Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Dominka » Str 12.08.2009 19:13

Dnes mi volala zdesena majitelka psa, ktoru vyhodil veterinar Panis z DK z ordinacie lebo si vzala psa z utulku. Odmietol jej ho vysetrit dokonca jej este povedal ze psom z utulku ohrozuje seba aj svoju rodinu. Pritom pes v utulku nikdy nebol, pochadzal z rodiny. Veterinar takehoto nazoru by si mal radsej otvorit pekaren.
Pre jeho neznalost a neinformovanost zbytocne odradza aby si ludia zobrali psiky z utukov. Je smutne ze ako veterinar ma takyto postoj. Pritom zrejme nevie ze psy z utulku maju mnohokrat lepsiu veterinarnu starostlivost ako tie co mnozia mnozitelia doma v chlieve a neivestuju ani 1 eur na odcervenie.
Neodporucam nikomu chodit k tomuto veterinarovi a odradim kazdeho koho budem z toho regionu poznat.



http://gps-poi.eu/veterinarna-ambulanci ... 63609.html
Dominka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Dolny Kubin - veterinar

Poslaťod mika » Ned 16.08.2009 10:29

Si si ista, ze nemohlo ist o dezinterpretaciu? Zda sa mi divne, ze by to povedal. Ani ja by som neodporucala kazdemu psika z utulku, ma to svoje specifika.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Dolny Kubin - veterinar

Poslaťod Kikz » Ned 03.01.2010 11:11

Dominika silne pochybujem že ti tento veterinár niečo takéto povedal.
JA OSOBNE chodím k tomuto veterinárovi, nikdy som s ním nemala problémy a to môj pes JE Z útulku ! Konkrétne z karanténnej stanice.
Tak neviem či si si to vymyslela ty alebo daná majiteľka, alebo ste sa voči nemu správali nejako drzo, keď vám niečo také povedal (aj to pochybujem, že povedal).
P.veterinár Pánis je podľa mňa perfektný a skúsený veterinár, navštevuje ho veľa známych (a to nielen kynológov z cvičáku ale aj našich agiliťákov, ktorí majú taktiež väčšinou psíka z útulku) a majú s ním výborné skúsenosti !!!!! :pac:
Tak naozaj netuším kde si to nabrala ! Prosím ťa nešpiň jeho meno keď s ním pravdepodobne ani nemáš vlastné skúsenosti !

Ja zas neodporúčam navštevovať veterinára z nášho okresu p. Tomášeka, s ktorým som mala skúsenosť raz a naposledy, nakoľko mi psa prišiel prehliadať v pripitom stave a dokonca povedal, že má len zlomený chvost a to bola moja (teraz už bývalá)fenka ochrnutá.

Takže k p. Pánisovi len toľko že je to jeden z výborných veterinárov s ktorými som ja ani moji priatelia a známi nikdy nemali problém a pochybujem, že by bol schopný povedať vám niečo také. Neverím tomu.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Dolny Kubin - veterinar

Poslaťod johny5 » Uto 16.02.2010 21:28

MYslim ze ak PAN veterinar Panis nieco taketo povedal (co si nemyslim ale nikdy nevies ...) musel mat na to velky dovod.
Napisal som pan s velkym P lebo je to naozaj velky odbornik a sikovny clovek aj ked niekedy so zvlasnym pristupom.Ale pozrime sa na to z jeho strany kolko ludi kadeakych povah mu tam chodi.Kazdy kto robil niekedy s ludmi vie co to obnasa.
Nikdy som nebol veterinar ale chodia ku mne cvicit tiez rozne typy ludi a tiez si musim niekedy zahryznut do jazyka aby som ich nevyrazil.Co sa tyka pana Panisa zdielam nazor ze takych veterinarov ako je on co sa tyka hlavne odbornosti v remesle je malo.Nema sice drahe vybavenie a nadhernu ambulanciu v ktorej ma RTG za milion ale on ho v podstate nepotrebuje lebo vie urcit diagnozu ako malokto.Takze klobuk dolu pred nim. :poklona:
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Dolny Kubin - veterinar

Poslaťod bekyna » Str 26.05.2010 16:26

Dobrý deň, najskor ako začnem niečo komentovať chcem sa opýtať či v Dolnom Kubíne sú viacerí veterinári. Pretože naposledy čo som bola u jedného, bohužiaľ meno Vám neviem povedať nemala som ani ja a ani známa s ním dobré skúsenosti. Dokonca mi povedala, že v Ružomberku alebo v Martine sú skvelý. Chcem sa Vám aj touto cestou opýtať s akými máte najlepšie a najhoršie skúsenosti. Ďakujem :)
bekyna
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dolny Kubin - veterinar

Poslaťod Kikz » Str 26.05.2010 16:46

Ahoj bekyna,
u nás v DK je ešte niekoľko veterinárov a to konkrétne ešte p. MVDr. Vladimír Kusý /súkromný/ a MVDr. Vladimír Fetisov.
Skúsenosti mám len s p. Pánisom a Tomášekom, Pánisa hodnotím velmi kladne naopak p. Tomášeka ako už som spomenula vôbec neodporúčam, jeho prístup je vážne :oo: .... ale jeho skôr volajú k ovciam a i. hosp. dobytku, ku psom a pod. zvieratám už menej, aj keď chodieva očkovávať po niektorých dedinách (také tie hromadné očkovania psov raz za rok pre ľudí, ktorý so zvieraťom nenavštevujú veterinu v meste).
S Fetisovom má skusenosti pár ľudí od nás z cvičáku a taktiež sa na neho nikdy nesťažovali :yes: Kusého poznám len z počutia, takže o tom neviem povedať.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Juraj _ » Ned 31.07.2011 6:59

Dominka píše:Dnes mi volala zdesena majitelka psa, ktoru vyhodil veterinar Panis z DK z ordinacie lebo si vzala psa z utulku. Odmietol jej ho vysetrit dokonca jej este povedal ze psom z utulku ohrozuje seba aj svoju rodinu. Pritom pes v utulku nikdy nebol, pochadzal z rodiny.

Aj ak by tam bol, tak tí psy sú najprv v karanténe a do rodín ich nechávajú adoptovať až po vyšetreniach.
Juraj _
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Gucci <3 » Štv 05.01.2012 19:39

Ahojte vsetci na Dog Fóre :smile: Ja som tiez z Dolneho Kubina, ale po viacerych zlych skusenostiach a neochote s Dolno Kubínskymi veterinarmi som presla s mojim psikom do BB, kde mu zachranili zivot ...Je to klinika na urovni, vybavena vsetkymi potrebnymi pristrojmi a pomockami pre zachranu zivota malych zvierat, navyse tam predavaju rozne druhy specialnych krmív (granuliek pre vasho milacika) Royal Canin a to najdolezitejsie stretnete sa tam s vysoko odbornym a hlavne ludskym pristupom MVDr. Vladimíra Paulínyho a aj dalšich...Moj Gucci je velmi spokojny a vzdy sa velmi tesi :jupi:
,,Nikto neoceni genialitu vašich slov viac, ako váš pes,, Christopher Marley
MVDr. Vladimír Pauliny ml., st.
Rudlovská cesta 65, 974 11, Banská Bystrica
Ordinačné hodiny:
po-pia: 9:00-13:00 a 14:00-18:00
Telefónne čísla:
Pevná- 048/411 23 21
Mobil- 0905 770 137
Gucci <3
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Domca » Sob 25.02.2012 17:26

Co sa tyka DK ja mozem na 100% odporucit MVDr. Andreja Andrejcaka....skvely veterinar, mlady ale naozaj velmi skuseny...takisto jeho otec :jop: V DK ma ambulanciu poobede (doobedu v Lipt.Sliaci) neskutocne ochotny, domov vacsinou chodieva o pol noci, ak by pri operacii pri nejakom psovi nastali komplikacie ostane pri nom....Ceny ma tiez velmi dobre. :yes: Pride kedykolvek a kdekolvek...rad poradi, velmi ochotny a mily :yes: Byvat v DK tak urcite chodim len k nemu... :aplause:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1878
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod agah » Str 25.07.2012 21:48

PLNE SUHLASIM! Velmi dobry odbornik, skvely pristup, ochota, aj vybavenie (USG, RTG) My mame sice svojho veta v NO a som s nim prevelmi spokojna, ale obcas, ked treba pristroje, ho za jeho odporucanim "podvadzame" prave s MVDr Andrejicakom :jop:
Не слуга, не раб, не подвластное человеку существо.
Ваш соратник и напарник, немой собеседник и добрый ангел-хранитель – вот кто такой АЛАБАЙ. http://www.tosh-sanam.uz/
agah
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1362
Bydlisko: Orava/Krakow

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Smoukinka » Pon 17.06.2013 14:38

akze ja mam s panom Pánisom tiez len dobre skusenosti naozaj sa vyzna a kazdy problem s ktorym som za nim prisla vyriesil na 1* vidno ze zvierata ma rad pracu robi vybrone jeho ambulancia sice nieje ziadna nobl ale na to aby tam uzdravil zvieratka je postacujuca ma tam cisto ... vzdy vie poradit a jeho rady funguju ja som naozaj spokojna...nedavno sme u neho boli trhat Buddymu zuby velmi som sa bala predsa len psik sa pri tom musi uspat vsetko prebehlo bez problemov za polhodku bol uz zobudeny aj ked stale malatny rychlo sa mu to hoji psik je ako predtym az na to ze ho uz netlacia zubky navyse :) naozaj vyborny zverolekar :winner: kazdy kto si dovoli na neho kydat len nevie o com hovori

Mám skusenosti aj s Fetisovom a ani on nieje zly len uprednostnujem Panisa koli tomu ze ma ambulanciu radsej so psikom zajdem do ambulancie :) nech mu zle nerobia doma (ockovanie) :)
[
Smoukinka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Párnica

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Magdala » Pon 28.07.2014 11:45

Dobre že som našla toto fórum, pretože my máme s veterinárom Pánisom z Dolného Kubína tiež zlé skúsenosti. Moja mama je v pokročilom veku, nemá auto, takže je odkázaná na taxíky...Je kocúr mal problém s labkou úasi zlomenú/, hrozne skučal a trápil sa, tak sa rozhodla podstúpiť cestu taxíkom do veterinárnej ambulancie k dr. Pánisovi...Vraj ani nevedela ako odtiaľ vyšla....Veterinár bol odmeraný, na prejavy bolesti u kocúra len sarkasticky poznamenal, že mačky veľa vydržia, ani poriadne nepozrel na zlomeninu, hneď povedal, že bez rentgenu sa nič neurobí, vraj najbližší retgen je v Liptovskom Mikuláši, aby šla tam!...Pritom potom sme sa dozvedeli, že o dve ulice ďalej máme veterinára p. Andrejčáka, ktorý vlastní aj rentgen!....No, skoro sa s ňou ani nebavil, injekciu aspoň od bolesti odmietol dať, hoci chcela aj priplatiť, mama mala dojem, že asi má vypité, jasne dával najavo, že ho vlastne obťažuje!...Takže takéto nehorázne jednanie a vzťah ku zvieratám je spoľahlivá vizitka na to, aby som sa ambulancii dr. Pánisa na sto honov vyhýbala! Takže, dominika - ja Ti verím! Magdala z D. Kubína
Magdala
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod janukka » Pon 15.06.2015 7:16

No musím sa vyjadriť k tomuto príspevku chodím k Dr.Pánisovi už 8 rokov každý rok s psíkom z ú t u l k u a som spokojná, nikdy ani náznak nejakého odradenia od zvierat z útulkov, takže ja osobne neverím že by takéto niečo povedal a ak áno, tak musel byť nejaký vážny dôvod tohoto vyhlásenia. Každopádne by som si dobre rozmyslela odrádzať ľudí od veterinára keď nemám vlastnú skúsenosť.... to viete jedna pani povedala
janukka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod Sunny » Uto 16.06.2015 9:19

Magdala - diagnostikovať zlomeninu a jej stav bez RTG sa fakt nedá. A dávať lieky od bolesti môže byť v takých prípadoch viac na škodu než úžitok, zviera si neuvedomuje, že sa nemá hýbať aj keď ho to nebolí. A ak si môže pohybom ešte viac ublížiť, je lepšie ak bolí a nehýbe s tým. K ostatnému sa nevyjadrujem, to neviem posúdiť, len toto som chcela.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Dolný Kubín - MVDr. Juraj Pánis

Poslaťod jakubzemko » Str 19.08.2015 15:59

Ja tohto veterinára tiež rozhodne neodporúčam. Neviem ako sa teda správa k stálim zákazníkom, ale ak ste v DK na dovolenke a máte niečo so psíkom tak rozhodne sem NIE! Bol som na prázdninách v DK a potreboval som zaočkovať šteňa - 3. očkovanie. On vraj nemá takú vakcínu ako môj lekár a nevedel ani poradiť, či môže môjmu psíkovi pichnúť aj iný typ. Samozrejme každý má právo nevedieť, ale to neznamená, že má právo sa správať nepríjemne a arogantne. Z jeho správania mu očividne veľmi vadilo, že nechodím k nemu do DK ale k veterinárovi do BA kde aj bývam. Vraj mu mám dať najprv vyšetriť stolicu a potom ak chcem tak mi vakcínu pichne. Takého lekára, ktorý pichá vakcíny a nevie či budú účinné naozaj NIE.
jakubzemko
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie