Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Sťažnosti na lekárov, ambulancie a kliniky

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Sťažnosti na lekárov, ambulancie a kliniky

Poslaťod alkynka » Uto 04.02.2014 1:03

Dobrý deň,
mám jednu závažnú sťažnosť na veterinára Hudeca na Popradskej,
nepísala by som, keby sme spolu so psíkom neprežili príšerné utrpenie, ktorému sa dalo zabrániť pri humánnejšom prístupe uvedeného lekára.
Prišli sme k uvedenému lekárovi s veľkými bolesťami s podozrením na pankreatídu, lekár nám dal telefonicky nádej na okamžité potvrdenie alebo vyvrátenie danej choroby z kvapky krvy. Bola sobota 5 hodín ráno, ked som prvý krát telefonovala, lekár mi poradil, aby som prišla, najlepšie však až o druhej, ked bude mať službu sestrička, kedže bola noc a hoci pohotovosť fungovala, lekár mi´naznačil, že by sa rád vyspal, že psík to vydrží. Psík však začal veľmi plakať, v paneláku sa to veľmi ozývalo a ja som bola nútená prísť ihned. Pán Hudec mi síce otvoril, ale bol nevrlý, nervózny, videl ako sa trápim s vyťahovaním nevládneho a uplakaného psíka z auta a ani sa neponúkol pomôcť mi. V ambulancii nechal psíka asi 15 minút skučať a plakať, tak že sme sa vôbec nepočuli pri písaní anamnézy. Stále som mala v očiach otázku prečo mu niečo nepichne hned proti bolesti? Nebola s ním však reč, bol očividne nahnevaný, že sme ho vytiahli z postele, hoci aj za príplatok 20 eur. A kedže sa mi zdalo, že po odbornej stránke vie čo robí a dal nám aj nádej na vyliečenie, všetko poníženie som preglgla a bola pripravená "poslúchať". Chcela som zostať napríklad so psíkom, čo kategoricky zamietol. Dnes to veľmi ľutujem, nakolko tam nebola sestrička a psík bol zavretý do veľmi malej klietky, uspatý, ledva sa tam zmestil. Sedatívum však pôsobilo len krátko, približne 1 hodinu, pretože psík mal už pár dní veľké bolesti a boli sme aj na iných klinikách, kde bol však mladý neskúsený lekár a nevedel zistiť príčinu. Zato však bol láskavý a humánny a hladal rôzne možnosti utíšenia bolesti, čo sa mu aj darilo. K pánu Hudecovi sme prišli, kvôli jeho skúsenostiam a nádeji, že vie určiť príčinu ochorenia.. čo sa mu aj podarilo.Bola to vraj pankreatída.
Avšak sťažujem sa na jeho veľmi bezohľadný a nehumánny prístup. Nechal psíka zatvoreného v klietke v miestnosti, kde ho zvonka nebolo počuť. Nechal ho celé hodiny plakať, skučať, trápiť sa, až ho asi po 8 hodinách trvalej bolesti našla zachrípnutého sestrička, ktorá prišla na dve hodiny do ambulancie. Pichla mu predpísaný liek, ktorý bol však slabý a vydržal opäť len asi 1 hodinu. Na moju prosbu, aby mu dala iný silnejší liek, aj morfium, povedala ze nemôže..? V iných klinikách také čosi neexistuje! Bola som zdesená, ale úplne bezmocná. V ambulancii som nemohla zostať a dať na psíka pozor, ked sestrička odíde. Prístup p.Hudeca bol nadmieru sebecký a bezohladný, dal mu nevyhnutné antibiotiká, infúzku, výživu a išiel si ľahnúť. Celú noc ho nechal plakať od bolesti až do rána do deviatej, kým opäť neprišla vystrašená sestrička, ktorá ma informovala, že psík už nevládal od vyčerpania plakať, že mal neznesiteľné bolesti, pichla mu lekárom predpísaný liek, ale zabral tiež len na chvíľu. Potom mi lekár volal, nech dám psíka utratiť, že ešte chvíľu to vydrží..? Pritom sme sa jasne dohodli, že mi zavolá aj v noci, ked bolesti neprejdú a ja rýchlo dobehnem. Lekár však očividne spal a neunúval sa psíka v noci skontrolovať, stačilo mu že je zavretý v klietke za dverami, kde ho nebude zvonka počuť. Som týmto prístupom úplne otrasená. Svojho psíka som milovala a lekárovi som dôverovala. Môj psík však prežil hrozné a úplne zbytočné utrpenie, ktoré ja prežívam dodatočne tiež. Neviem si odpustiť, že som ho zverila takémuto lekárovi, mám výčitky svedomia a psychicky som sa úplne zrútila. Ani vo sne ma nenapadlo, že sa takéto niečo môže stať, a to za nemalé peniaze ktoré som platila a bola ochotná zaplatiť kolko len bude treba. A ešte ked mi lekár konečne o pol 11.tej zavolal, neunúval sa počkať, aby som zdvihla telefón, hoci som ho mala stále pri sebe. Prezvonil ma len tak krátko, že som to ledva počula. Lekár, čo si pýta obrovské peniaze za každý úkon, a je mu ľúto pár centov na riadny telefonát!?
Delím sa s Vami o túto strašnú skúsenosť, pretože mi je naozaj veľmi ťažko, a určite žiadny majiteľ psíka by nechcel takto dopadnúť.
S pozdravom
Andrea
alkynka
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod hriva » Uto 04.02.2014 19:04

:oo: teda toto je otras fakt ma to mrzí :plac: ja Hudeca poznám chodievam tam ale len s vaznejsimi vecami a úrazmi keďže je to tam dosť drahé. Liečil mi psa z parva a Briusu mi zasival. Zdal sa mi byť vždy v pohode ale je možné ze uz chytil akési "panske" maniere :ua: je pravda ze z postele som ho ešte nikdy nevytiahla. To som išla do Jaroviec kde nam fenu o druhej v noci odoperovali ani príplatok nechcel.

No pred.par rokmi susedom zomrelo CVC-ko, utekali na Popradasku, pes bezvládny, Hudec akurat išiel odviezť deti do školy s tym ze hned príde. Bohužiaľ pes do pár minút zomrel. :ua:

Je dobré ze si to tu napísala aspoň vieme ze sem na pohotovosť asi nie. Drz sa.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Zlá skúsenosť s veterinárom

Poslaťod Michaela D » Str 18.06.2014 21:10

Chcem s a s vami podeliť o moju skúsenosť s pánom veterinárom Bozalkom zo Serede. Týmto nechcem ľudí od neho odhánať ale chcem sa s vami podeliť o negatívne skúsenosti. Pred asi 5 rokmi mi moju 2 ročnú fenku zrazilo auto, ihned sme ho privolali, psa prezrel a povedal že je ok. O 3 dni zomrel. Povedal že to nič nieje, neposlal nás ani na rontgen a ani na dalšie vyšetrenia. A teraz po niekoľkých rokoch má naša nová fenka šteniatka, jedno z nich malo zdravotné problémy a tak sme s ním k nemu zašli. Bol totálne neochotný, nič nevysvetlil a psíka si ani neprezrel! Dal mu kvapky ktoré ani trochu nepomohli a tak sme cez víkend museli navštvíviť iného veterinára ktorý zistil že psík má silný opuch, zvaščšené uzliny, bolavú papulku, očká a ušká mal zvnutra tiež zapuchnuté. Predpísal mu antibiotiká a ked nepomôžu budeme ho musieť utratiť..A pán Bozalka mu na to dal kvapky do očí. Bohužiaľ psíka budeme musieť zrejme dať nakoniec utratiť pretože sa mu to nezlepšuje a veľmi trpí. Možno ak by si pán Bozalka psíka lepšie prezrel a nezaočkoval by takto chorého psa (pretože očkovať sa majú iba zdravý) nedopadlo by to takto. Dúfam že ak si to pán veterinár niekedy nájde a prečíta že ho to aspoň trochu zamrzí a nabudúce bude obozretnejší. Avšak môjho psieho kamaráta mi to už nevráti..
Michaela D
Okoloidúci

Poslaťod Momo » Pia 20.06.2014 7:35

Michaela, my mame podobnu skusenost... Skuste navstivit p.Garaja, je velmi ochotny a urcite Vam poradi....Velmi casto zasahoval on potom co nam p.Bozalka urcil zlu diagnozu a daval predrazene lieky, ktore vobec nepomahali :hmm:
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod natalica » Pon 15.12.2014 20:40

Mám tú najhoršiu skúsenosť s ambulanciou DN-Vet MVDr. Hronca, Lepeňa a Čontofalskej v Devínskej Novej Vsi, po stanovení zlej diagnózy a postupu liečby nám uhynulo 3-mesačné mača. Keď sme poslali písomnú sťažnosť, MVDr. Lepeň nám odpovedal v zmysle, že sami sme si na vine, lebo syn im nepopísal dobre problémy, ktoré mača malo a ako ho teda mali správne liečiť... Zaujímavé, že v nemocnici v Lamači, kam išiel po troch návštevách v DV-Vet počas ktorých sa stav mačiatka stále zhoršoval, stanovili správnu diagnózu hneď. Pretože ho na rozdiel od Devínskej aj vyšetrili. Žiaľ bolo už neskoro. A reakcia MVDr. Lepeňa? "Na populistické vyjadrenia danej prevádzky sme si u nás v Devínskej už zvykli," konštatoval. To asi hovorí za všetko...
natalica
Okoloidúci

Poslaťod Sunny » Štv 18.12.2014 10:29

Nechcem spochybňovať, drobca mi je ľúto, ale ako viete, že diagnóza v Lamači (tam je inak kliník viacero, neviem o ktorej sa hovorí) bola správna, keď bola liečba neúspešná? :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Whip it » Štv 18.12.2014 11:21

Ja napisem len vseobecne, nie k Tvojmu pripadu. Velmi lahko sa okecava nieco spackane pred majitelom, staci hodit vinu na predosleho lekara, aj ked mozno chyba je tu i tam, kazdy chce predsa vyzerat dobre. Alebo sa proste to zviera zachranit neda (a to treba majitelovi setrne vysvetlit a nehrat sa na zachrancov, ked dopredu vieme, ze to bude mat smutny koniec), v pripade maciek napr. taka FIPka a vtedy je ozaj irelevantne z toho niekoho obvinovat, nech sa s macatom robi cokolvek. Majitel bohuzial do toho nevidi okom veterinara a nevie posudit stav, kedy sa co malo a nemalo robit a aka je vlastne ta diagnoza. Je to nechutne, ked to niekto robi a spolieha sa, ze majitel je idiot. Toto pisem ozaj nezainteresovane, nie na adresu jednych ani druhych, len moj vseobecny pohlad na vec ako majitela psa a veta zaroven.
Whip it
Veterinár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mrzi ma to » Str 11.03.2015 21:50

Dobrý večer,

pred dvomi dňami nám jeden pán veterinár vyslovene zabil psa a nechal si za to v kľude zaplatiť! A horšie je, že to urobil nespočte ľuďom, ako zisťujem!! Stretávam ich už dokonca aj bežne na ulici a to ich ani vôbec nepoznám! Tak to ich musí byť aký počet!
A hľadám ľudí, alebo združenia, ktorí majú skúsenosť s pánom "veterinárom" Szakállom zo Senca. Ak nejakú máte, prosím ozvite sa mi, nech už tento mäsiar nepokračuje.

Ďakujem
Mrzi ma to
Okoloidúci

Poslaťod citroniq84 » Uto 22.12.2015 15:37

Bavinka jak to? ako ze v prvom pripade stou osinou si knej isla chapem aj ja by som siel kde sa da skor v takom pripade ale nedokazem pochopyt ze si potom cakala tizden ja by som okamzite siel psa dat skontroovat veterinarom ktorim dôverujem hned este ten den minimalne skontrolovat ako ja mam 3 veterinarov dve su mlade baby jedna vystudovala v KE druha v brne a treti je veterinar s 25 rocnou praxou araz sa mi stalo ze bolo havkacovi zle nemohla jedna veterinarka ale povedala mi chote kolegovi inemu mimo mojich dalsich dvoch co som pozal ale povedal som ok ona je moj hlavny vet hovori tomu tak tomu ale hned od neho som aj s liekmi a spravov co psovy dal siel na konzultaciu ekarovi co poznam ten sa pozrel psika vysetril este raz a povedal je to v poriadku ma to tak byt ale stalo sa i ze fenka mala mlieko no tak co zase nemohla moja hlavna veterinarka siel som druhej co poznam predala mi hormonalny Sirup ked som to prisiel konzultovat s doktorom povedal nikdy nedat to je svinstvo daj jej len hladovku ono sa strati presne to som urobil 100% zabralo mlieko zmyzlo samo ale keby jej dam tie kvapky a nieco sa jej stane tak ta vina je pol napol aj veterinarky ze ich dala ale i mna ze ako majitel som neskontroloval spravnost postupu a preto ja hovorim je fajn mat 1 veterinara ako ja mam ze ockuje vzdy len hkavna ale ked je problem tak sa s tych troch co poznam dvaja musia zhodnut na lieku kym sa tak nestane nepodam ho a bodka a ked sa stane nieco hentake stov osinou vobec nemuselo byt to je napol vina veterinarky ze ti to dala ae na pol je to i tvoja chyba ze si niako neoverila spravnost postupu
citroniq84
Junior

Poslaťod Aris » Uto 26.01.2016 10:01

Neviem kam s tým, tak skúsim tu https://www.facebook.com/media/set/?set ... 412&type=3 . Ak sa nehodí, tak to prosím niekde presuňte :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod bajuss21 » Štv 17.03.2016 17:30

Ja by som chcela varovať pred MVDR. Zelenayovou zo Žabokriek. Najprv som si ju chválila, nepočúvala som o tom, že inej fenke zle stanovila diagnózu a potom na inej klinike jej zachraňovali život...až doteraz :hmm:
Fenka mi začala kašľať, po dvoch dňoch som išla za ňou, rehlila sa tam s návštevou, fenku neprehliadla, nemohla ju ani popočúvať, lebo bola roztrasená...nakoniec dala tabletky, že potom na kontrolu...prídeme na kontrolu že lieky nezabrali, dala ďalšie...o týždeň sme boli späť, že stále kašle, dusí sa, vracia hlieny...proste zase len čosi dala, že to bude kotercový kašeľ...po mesiaci stanovila diagnózu???? nasratá som písala druhej veterinárke známej, pýtala sa aké lieky užívala a skoro dostala infarkt, že preboha to akú liečbu mala nasadenú...antibiotiká čo proti tomu nespravia nič a lieky na bolesti kĺbov!!!!! prišla k nám domov, skontrolovala ju, nasadila inú silnú liečbu....stav sa zlepšil ale nie je stále zdravá...už je to dva mesiace a za ten mesiac jej úúžasnej liečby má pravdepodobne už chronické zmeny na dýchacích cestách a čakajú nás nákladné vyšetrenia, ktoré sme vôbec nemuseli podstupovať !!!! za týždeň mala byť zdravá! vrie to vo mne, nech nám to teraz preplatí!!!!! je mi malej tak ľúto, stále sa trápi :ua: ale ďakujem moc MVDR. Janke Blahušiakovej z Turčianskej Štiavničky, človek s veľkým Č a so srdcom na správnom mieste....veterinárka ktorá so srdcom pracuje a vidieť že zvieratá miluje :smile:
bajuss21
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod tino123 » Ned 27.03.2016 20:48

Pre : Domca
No neviem Domca, my sme na veterinarna klinika v Ružomberku davali kastrovat aj macky, aj nasu fenku a ranku mala normálnu, asi 3 cm, vraj to závisí od hlbky hrudniku. A nechat si sucku po zakroku je predsa standard. My ich mame radi a myslim si ze vek nehra rolu, a dr v sliacoch je predsa tiez mlady....a nemenovaná doktorka Jarmilka čo má 20 rokov praxe mam pocit, ze vie menej :pac:
tino123
Okoloidúci

Poslaťod tino123 » Pia 01.04.2016 13:54

Ľudia vy sa trošku počúvate?
Čítam to tu, a nevidím jednu "riadnu" sťažnosť, ktorá by naozaj bola vážna.(az na umyselne zabitie, co si myslim ziaden dr neurobi, pokial nieje debo)
Akože pes kašle a dr. dal lieky na bolesť klbov, ked neviete, čo hovoríte, však lieky na klby su vacsinou nesteroidne antiflogistika, cize lieky na bolest, zapal a horucku. a davaju sa aj pri kasli, zmiernuje to zapal. niesu len na klby.
Potom čo tu je ta staznost ze dr. robil cisarak v kuchyni...(wtf???)tak to svedci samo o sebe. boli ste natolko lenivi, ze ste ju nevzali na nejaku kliniku? a este pisat staznost o tom, ze dr. vzal 50€ (akoze to je vela za cisarak? vsak ten stoji urcite 150e a viac, samozrejme na klinike s personalom a sterilitou ako ma byt). takze pisat staznost na toho dr., mali by ste na seba, jednak ste tam nemali co robit a nie este kafrat do roboty. Jedine co uznavam, ten dr. je asi debo, ze to robil vobec v kuchyni...a nechal vas tam..a predsa dat atb po cisaraku je uplne standard, bez debaty
alebo ta baba co sem pisala ze s odtrhnutym pazurom zvonila vecer doktorovi domov a pocula ako sa so zenou rozculuje...a sa cudujete? vsak riesenie urgentnych stavov (opakujem slovko urgentnych) nieje zlomeny pazur preboha. ako ten vetko ma aj svoj zivot, rodinu,a svoju robotu niektory robia 15h denne a nenechate ich doma ani vydychnut.
alebo staznost typu ze doktor mi zabil psika, mame druheho a sli sme k nemu...tak na co ste sli...mali ste ist inde...a berte ohlad na to ze dr je tiez len clovek, a pokial idete za nejakym dedinskym, bez vybavenia, bez sona, rtg, bez toho aby sa vysetrila krv, tak necakajte spravne urcenie diagnozy, pokial nieje vestec ovsem a budte trosku sudny..
asi vsetci pozerate prilis vela kriminalok a podme sa sudit a podavat staznosti...
treba si najst doktora ktory je normalny, ludsky, najlepsie kliniku kde ich je viac a nie taky co beha kade tade a nic nestiha...a potom nebudu staznosti na fuserov..ale my slovaci sme raz taki, chceme vsetko za 5€ a najlepsie v pohodli domova..a ked je zle, tak zly doktor...
for je ten ze vy ked idete k dr a nezabere liecba tak idete so sklopenymi usami spat, da vam nieco ine a ste ticho. ked to urobi veterinar, tak zrazu je zly...a kazdy ma predsa ine metody a postupy. niekto dava atb vzdy na vsetko, niekto nie.
tino123
Okoloidúci

Poslaťod kikamici » Sob 11.06.2016 21:40

[S obrovskou gučou žialu v žalúdku píšem tento príbeh, kde sa chcem sťažovať na veterinárnu kliniku VetGuar v Senici. Mojej 4ročnej micke Černoške zistili pred dvomi týždňami zlyhanie ladvín, posledné štádium. Kreatinín mala 1000, a ureu v krvi 60. Prestala jesť. Černošku som si zobrala pred 1,5 rokom z ulice domov. Ja som z Bratislavy, môj vet, rozumný a ľudský, nasadil antibiotiká. Micka dostala infúzie, stav sa jej zlepšil, začala dobre papať, ja som sa strašne potešila, ale bol to len klam, pretože po 3 dnoch sa to zase zhoršilo. Ale micka bola mojkavá, vrnela mi na kolenách, s ostatnými mickami pozerala z okna. Vet sa ma snažil tak nenápadne pripraviť na eutanáziu, ked som sa pýtala, čo ešte môžem urobiť, povedal, že hladkať micku a každý den mu referovat stav. A ja blbec, som ju miesto toho zobrala do Senice dr. Hlavičkovej na tú kliniku, slovenskej odborníčke nefrologičke,. Tá jej odborne pozrela ladviny, kde zistila, že jedna je úplne nefunčná a druhá je tiež úplne zle, zobrala krv, hodnoty kreatinínu a urey vyleteli do nezmeratelných výšok. Povedala, že v takomto prípade navrhuje hospitalizáciu, infúznu pumpu, injekcie a RenAvast 3x denne do papulky (čo je liek na liečbu ladvín, novinka z ameriky, vraj má vynikajúce štúdie, znižuje kreatinín, vyplavuje toxíny. Ten liek som kúpila ja, lebo už pár dní pred tým ma naňho upozornila. Teraz som si aj ja našla tie štúdie, ale nepomáha pri zlyhaných ladvinách, znižuje kreatinín, ale len napr. zo 140 na 80, z 50 na 30, teda len nízke hodnoty. A to musela tá dr.vedieť.). Miesto toho, aby mi povedala, že zoberte si ju domov aby tých pár posledných chvíl prežila v domácom prostredí , musela vedieť, že micka končí, tak ma v tom strese naviedla na tú hospitalizáciu. Ja som nevedela, čo je to infúzna pumpa, myslela som, že hádam nejaký zázrak, ktorý urobí s mojou mickou nemožné. Micke zaviedli kanylu, a strčili do klietky. To bolo vo štvrtok. V sobotu som ju bola pozrieť, sedela prikrčená v záchodíku. Teraz viem, že tam sedia micky ked sú vo velkom strese. Hlavičkovej kolega, dr. sa ešte smial, že ...“to má takú královskú postel“....Ja blbec, blbec, blbec.....3 hodiny som ju mala na kolenách, mojkala, micka spokojne vrnela. V nedelu som tam nebola, v pondelok ráno mala ísť domov. Ked som prišla pre nu, bola celá spuchnutá (pri príjme vážila 2,3 kg, a potom 4,20 kg). Dr. sa kukla a povedal, že to sa jej musela posunúť kanylka, ale že ona ju bola pozerať ešte o trištvrte na jednu v noci, a že nebolo nič. Tá klinika nemala nočné služby, takže tie infúzky tiekli bez dozoru, ale panebože, to všetko viem až teraz. Za jeden den som platila 50 eur za 24-hodinovú starostlivosť+ lieky navrch, a oni sa na ňu vykašlali. Micku mi dali domov, zaplatila som celkom 450 eur. Ked som sa pýtala vet, čo s tým opuchom, povedala, že to do 24 hod. splaskne, a dala jej injekciu na odvodnenie. Ani slovo o tom, že mám na nu dávať pozor. Zo Senice do Bratislavy je 100 km, prišla som o 1,5 hod domov, micka zaliezla pod skrinu, po 10 minútach sa tak čudne zvalila, utekala som s nou k mojmu vet, o 2 ulice dalej, a on povedal, že OPUCH PLÚC. Dal jej 2 injekcie, že mám ju doma stále sledovať, a ozvať sa o 3 hodiny. Micka 2 hodiny spala, a zrazu začala chrapčať, s papulky jej tiekla voda, už jej nebolo pomoci, tak sme ju s vet uspali. Vedela by som zabiť tú dr. hlavičkovú, na toto nezabudnem do konca života. Teraz viem, že micke nebolo pomoci s tými ladvinami o pár dní by bol aj tak koniec, a tá vet to MUSELA vedieť, mohla micka spokojne prežiť posledné chvíle svojho života so mnou doma, a nie sama na klinike. Prečo to tá vet urobila, by si zdvihla ego, mala objekt na pozorovanie, alebo zarobila klinike pár sto eur? Tak obetovala moju Černošku a mňa. A keby dávali pozor pri tých infúziách, a nezavodnili ju, mohla som si zobrat micku domov akoby v poriadku ešte na tých pár dní, ale ani to nám nedopriali. A ešte sa to vet snažila hodit na mna, ked som jej to telefonovala, lebo že micka bola v poriadku, ked odchádzala, že to sa muselo niečo stat v aute. Ja teraz plačem celé dni, aké posledné chvíle života som jej pripravila, a vet sa má dobre a zabáva sa. Prepáčte tento dlhý príbeh o mačičke na vašom fóre, bohužial portál Cats už nefunguje. Chcela by som varovat iných mačičkárov pred touto klinikou, pretože dr. Šimek, asi nadriadený dr. Hlavičkovej, mi povedal .......“ja tí mačky nemám moc rád, to by nemalo byt v byte“.... a ked som pri návšteve mala micku v lone, kde vrnela, a v spodnom koterci spal pitbul po operácii, tak povedal .......“dajte ju naspat do klietky ten pes nemá rád mačky“...... . Panebože, na toto nikdy nezabudnem, a stále si budem vyčítať.
Prílohy
P1000508.JPG
kikamici
Okoloidúci

Poslaťod Ria Ria » Str 14.03.2018 15:01

POZOR NA VetPoint /www.facebook.com Môj psík mi tu zomrel pri operácii ,,/ešte na starej adrese/ako to bolo? žiaľ sa už nedozviem ,ale prístup lekára akým nám to oznámil bol príšerný.Už dávno to nieje na tejto klinike o zvieratkách ,ale o peniazoch.Priateľka tam prišla s krívajúcim psom ,,dnes sa modlíme aby neprišiel o nožičku.to ma za sebou už druhú operáciu a to po prvej mal vraj ťahať sane.Teraz jej doporučili amputáciu bez toho aby sa na psa pozrel .Som zvedavá či ma p.Valašek svedomie ,,,Ja osobne mu už Dr,, nepoviem..Doporučila by som aby ste sa venoval viac štúdiu p.Valašek ako zrkadielku,zatiaľ predávajte iba granule aby ste neublížil už nikomu. Našťastie si ostatný môžu vyberať.Prosím povedzte a pošlite
to ďalej!!!! nech už ďalej neubližujú
Ria Ria
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie