Martin - Veterinárna klinika

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod rybka » Str 08.07.2009 18:02

Veterinárna klinika
Záturčianska 1
03631 Martin
043 427 76 68

dnes sme tam boli na RTG DKB a musím povedať, že personál bol veľmi milý a šikovný, bez problémov nám odpovedal na každú otázku. klinika je momentálne v rekonštrukcii, ale keď sa to do končí bude to fajn. Musím povedať, že p. veterinár Chorvát a jeho kolegyne na nás urobili veľký dojem.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Veterinárna klinika Martin

Poslaťod DKo » Štv 09.07.2009 11:53

rybka píše:klinika je momentálne v rekonštrukcii
klinika funguje normálne, ide o rekonštrukciu jej kabáta = zatepľovanie
ja osobne by som uvítal pracovnú dobu dlhšiu než do 17:00
DKo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Turiec

Re: Veterinárna klinika Martin

Poslaťod johny5 » Ned 14.03.2010 7:34

A zmenit pristup k ludom.Nie kazdy pochopi cierny humor MVDR.J.Chorvata
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod casira » Uto 08.02.2011 9:42

AKO JE TU PUSTO :oo:
MáM OTáZKU-Idem so psom na RTG,kedže MT mám najbližšie,chcem íst k p.Chorvátovi.Má niekto skúsenosti?Odporúčate...??? :smile:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod tonamie » Pon 07.03.2011 22:35

Fuha skúsenosť spred 10rokov pomôže :smile: myslím že odbornosť aj skúsenosti sú.

Doplním:
Po-Pia: 8:30 - 17:00
Pohotovosť: So-Ne, sviatok: 10:00 - 11:00

Okrem MVDr. Chorvátha ošetrujú aj
MVDr. Janka Rumanová
MVDr. Lenka Blahušiaková
Plus predaj nemeckého krmiva.
https://www.kvlsr.sk/zoznam-veterinarov ... vetid=0011
http://www.veterinarnaklinikamt.sk/

edit: odpoveď neskoro ale predsa, ako ste dopadli?
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod zlobinka » Uto 10.05.2011 14:43

ja mam dobre skusenosti s beznym ockovanim, ale ako nahle sa vyskytol problem - niekto nam priotravil milacika a bolo po pracovnej dobe nikto z nich nam nepomohol..hlavne,ze maju na klinike vycapene cisla..volat po pracovnej dobe + priplatok..ked vam niekto otravi milacika a veterinarka nie je ochotna prist ani za priplatok,tak naco to tam maju vycapene...kamaratka mala rotvajlera stareho psa, ktoremu odchadzali klby a tak..uz s nim bolo velmi zle, tak volala, aby mu prisli dat injekciu, ze priplati aj cestu zaplati, pretoze ho nemohla sama dostat (60kg) do auta a ani nechcela,aby jeho posledne chvile boli v aute.. :plac: .samozrejme, ze nikto z nich nebol ochotni....takych skusenosti maju znami viac...inak dovtedy sme boli aj my velmi spokojny...
Naposledy upravil zlobinka dňa Štv 12.05.2011 9:45, celkovo upravené 1
keď dáte lásku - vráti sa vám to späť
keď dáte lásku psovi - vráti sa vám to niekoľkonásobne

Obrázok
zlobinka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod tonamie » Str 11.05.2011 23:48

Bohužiaľ toto ti verím :ua: v MT to s pohotovosťou vyzerá beznádejne. Neviem ako sú na tom novootvorené dve veteriny. Ak máte niekto skúsenosť s pohotovosťou a dobrými kontaktmi dajte vedieť!
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod meginka » Ned 19.06.2011 14:04

Ja čo som mala prvú fenku tak ked tam bol doktor Chorvat musela mať nahubok aj pri bežnom očkovani. Ale to iba pri nom. Vždy jej tiekla po očkovani krv este s pichnutia. Pri doktorkach to tak nebolo. Teraz mame druhu Fenku ma zatial 5 tyždnov tak uvidime ako bude. Pan doktor Chorvat je chovatel bradáčov a len k tym pristupuje s citom aj ked prva fenka bola bradáčka ale že vraj bola tučná tak sa mu nepačila. No uvidime ako bude dalej.
meginka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod Juraj _ » Ned 31.07.2011 6:02

Myslím, že každý pes by mal mať pri očkovaní náhubok, lebo sa dá predvýdať, že ho raz napadne brániť sa. Nemusí ísť o prienik ihlou pri očkovaní, ale niekedy ho môže znekludniť aj niečo iné ako napríklad k\učanie iného psa, alebo nejaké predty, či pach krvy iného psa.
Juraj _
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod casira » Uto 02.08.2011 17:08

zlobinka
Na vetrinu do MT chodíme len zriedka /rtg.../,takže skúsenosti s pohotovostou,alebo súrnymi prípadmi cez víkend nemám...Ale ked zdr.stav.mojej jednej fenky bol už velmi kritický a bolo nutné ju uspat,velmi ochotne k nám aj v sobotu /pred velkou nocou/ prišiel náš obvodný veterinár z TR.Fenka sa už velmi trápila a nemali sme to srdce nechat ju dalej trpiet,bolo to hrozné....nerada nato spomínam.Ale velmi si vážim ochotu a aj prístup tohoto našeho veterinára :no:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod Sona369 » Pia 05.08.2011 19:44

Poznam uz roky .Mam zle spomienky .Jeho pristup bol hrozny hundranie , nervozita ,neochota .Po prestudovani PP , alebo zisteni o koho psa ide spravanie zmenene .Zeby peniaze ? Ked sa da ,dohodnem sa s MVDr. Blahusiakovou .
Sona369
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod meginka » Sob 06.08.2011 19:32

Je otvorena veterina AMINA v Martine uplne iny pristup a ochotny lekary. Pohotovost Nonstop. Som rada že taky doktory ktory maju cit a ludsky pristup si otvorili veterinu. Vdaka im ste :jop: :jop: :jop: :aplause: :aplause:
meginka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod agah » Ned 18.09.2011 8:10

Neviete niekto nahodou kolko u nich stoji RTG na DBK a DLK? S vyhodnotenim bez zapisu do PP.
Не слуга, не раб, не подвластное человеку существо.
Ваш соратник и напарник, немой собеседник и добрый ангел-хранитель – вот кто такой АЛАБАЙ. http://www.tosh-sanam.uz/
agah
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1362
Bydlisko: Orava/Krakow

Re: Martin - MVDr. Juraj Chorvát

Poslaťod Ivca88 » Štv 17.05.2012 12:57

slečna/pani MVDr. Janka Rumanová bola vždy veľmi milá k nášmu psíkovy :smile:

ked ideme na očkovanie tak si zisťujem či tam je práve ona.....lebo ostatný doktori sa mi až taký mili a zhovievavý nezdaly..... :ua:

moj psík si dobre zapametal ze kde mu tie "protivne" ihly dávaju. :lol: :lol: ....a ked zacala byt nepokojna na stole ( iba si stale sadala potom sa postavila a zase sadala )...tak zacali tam po mne kricat .... ze nech jej dam povel ...

neviem ci psikovy ktorý sa boji pomoze krik a davanie povelou..... :ua: skor hladkanie a slubovanie kostičiek :no:
Ivca88
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Re: Martin - Veterinárna klinika

Poslaťod Vikiki22 » Str 25.07.2012 13:34

Prosím vás, vedeli by ste mi povedať, ktorý z týchto 3 veterinárov na tejto klinike je najlepší, resp. najpohodovejší? Zrejme tam pôjdem od septembra na klinické stáže vrámci školy. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie