Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod nikolletttka » Pia 26.06.2009 16:33

takze ja som bola skusit v senci a isla som k MVDr. Feherovej a som bola spokojna. bola velmi mila. a ta cena bola super :jop: takze moj skromny usudok je ze sa v okoli SC a PK mozem aj tu spolahnut na niekoho :smile:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod meraja » Ned 09.08.2009 9:37

Takto kúpila som noviny a tu sa píše aká nezodpovedná veterinárka je mvdr.Feherova.Nechala prebudzať z narkózy agresívneho boxera,ktoý neznáša psov spolu s bišónikom.Po prebudení boxera zaútočil na bišónika a zabil ho.P. Ivan Riečan píše,že je vľmi nezodpovedné aby sa prebúdzali spolu.Nemal by nechávať dvoch neznámch psov prebúdzať sa spolu z narkózy.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Fraga » Štv 13.08.2009 12:41

korra píše:suhlas s Efou, ale u nej len na objednavku


Noo ani by som nepovedala, ja som objednana bola, napriek tomu ONA neprišla :hmm: Viac k nej nejdem a to ma ešte presviedčala po telefone, ze ma objednavala na piatok nie na štvrtok, čo je hlúposť, lebo v piatok som mala byť bez auta, takze neviem prečo by som sa dávala na piatok, by som musela k nej asi vrtulníkom :hmm:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Offca » Štv 13.08.2009 13:06

S MVDr. Fehérovou som mala jednu (prvú a poslednú) "velmi milú" skúsenosť, no iba telefonickú. Tessa bola ešte šteňa a mala problém, kvôli ktorému bola na infuzke (Švihran :no: ) a kanylu jej nechal zavedenú. Večer okolo ôsmej som začala mať menšie obavy a potrebovala som sa o nich s nejakým veterinárom len porozprávať. Zbehla som na Karpatskú, no zistila som, že ako nepacient a po pracovnej šichte by som u nich za konzultáciu nechala asi 900Sk. Kašlať na to, pár veterinárov mám v mobile. Skúsila som p. Fehérovú, ktorú som dopredu upozornila, že potrebujem čisto len prekonzultovať možné, možno pre ňu banálne riziká / neriziká. Či má čas sa mi chvilku venovať. ŽE nech teda skúsim. Tak som začala rozprávať a pýtať sa. Jej prvá otázka bola, prečo nejdem tam, kde jej tú kanylu dali. (no lebo chcem len radu nestraného). Následne na mna dosť otrávene spustila, prečo sa pýtam práve jej, a je osem hodín, jej akurát prišli nové prístroje a nemá čas.
Ironicky "príjemne" som ukončila rozhovor a skúsila MVDr. Szakála. Mal veľmi naponáhlo, ale vraj mi o chvílu zavolá. I zavolal asi po 15-tich minútach a trpezlivo vykecával asi ďalších 15 minút.

Ak niekto prikladá dôraz na ochotu veterinárov nezištne pomôcť, tak tu je ukážka dvoch seneckých :no:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Fraga » Štv 13.08.2009 13:59

Offca ved aj moja 1 a posledná :lol: viac k nej nejdem :nie:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Senec - MVDr. Fehérová

Poslaťod Efa » Pia 14.08.2009 6:54

tak pridám aj ja zopár:
bola som z babulou vonku a do oka sa jej pod tretie viečko dostala osina, dievča sa snažilo si stále do toho oka hrabať a oko začalo hnusne navierať až sa úplne stratilo a ja som chytila paniku že si ho nedajbože vyhrabla ... tak keďže MVDr. Szakálla rozhodne odmietam tak sme chytro išli k MVDr. Fehérovej a z čakárne som sa už vyhodiť nedala ... v podstate rýchlo a odborne oko vyšetrila, osinu vybrala a potom aj doliečila - takže z tohoto som nadobudla dojem že fajn veterinárka a ešte lepšie že vykonáva praktocky aj pohotovosť (veď inzerovala aj v Senecku) .... v januári 2008 sme nečakane absolvovali operáciu žalúdka v TT, bolo to v piatok a následne sme potrebovali v sobotu a v nedeľu vybrať infúzie, tak som sa pokúsila na ňu obrátiť ako na veterinárku v najbližšom okolí a navyše aj poskytujúcu pohotovosť ... žiaľ dopadla som úplne rovnako ako Offca - značne podráždeným tónom mi bolo vysvetlené že sa mám obrátiť tam kde nás zoperovali a že ona s tým nič nemá a navyše nie sme ani jej pacienti :hmm: .... následne som sa obrátila na našu veterinárku MVDr. Miklošovičovú ktorá i napriek tomu že cez víkendy neordinovala tak nás bola aspoň v nedeľu bez problémov ochotná vziať (v sobotu bola mimo mesta) a dokonca sa ospravedlnila s tým že ju mrzí že nás v sobotu nemôže vziať a po celý víkend sa intenzívne zaujímala ako sa babe darí a následne od pondelka sme celé doliečenie vrátane vybratia štichov absolvovali už u nej a bez ohľadu na obednú prestávku či koniec ordinačných hodín sa nám naplno venovala za čo som jej a aj budem vždy veľmi vďačná :jop: .... Takže toto sú pre mňa dva úplne rozdielne prístupy .... keďže mi neprišlo správne dr. Miklošovičovú v nedeľu trhať od rodiny a cestovať by sme museli tak či tak, tak nakoniec sme radšej predsa len dochádzali do TT ...
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Senec - MVDr. Fehérová

Poslaťod Nikki » Pon 24.08.2009 21:13

Meraja, prosim ta v akych novinach to bolo? O tomto som pocula len som mala inu informaciu o mieste kde sa tato podla lekarky "nehoda" mala stat.
Obrázok Obrázok Obrázok
Nikki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Senec-okolie

Re: Senec - MVDr. Fehérová

Poslaťod vlastimildurcik » Uto 25.08.2009 15:25

Nikki,článok je PLUS 7dní,č.32 zo 6. augusta. Strana 60 ( SMRŤ MAZNÁČIKA). Článok je dosť skreslený a neodborný!
My sme chodili k nebohému p. Moškovi a po jeho úmrtí sme začali k Szakimu. Na náročnejšie veci chodíme do Trnavy.Szaky sa nikdy neurazí, ba naopak odporučí, lebo napr. nemá také vybavenie.... Bol stále ochotný, aj keď rozbehaný! Sobota, nedeľa, nepozná čas a hodiny. V nočných hodinách umiestnenie nájdeného hafana do karantény bolo bez problémov. V noci mi volaľ, že sa dokonca našiel majiteľ. Je toho za to dlhé obdobie veľa, ale je to všetko o prístupe a odbornosti. O láske k zvieratám ani nehovoriac ! V Senci kolujú rôzne " zaujímavé " príbehy. Vlasto.
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Senec - MVDr. Fehérová

Poslaťod Nikki » Uto 25.08.2009 18:12

No to máš tak, Senec je skrátka jedna veľka dedina a všetko tam začne slávnym "jedna babka povedala" :haha: .....
pravdou je, že ma ten článok zaujíma, pretože poznám inú verziu ako sa tu píše- dievčina, ktorej sa to stalo je mojej veľmi dobrej kamarátky bývalá kolegyňa a kamarátka. Tak idem vydolovať niekde P7 :ach:
Naposledy upravil Nikki dňa Ned 27.06.2010 22:01, celkovo upravené 1
Obrázok Obrázok Obrázok
Nikki
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Senec-okolie

Re: Senec - MVDr. Fehérová

Poslaťod Yanka » Uto 10.11.2009 14:13

Mne Pani doktorka zachranila psika, je fakt vyborny diagnostik. Som s nou velmi spokojna a nemozem sa stazovat.
Yanka
Snoopy
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

Re: Senec - MVDr. Fehérová

Poslaťod princezna » Pia 18.06.2010 21:44

Dobry den. Mali sme problem s nasim stenatom, jedno aky, ale situaciu sme vyhodnotili, ze treba ist k veterinarovi. Nie sme ziadni amateri a cely nas zivot sa toci okolo zvierat ci uz v profesnom alebo sukromnom zivote, a aj takymi, ktore sme si vzali ako slabe, ci problemove. Nas veterinar sa vsak nachadza trosku dalej, a tak prva hned po ceste bola p.doktorka tu spominana. So stenatom v naruci som vpochodovala do jej ambulancie, v nadeji, ze pomoze. Tymto by som sa pani doktorke chcela naozaj velmi ospravedlnit, ze som taka negramotna a slepa, nakolko ma vsade vylepene - ako ma prompte v uvode informovala - napisy, ze berie len na objednavku. No v tejto situacii som naozaj necitala tieto informacie, ale zial, dovolila som si plne sa sustredit na stena. Po privale slov, ako sa musim objednat, ze vsetci, co su v cakarni su objednani (az 1 clovek), som doslova okoktavela a slzy sa mi vtisli do oci, pretoze s etickeho hladiska a normalneho pristupu som cakala, ze sa aspon spyta, co so psikom je. Ale nestalo sa tak. Len mi vysvetlila, ze ONA psa vzdy dokonale vysteri. (Podla mna, to je predsa uplne samozrejme u kazdeho dobreho veterinara.) Tak som sa spytala, ci ma teda vezme, ved ja pockam, alebo ci mam vobec cakat - no bola som troska v panike, lebo toto som naozaj necakala.Nato som sa dockala len neurcitej odpovede, styl, ze sa mam ukludnit. Sadla som si teda naspat v cakarni, rozdychala to, dalsim pacientom, ktori tiez prisli samozrejme na objednavku som uz zavadzat nechcela a radsej som sa vypoklonkovala prec k inemu veterinarovi. Skutocne sa pani doktorke este raz ospravedlnujem za moje neokrochane sposoby a nabuduce vysvetlim psovi, ze ak ho nahodou chyti nejaky akutny stav, nech mi to zasteka minimalne den dopredu, aby som sa stihla objednat. Ale to uz samozrejme u ineho doktora. Nie. Pardon, tam sa vlastne s akutnymi stavmi objednavat nemusi..........
princezna
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod btt12 » Ned 06.03.2011 20:13

Dobry vecer, ako som tak citala prispevky, hovori sa tu len o dvoch veterinaroch v Senci a hodnotenia su take "roznorode". Okrem spominanych dvoch nie je v Senci nejaky iny veterinar? Pripadne v blizsom okoli Senca? Neviete mi prosim dat niekto nejake referencie? Mame male steniatko a coskoro bude musiet ist na ockovanie :plac: . Dakujem
btt12
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod angela0071 » Ned 07.08.2011 19:29

pridam aj ja komentar.....pani veterinarka je sice velmi mila to je pravda v zvieratach sa vyzna ma ich rada je to na nej vidiet....najprv sme k nej chodili s kocurom ktoreho nam pekne vypiplala urobila z neho fesaka no potom sa vyznemanala...kupili sme si steniatko labradora u jednej chovatelky dobre nas ubespecila co steniatko ma povedala nam ze ma mensie problemi s ockami ze jej to uz skusali urobit aby jej neslszili ale operacia bude nutna len mala iba 8 tyzdov takze sa nekonala.....ponukla nam ze jej to operovat bude ona kedze je veterinarka.....ale ked sa zoperuju bude to f poriadku tak isto nam povedala ze nemame vsetkemu verit co povie veterinar lebo ani ten nema vzdy pravdu vo vsetko. nasa chovatelka je veterinarka tak vie ocom hovori....no isli sme k pani Feherovej objednala nas na ockovanie ze mame prist aj s kocurom aj so stenatom....ked sme k nej prisli zacala nam trepat take veci ze oci ma zle zasite ze proste je to cele zle ze to nam mala chovatelka povedat pritom vsetko nam povedala.....pytala sa od kial ju mame tak sme jej povedali na tom nam odpovedala ze ju mame vratit lebo to co ma s ockami je vada....potom zacala nadavat ze ziadny slovensky chovatel neni chovatel ze to su obycajny okradaci penazi ze vobec niesu dobry ze najlepsi chovatelia su v brne lebo oni su perfekny :hmm: .....dalej zacala urazat nasu chovatelku ze aky ma zly chov ta ked sa to dopocula bola nahnevana....potom zacala zas nieco rozpravat ohladom jej oci az nas vsetkych rozplakala P i c a jedna povedala nam ze do pol roka oslepne .....a ta jej krava co tam obskakuje okolo nej som myslela ze ju tam dobijem jak tam mudrovala s tou veterinarkou....stale nam vnucovala nejakeho ocneho lekara ktory je vraj iba v brne a iba tam sa operuju oci a nikde inde no my sme jej neverili...isli sme do jaroviec k jednemu veterinarovy ktory nam povedal ze nasa Violet ma oci pekne zasite bez ziadnych chyb ze je to normalny zakrok ktory sa robi stenatam....a povedal ze nech si laskavo veterinarka nevymysla kraviny....ocka jej stale pozorovali a vobec neoslepla....ale operovat jej viecka budu musiet aj tak... :smile:

povedali sme si, zo psom k nej chodit nebudeme tak asi ibaa s kocurom....po mesici nas drahy kocurik volaco vonku zozral zrejme, krvacal mu zadok vsimli sme si v piatok.....tak sme nesli hned veteriarke najprv sme si mysleli ze si asi ritku poskrabal....no stale mu to nezmyzlo v pondelok zacal kakat krv, odmietal papat aj pit....tak som zdvihla telefon a volala som veterinarke...zdvihla to ta jej pipka co tam obsakuje veterinarku potom mi ju dala k telefonu pytala sa ma co mu je tak som jej to povedala....potom zala po mne hucat....ze mala som jej zavolat v piatok ked sme to zistli ...ze ona nema teraz cas ona ma dalsich 20 ludi v cakarni ze ona nebude koli nam do 9 v ambulancii ona musi este 3 psov operovat tak som sa jej pytala co mu mozem zatial dat, ona hned spustila ze ked chcem mozem dojst ale ze budem platit 10eur lebo to uz je po 7 hodine a potom mi povedala ze ked chcem tak v Bratislave je pohotovort pre zvierata ale ze tam pytaju 35 eur....tak som sa nastvala a zrusila som ju...a sme si povedali ze uz v zivote k tej krave nepojdeme jak s kocurom tak zo psom....mozme ju dlabat...pocula som ze od nej velmi vela ludi odchadza koli tomu jej nezodpovednemu spravaniu.....asi je to aj pravda ked sme v jarovcach stretli asi 10 ludi zo zvieratami ktory dosli od nej a nadavali na nu ako pohan....
angela0071
Šteniatko
 
Príspevky: 62

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod Laco1 » Str 21.09.2011 8:11

Ja som s pani doktorkou maximálne spokojný. Chodíme tam pár rokov, vždy je milá, zhovorčivá, príjemná. Kedže vyštudovala v Brne, preferuje a vychvaluje tamojších lekárov, laboratóriá.
Laco1
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Reca

Re: Senec - MVDr. Denisa Fehérová

Poslaťod angela0071 » Štv 27.10.2011 17:36

no tak to ste ju asi nepoculi jak nadavala na nejakeho veterinara, potom sa vyjadrila ze na slovensku neni ziaden dobry chovatel ze su to len obycajny mnozitelia, a ze iba v Brne su najlepsie chovatelia ze aj ona ma od tial psa, (mnozitelia asi tazko predavaju psov s PP)podla nej neni ziaden veterinar dobry iba ona lebo ona studovala v Brne, nech ide do p.....s tym jej brnom sprostym. Si mysli ze je najmudrejsia, nic nevie len furt mudrovat dookola sa pytat to iste, silou mocou nas chcela dostat do brna lebo ona tam ma nejaku kamaratku ktora je len ocna lekarka, a ze iba tam sa operuju oci ....nepodarilo sa jej to...pretoze po celom slovensku sa operuju oci a nemusime stym ist do Brna, s celej duse tuto veterinarku nenavidim zato co si navymyslala na nasho psa. :nie: :hmm:
angela0071
Šteniatko
 
Príspevky: 62

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie