Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod Kača » Str 17.06.2009 15:03

Chodím tiež k Cigánikovi.
Naposledy upravil Kača dňa Ned 14.11.2010 11:56, celkovo upravené 1
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Žilina - Závodie - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod RenaRyuugu » Štv 18.06.2009 21:17

kto chodi k ciganikovi alebo hlada dobreho zverolekara sa moze informovat tu alebo davat radi a skusenosti
To co vidis je len falosni domov
To co vidis je len prazdni pohlad
To co vidim ja je znovu opakujuci sa smutok
RenaRyuugu
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Zilina

Re: Žilina - Veterinárna klinika Závodie, MVDr. Ciganik

Poslaťod Kala » Pia 19.06.2009 12:57

no... neviem... nášmu psovi liečil kvasinkovú infekciu uší DVA ROKY!!! ako potravinovú alergiu- ani len nepozrel výter pod mikroskopom- proste "ATB nezabrali, tak je to alergia. nech sa páči, v našej predajni máme hypoalergénne krmivo." chudák pes to dva roky žral, nechutilo mu to, schudol, vyzeral hrozne, stále hlavu nakrivo, uši zvesené (divím sa, že nemal othematóm), keď ho človek len chytil za hlavu, reval od bolesti... a my blbí sme si stále mysleli, že je to preto, že mu dedko sem- tam podhodí nejaké mäso, lebo mu ho bolo ľúto, že sa riadne nenažerie... a ešte nám poradil perlu- čistiť mu tie uši parafínovým alebo OLIVOVÝM (lekárenským) olejom, takže chodil mastný aj pes aj všetko okolo neho :pac: . Paluš len krútil hlavou, keď sme tam s ním v takom stave prišli, chvíľu uvažoval, že to možno bude aj na abláciu zvukovodu, ale potom ho z toho behom dvoch týždňov vysekali aj bez operácie, pes je ako vymenený, znova má chuť do života a hlavne môže žrať všetko a nemá z toho žiadne problémy. takže ja skôr odporúčam ambulanciu na Milcovej, radšej si priplatím, len nech je pes zdravý.
Kala
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Žilina - Veterinárna klinika Závodie, MVDr. Ciganik

Poslaťod RenaRyuugu » Pia 19.06.2009 17:48

ako ja som chodila najskvor k bielikovi a ciganik je s nim neporovnatelni ako pridem so skreckom mimo pracovnej dobi mi tam krvacia on povie pridita zajtra a pristup k mojumu psovi jednoducho mal s neho fobiu ale k ciganikovi sa tesi podla mna je dobri ale tak kazdi robi chibi nikto neni bezchibni
To co vidis je len falosni domov
To co vidis je len prazdni pohlad
To co vidim ja je znovu opakujuci sa smutok
RenaRyuugu
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Zilina

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod Vikiki22 » Pon 18.07.2011 13:46

Adresa:

v mestskej časti ZÁVODIE
ulica Juraja Závodského 21
01004 ŽILINA .

Je to príjazdová cesta na sídlisko Hájik ,autom z kruhového objazdu RONDEL
smer HORKY ,BÁNOVÁ cca 500 m od kruhového objazdu.

TEL. : 041- 7232781,7002375

Mimo ordinačných hodín v NEODKLADNÝCH prípadoch 0905500067
E-Mail : veterinarzilina@mail.t-com.sk

web: http://www.veterinarzilina.sk/sk/index.php
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod ailin » Štv 21.03.2013 16:54

Musim pridat svoju velmi neprijemnu skusenost s touto veterinou. Sice som mala s "panom" doktorom (ked nepocitam iny, velmi davny zazitok) iba telefonicku komunikaciu, ale tak drze, arogantne, neprijemné a neprofesionalne spravanie som este nezazila.
Zrejme si dotycny neuvedomuje, ze s takymto spravanim bude prichadzat o pacientov..
NEODPORUCAM!
ailin
Snoopy
 
Príspevky: 138

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod janpierre » Štv 28.03.2013 16:21

minuly rok som s touto ambulanciou sekol tiez. doktor ze nepoklada za dolezite povedat co robi s mojim psom a ked je tam doktorka a ze kupim si od nej predpisane lieky, doma zistim navyse ze su to nejake homeopatika co ja vobec neuznavam, aspon by sa to chcelo spytat. ak niekto chce, nech ich predpisuje tam ja chcem normalne lieky.
ceny su premrstene, za tie ceny mozem ist rovno na kliniku co ma teda fakt ze iny status.
a vadi mi tam macka len tak navolno pustena, nic proti mackam nemam, ale nemusi mi nervovat choreho psa snad. isto doktori vedia ako su reakcie psov co neziju s mackami.
navyse mi este vadi ze sa tam mota nejaka cernovlasa mladsia pani, netrufam si odhadnut jej vek, ale velmi mi vadilo ze narabala s mojim psom a asistovala a robila veterinarne ukony. teda najprv mi to nevadilo ale ked som sa dozvedel od mojej chovatelky z ba co pozna ciganika, ze ta zena vobec nieje doktorka a navyse nema ani strednu ktora by sa podobala veterinarskej praci ma to nasralo a to bola posledna kvapka. podla vsetkeho ma robit daco iba v salone co je vedla.
ale uz mi to je jedno nestaram sa, svoje som tam prispel, ale viac nie.
sorry ze musim prispiet takto negativnu skusenost, keby bolo co chvalit, aj chvalim.
janpierre
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod Kača » Štv 28.03.2013 19:50

My už tu od 2011 nechodíme tiež.
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod ariel » Pia 29.03.2013 12:11

tak hlavne pan veterinar okolo homeopatie ani nesiel, mojmu znamemu tak zaplesnil psa :hmm: , ked mi povedal davkovanie, hned som mu to stopla, narobí tak viac skody, ako uzitku a kazí homeopatii meno
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod Axie » Sob 07.12.2013 15:55

My sme boli v tejto ambulancii zatial dvakrat a nemozem sa stazovat. Moja 16 rocna fenka ma uz vyse roka problemy s usami (bolestive na dotyk, niekedy drzala hlavu nabok..) a bola som s nou uz u dvoch roznych veterinarov asi 5krat s tymto problemom a bud sme odchadzali s cistiacim roztokom do usi, alebo vyjadrenim, ze je precitlivela. Nedavno sme sa prestahovali do ZA a chytili ju zas bolesti ucha, tak sme ju zobrali k MVDr. Ciganikovi, ktoreho mame najblizsie. Po vysetreni nas hned objednal na cistenie a podrobne vysetrenie usi v anestezii a rovno jej vycistil aj zubky. Diagnoza: zapal stredneho ucha, perforovany bubienok a upchaty zvukovod zmesou krvi a hnisu co sa prevalila cez bubienok! Nemam ani slov na to, co si ten pes musel vytrpiet kvoli ''vysoko profesionalnym" diagnozam predchadzajucich veterinarov. Takze my mame s touto ambulanciou zatial pozitivnu skusenost.
Axie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - MVDr. Daniel Cigánik

Poslaťod LuciaB » Ned 07.08.2016 8:10

K pánovi Cigánikovi chodím so psíkmi už dlhé roky a musím povedať, že nejedného môjho psíka zachránil. V Žiline mám negatívne skúsenosti s viacerými veterinármi, avšak v tejto veterinárnej ambulancii sa stretávam s ochotou, veľmi príjemným prístupom a profesionalitou.

Veterinár mi vždy do detailu vysvetlí, čo sa u psíka deje, aké sú potrebné vyšetrenia, aké lieky podávame a prečo, ochotne zodpovedá všetky otázky a je veľmi ústretový. Ceny sú u neho taktiež prijateľné.

Niektoré z príkladov, ktoré uvediem- jeden z mojich nových psíkov mal neustále problém s ušami, predošlí veterinári (bolo ich celkovo 5- boli sme už zúfalí a nikto nevedel pomôcť) ho liečili na rôzne choroby a neúspešne. Až sme skončili u pána Cigánika, ktorý nám okamžite naordinoval novú liečbu- psík mal v ušku skrytý svrab...a po preliečení bolo po dlhodobých problémoch.

Taktiež moja fenka- u predošlého veterinára dlhodobo liečená na brušnú infekciu- neúspešne- bola u neho okamžite diagnostikovaná so zápalom pankreasu a mnoho ďalších.

Takže ja naozaj úprimne odporúčam. Lucia :jop:
LuciaB
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie