Bratislava Ružinov - Veterinárna klinika

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava Ružinov - Veterinárna klinika

Poslaťod Peťuška » Str 26.08.2009 12:43

Odkaz na ich stránku:
http://www.veterinarna-ambulancia.sk/

Na stránke tejto ambulancie, nie je toho vela popísaného, ale snáď Vám nieoč z toho pomôže.
Chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s touto malinkou ambulanciou? A ak áno, tak či dobré, poprípade zlé?
Ďakujem za všetky odozvy.
Peťuška
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Re: Veterinrna ambulancia Zimná 1, Bratislava

Poslaťod Fraga » Štv 27.08.2009 16:27

Ano my sme tam chodili. Obaja su prijemní. Trhali nam tam očáky aj očkovali sme. Myslím, že celkom v poho, ale teraz nechodíme, lebo máme iného po známosti a bližšie.
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Veterinrna ambulancia Zimná 1, Bratislava

Poslaťod kikuš » Sob 17.10.2009 12:52

ano robi ta moj triedny :jop: chodila so ta na prax...aspon hluchy je v poho,vyzna sa ,ma vela skusenosti :smile:
kikuš
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Ružinov - Veterinárna klinika

Poslaťod Ema53 » Pia 18.02.2011 21:14

Ako ste si už isto všimli,to čo píše Peťuška,už nie je pravda.Podľa mňa je ich stránka veľmi dobrá a hlavne v úvodnom príhovore aspoň mne hovoria z duše :yes: .MVDr. Hluchý je učiteľom mojej dcéry(chodí do 3. roč. na Bullovu a dosť ho ospevuje)a z toho dôvodu som tam nechcela chodiť.Zopár krát sme tam síce s banalitami v r.2009 boli,ale nemala som dobrý pocit.Bola to chyba a takmer mi na to doplatil pes.Klobúk dolu pred takým veterinárom :jop: ,správa sa presne podľa toho,čo píšu v úvode na stránke.Potrebovala som súrne pomoc a volala som s ním o 18.30,ordinačné hodiny majú do 19.00.Odpoveď bola:keď prídete,tak na vás počkám.Do ambulancie sme vchádzali presne o 19.00.Bez náhlenia a nervozity pesicu vyšetril,zobral krv,spravil sono a bolo jednoznačne vidieť,že má o psa záujem.Aj keď bolo po ordinačných hodinách,pohotovostný príplatok si neúčtoval.To bolo 3. 2.Odvtedy sme tam boli ešte veľa krát a vždy som sa presvedčila o tom,že sem budem chodiť.Diagnóza zatiaľ je takáto:bakteriálny zápal zistený z krvi,zväčšená slezina a zle fungujúce obličky.Vyhrané ešte nemáme,ale bojujeme.
Čo sa cien týka v porovnaní s inými si myslím,že sú mierny bratislavský podštandard.
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Bratislava Ružinov - Veterinárna klinika

Poslaťod Modob » Štv 22.10.2015 11:24

Moja skúsenosť s touto klinikou.
Navštevoval som ju so psom už pár rokov a na odmeraný a nepríjemný prístup najmä pána Hluchého som už bol zvyknutý. Obmedzil som teda návštevy len na očkovania a drobné problémy. Vážnejší problém som šiel riešiť ku konkurencii. Rád si však vypočujem aj názor starších a skúsenejších veterinárov, tak som postup šiel na Zimnú konzultovať. Najmä pán Hluchý však bol veľmi nepríjemný a dal mi jasne pocítiť, že som platil u konkurencie a nie u nich. Povedal som mu preto svoj názor na jeho správanie k zákazníkom a zároveň aj dôvod, prečo som vyhľadal pomoc u konkurencie. S človekom, ktorý sa k zákazníkom správa arogantne, povýšenecky a odmerane ako on, ťažko riešiť viac ako bežné očkovanie. Prešlo pár týždňov a ja som prišiel na Zimnú so psom na očkovanie. Pán Hluchý ani neodzdravil a odišiel do inej miestnosti. Po cca minúte ticha za ním prišiel aj pán Fabián a šepkali si ako malé deti pod perinou. Po nejakej dobe sa pán Fabian vrátil a preukaz zvieraťa mi po stole posunul naspať so slovami, aby som išiel do inej kliniky. Je neuveriteľné, že jeden dospelý človek a navyše lekár sa takto správa. Odmietnuť zaočkovať psa, len preto, že som mu povedal svoj názor na jeho správanie k zákazníkom ? Nikdy som nespochybnil jeho odborné schopnosti a vytkol som mu len jeho ľudsky prístup. Je to vrcholne neslušne, neetické, neprofesionálne a v neposlednom rade je to hanba pána Hluchého a jeho neschopnosti prijať kritiku. Pán Fabián zrejme nieje lekár, ale len asistent pána Hluchého, nakoľko psa kľudne mohol ošetriť aj on. Zaujímalo by ma, čo by pán Hluchý robil v zdravotníctve, kde by sa denno-denne stretával s rozličnými názormi a nemohol by pacienta len tak poslať preč.
:mozilla:
Modob
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 106
Bydlisko: BA


Späť na Veterinárne ambulancie