Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Žilina - Veterinárna klinika Žilina(MVDr.Bajužík,MVDr.Paluš)

Poslaťod Renie1 » Str 01.04.2009 9:16

Veterinárna klinika Žilina je združenie privátnych veterinárnych lekárov zameraná výhradne na poskytovanie veterinárnej starostlivosti pre psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, ako drobné hlodavce, pet králiky, exotické vtáctvo a plazy.


adresa: Veterinárna klinika Žilina
ul. Jána Milca 42
01001 Žilina

telefón: 041 / 7 645 645
041 / 700 34 87
pohotovosť: 0903 944 333
telefón - kaderníctvo: 041 / 700 34 86
0903 / 540 620
e-mail: veterinar@zilina.sk



pondelok - piatok: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 12:00
nedeľa: 10:00 - 12:00

Pohotovostná služba NON-STOP na tel.: 0903 / 944 333
......You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.....
Renie1
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Žilina / Mojš

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Renie1 » Str 01.04.2009 9:23

Ahojte,
chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s touto klinikou.

Kedže sme sa do ZA prisťahovali len nedávno, nechali sme si ju odporúčiť od známych. Máme za sebou prvú návštevu rovno s podozrením na demodikózu...kedže je to vcelku vázna diagnóza, chcem len vedieť či sú naozaj serióznou ambulanciou a nenasadia nás na liečbu len aby si zarobili... :nwm: :nwm: :nwm:

Klinika je trocha drahšia než som bola zvyknutá, ale vets sa mi zdali príjemní..prostredie čisté, hneď z ordinácie vstup do predajne s nenormálne bohatým výberom žrádla, doplnkov stravy a iného potrebného tovaru... :aplause: :aplause: :aplause:



Any feedback appreciated.

http://www.veterinar.zilina.sk/index.php?page=onas

:ach: :ach: :ach:
......You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.....
Renie1
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Žilina / Mojš

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Lucia » Štv 02.04.2009 23:01

Offtopic: Ja by som sa chcela zasa spýtať či neviete aké majú skúsenosti s malými hlodavcami.
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Renie1 » Pia 03.04.2009 9:17

NO ja si myslim ze skusenosti iste maju, okrem nas v cakarni sedeli dve morcata, jeden domaci zajac.. :smile:

ake mas malicke zvieratko?
......You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.....
Renie1
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Žilina / Mojš

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Lucia » Pia 03.04.2009 16:54

Mám škrečkov :smile: jeden mal nádor a u nás mi ho nedokázali vyliečiť a jeho sestru a syna čo mám tak je možné že ho budú mať tiež, tak sa preventívne informujem. Počula som že tam chodia aj s potkanom ale škrečok je o niečo menšie zviera.. a tiež že len za to že ťa prímu zaplatíš 400 Sk ale neviem čo je na tom pravdy :pac:
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Renie1 » Sob 04.04.2009 10:37

hm no to neviem kolko pytaju za prijem.....skus si tam zavolat a otvorene sa opytat, istotne su na take dotazy zvyknuti...hm?


my sme prisli prvy krat..vysetrenie plus ATB injekcia plus ATB na 10 dni plus sampon bolo 47€ :oo:
možno je to vela, ale boli sme velmi spokojni a aj pristup bol skvely.. nie ako ked prides niekde kde pytaju 50€ a citis sa ako v masiarstve :pac:


dufam, ze zubaci chori nebudu ale prevenia je skvela!
......You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.....
Renie1
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: Žilina / Mojš

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Verkaz » Ned 12.04.2009 21:26

Bola som tam so svojím psíkom na operácii, veľmi dobrý a odborný prístup, doporučujem
Verkaz
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Sophie » Štv 16.04.2009 12:29

Ja tam chodím - nakoľko poznám myslím všetkých vetošov tu v za - ešte z čias keď som sa venovala koňom, túto ambulanciu môžem oproti konkurencii skutočne doporučiť :yes: sú síce asi najdrahší, ale v tomto prípade by som to pomenovala, že cena = kvalita, takže tak by to malo byť. Je to klinika, takže tam majú ak sa nemýlim všetko vybavenie, robia tam viacerí vetoši, 2 baby a myslím že 3 chlapi, myslím, že veľmi na úrovni, keby sa jednalo o niečo vážne s mojím psom, neváham a určite idem tam :jop: :yes:

cenu treba trošku stráviť, ale hlavne si uvedomiť či si radšej priplatiť a mať kvalitu a istotu, že vyšetrenie bolo skutočne na úrovni a odborné, alebo zaplatiť a nemá to nijako pomôcť...
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Verkaz » Štv 16.04.2009 20:40

Cena bola v porovnaní s inými v pohode. Myskím si, že najdrahšia je Trnava.
Verkaz
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Sophie » Uto 21.04.2009 13:05

no ja som hovorila o cenach co sa tyka konkurencie v ramci ZA - neporovnavam neporovnatelne, samozrejme, ze medzi jednotlivymi krajmi su rozdiely ovela vacsie :no:
Sophie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1243

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod aksniteb » Pia 15.05.2009 20:43

Veterinárnu kliniku v Žiline môžem len odporúčiť, začala som k nim chodiť ešte s prvou malamutkou pred 10 rokmi a môžem ju s čistým svedomím odporúčiť každému. Ceny sú síce vyššie ale kvalita neporovnateľná, rovnako ako osobný prístup a ochota lekárov.
Zachránili mi fenku po ťažkom a komplikovanom pôrode, začo im budem nesmierne vďačná.
... a naša Mia je "narodená" na ich klinike :no:
aksniteb
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 209
Bydlisko: Žilina

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod alicka » Pon 18.05.2009 14:48

ahojte :ahoj: kliniku v žiline vam taktiež možem odporučit zachranili nam tam našho 7 mesačneho maleho psika yorkšíra jeden lekar mu vniesol infekciu pri preplachu anal.vačkov a naš psik sa trapil a trapil až skončil v žiline z hnisom v brušku a krvavou a unikajucou stolicou a to nekomentujem,čo si dovtedy musel našou neznalostou vytrpiet.velmi nam pomohli v žiline a zato im dakujeme su naozaj odbornici a ceny?radšej si priplatime nech všetko je ako ma bit :ahoj:
alicka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod Kala » Pia 19.06.2009 12:46

Na Vlčincoch vyrastie nová veterinárna klinika
16.06.2009
Bude zrejme najväčšia na Slovensku, nahradí stiesnené priestory na Milcovej
Na sídlisku Vlčince II vyrastie nová veterinárna klinika, ktorá nahradí doterajšiu na Ulici Jána Milca. Zariadenie s komplexnými službami pre domácich miláčikov sa stane jednou z najväčších, ak nie priam najväčšou zvieracou klinikou na Slovensku. Podľa plánov by mala začať fungovať približne o rok.


„Vybudovaním kliniky sa zvýši úroveň veterinárnych služieb,“ hovorí Branislav Bajužík, jeden z veterinárov, ktorý tu bude v budúcnosti ordinovať. Terajšie priestory na Milcovej v centre mesta nepostačujú kapacitne a je tu aj problém s parkovaním. Stavebný pozemok pre novú kliniku na križovatke ulíc sv. Cyrila a Metoda a Slovanskej je určený pre objekty občianskej vybavenosti. Budova novej kliniky poskytne omnoho väčšie priestory, bude tu i parkovisko s piatimi parkovacími miestami a jedným vyhradeným pre zdravotne postihnutých. Navyše okolité ulice ponúkajú aj iné príležitosti na parkovanie.
Samotný interiér ponúkne miesto pre salón pre zvieratá v suteréne, veľkú predajňu krmiva a chovateľských potrieb na prízemí a tiež na štyri vyšetrovne a dve operačné sály na poschodí. „Nebude tu chýbať röntgen, endoskopia, možnosť hospitalizácie. Jednoducho, kompletný servis,“ hovorí o službách Juraj Paluš, ďalší z tímu veterinárnych lekárov.
Budova bude bezbariérová, s výťahom. „Odborníci nám tu neodporúčali prízemnú stavbu,“ vysvetľuje B. Bajužík. Areál sa zrejme už vo štvrtok 18. júna začne oplocovať. Pozemok sa nachádza v bývalom koryte rieky, stavba bude realizovaná na pilótoch. Je nutné, aby jej ustúpilo niekoľko stromov. Ku všetkému, od stavby až po výrub stromov, vydali kompetentné úrady povolenia a kladné stanoviská. Pripravená je už i náhradná výsadba zelene. Veterinárny tím prosí obyvateľov o trpezlivosť a pochopenie, vzhľadom na ruch, ktorý bude sprevádzať stavebné práce.
Klinika by mala byť podľa všetkých predpokladov vybudovaná asi o 10 mesiacov, teda v apríli 2010, ordinovať by sa tu malo začať o niečo neskôr. Zatiaľ čo doteraz fungovala nepretržitá pohotovosť na telefón, v nových priestoroch veterinárny tím uvažuje o nepretržitej 24-hodinovej službe, samozrejme, ak o to prejavia majitelia zvieratiek záujem.

Dana Mlejneková
Vizualizácia archív kliniky

:jop:
Kala
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod RenaRyuugu » Pia 19.06.2009 17:50

ja to mam hned pri vchode asik minutu odo mna stavaju to pri hlbokej ako je kazacok
To co vidis je len falosni domov
To co vidis je len prazdni pohlad
To co vidim ja je znovu opakujuci sa smutok
RenaRyuugu
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Zilina

Re: Žilina - Veterinárna klinika, MVDr. Bajúžik a MVDr. Paluš

Poslaťod alicka » Pia 19.06.2009 21:27

super všetko pod jednou strechou vouu :ahoj:
alicka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie