Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod miusiatko » Pia 11.05.2012 19:47

nepoznam, ale teda ta reportaz co teraz sla na hnojke :oo:
Ak je natolko "mantavy", ze nevie zavriet kocura do klietka a "nahodou" mu pritom ''privrzne" krk do klietky cim ho zabije... tak klobuk dole. Takuto veterinarnu story som este nepocula :oo:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod chlebka » Sob 08.12.2012 6:49

Tak ked sme uz pri tom,ked vam vet medzi recou naznaci ci nechcete svoje 3mesacne stena krmit dospelackymi granulami,aby nenarastlo.skoro som odpadla.nemienim hazardovat so zdravim svojho stenata len preto aby ostalo zakrpatene.
Obrázok
Šteniatko dokáže z lásky zniesť aj neznesiteľné. R.I.P.....6.10.2009 gallery/image.php?album_id=813&image_id=6483
chlebka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod Areg » Uto 23.12.2014 2:26

K pánovi Riečanovi som pred pár rokmi prišla s mojou fenkou Slovenského kopova,chcela som ju dať vykastrovať pred 1 háraním,pozrel sa vo dverach na nás a povedal,ja pred 1 háraním nekastrujem,ak chcete prídite ked bude mať aspoň 2 hárania za sebou a plesol dvermi....už som tam viac nebola a ani nikdy v živote nepojdem :nono:
Teraz s mojou NO chodíme k Paulinymu a 100% spokojnosť :jop:
Nie všetci anjeli majú krídla,niektorý z nich dostali vlhký ňufák :)
Areg
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod Renata » Uto 23.12.2014 10:20

Areg píše:povedal,ja pred 1 háraním nekastrujem,ak chcete prídite ked bude mať aspoň 2 hárania za sebou a plesol dvermi

neviem, co ale je na tomto zle? je to profesionalny pristup. keby chcel, tak kastruje vsetko vsade a bez ohladu na vek a zdravotny stav, toto napr. je chvalihodne.. to nie je obhajoba, ja mam svojho veterinara a pan riecan to nie je, len konkretne tato odpoved mi pride o.k.
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod Areg » Uto 23.12.2014 12:49

Renata píše:
Areg píše:povedal,ja pred 1 háraním nekastrujem,ak chcete prídite ked bude mať aspoň 2 hárania za sebou a plesol dvermi

neviem, co ale je na tomto zle? je to profesionalny pristup. keby chcel, tak kastruje vsetko vsade a bez ohladu na vek a zdravotny stav, toto napr. je chvalihodne.. to nie je obhajoba, ja mam svojho veterinara a pan riecan to nie je, len konkretne tato odpoved mi pride o.k.

Hej a hlavne ten arogantný prístup,bol fakt super....keby kludne vysvetlil,ze to on nerobi,ale takýmto stylom... :nie:
Nie všetci anjeli majú krídla,niektorý z nich dostali vlhký ňufák :)
Areg
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod Puk » Sob 17.01.2015 22:49

Nech je ako chce, ale ku chvále MVDr. Riečana slúži aspoň to, že sa k niektorým svojim prípadom tu na fóre vyjadril. Ostatní tak zatiaľ neurobili ani raz. Nechcem sa vetov zastávať, ale posudzovať ich odbornosť laikom celkom nepatrí. Samozrejme, nehovorím teraz o ich prístupe, či výsledkoch ich liečby (alebo aj "liečby")... Môj názor - veterinára odhalíte až keď dôjde k vážnej situácii (úraz, náhle zlyhanie, ap.) - ak tam vet zlyhá, tak už nikdy viac... Ak je vet milý, zhovorčivý, s pekným prístupom k zvieraťu, ale okrem vakcinácie, či ostrihania drápkov nič pre nášho psa neurobil, je jeho posudzovanie (chválenie, či dehonestácia) dosť irelevantné!
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod hriva » Ned 18.01.2015 1:10

Offtopic: no to máš pravdu. ..jedného takeho čo super očkoval a bol milý som poznala. Ale keď nastal pruser tak bol v :kak: . Ja radšej kludne aj odmeranejsieho čo toho tolko nenahovori ale je to kapacita.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie