Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Samantha » Ned 01.01.2012 18:30

Moja osobná skúsenosť s touto veterinárkou... Náš veterinár mal medzi sviatkami dovolenku a dostala som kontakt na túto extrémne "milú" pani ktorej ambulancia nám bola najbližšie.
Opovážila som sa ale najprv zavolať (o piatej) či ešte ordinuje, dostala som vynadané ako si to predstavujem, že je tam predsa od šiestej od rána a že berie len objednaných... Náš veterinár ordinuje do osmej a viac krát nemal problém zobrať nás aj po ordinačných hodinách keď to bolo potrebné tak som si dovolila myslieť že každý veterinár chce pomôcť keď treba :nwm:

Klinec bol keď z informácie, že náš (zdravý) pes má 8 rokov mu určila 15 diagnóz ako hluchota, slepota choré srdce a podobne.

Ešte som sa s takýmto prístupom veterinára nestretla....Nikdy viac :ahoj:
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod starr » Uto 03.01.2012 10:57

Samantha píše:Nikdy viac :ahoj:

Detto.
Naposledy upravil starr dňa Uto 03.01.2012 11:36, celkovo upravené 1
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Margita » Uto 03.01.2012 11:13

Offtopic: z coho potom ziju?ked 95% tych co u nej boli vravia ze nikdy viac...naco taky veterinar?koli comu to chcela robit?koli zvieratam nie,koli peniazom asi tiez nie,ked k nej nikto zachvilu nepolezie,tak naco?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Offca » Uto 03.01.2012 11:54

Offtopic: Lebo vždy sa nájdu ľudia :no: Napr.moja mamka :ach:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod angela0071 » Uto 24.01.2012 21:02

Tymto sa ospravedlnujem pani doktorke Feherovej a jej kolegyni za moje hrube vyrazy ktore som pouzila v mojich prispevkoch.
angela0071
Šteniatko
 
Príspevky: 62

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Offca » Uto 24.01.2012 21:38

angela0071 píše:Tymto sa ospravedlnujem pani doktorke Feherovej a jej kolegyni za moje hrube vyrazy ktore som pouzila v mojich prispevkoch.



Offtopic: Fíha :joint: :prd: Tak toto je úplne tá najlepšia referencia! :ahoj:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod starr » Str 25.01.2012 13:04

Offtopic: Môj šiesty zmysel neklamal alebo inými slovami "to sa dalo čakať".

Napadlo ma, že keď tu niekto napíše nejakú negatívnu referenciu, tak to môže byť brané ako ohováranie a poškodzovanie dobrého mena a to je trestné. Ak si to akýkoľvek dotyčný vet prečíta a bude mať chuť na konflikty, tak môže byť z toho kľudne trestné oznámenie, či už za poškodzovanie dobrého mena, za urážku na cti a neviem čo ešte. Takže tieto recenzie sú vlastne taká dvojsečná zbraň.

Je lepšie vymieňať si takéto informácie formou súkromných správ alebo verbálneho rozhovoru, samozrejme pokiaľ si je človek istý, že nemá na sebe plošticu :joint:. To len tak na odľahčenie témy. :-)
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Margita » Str 25.01.2012 16:56

jedna dobra rada,pred kazdou vetou staci povedat udajne,vraj,podla mna ,ja si myslim,asi.mozno, a poskodzovanie cudzieho mena to nebude,lebo to je len udajne a vraj :smile:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod starr » Str 25.01.2012 18:25

Márgit, toto je telepatia! :lol: :jop: Ja som pred chvíľou presne na toto myslela! :joint:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod dianah » Pon 05.03.2012 14:27

V prvý deň, keď som volala k p. doktorke kvôli strihaniu, zdala sa mi tiež strohá, až nepríjemná. Na záležitosť som sa vykašľala a šli sme klasicky k Szakálovi. Keď psík začal mať prednedávnom problémy a môj "milovaný" doktor neprichádzal do úvahy a inde boli extra drahý, najbližšie som mala práve p. Feherovú. V ambulancii čakalo xpsíkov, ale napriek tomu som sa nenechala odbiť, lebo psík kakal krv. P. Feherová napriek preplnenosti zobrala Dena do ambulancie, kde mi profesionálne všetko vysvetlila, bola veľmi milá a denovi pomohla ako sa len dalo.. tento týždeň som za ňou tiež prišla večer o siedmej, aby som sa objednala a zdvorilo mi vysvetlila čo je psovi, objednala nás a ukázala veci, ktoré keby mi ukázal p. Szakál počas života psíka, t.j. 8,5 roka, možno by sme teraz nemuseli riešiť banálne problémy.
Každý z Vás čo tu pindáte do spôsobov p. doktorky si skúste trochu uvedomiť, ako by bolo Vám, keby ste makali od nevidím do nevidím, x dní v týždni a o 19-20 by k Vám naklusal niekto, kto by niečo chcel. Vôbec sa jej nečudujem. Podľa môjho osobného názoru je veľká profesionálka a deno od nej odchádza o poznanie zdravší a veselší :no:
dianah
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Senec

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod danissimo » Štv 29.03.2012 12:07

Ako tak čítam, tak je tu viac negatíva ako pozitíva :ua: . Keďže sme sa presťahovali a určo sa mi nechce chodiť do BA k veťošovi len kvôli očkovaniu, tak sa teda pýtam, či by mi vedel niekto poradiť kam k veťošovi v okolí SC (Bernolákovo,Ivanka atď). Bud. týždeň idem s krpaňou na očkovanie, ale stále neviem kam mám isť. Takže, poradí niekto ? :smile: .
danissimo
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 596
Bydlisko: Okres Senec

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Offca » Štv 29.03.2012 13:28

Ja som bývala 3/4 života v SC a... pre očkovanie hocikam. S vážnejšími vecami Trnava.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod senseye » Pon 02.04.2012 21:46

danissimo píše:Ako tak čítam, tak je tu viac negatíva ako pozitíva :ua: . Keďže sme sa presťahovali a určo sa mi nechce chodiť do BA k veťošovi len kvôli očkovaniu, tak sa teda pýtam, či by mi vedel niekto poradiť kam k veťošovi v okolí SC (Bernolákovo,Ivanka atď). Bud. týždeň idem s krpaňou na očkovanie, ale stále neviem kam mám isť. Takže, poradí niekto ? :smile: .


ja chodim s hafanom na ciernu vodu. vola sa to tusim velvet. da sa tam parkovat, niekedy byva sice vela ludi, ale nikdy som dlho necakal. skus tam.
senseye
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod starr » Štv 19.04.2012 14:49

Wellvet je super, odporúčam.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Samantha » Štv 16.08.2012 10:47

Aj my chodíme do Wellvetu -Čierna Voda odkedy sú otvorení a sme absolútne spokojní :smile:
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie