Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod pixie.in.red » Str 17.06.2009 10:50

MVDr. Ivan Riečan,
Sládkovičova 22, 97405 Banská Bystrica (rodinný dom po pravej strane v smere od mesta k Tescu, pri odbočke na most)

048/410 15 83,
0911 184 429,
Pohotovosť NON STOP: 0905 184 429, ale treba si vopred zavolať, bez ohlásenia sa vopred je 100% príplatok.
iriecan@gmail.com
http://www.petservis.sk

PO-PI od 8:00 do 20:00 pre svojich pacientov, resp. od 10:00 do 18:00 pre "cudzích", víkendy len po telef. objednaní.
Ambulancia, pohotovosť, hotel pre psiky a mačky a okrem toho aj celkom vyhladávaný salón.
pixie.in.red
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Bydlisko: BB

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod pixie.in.red » Str 17.06.2009 12:11

Ja som pri Riečanovi bola len dávnejšie s chameleonom pár krát a vždy nám pomohol, mal snahu aj záujem, dostali sme dobré lieky na oči, nikdy sme nemali problém, a to pritom plazy máloktorý vet chce vôbec riešiť. Takže po odbornej stránke osobné skúsenosti len pozitívne.
Na druhej strane čo sa týka ľudskosti, od viacerých som na neho počula neveľmi lichotivé hodnotenia, počnúc tým, že keď niekto robí aj právo, aj veterinu naraz, tak ani jedno nemôže robiť dobre, že má dosť svojský prístup k zákazníkom a "slabý cit k zvieratám", že skasíruje aj 80-ročnú babku so zrazenou jazvečíčkou a bla bla. Ale to treba brať s rezervou, jasné že keď do ambulancie vrazí vystrašený chovateľ s trieskou v zadku (psa) a veto podla neho nie je dosť rýchly a umojkaný, tak o ňom už nič dobré nepovie a len zveličuje aký bol hrubý a neochotný.
Najhoršia vec čo som o ňom ale tiež LEN počula, že VRAJ nechal čakať vyžlu s podozrením na torziu a že si pred ich očami zatial pokojne zametkal dvor. Keď ich už konečne zobral dnu, bolo už pre ňu neskoro... :plac: Ak je toto pravda, niečo také človek fakt nepochopí :nwm:
Každopádne, v BB máš na výber aj ľudsky príjemnejších vetov, najmä Pauliny je :jop: a teraz navyše sa vracia do BB zrejme aj jeho sestra a ona je vraj tiež taká šikovná ako mladý. Tak možno sa dočkáme ďalšej rodinnej vetkliniky v BB :aaa: :aaa:
pixie.in.red
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Bydlisko: BB

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod argentina » Str 17.06.2009 13:52

No ja na neho tiež nemám nielenže dobré referencie a ani dobré spomienky ... no koment ale možno záleží od toho, že ktorého vychytáš lebo mladý môže byť ok - starý je na veľké zvierata / z družstva / a tak sa aj správa ... pokiaľ naozaj nemusim určite knemu nejdem ... a to bývam hadam 100 metrov od nich
:ach:
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod pixie.in.red » Str 17.06.2009 14:35

To teraz mysliš Riečana, ano? Som nevedela že ten druhý na ich stránkach to je táta...
Inak, Paulíny starší tiež kedysi robil po JRD v okolí, to asi všetci z tej generácie, ale on je v pohode deduško. Len už chudáčik niekedy zabudne, že nás už očkoval pred desiatimi minútami a chce znova... :lol: :haha: ale je zlatý
pixie.in.red
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Bydlisko: BB

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod penelope2066 » Str 17.06.2009 17:30

no ja som teraz na pochybach,bola som u riecana sobotu lebo moj 5 mesacny yorkshir zle zoskocil a vetoska ku ktorej som dovtedy chodila nema v ambulancii rentgen tak mu to len osmatkala a povedala,ze to je pomliazdene.riecan zrentgenoval a zistil zlomeninu dvoch prstov na prednej labke.dal lieky,ale nijako mu to nespevnil a povedal ze sa to zrastie same.ale havinko ma cast labky ktorou chodi a naslapuje vykrivenu doboku.ked som mu dnes riecanovi volala a povedala mu to tak povedal,ze vraj je to normalne.co si o tom myslite?sa bojim aby havko nemal krivu labku.prosim o rady.
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod pixie.in.red » Str 17.06.2009 22:15

Offtopic: No vidíš, dobre že si šla k nemu kvôli tomu RTG. Nie som žiadny znalec na drobné zlomeniny, ale keď to nie sú dlhé kosti, tiež sa prikláňam k volnému priebehu bez dlahovania. Mladému zdravému psíkovi sa kosti zrastajú jedna radosť, neboj. Kríva do boku len preto, lebo si to ešte šetrí a určite ho to aj bolí. To by ale malo prejsť. A práveže možno je to takto aj lepšie, páč navolno si labku bude zaťažovať podla seba, priebežne a postupne a nepríde o svaly. Len ho teraz za čas šanuj, nech vela a prudko nebehá, ale on sa možno bude šanovať aj sám, že? A samozrejme nejaké to bolestné a klid na lúžku k tomu. :lol: Aj my máme doma takého simulantíka... :heh: :heh:
pixie.in.red
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Bydlisko: BB

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod penelope2066 » Štv 18.06.2009 5:46

lenze ja som znepokojena hlavne kvoli tomu,ze on tu cast ktorou doslapuje ma nakrivo aj vtedy ked na nej nestoji a nesliape na nu.aj ke si ju drzi vo vzduchu tak je nakrivo.sa bojim,ze mu to tak ostane.a vcera vecer sa prechadzal po posteli a zrazu zacal knucat a nesla som ho utisit.neviem asi na nu silno dostupil,ale uz naozaj fakt neviem....
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod argentina » Štv 18.06.2009 12:58

No ja na tvojom mieste by som asi ešte zašla k dákemu - 100 ľúdí 100 názorov - minimílne budeš spokojnejšia že si pre neho urobila všetko - ja som tiež zobrala fenku tuláčku malého vzratsu - prešlo ju autíčko rovno na tej ceste čo ide k nemu tak som tam snou zaskocila - mala chvala boho len poranenú labku - zasil jej ju asi dvoma stehmi - dal mast a hotovo - dodnes na nu kriva neda si ju chitit , ma ju tiez kusok nakrivo, no a teraz asi po 8-mich rokoch ju už aj na stré kolená znovu pobolieva tak na nu niekedy nechce doslapit - tak neviem - ja by som na tvojom mieste zasla bud za paulinym alebo vo zvolene odporúčam Nemčeka - nám zatiaľ vždy pomohol - takže si tú cestu z BB za ním dám - držte sa a skoré uzdravenie :lol:
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod penelope2066 » Štv 18.06.2009 13:04

no ja tiez rozmyslam,ze zajdem za Paulinym.ale neviem ci pockat do pondelka alebo ist hned.ale ked som dnes aj zajtra v robote do 18:00 a Pauliny ordinuje tiez len do 18:00.
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod penelope2066 » Pia 19.06.2009 14:25

na takze dnes som bola u paulinyho a musim povedat ze taky uzasny pristup k zvieratkam som este nevidela.riecan do....l co mohol,najradsej by som :censored: a to si este vycaloval 59 eur za NIC!!!
Takze neodporucam v ziadnom pripade!!!len taha peniaze a nic nespravi!!!
som taka nas....a
esteze som isla k tomu paulinymu
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod argentina » Uto 23.06.2009 11:45

penelope2066 píše:na takze dnes som bola u paulinyho a musim povedat ze taky uzasny pristup k zvieratkam som este nevidela.riecan do....l co mohol,najradsej by som :censored: a to si este vycaloval 59 eur za NIC!!!
Takze neodporucam v ziadnom pripade!!!len taha peniaze a nic nespravi!!!
som taka nas....a
esteze som isla k tomu paulinymu



Som rada že si bola aj za paulínym -zjavne si dobre spravila - žiaľ reči a ani skúsenosti s Riečanom sa nemýlia ...
a čo ti vlastne povedal paulíny ?
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod yuyacho » Uto 23.06.2009 13:44

to penelopa:

super ze si bola, pretoze nam tiez nas vet , resp vetoska povedala ked mala krpata pol roka a narastla jej hrca na labe, ze to ma sice zlomene ale nic s tym netreba, ze to je mlade zviera a spravi sa to same...ze s tym sa aj tak nic neda robit, lenze nam zacala po roku krivat a dost hrozne, kedze to je polobordera kus som sa bala aj displaziek, alebo som si myslela ze zle doliecena ta laba, a sla som na odporucanie kamosky k Paulinymu, je to sice o 45 km dalej ale som sa dozvedela nemilu vec, ze baba artrozu klbu na tej labe-ta stara zlomenina ...opuch tkaniv a bla, a pyta sa ma cim to liecili, vravim nicim, ako to ze nicim, stacilo upevnit nohu aby ju sestrila alebo dat dlahu, ....nemusela by byt teraz dozivotne na chondrach a hlavne by sme nedostali zakaz vyskakovat za snehovymi gulami, senom, listim-to co nas najviac bavilo a hlavne chodit na turistiku dlhsiu ako 20 km......, takze neverte ked vam niekto povie ze sa to spravi same....aby ste boli potom na tom ako my...., celkovy pristup doktora -velmi dobry, zatial co som ja bola tak neporovnatelne najlepsi!
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod argentina » Uto 23.06.2009 13:51

:oo: booože to je mi veľmi ľúto - veru najhoršie je keď je človek závislý od blba a dôveruje mu ....
argentina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banska Bystrica-Riecan

Poslaťod penelope2066 » Štv 25.06.2009 20:48

Paulyny mi povedal,ze to malo ist hned do dlahy.Bol zhrozeny s toho,ze pes bol tyzden bez akejkolvek dlahy a spevnenia.povedal,ze akakolvek zlomenina sa musi spevnit.A ked som mu povedala,ze som riecanovi 2x volala kvoli tomu,ze havino ma labku dokriva a on na to povedal,ze to preto lebo sa mu to hoji a drzi si ju hore a ked zacne dostupovat tak to bude mat normalne tak ostal ticho.tak teraz ma havino take dlahove puzdro,po dvoch dnoch sme boli na kontrole a teraz to musi nosit este 10 dni.a navyse ma na krku na golier aby si nehryzkal do tej labky-a ten golier to je pre neho utrpenie.ale pauliny povedal,ze labka mu mozno ostane trosku nakrivo.tak ja len dufam,ze sa to nepotvrdi a havinko bude mat labku zdravu a rovnu.
By som najradsej toho riecana :censored: :hmm:
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: Banská Bystrica - MVDr. Ivan Riečan

Poslaťod Ivan Riečan » Štv 04.11.2010 22:32

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Ivan Riečan
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie