Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod zaba22 » Str 15.07.2015 13:54

My sme vyskúšali pána Szakala, aj pána doktora Škovránka a potom ma opustila trpezlivosť a začali sme chodiť do Wellvetu Cierna voda. Pacilo sa mi tam, nemam ziadne vyhrady voci ich fungovaniu, paci sa mi, ze predtym, ako napichaju psa kadecim, urobia najprv vysetrenia. Takze odporucam.
Ale kedze sa mi tam nechcelo chodit vzdy, ked sme museli ist co i len tlacit vacky, vybrala som sa za poslednym panom veterinarom v senci (ked si odmyslim tuto pani doktorku, ktoru som radsej ani nenavstivila vdaka tomu, co som sa tu docitala), za doktorom Václavom HALMOM. A musím povedať, že som maximálne spokojná, má úžasný prístup ku zvieratám i k majiteľom, pokojne všetko vysvetlí, popýta sa. Páči sa mi.
A cenovo tiež nemám pocit, že by bol drahší ako ostatní. Veľmi milé prekvapenie potom, co sme si zazili so Szakallom, ktory nas vyhodil z ambulancie, lebo sme od neho nezobrali granuly :lol:
zaba22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod tomankubik » Štv 31.03.2016 21:43

Ja osobne mám skúsenosť iba s jedným veterinárom, ale ak by som si mal vymyslieť doktora po stránke prístupu, ochoty a profesionality informácií (relevanciu nehodnotim lebo nemám vedomosti) tak jednoznačne pre mňa doktorka Feherova. Nikdy nerobila, neodmietla a vždy sa snažila poradiť a to som chodil aj bez objednania.
Nikdy som nebol lekár ale viem si predstaviť že keď robíte x hodín aby ste uživili seba a rodinu máte skrátka zlé aj dobré dni...a čo keď práve v deň keď vám nabehne zopár majiteľov ktorí tu kritizujú vám pri operácii exol 2-3 pacient? Ako hovorievala moja babka: "nikdy nevieš ako ťaží bremeno ktoré nenájdete" cize za mňa pre pani doktorku určite :jop:
tomankubik
Nováčik
 
Príspevky: 27

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie