Ninuliatkooo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod acibulka » Pon 31.05.2010 20:58

Aj ja musim pridat svoju negativnu skusenost s klinikou Vetpoint. Boli sme tam minuly rok raz v noci, fenke sa zalomil v lozku vlci pazur a zacalo jej to krvacat a nevedeli sme co s tym tak sme tam leteli aby jej pomohli, lebo bolo to velmi citlive a bolestive. Hned vo dverach nas upozornili, ze pohotovostny priplatok je 30 eur, co som v tej chvili neriesila. Pani doktorka odcvikla pazur, dezinfikovala a aby srst nesla do rany (fena ma dlhu srst) stiahla labku so srstou gumickou. Potom na to dala kilo obvazu a povedala, ze ked prideme domov, mame dat obvaz dole. Nechapala som celu obvazovu proceduru, lebo za 20 min. sme autom boli doma a davali sme kilo vaty a obvazu dole... Ked si spomeniem co nasledovalo potom, chyta ma este teraz triaska. Pes mi knucal do rana od bolesti pri posteli, ja som to pripisovala tej rane a tomu pazuru, tak som sa ho snazila nejako upokojit. Rano bola labka uz spuchnuta, pes nechodil, tak som letela svojmu vetovi, ten prevratil ocami a videla som, ze ma co robit aby sa ovladol. A on ze to kto spravil..ja ze to pani doktorka z vetpointu, este viac prevracal ocami, lebo si myslel, ze to bol nas napad. A hned ze dole s gumickami, ze je to velmi nebezpecne stahovat takto predne labky, ze to sa NESMIE a ze mohlo to aj skoncit amputaciou...to mi uz adrenalin tiekol usami a vet videl ze som schopna vselicoho a ze nech to nejdem riesit ja do vetpointu, ze on tam zavola.. vo vetpointe mali stastie, ze som tam vtedy nesla...nastastie, pes odisiel po odstraneni gumiciek po svojich a vsetko skoncilo dobre..ale nie vdaka Vetpointu!!! TEN NIKDY VIAC!!!! :nie:
acibulka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod ShiShinQa » Sob 12.06.2010 17:54

Ja tu mám zatiaľ dobré skúsenosti, nie ako u Švihrana :ua: neviem chodíme k veterinárke a tá je naozaj milá a vôbec od nás nepýta toľko peňazí, aj som sa čudovala, keď mi Britta dostala zlatého stafylokoka a po zlej skúsenosti u Švihrana sme došli k nej, vyšetrila ju, spravila jej stery a vzorky srsti zobrala krv a predpísala nám lieky s lekárne takže do kopy sme platili 40eur a nikdy si na kontrole od nás nepýtala peniaze, čo u Švihrana bola samozrejmosť. :ua: tak ja neviem, možno to závisí od veterinára a nie od kliniky :ua:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod smejo03 » Štv 17.06.2010 18:13

Zdravim :)
Ja zajtra s mojou fenkou ktoru sme adoptovali idem na sterilizaciu. Objednali sme sa vo VetPointe...ale ked tu citam vase skusenosti mam normalne zimomriavky na tele :oo: Operovat ju ma dr. Katerina Tetourova. Mate niekto skusenot? V pripade nudze mi viete poradit nejakeho dobreho veterinara v BA ??? :smile:
smejo03
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod ShiShinQa » Pia 18.06.2010 0:54

Ja si nemyslím, že všetci sú tam neschopný...Jeden veterinár je, ale zato nemusí byť celá klinika...Ja mám úžasnú veterinárku vo Vetpointe, skôr môjmu psovi pomohla, nie ako Švihran...
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Silvuch » Pia 18.06.2010 8:33

v globale svihrana si pochvaluje viac ludi... v globale na tuto kliniku nadava viac ludi, ja tiez nezazlievam, ked sa niekomu nieco nepodari.. ale tu je vrchol zakazdym, ked tam pridem.. Od drahej ceny, po tie pripady co som popisovala.. Naposledy som tam sla len kvoli potvrdeniu totoznosti psa.. Okrem nehoraznej sumy :oo: mi nevedela najst cip na psovi, najprv vravela ze ho nema, lebo sa jej to este nestalo, uz som chcela odist s pocitom, ze ma chovatelia oklamali.. NO a bol tam :hmm:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod ViktorVeronika&Amien » Pia 06.08.2010 16:56

Hmmm no ako tu citam mam az husiu kozu z niektorých prispeckov... :ua: :plac:

Ale ja zatial tiez nemam a nemozem mat zle slovo na VetPoint, ba dokonca musim zdoraznit, ze k pani doktorke Zuzane Kadrliakovej kam chodime, sme velmi spokojny s jej pristupom aj vysetreniami, dokonca aj Amienko, ked tam prideme ju hned hlada v ktorej ambulancii je prave... :smile: A ked ju uvidi vrti chvostom a od vzrusenia, ze ju vidi :aaa: si neraz aj cvrkne :heh: Kedze sme u inych veterinarov moc neboli, cenovu zalezitost porovnavat moc nevieme, ale zatial to bolo v pohode.... odkladame si kazdy jeden blocek aby sme to potom Amienkovi mohli "zuctovat" :fizel: ked vyrastie a bude z neho sampion :heh: :jupi: :angel:

Takze VetPoint s MVDr. Z. Kadrliakovou je zatial :jop: ale k tomu Valaskovi by som urcite nesiel ani za boha :au:


"Po každej búrke znova vyjde slnko..."

"Bullterrier je plemeno s bojovou minulosťou a mierumilovnou prítomnosťou..." Edit by BullyStar

"Neexistuje ZLY PES, iba ZLY a NEZODPOVEDNY MAJITEL! "
ViktorVeronika&Amien
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 67
Bydlisko: Bratislava

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Offca » Sob 07.08.2010 19:21

Suhlasim, MVDr Kadrliaková je velmi fajn. :yes:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie