Humenné - MVDr. Lenka Lisá

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Humenné - MVDr. Lenka Lisá

Poslaťod Rauke » Uto 21.07.2009 22:12

MVDr. Lenka Lisa

Ordinačné hodiny:
pondelok - piatok: 9,00-12,00 - 13,00-18,00

Non stop pohotovosť: 0905/71 44 08

http://www.hviezda-humenne.sk/index.php?left=22

ziadnu inu stranku som nenasla :nwm: ked o nejakej viete tak ju sem hodte pls
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Humenné, MVDr. Lenka Lisa

Poslaťod leuska » Štv 23.07.2009 16:03

S touto pani skusenosti nemam,dokonca o nej pocujem prvikrat :nwm: Ja chodim k Ferkovi,niesom priamo z HE,takze to mam po ceste :smile: Chodim tam uz 15 rokov,je trosku naladovy,niekedy odmerany,niekedy je s nim sranda :lol: Ale co sa tyka prace,som spokojna :yes: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Humenné, MVDr. Lenka Lisa

Poslaťod Rauke » Štv 23.07.2009 16:08

dakujem, pana Dr.Ferka poznam aj ja, xi.....

ak by sa tu vyskytol niekto kto ma skusenosti s touto pani Dr. hlavne ohladom operacii a pod, tak sup sup sem s tym.
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Humenné - MVDr. Lenka Lisá

Poslaťod lesodiv » Uto 05.07.2011 22:25

Zdravím
Chcel by som sa podelit o skúsenosti s veterinármi v Humennom. So psíkom som zacal chodit za Dr. Ferkom. Tá jeho "náladovosť" sa mi prestala páčiť. Veľmi sa mi páči jeho práca, ak by som mal vážny problém ta by som išiel za ním. No prestal som k nemu chodiť lebo niekedy býva "sociálne unavený" a jednoducho treba vedieť kedy za ním prísť. Pri mojej poslednej návšteve mu padali veci z rúk, bol dosť v blbej nálade, tak som to už nechcel opať absolvovať (hlavne to verbalne uľavovanie), prestal som k nemu chodiť. Potom som so psíkom chodil k Dr. Kakutovi, bol celkom v pohode, práca ho baví. Naraz som cez víkend potreboval pomoc veterinára. Podarilo sa mi kontaktovať iba Dr. Lisú, ochotne prišla do ambulancie zašiť psíka, tak sa moj pes stal jej pacientom, a s jej prácou som spokojný. Takže dobré referencie môžem dať iba na týchto troch veterinárov. V miestnych regionálnych novinách sa nedávno objavil článok o Dr. Lisej, pretože odmietla prísť do ambulancie na naliehanie istej pani, ktorej psa uštipol kliešť. Ja tomu hovorim vydieranie.
lesodiv
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Humenné - MVDr. Lenka Lisá

Poslaťod Margita » Str 06.07.2011 6:47

Offtopic: "ustipnutie"kliesta je snad urgent? :ach: isto nejaka hysterka a robi hned zle meno...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Humenné - MVDr. Lenka Lisá

Poslaťod kikiballa » Uto 18.09.2012 9:12

ja mam s touto lekarkou iba dobre skusenosti, vzdy bola mila, vsetko mi vysvetlila....uz dvakrat zachranila mojmu milacikovi zivot a vzdy ochotne prisla aj mimo ordinacnych hodin. Vrelo odporucam :jop:
kikiballa
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie