Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod čili » Uto 07.04.2009 8:08

Ja by som v ZV odporučila MVDr. Lietavovú - na Západe a tiež MVDr. Siládiho oproti malej železničnej stanice. Kedysi pracovali v jednej ambulancii, teraz už nie, ale obaja sú veľmi schopní a ochotní.
čili
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Sezen » Uto 07.04.2009 10:11

Ja som o Lietavovej teda nepočula nič dobré (aj vlastná skúsenosť) a so Siládim som sa raz stretla, bol síce milý ale ako veterinára neviem posúdiť. Inak podľa môjho názoru a skúseností (cca 16 rokov mám hafanov) vo ZV nie je ani jeden veterinár, ktorému by som s kľudným svedomím dala liečiť mojich drobcov. Kedysi bol dobrý Nemček, ale...
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod čili » Uto 07.04.2009 11:26

Hm, no ja mám s ňou zase len dobré skúsenosti, aj moji známi, čo tam chodia. A Nemček, je to zať mojej susedy, ale o tom počúvam len hororové historky...
Každý má asi iné skúsenosti...

Sezen a kde teda liečiš havkov?
čili
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Sezen » Uto 07.04.2009 12:00

To vieš veľa ľudí, veľa skúseností, ja len hovorím svoj názor a to čo som počula. Ako som už písala, ak mám problém konzultujem s kamoškou a idem ku Korpášovi. V prípade núdze je ešte jedna kámoškyna kámoška v BB MVDr. Vonderčíková. Nemček mi kedysi veľmi pomohol, ale potom sa nejako zmenil :ua: a navyše ho tam zastupuje (teda neviem či ešte) nejaký z DT a ten je iný :oo: , bál sa môjho psa :lol: .
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod julieta » Uto 07.04.2009 12:10

pridavam sa k tvrdeniu Sezen. Vo Zvolene nieje ani jeden veterinar taky schopny, aby som mu doverovala. Vacsina lieci len nasledky ale nie pricinu problemu. My tiez chodime len do BB. A to sme uz boli skoro u kazdeho. Co sa tyka Lietavovej tak NO COMMENT..
Nedavno sme navstivili MVDr. Korpasa. Len neviem zhodnotit jeho schopnosti co sa tyka liecenia, ale co sa tyka inseminacie by som ho odporucila. Bohuzial, stretla som sa aj s takym veterinarom, ktory inseminovat nevedel....
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod čili » Uto 07.04.2009 12:25

a môžete mi prosím napísať, aké konkrétne zlé skúsenosti s ňou máte? nech sa prípadne vystríham do budúcnosti, ak sa nám niečo vyskytne... ďakujem.
čili
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod julieta » Uto 07.04.2009 12:32

čili píše:a môžete mi prosím napísať, aké konkrétne zlé skúsenosti s ňou máte? nech sa prípadne vystríham do budúcnosti, ak sa nám niečo vyskytne... ďakuejm.


no tak v prvom rade je straaasne predrazena... a este pred 5 rokmi som prisla k nej so suchozemskou korytnackou, ktora mala nejaky kozny problem. este pred navstevou som si zavolala ci osetruje aj plazy, povedala ze samozrejme... chodili sme k nej na injekcie a korytnacka do dvoch dni uhynula. co sa tyka liecby psov, tiez islo o kozny problem. riesila to skoro dva mesiace az ma presla trpezlivost a isla som k veterinarke do BB, ktora nasadila taku liecbu ze za tyzden havina bola zdrava. a pokial viem, tak za pohotovost si pyta tusim 300sk navyse.... neviem, ale nemam k nej doveru
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Zvolen-MVDr Korpas

Poslaťod Riky » Sob 12.06.2010 11:48

S pani doktorkou Lietavovou nemám dobré skúsenosti. Teda, ako sa to ezme. Kamarátka tam chodila so zajkom. Raz mala problém, pretože našla miesto bez srsti vyzeralo to podozrivo, tak sme išli za ňou. Už končila, bola na parkovisku, ale zobrala nás a dala jej lieky. Zabrali. Ale bola aj dosť drahá no ... Ja som pred časom našla na ulici behať jej zverenca, samého, otravoval psy v okolí. Vzala som ho, videla som, že má známku. Pozerala sa na mňa ako na čudáka, ktorému na zvieratách aj záleží(bola zima a sneh) a nebyť sestričky, tak by mi asi povedala, že ona s ním nič nemá .. Takže, ďakujem, neprosím ... čo keď sa môj pes stratí a niekto ho nájde a príde za ňou takto? Povie mu, že aj keď vie, kto ho vlastní, ona s tým nič nemá a dá ruky preč?

Nejako som zablúdila do tejto témy, no tento veterinár sa mi zdá byť fajn.. aby som nebola až tak OT :-D
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod džedžita » Pia 08.10.2010 21:10

ahojte, my máme kríženku skoro už 13 ročnú Bonu a už asi rok sa jej ťahajú problémy s upchatým nosom, z ktorého jej sem tam dosť kvalitne tečie krv...a také krvavé sople, kýcha, nedá sa jej dýchať, tak musí cez ústa...ma tam aj napuchnutú hrčku nad nosom, očerneli jej uplne cele dasna, a teraz má opuchlinku aj pod očkom, z ktoreho jej vyteka viac než zvyčajne a je to spojene aj s tym nosom, že len na pravej strane to ma take horšie než na lavej
už bola u Nemčka, ako ste spomínali nula bodov, dakedy sme len k nemu, ale máme takú skúsenosť, že v zime asi predminulej nahanala mačku, a šmykla sa, brutalne nejak spadla na zadnu nožičku, a nemohla na nu ani dostupnuť, a dalo ju to tak dole, že prestala žrať aj piť, len ležala, vonku len horkoťažko urobiť potrebu, a kakalo sa jej veru velmi zle, hned bežali naši k Nemčekovi, ten povedal že to ma udrete drbol nejaky lieky z ktorych s prepáčením len sračku a mala a grcala aj tri krat denne...a dokonca aj do svojho pelieška košíčka čo nikdy inokedy by nespravilo (ked treba ide na podlahu) takže tak, hrozne to bolo obdobie, len tak povedal, že bud sa z toho dostane ale zomrie...ale dostala sa z toho!!! museli sme jej podavat misku s vodou furt aby sa napila, vždy len po troške, totálne oslabnutá pomala bola už aj ked chodila na tu nohu...potom sme boli s ňou u Korpáša, rpetože má po tele také riadne hrče, kade tade, ževraj tukové našťastie, i ked ako sa to vezme...mama ju krmila kockovym cukrom každy den to bol jej pamlsok, len to mamka neodhadla (aj dalšieho psa čo mám s praitelom jack russellku Pixie takto prežiera, tak musím striehnuť čo jej dáva, lebo som sa poučila!) no a mala naša Bonka aj hrčku pod bradavkou, z ktorej jej vytekalo niečo, tak jej to vybral a rovno ju aj vykastroval, to jej tak pomohlo!!! úplne elixír života, omladla totálne, čiperná na svoj vek, super to bolo :) a potom prišlo to s nosom :( Korpáš jej spravil výter, za kt. vzal odo mňa 12eur, a že vysledky budu tak do 7dní, že mi zavolá, ale ak by zabudol, nech si zavolám,,,ovšemže som volala ja,,,už to sa mi nepáčilo...prišla som tam an hodinu čo mi povedal, lebo že bude mať operácie hned ráno, aj tak ich ešte mal a vybavoval ma v chodbe!!! a ani mi neukazal rozbor vysledky nič. len mi zabil že tam je dáke streptokok a že to preliečime tabletkami a hned mi vtisol do ruky tabletky na 5 dní za 10eur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sakra to už čo je?!? a potm nejake ludske za 4eurá čo s tým jej ochorením podla návodu na použitie vobec nekorešpondovali... no a tak sme sa rozlúčili aj s Korpášom, aj ked mi dovtedy prišiel najlepší spomedzi tych v ZV...jednu noc Bona hrozne zle spala cely čas len dychčala chudiatko tak to budilo aj mna, tak som šla k Miháľovi...ten jej tiež vatovou tyčinkou džubal do nosa na výter a tak sa jej pustila tmavobordová krv a vykychla aj zrazeninku, že koniec...už horekoval že to iste bude nádor a že další den hned na rentgen hlavy...a potom ked mama šla po vysledky, ani jej ten snímok za 30eur neukázal, že zabudol v aute, a další krat jej ho tiež nedal aby to videla...ako a ked mala uspavačku mama ju zatím položila v čakárni na take lavice čo tam má v čakárni, ešte aj blchu schytala, taky bordel tam má$, mohol by si to dezinfikovať...ako podal jej aj lieky a bolo to v cene ale ten snímok, to ma dostalo...
no a teraz sme boli u tej veterinárky na Západe, ona je strašne zlatá, je predražená, fakt už liečila Bone aj taky chrčanie a drhnutie čo mala (to bol podla mna zarodok toho problemu s nosom upchatym) a chodila na injekcie brala lieky a po tyzdni tiež nejaku tisícku nám zabila že fúúúúúúúúúúúú...teraz jej odobrala krv za 35eur tiež mega pálka podla mna...ale aspon mame ukazala vysledky a všetko jej vysvetlila a nakoniec ma krvny obraz cely v poriadku aj zdrave organy, žiadna rakovina nič...že by to mohla mať jedine nejake plesne tam...a že to sa da zistiť takou sondou ale to maju len v Trnave a Košiciach :( tak neviem čo bude dalej, zase ma predpísane dake lieky, ale ludske...ditiaden a nizoral tabletky...zvláštne...tož naše skúsenosti :( žiaden tu za to nestojí a počula som chvály s prístupom aj cenovo na Paulíniho v BB
džedžita
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod amnesia » Ned 10.10.2010 18:40

Ahoj dzedzita,
odpovedam na tvoj prispevok, lebo mas velmi podobne potiaze s tvojim psikom, ako my s nasim kocurom, asi pred rokom zacal mat sopliky, najprv take vodave, potom trochu sfarbene s krvou, a tiekli mu aj ocka. U nasho veterinara nam tiez navrhli spravit mu sondu do nosa, lebo ze macky zvyknu mat nieco z travy alebo tak zapichnute v sliznici a ze pri tej sonde to mozu aj odstranit. Tak sme sa k tomu odhodlali, a tesili sme sa , ze sa poriesi tento problem. No touto sondou sa zistilo, ze kocur ma vlastne jednu nosovu prepazku zlomenu, zrejme ako nasledok nejakej bitky a sondou sa tam vobec nedostali. Len zistili tam tu podrazdenu sliznicu a tiez mali podozrenie na plesne. Este nam doktor navrhol taky preplach , cez dierku ktoru mu navrtaju do čela, ale to sa mi zdalo dost prehnane. Na cas sme to potom neriesili, ale na jar zase dostal riadnu infekciu a riadne sople s horuckou, tak vtedy sme dali spravit aj vyter z nosa a medzitym aj liecili antibiotikami. Podla vysledkov mal v sebe streptokoka a sopliky mal nadalej, aj ked akutny stav sme zahnali. Vtedy uz bol na tom zle, bol chudy a mal vypadanu srst, nasledkom plesni na kozi, ktore vzdy v lete sa prejavia. Vtedy som mu nasadila pripravok ktory obsahuje prirodne vytazky vola sa to cordyceps, podla cinskej starovekej mediciny, a kocur sa dal uplne zazracne do poriadku. Srst mu uplne narastla, nacas zmizli aj sople a pribral asi dve kila, a celkove je vitalny a zdravy. Sople sa mu po case vratili, zrejme to uz nevyriesime, kedze tam ma ten problem s prepazkou, ale vacsinou ich ma take vodave a miestami je aj bez. Takze neviem ci som ti niecim pomohla, posud ty.
amnesia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod majkljibb » Pon 14.03.2011 13:02

nemozem suhlasit ze je zla pre mojho hafana by som spravil vsetko a peniaze nehraju rolu ... aspon u mna
mal zapalene usko (myslim kokrika nie amstafa)bol som u dost veterinarov nikto nevedel pomoct nic sa nezlepsilo kym som nenavstivil pani Lietavovu ta mu nasadila liecbu a hned bolo po probleme
mozno ma problem s inymi zvieratami,mozno je draha ale so psikami problem nema a verim jej mozem len odporucit a myslim ze na slovensku je dost malo veterinarov ktory sa rozumeju do exotickych zvierat takze jej to nevytikam ze nevie vyliecit daku koritnacku alebo co
majkljibb
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod pepo 68 » Sob 02.03.2013 12:19

Pani doktorka Lietavová mi pripadá svojim prístupom akoby ju práca nebavila možno iba môj pocit ale videl som ju na prechádzke s vlastným psom no neviem neviem :nie:
pepo 68
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod misofck » Pon 17.08.2015 22:50

Ak je pani Lietavova draha co je potom pofiderne ambulancie v BB ktore pytaju za obycajne sitie + uspatie 100€+
Petservis dokonca 150 za 30kg psa... pani Lietavova 50 to je sakra rozdiel nie?
ine nebudem menovat, pes ma podrezany vankusik po celej dlzke, drzalo mu to na kusku a riesenie natierak a viazat
to su tie vase veterinarne ambulancie v Banskej Bystrici

postup pri zakroku je rovnaky, tak v com tie 100€ rozdiely? no fuj
misofck
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod Zvolenčan » Sob 18.05.2019 6:17

S doktorkou Lietavovou som si zažil svoje po viac ako 20 rokoch čo som ju so svojími spíkmi navštevoval,po nezvládnutej liečbe po amputácii 5 lôžka pazúra,sa p."doktorka"po kritickom hodnotení na FB znížila až na takú úbohú úroveň,že vo svojej obhajobe-odpovedi zámerne klamala a prekrúcala priebeh liečby môjho psíka/čo jej viem aj dokázať/mám od nej sms v čom klamama/u mňa klesla pod úroveň,kedže na svoju obhajobu nepoužila odbornosť ale samé klamstvá!!U mňa je to p.Felčiarka!Dnes má psík amputovanú labku,nedala sa už zachrániť-zmenil so m veterinára/bohužiaľ neskoro/.K lietavovej už nikdy viac!!! :nie: :nie: Sú aj odborníci v ZV!Ja k nej už nepáchnem aj keby bola jediná!!
Zvolenčan
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Zvolen - MVDr. Carmen Lietavová

Poslaťod Puk » Ned 26.05.2019 10:27

Hoci z BB, poznám v okolí všetkých vetov. A práve preto, že poznám, jedine v širokom okolí s každým problémom : Sliač - Olajec, Michalák, Rajniak... Keď výnimočne potrebujú konzultáciu, nehanbia sa navrhnúť kolegu. Prístup, odbornosť, ale aj cena.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833


Späť na Veterinárne ambulancie