Martin - Veterinárna klinika

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod Ňuňaaňuňo » Pon 18.02.2013 20:40

Ani za nič... A to hlavne nemenovaný pán doktor. Kvôli šelestu nám na 3 mesačného psa povedal len ´utratiť´, a tiež povedal, že má zostúpený len 1 semeník, na čo som sa s ním hádala, že má dva, na čo mi povedal, že on je tu veterinár :D (samozrejme,že dvaja ďalší vetoši potvrdili moje slová).. Malý, ktorý mal byť utratený už má vyše roka, a má sa fajn :) Ináč aj na predošlú sučku stále prehlasoval len ´utratiť´, že je agresívna a raz niekoho zabije.. lebo bola ako besná vždy keď ho zbadala. Zuby von a pena z papule. A keď tam náhodou bola pani veterinárka, tak vrtela chvostom.. a nikdy nikoho nenapadla, až do smrti (15 rokov). Nebol s §ou žiaden problém ani keď bola staručká a nahluchlá. Takže ďakujeme pekne za takého veta... A ďakujeme pekne, že sme neposlúchli a užili sme si 13 rokov navyše s našou sučkou a užívame si život s našim havinom, ktorí už dávno mali (podľa pána veta) ´ňuchať´ fialky z pod zeme. :ahoj:
“The only creatures that are evolved enough to convey pure love are dogs and infants.” Johnny Depp
Ňuňaaňuňo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod Sashaaa » Uto 18.03.2014 19:06

Ja som nanajvys spokojna. Jeden cas sme zacali chodit inde ale velmi rychlo sme sa vratili na podhaj. Pan chorvat je velky odbornik. Nikdy sme s nimi nemali ziadny problem, jednu dobu chodili aj k nam ockovat, len sme prisli po p. veterinarku a aj sme ju odviezli spat. Ked sa nam kotila macka a bola som
S nou sama doma pravidelne som volala p. veterinarke a informovala som ju o stave macicky aby som sa ujistovala ci je vsetko v poriadku a sama sa ponukla keby sa nieco stalo tak pride. A ked sa mi raz zdalo ze nasemu rtw sa nieco stalo v pohode dobehli mimo ordinacnych hodin a vysetrili ho.
Skratka vsetky palce hore a vrelo odporucam :smile:
Sashaaa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20

Re: Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod justinka200 » Ned 27.09.2015 18:57

Nikdy v živote do tejto Martinskej kliniky. Psychická trauma nadosmrti.
justinka200
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 28.09.2015 8:53

justinka200 píše:Nikdy v živote do tejto Martinskej kliniky. Psychická trauma nadosmrti.

vypovedna hodnota tohto prispevku = 0 :ach:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod lenkasgt » Str 10.02.2016 14:32

Nerozumiem ako môžu mať ľudia tak odlišné skúsenosti s touto klinikou a prístupom. Pridám teda svoje. Chodili sme tam naposledy pred 5 rokmi, predtým ale 10 rokov. Najskôr s naším zajom, ktorý mával na zimu pod krkom zhrubnuté, hnisavé miesto, ktoré sa neskôr zmenilo na nepeknú krvácajúcu chrastu. P.doktor Chorváth, ako sám povedal, chovateľ králikov, to diagnostikoval ako zapálený vpich od stebla sena (napriek tomu, že som v tom období zajovi seno nedávala) a ďalej to neriešil. Žiadne vyšetrenie nám ani neponúkol. Videla to aj doktorka Rumanová, ktorá to pripisovala zubnému kazu, čo je na tom pravdy netuším. Zajovi to až tak neprekážalo, neriešili sme to. Neskôr sa mu však objavili nádory na brušku, jeden krvácajúci, navyše začal mať kŕče, bolo to hrozné. Diagnóza znela nádory na mozgu, podávali mu kortikoidy, ktoré načas ten stav upravili. Krvácajúci nádor nijako neriešili! Mala som 15, nevedela som ako viac pomôcť svojmu zvieratku, ako že ho vezmem k veterinárovi. Postupne mi začalo dochádzať, že niektorí vetovia sú fušeri, šli sme teda do Vrútok za d.Scheerom, napriek tomu, že vraj psa s nádormi liečil vitamínom B s diagnózou, že je starý. Je to až neuveriteľné, ale nášho zaja "zdiagnostikoval" úplne rovnako a pichol mu vitamín B, vraj mu máme dávať ovsené vločky, obsahujú ho veľa. Zajo sa dožil skoro 9 rokov určite ich zásluhou, pretože keby idem na inú veterinu, určite sa dožije viac! Vtedy však v Martine asi iná veterina nefungovala, len tie na dedinách. Napriek tomu som tam začala chodiť aj s naším psom, ale len na očkovanie. Keď prišiel prvý problém a naša havka sa pravdepodobne otrávila jedom na potkany (symptómy prišli po viacerých dňoch a uvedomila som si tú spojitosť s tým že mi niečo zožrala až o nejaké dva roky potom), bola ako keby v kóme a mimo ordinačných hodín som volala doktorke Rumanovej aj Blahušiakovej a obe mi poradili dať jej polku paralenu! Havka to našťastie zvládla, ale určite nie vďaka nim. Prísť do ordinácie alebo k nám domov odmietli. Na druhý deň som tam bola, povedali že mala anafylaktický šok a odvtedy som tam nebola.
Pokiaľ ide o prístup tak doktor Chorváth bol vždy nepríjemný a arogantný, s doktorkami to bolo lepšie, ale neviem ako dokážu existovať s pocitom, že im volá zúfalý majiteľ psa a ony odmietnu pomôcť viac ako "polka paralenu a zajtra príďte".
lenkasgt
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Martin

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie