Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod DKo » Uto 07.07.2009 12:50

Kala píše:bude tu i parkovisko s piatimi parkovacími miestami a jedným vyhradeným pre zdravotne postihnutých. Navyše okolité ulice ponúkajú aj iné príležitosti na parkovanie
fíha, parkovanie na Vlkoch je fakt bomba
DKo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Turiec

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod rybka » Str 08.07.2009 17:52

my tiež chodíme na vet. kliniku a musím povedať, že veťoši sú veľmi príjemný a poradia a vybavenie je na úrovni. čo sa týka cien tak naozaj si radšej priplatim. jediné čo ma raz zarazilo, že si za stanovenie diagnózi v sobotu vypýtali 10 €, keď deň predtým som tiež platila a v sobotu som mala prísť iba po antibiotiká. :ua:
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod nikie » Str 15.07.2009 18:34

rybka píše:my tiež chodíme na vet. kliniku a musím povedať, že veťoši sú veľmi príjemný a poradia a vybavenie je na úrovni. čo sa týka cien tak naozaj si radšej priplatim. jediné čo ma raz zarazilo, že si za stanovenie diagnózi v sobotu vypýtali 10 €, keď deň predtým som tiež platila a v sobotu som mala prísť iba po antibiotiká. :ua:

Mala si slušne spýtať, oni sú zlatí, nebrali by to osobne...ale ak psíkovi opätovne brali krv/moč a robili rozbor tak to mohlo byť ono. Mne sa zas stalo, že som zaplatila za injekcie 20€ a zabudli mi (môjmu psovi) ich pichnúť lebo sme sa troška zakecali, porehotali :heh: Ale vo dverách si spomenuli takže sa nič nestalo :smile: Len som tým chcela povedať, že niekedy sa "vloudí chybička" :smile:
nikie
Junior
 
Príspevky: 313

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod rybka » Štv 16.07.2009 20:50

Ja to nijak neriešim stalo sa, hlavne že ta liečba pomohla. Ja naozaj nemám na ich prístup ani jedno zlé slovo čo sa nedá povedať o iných VET. Vždy keď sme niečo mali vždy sa to u nich vyliečilo a maxo odtiaľ chodil vyhladkaný ako macko. Takže ja by som túto kliniku určite odporúčila.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod HaMr » Ned 04.10.2009 15:09

Ja dobré skúsenosti nemám. Kvôli chybnej diagnóze pána MVDr. Bajužíka nám umrel pekiňáčik na neliečenú chorobu srdiečka. Mával záchvaty a triasol sa, od 2 rokov - vždy sa v kŕčoch na zemi pomočil načo veterinár z tejto kliniky reagoval ako na "bežnú" vec. Vraj títo malí psíkovia takéto "epi"-záchvaty mávajú. No ďakujeme pekne pán doktor. Bolo to síce už dávno no dúfame, že sa už veľa vecí po toľkých rokoch napravilo a vedomosti majú širší záber. Napriek všetkému počúvam na túto kliniku aj chválu - je tam viac veterinárov, odbornejší prístup a hlavne obľúbený veľkopredaj vitamínov pre psíkov. Kto stojí o jednoduchý ale hlavne logický prístup k ochoreniam isto ocení návštevu u MVDr. Ferenca a MVDr. Hreusa v Žiline - hlavne čo sa týka operačných zákrokov. Môj starší psík má 11 rokov a teraz bol druhýkrát operovaný na nádorčeky v mliečnych žliazkach aby sme predišli rakovine. Mladší psík bol zas kastrovaný a všetko prebehlo v suchu. Vďaka pánovi Ferencovi. Codíme k nemu dlhé roky potom čo sme vystriedali viac veterinárnych kliník v Žiline a isto to nechceme zmeniť. Ďakujeme.
Juraj
Ajka, Lilinka & Jimmy
HaMr
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod nikie » Ned 04.10.2009 16:53

My sme mali aj dobrú aj...neutrálnu skúsenosť, keď neprišli na to, čo našej bolo :nwm:
Naposledy upravil nikie dňa Ned 08.08.2010 17:52, celkovo upravené 4
nikie
Junior
 
Príspevky: 313

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod rybka » Uto 06.10.2009 17:17

HaMr píše:Ja dobré skúsenosti nemám. Kvôli chybnej diagnóze pána MVDr. Bajužíka nám umrel pekiňáčik na neliečenú chorobu srdiečka. Mával záchvaty a triasol sa, od 2 rokov - vždy sa v kŕčoch na zemi pomočil načo veterinár z tejto kliniky reagoval ako na "bežnú" vec. Vraj títo malí psíkovia takéto "epi"-záchvaty mávajú. No ďakujeme pekne pán doktor. Bolo to síce už dávno no dúfame, že sa už veľa vecí po toľkých rokoch napravilo a vedomosti majú širší záber. Napriek všetkému počúvam na túto kliniku aj chválu - je tam viac veterinárov, odbornejší prístup a hlavne obľúbený veľkopredaj vitamínov pre psíkov. Kto stojí o jednoduchý ale hlavne logický prístup k ochoreniam isto ocení návštevu u MVDr. Ferenca a MVDr. Hreusa v Žiline - hlavne čo sa týka operačných zákrokov. Môj starší psík má 11 rokov a teraz bol druhýkrát operovaný na nádorčeky v mliečnych žliazkach aby sme predišli rakovine. Mladší psík bol zas kastrovaný a všetko prebehlo v suchu. Vďaka pánovi Ferencovi. Codíme k nemu dlhé roky potom čo sme vystriedali viac veterinárnych kliník v Žiline a isto to nechceme zmeniť. Ďakujeme.


Ja si myslim, žekaždý veterinár má za aj proti. Spomínaný VET p. Ferenc a p. Hrehus nám zas moc nepomohli. Náš pes mal problémy s kožou, srsťou a chudol p.veterinár furt tvrdil že má alergiu a pchal doňho kadečo až nevedel čo tak nám predpísal predison. Keď sa mi to začalo zdať, že p. doktor už nemá záujem riešiť problém čo to je, tak som psa vzala do Dolného Kubína. Keď VET videl čo nám predpísal okmžite kázal vysadiť, povedal že ak by to užíval odišiel by nám za 2 roky na pečeň. A nakoniec to bola iba gardia a klasické HOT SPOT. Tento rok si svoje diagnostikovanie zopakoval na berňákovi mojej známej a dopadla tak že nakoniec po dlhom trápení zase nasadil predison, keď som jej povedala že tie lieky sú svinstvo a riešia iba príznaky nie problém,zmenili VET a pes je OK. Ale ako na operatéra som naňho počula len chválu.
rybka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 698

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod HaMr » Str 07.10.2009 16:55

Súhlasím s príspevkami - každý veterinár má svoje "pre" aj "proti".. niekedy sa treba so zlým výsledkom liečby jednducho zmieriť, nám tiež po smrti nášho psíka nenapadlo nič iné. Je dobré mať postrehy po ruke až sa dá potom s veterinárom vyjednávať :)
Juraj
Ajka, Lilinka & Jimmy
HaMr
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod stWhippet » Ned 27.12.2009 14:51

pokial viem p. Bajuzik podnika aj s doplnkami vyzivy nielen pre psov..... mojmilacik.sk ...objednavala som si pred nedavnom odtial
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Minnie » Sob 02.01.2010 11:05

my sme spokojni, do ZA sme sli na operaciu vyskocenej platicky. zdalo sa, ze nas Eddie uz nikdy nebude chodit, no od operacie uplynuli uz skoro 3 roky a Edko nam pekne cupka. i ked je to kostrbate a obcas pada, tak sme radi, ze vobec chodi :jop:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 333
Bydlisko: Jelenec

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod lusssy » Pia 14.05.2010 21:25

mozno je este priskoro hodnotit, ale zatial som s veterinarnou klinikou v ZA spokojna... isli sme tam pretoze sme v Martine nepochodili a tuto kliniku som dostala odporucenim... pristup bol aj je super, personal kvalitny, mily, ochotny... o vsetkom chceli byt informovani, vsetky vysetrenia nam spravili v jeden den a o dva dni nam uz psika operovali... vedeli vsetko vysvetlit, ukazat a poradit... velmi sa mi tam pacilo a odporucam aj ostatnym aby to skusili... ceny sa mi zdali tiez privysoke, ale operacia zase az prilis lacna... peniaze nie su vsetko, ak to ma pomoct... tak dufam, ze diagnoza bola spravna a nebude to to, co sme predpokladali a ze sa da moja jenny co najskor do poriadku, lebo inak umriem...
lusssy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Poslaťod Vikiki22 » Pon 18.07.2011 13:38

Nová adresa Veterinárnej kliniky v Žiline:

Veterinárna klinika Žilina s.r.o.
Ul. Cyrila a Metoda
01008 Žilina - Vlčince

telefón: 041 / 7 645 645
041 / 700 34 87
pohotovosť: 0903 944 333

web: http://www.vetklinikazilina.sk/
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Poslaťod Sunny » Pia 20.01.2012 9:04

Musím pochváliť túto kliniku - bola som tam s Foxlou, na pohotovosti, s bolesťami brucha takými, že sa mi válala po zemi, bála som sa torzie, keďže to začalo po tom, čo si dala pár hltov granúl s vodou... Pán doktor nás tam už čakal, dokonca volal, kde sme a ako je na tom pes (cesta z Oravy nám trvala nekonečné 2 hodiny....) Samozrejme kým sme prišli, pes bol na tom už lepšie (po injekcii od dedinského veta), ale pekne ju prehmatal, popozeral, popočúval, navrhol spraviť RTG pre môj kľud, keďže sme to mali tak ďaleko. A RTG odhalilo, že blb pes má na prasknutie plné brucho granúl - sviňa sa predtým dostala z výbehu, to sme vedeli, ale že pri kotercoch boli schované granule, na to sme zabudli... Slečinka spratala čo sa do nej zmestilo a keď to zaliala vodou pri večeri, tak už bolo zle. Našťastie to dobre dopadlo, len ja mám zase o pár šedivých vlasov navyše :heh: A aj cena bola fajn, v BA by ma to stálo určite viac. Takže spokojnosť maximálna :jop:
(a dúfam, že už ich služby nebudem musieť nikdy vyhľadať :heh: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Poslaťod hruska » Pia 20.01.2012 10:27

Offtopic: Sunny, byvam blizko kliniky, asi by som celkom dost zirala, keby ze vencim a uvidim vas :)
Ja sa tiez nemozem stazovat, pekne prostredie, dobry pristup lekarov, pokial ide o cenu neviem posudit, kedze chodim len k nim. Nastastie sme zatial vaznejsi problem nemali (klop, klop), ale keby ze je, urcite by som najskor utekala k nim a nie k inym vetom v ZA.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Poslaťod Sunny » Pia 20.01.2012 10:28

Offtopic: Boli sme tam okolo polnoci, takže to by si musela hodne neskoro venčiť :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie