Stupava - MVDr. Róbert Kazarka

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Stupava - MVDr. Róbert Kazarka

Poslaťod Ingarka » Sob 06.06.2009 18:41

Lokalizácia: V Malom parku oproti Mestskému úradu

MVDr. Robert Kazarka
Telefón: 02/65 933 021
Mobil: 0905 407 442
Email: kazarkavet@stonline.sk
Jazyky: nemecký, ruský

Druh praxe:

Malé zvieratá
Hydina
Veľké zvieratá


Ordinačné hodiny


deň od do poznámka
Pondelok 15:00 18:00
Utorok 15:00 18:00 09:00 - 11:00 operačné zákroky
Streda 15:00 18:00 09:00 - 11:00 operačné zákroky
Štvrtok 09:00 12:00 11:00 - 12:00 konzultácie
Piatok 15:00 18:00
Sobota 09:00 10:00

Odbery krvi vždy na lačno
08:00 - 09:00 hod. po - štv.



Služby


Čipovanie
Vystavenie Petpassu
Čistenie zubov ultrazvukom
Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi


Možnosť parkovania
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

Re: Stupava - Veterinárna ambulancia-MVDr. Kazarka

Poslaťod Ingarka » Sob 06.06.2009 18:44

Veľmi milý veterinár, ktorý to so zvieratami vie. Veľmi dobré ceny (v porovnaní s Bratislavou)
Negatívum: nemá dostatočne dobre vybavenú ambulanciu s prístojmi, takže špeciálne vyšetrenia a náročné operácie na prístroje sa u neho nedajú. Ale sám vás pošle napr. do Trnavy. Nemá problém s konkurenciou, aj konzultuje s kolegami vážne prípady.
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

Re: Stupava - MVDr. Róbert Kazarka

Poslaťod Dana D » Pia 04.03.2011 16:06

MVDr. Kazarka - možno dnes dobrý, ale pre mňa "veľmi zlý veterinár"
Nikdy mu nezabudnem ako liečil môjho psa, ktorý nebyť práve lekárov v Trnave temer uhynul. Mala som 23 rokov, fenka 3, slovenský šampión krásy, rozhodla som sa po prvý krát dať ju nakryť. Samozrejme pred 12 rokmi sono ešte moc nebolo chyrovať, nieto ešte v Stupave a ja som bola mladá a neskúsená Záhoráčka, ktorá verila lekárom. Dovtedy psík nemal žiadne problémy, tak keď cca v 3. týždni gravidity začala byť apatická navštívila som spomínaného lekára. Dr. Kazarka, dovtedy pre mňa mladú žabu veľmi príjemný a atraktívny lekár, ktorému som plne dôverovala jej po vyšetrení pichol injekciu s vysvetlením, že je v poriadku a že len trpí nechutenstvom z dôvodu tehotenstva. Nepoznala som žiadne vačšie kliniky, chodila som len na základné očkovania lekárom v okolí, raz sme boli v Trnave na povinnom rontgene dysplázie. Verila som mu a i napriek pretrvávajúcej apatii a pridružujúcemu sa nechutenstvu jej lekár na ďalšej návšteve znovu pichol injekciu a poslal nás domov. Keď sa situácia ani po týždni nelepšila, oslovili sme Dr. Kazarku s tým, či by jej nemohol zobrať aspoň krv alebo urobiť nejaké iné vyšetrenie či je všetko ok. Tiež som sa ho ako neskúsený človek, čo si lekárom nedovolí oponovať spýtala, či nemáme ísť do Bratislavy, napríklad na Polianky. Povedal, že netreba, ale že krv nám teda zoberie ak na tom tak trváme. Dohodli sme sa, že psíka ráno dovezieme na krv, potom ho zavezieme domov (bývali sme v neďalekej obci) a pôjdeme do práce. Lekár však neprišiel. Keď sme sa ho spýtali poobede čo sa stalo, povedal, že zabudol. To bol pondelok. Sľúbil, že v utorok určite príde. Neprišiel ani v utorok. Vraj na družstve rodila a krava a súrne ho potrebovali. (Dnes zhodou okolností žijem v Stupave a ani neviem že tam je nejaké družstvo. Ale možno som len málo všímavá.) Už som mu prestávala dôverovať a váhala som, či prísť ešte aj v stredu (dnes by som určite toľko nečakala, ale ako vravím, mladý človek sa nevie toľko brániť a slepo poslúcha autority). Keď však neprišiel ani v stredu a moja budúca svokra nám obom vynadala, že čo robíme s tým psom, že už ani nechce ku nej prísť a neteší sa, naštartovali sme auto a vyrazili sme do Trnavy. Odchytil nás pre mňa vtedy neznámy MVDr. Faga, ktorému vďačím odvtedy za viaceré rady a záchrany života mojich miláčikov. Urobil jej sono a šetrne nám oznámil, že v maternici je síce tekutina, ale že šteniatka tam nevidí. Dosť nás to zaskočilo, veď Dr. Kazarka nás ubezpečoval 2 týždne, že všetko je v úplnom poriadku a bruško jej predsa rástlo. Dr. Faga nariadil okamžitú operáciu, čo nás úplne zmiatlo. Keď sme prišli o dve hodiny zaskočil nás úplne keď pred nás priniesol veľkú plechovú misku plnú nejakej krvavej hmoty a veľmi nahnevane nás oslovil s otázkou, "čo sme s tým psom robili, že mala v maternici 6 litrov hnisu!" Tak to ma dorazilo. Vraj má oslabené srdiečko a budeme radi ak to prežije. Nehovoriac o tom, že chýbalo len málo a maternica by jej praskla a vyliala sa celá do brucha.
Ešte v teň deň so psíkom v aute som prišla aj s dokladom o úhrade Dr. Kazarkovi a bez slova som mu papier strčila do ruky. Pozrel na mňa prekvapene s otázkou: "Pyometra, bez teploty?!" ... a takto skončila moja dôvera v tohto veterinára. Keby nás bol vtedy poslal aspoň do tej Bratislavy a poradil kam máme zájsť nemuseli jej zobrať maternicu i s vaječníkmi a možno mohla mať ešte úspešný odchov. Ale to nám samozrejme nikdy ľúto nebolo (snáď len tesne po operácii), fenka sa dožila krásnych 12 a 3/4 roka a ja som šťastná, že sme mali to šťastie a prežili spolu ešte veľa krásnych chvíľ.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Stupava - MVDr. Róbert Kazarka

Poslaťod Sally3 » Pon 03.03.2014 18:20

Jee super veterinár. Poznám aj veľa ľudí čo si ho tiež chvalia. :jop:
Sally3
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Bydlisko: Stupava


Späť na Veterinárne ambulancie