Bratislava - VetPoint

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod AndreaT » Str 15.03.2017 7:23

Freya je mi to veľmi ľúto :plac: Kocúrik bol veľmi pekný a pre vašu rodinu určite veľký miláčik. Je mi z toho smutno, toto by sa nemalo diať :nie: Určite nebolo niečo v poriadku, keď kocúr zomrel. Ja s nimi nemám tiež dobré skúsenosti, chcela som tam chodievať s mojím terajším psom od jeho šteniatkovských čias, že nech máme len jedného veta. Mal vážny zdravotný problém a nebyť toho, že som sa zvrtla a letela s ním do Trnavy, mala by som od 6 mesiacov hluchého psa. Pán Faga mi ho zachránil. Ja som tam síce išla si to vydiskutovať, ale to je :prd: platné. Treba to dať na veterinárnu komoru.

edit: pred časom som tu písala, že nám zomrel psí kamoš - seter. Tiež je tu podozrenie, že táto klinika pochybila :plac:
Naposledy upravil AndreaT dňa Str 15.03.2017 14:22, celkovo upravené 1
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod moschino » Str 15.03.2017 12:23

To mi je luto :plac: :plac: :plac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Freya » Str 15.03.2017 23:16

Ďakujem.

AndreaT. - nikto z nás nemá silu ani chuť tam ísť diskutovať s nimi a hlavne vieme, že ako si napísala nemalo by to zmysel. Ale zaujalo ma, čo si napísala ohladom tej vet. komory, vedela by si mi prosím dať,alebo niekto kto toto číta bližsie info o tom, že ako fungujú, kludne do ss.
Ďakujem
Freya
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Buchťa » Štv 16.03.2017 8:54

Freya, upřímnou soustrast. Kocourka je mi líto :ua: , R.I.P. Lucas.

Co se týče stížnosti na konkrétní vetku, samozřejmě, podat ji múžeš. Máš nějaké dúkazy? Zprávu, obhlídku od jiného
veta - příčina úmrtí, doklad o zaplacení Lucasového pobytu na té klinice atd ....?
Víš, o no je to taková zvláštní mašinérie :ua: . Pokuď nemají nové stanovy, tak je tam nejvyšší pokuta směšných 1.000 € :hmm: , což pro soukromého veta není tak šílená částka.
Posílám Ti 2 linky - víceprezident komory je majitelem jmenované kliniky ..... a jak podat stížnost a jaký je postup na komoře SR.

https://kvlsr.sk/organy-kvl:prezidium-kvl-sr

https://kvlsr.sk/cestovanie-so-zvieratom:staznost
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Freya » Sob 18.03.2017 0:15

Ďakujem pekne Buchťa.
Pozrela som tie linky, ja nechcem podávať konkrétne sťažnosť na veterinárku, ako som písala, len som chcela aby sa to dostalo do podvedomia, že ako zvláštne táto klinika funguje.. Ako som čítala predošlé príspevky, bohužiaľ nie som jediná s takouto skúsenosťou :-(
Mám blok, ale ďalej nič, rozmýšlala som, že ho dám na pitvu, ale nakoniec som sa rozhodla, že to nebudem tak riešiť. Aj tak asi by som nič nevyriešila, a aj keby.. Život mu to nevráti :-( A ani na to nemáme silu, takže nechám to tak.. Jediné čo budem, tak šíriť akotakú osvetu, nech sa tej klinike ľudia vyhnú, pokiaľ nie je nutné tam ísť. A ja mám poučenie do života no.
Ďakujem vám za rady.
Freya
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Puk » Sob 18.03.2017 11:59

[quote="Buchťa"
Posílám Ti 2 linky - víceprezident komory je majitelem jmenované kliniky ..... te]

= sťažnosť je zbytočná! :bum:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Buchťa » Sob 18.03.2017 12:02

Puk píše:[quote="Buchťa"
Posílám Ti 2 linky - víceprezident komory je majitelem jmenované kliniky ..... te]

= sťažnosť je zbytočná! :bum:[/quote]


Proč, Puk?
Jednou jsem to absolvovala a mou stížnost posoudili, jako oprávněnou. Jen ten CENSORED dostal pouze 1.000€ pokuty :hmm: a řádí dál :ua: .
K soudu jsem s tím nešla, chybělo mi pár věcí, abych ho vyhrála.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Banshee » Sob 18.03.2017 14:07

Freya je mi to strasne luto :plac:
Buchta - to je riadny sok, majitel viceprezident komory veterinarnych lekarov?! Cap zahradnikom. Ale v tomto state sa uz naozaj asi niet comu cudovat, kedze to tak je v temer kazdej institucii.
Najviac mi je luto, ze nasa hororova skusenost s nimi sa odohrala uz pred 8 rokmi a tato klinika doteraz skodi. Keby boli jedini pod slnkom, zvieratko si radsej osetrim sama ako ist k nim.
Robit sa s tym tu na SK asi neda nic, jedine sudit sa (momentalne je mozne sudit sa aj s pravnickymi osobami, to v casoch ked som mala s nimi problem neslo a boli si toho dobre vedomi). Vsetci ale dobre vieme ako na SK funguje spravodlivost. Pokuta 1000e je skutocne smiesna, najma pri cenach ake tato klinika ma. Dalsia moznost je robit im "reklamu", tuto moznost som zvolila svojho casu ja. Ano veterinar sa moze mylit aj chybovat, ale mal by mat dostatok pokory uznat si to a poucit sa. Tito "majstri sveta" si to absolutne nepripustali a spravali sa nanajvys arogantne (najma spominany majitel kliniky), tak nic ine ako zlu reklamu si nezasluzia. Nie som typ ktory je rad stredobodom pozornosti, ale pre tuto vec som bola ochotna ist pred televizne kamery a dufam, ze to svojho casu nejakych ludi od navstevy kliniky odradilo. Pan majitel ma miesto oci € :money: , takze vobec nerozumel co svojim pocinanim sledujem. Je mi velmi luto ze sa za tie roky nezmenilo vobec nic :hmm:
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Haleth » Str 29.03.2017 21:44

Wow, tak toto je sila... Kocúra je mi naozaj ľúto, úprimnú sústrasť, ale spravila si podľa mňa obrovskú chybu, že si nedala zistiť príčinu smrti. Možno by si v budúcnosti pomohla aj iným...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Lindchen » Štv 30.03.2017 9:44

Je mi ľúto kocúrika, drž sa :plac: .

Ja mám na Vetpoint samé zlé referencie, hoci sama som tam nikdy nebola (ani nepôjdem). Píšem len na okraj k téme, že k ľuďom sa to info dostane a dostáva.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod sith » Ned 30.07.2017 20:46

Mam dobr skusensti v 5/2017 navstili so psom, ktory mal problem zo zadnou labkou, z nasho pohladu "bezny problem" pri 14 rocnom psovu, predbezne doktorka diagnostikovala pretrhnuty predny krizovy vaz.
Druhy den, ortoped, diagonstiku potvrdil, pes v tom momente treti den krival, a nebol schopny ist po schodoch. Dostali sme na vyber dve moznosti cca 500 eurovu nahradu "gumickou", s horsou prognozou pri 14 rocnom psovi, alebo TTA s lepsou prognozou co sa tyka rekonvalescencie a schopnosti ist po schodoch.

Rozhodli sme sa pre TTA, iny veterinar nam potvrdil, ze ten vaz je prethnuty, Starostsliost pocas operacie bola dobra, po operacii vyborna, napriek tomu, ze hojenie a zrastanie kosti v zhladom na vek bolo spomalenejsie, pes sa z toho dostal, treti stvrty den na nohu v pohode doslapoval, po cca 10 dnoch na nej stal pri cikani bez problemov.

Kedze bolo horsie a spomalenejsie hojenie schody sme skusili cca po 8 tyzdnoch po druhom kontrolnom RTG. Zvladol ich bezproblemov.

Klinika i mna obstala. Na rozdiel od inych.
sith
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 61

Re: Bratislava - VetPoint

Poslaťod Glenfiddich » Uto 19.12.2017 8:57

Aj pri beznom ockovani 6 rocneho stafforda ho MVDr. Nusová kompletne vysetrila, s takou preciznou prehliadkou som sa este u veterinara nestretol /17 rokov mam psov/. Chvilu mi bolo luto , ze nie som pacient. Spravidla sa mi stava, ze psa musim drzat a lekar sa ani nepriblizi pokial si nie je isty ze ho mam uplne pod kontrolou, tato mlada dáma si uplne prirodzene ziskala doveru psika za minutku. Vôbec nelutujem ze chodim do Vetpointu z iného konca mesta, pristup a profesionalita za to stoja. Pred rokom sme tam absolvovali u MVDr Valaska aj operaciu pretrnuteho krizoveho vazu, výsledok je vynikajuci.
Glenfiddich
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie