Bratislava Lamač - Bennett

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod Laneely » Sob 29.08.2009 20:49

Veterinarna poliklinika Bennett
Beskydská 10, 81105 Bratislava

MVDr. Richard Kapalko, MVDr. Adrian Bernath, MVDr. Anička Salajova, MVDr. Peter Nemec, MVDr. David Daniel, MVDr. Peter Dzivý, MVDr. Stano Čegiň, MVDr. Roman Kučera

Druh praxe:

* Malé zvieratá
* Plazy
* Exotické vtáctvo

Služby

* Čipovanie
* Vystavenie Petpassu
* RTG
* USG
* Čistenie zubov ultrazvukom
* Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi

Ordinačné hodiny - NON STOP
Kúpiť si šteniatko je ako žreb. Nikdy neviete, čo z neho bude, ale každý, kto si ho kúpi je najbohatší na svete...;)
Laneely
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod calwen » Sob 29.08.2009 20:54

Dosla som s grcajucim psom a odisla som s grcajucim psom a bez asi 4000Sk...nikdy viac :ach:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Sisulilinka » Uto 01.09.2009 13:52

Ja som tam došla s mačkou s napuchnutým okom, rovnako aj odišla, ľahšia o pár desiatok eúr, a na druhý deň sme veľmi rýchlo leteli do Trnavy, kde jej to hned otvorili a ošetrili.

Ale zasa je to jedna z mála veterín, kde vedia okrem toho, že leguán existuje, aj ho ošetriť :jop:
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod zeane » Pia 04.09.2009 20:49

chodili sme tam a boli sme spokojní, teraz sme spokojní inde :no: Jediný dôvod sú ojrá - sú strašne drahí pre nás. Jo a k tomu "novšiemu" to máme v dosahu pešibusom...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Amaguk » Pia 04.09.2009 23:35

aj my sme chodili do Bennettu, ale najma kvoli jednemu konkretnemu MVDr., ktory si neskor zalozil vlastnu kliniku :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Lucifer » Pon 07.09.2009 16:26

V Bennette som bola prvy a poslednykrat, ked som mala podozrenie, ze ma Arthur zapal mocoveho mechura... :ua: Bola noc, o ziadnej non-stop dalsej veterine som vtedy este nevedela a chytila ma panika. Nechali sme tam cca 4.000 Skk za vysetrenie mocu a za nejake injekcie... :oo: Na kontrolu som vsak uz isla k nasim "dvornym" a vysvitlo, ze Arthur s mocovym mechurom vlastne nic mat nemohol, lebo podla dalsich vysledkov pri zapale by tam este nejake pozostatky zostali a vlastne cele to bola iba Arthurova "hra" s vynucovanim pozornosti, pricom ked sme si ho nevsimali, tak isiel vylochtat celu misku vody a na truc sa vycural behom hodiny asi 10x rovno pred nas... :ach: Takze diky za zbytocne vyhodenych zopar tisic Sk. Tot moje skusenosti s touto veterinou :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod calwen » Pon 07.09.2009 16:49

No vidim ze aspon nie som jedina, ktoru strasne oje :censored: li :ach:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod hriva » Sob 23.01.2010 17:17

mne tu psa dostali z tazkej leptospirozy. ano liecba nas vysla okolo 12-15 tisic sk. co je strasne vela. ale tak beriem v uvahu aj to ze ten pes ma takmer 50 kg a tym padom aj lieky a to nespocetne mnozstvo infuzii vyjde drahsie ako u maleho psa. predtym ako som prisla sem som bola u viacerych veterinarov a vsetci povedali-utratit. ale veterinari odtialto mali iny pristup a do liecby sa hned pustili. fenka vychudla na 30 kg, mala tazke prelezaniny,nemohla chodit... do srsti jej muchy kladli vajicka a jeden veterinar u kt.sme boli predtym kt.zrejme psov vedel len zaockovat jej miesta kde mala cervy a vajicka nastriekal insekcitidnym sprejom. viete si teda predstavit ako fena vyzerala ked som prisla do benettu...museli ju vyholit,lebo ten sprej jej rozleptal celu kozu. neviem si predstavit akymi bolestami musela trpiet. no po 3 dnoch liecby sa zazracne postavila na nohy a trvalo cca mesiac kym sa ako-tak vyzdravela. dnes ma uz 10 rokov, toto sa stalo asi pred siedmymi rokmi...
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod lulu29 » Štv 01.04.2010 8:40

Podla mňa je Bennet dobrá klinika.Došla som tam v nedelu večer z fenkou ktorej robili na inej klinike vo štvrtok obyčajnú sterilizáciu a skoro mi v nedelu zomrela nakolko mala vnútorné krvácanie došli sme do Bennetu hned super prístup a podstatné je že mi ju zachránili.chodíme tam snou na kontroli všetko super ostanem im už verná.
Hlavne sa mi páči prístup MVDr.Čegiň a MVDr.Nemec, ktorý Vám všetko pekne vysvetlia utešia a dá sa snimi dobre pokecat.
Sú trochu drahší ako iný vetoši ale zas kvalita tomu zodpovedá.Nemalo by sa šetrit na veterinároch pokial sú fakt dobrý lebo nie všetko lacné je aj dobré.
Takže ja určite Bennet odporúčam. :smile:
lulu29
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Amy01 » Štv 01.04.2010 10:25

Ja chodím tiež do Bennettu zatial len dobré skúsenosti, doktor Nemec fakt super a aj doktorka Salajová. Už aby sa prestahovali a budem to mať bližšie :lol:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Amy01 » Štv 08.04.2010 10:01

tuto: http://www.bennett.sk/?nemocnica.html :smile:
Ono ak chodíš okolo Lamača po dialnici tak je to hned oproti pumpe OMF.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Laneely » Sob 10.04.2010 12:54

a super, tak to nie je az tak daleko :smile: uz som sa zlakla, ze to bude niekde v prdeli :jop:
Kúpiť si šteniatko je ako žreb. Nikdy neviete, čo z neho bude, ale každý, kto si ho kúpi je najbohatší na svete...;)
Laneely
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

operacia

Poslaťod majkii » Sob 17.04.2010 7:33

Ahojte. Rozmýšlam operovať môjho psíka u Dr.Kapalka.
Máte niekto skúsenosti?
Dík.
majkii
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 22.04.2010 8:10

Klinike benet by som sa vyhla rovnakým oblúkom. Taktiež zle zoperovaná zlomenina, ktorá sa nikdy nezahojila.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod majkii » Sob 24.04.2010 15:59

Kto operoval zlomeninu?
majkii
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie