Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod *Bady* » Štv 26.02.2009 19:07

Naša dobrá ukecaná veterinárka...chodí k nej nietko?

Eva Hegyiová

e-mail: eva.hegyiova@post.sk
val-bella@val-bella.szm.sk


Adresa: Školská 22
040 01 Košice
SLOVENSKO


Tel: +421.905.747.085
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod Gombicka333 » Str 04.03.2009 20:25

Ahoj *Bady* ... mi mame teraz noveho psika a zhananme nejakeho dobreho vetosa ... je to dobra vetoska ta co ku nej chodite vy ?
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod schnauzee » Str 11.03.2009 22:12

nechodime, boli sme tam raz a viac nikdy. Je sice pekne, ze sa snazi robit lacno, ale niekedy to nestaci. Dodnes som nahnevana, ze sa zachovala tak, ako sa zachovala a moj kocurik umrel. Poznam vela ludi, co tam chodi, niektori spokojni, ini nie. U nas spokojnost nebola.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod *Bady* » Pia 12.06.2009 19:05

ona sa mi "páči" preto, lebo ako myslí, to všetko aj hovorí nahlas. Takže tak. A u nich sme zatiaľ nemali žiadnu zlú skúsenosť, len teraz naposledy nevedli zistiť chorobu, ale to ani ďalších dvoch klinikách....
Klaudi.Koky:je to všetko o ľuďoch, každý môže mať na veterinárov rôzne názory. My sme s nimi spokojní, inak by sme k nim nechodili. To sa už rozhdnete vy, ako sa vám budú pozdávať :smile:
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod margot » Pia 12.06.2009 19:47

Klaudy.Koky píše:Ahoj *Bady* ... mi mame teraz noveho psika a zhananme nejakeho dobreho vetosa ... je to dobra vetoska ta co ku nej chodite vy ?


musíš si urobiť názor sama... na fóre ti ikto neposkytne dostatočnú odpoveď... pre niekoho môže byť super, niekto k nej už nikdy nepôjde... ja by som sa tam isľa pozrieť a spravila by som si vlastný názor
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod Federika » Uto 15.09.2009 20:18

My chodime na UVL a sme spojoni, vzdy tam niekto je a maju aj potrebne vybavenie. A aj vetosi su tam zlati. Minuly rok som tam stravila dost vela casu, tak som to tam trochu spoznala a fakt kebyze je daco vaznejsie s mojim psom, urcite tam.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod Bullmastif » Štv 24.09.2009 11:34

Ahojte,este sa tu len zabehavam ale musim vam povedat ze ja som s tou vererinarkou spokojna nebola.Maly sme pudla ktory mal vtedy asi 12 rokou.Strasne mu napuchlo ocko a tlacilo mu ho von z jamky oka.Pani doktorka skonstatovala ze je to nador a oko musi ist von.No nevedela som si predstavit ze by mal moj pes len jedno oko.Prisiel k nam nas rodinny veterinar kukol mu na ocko a viete co to nakoniec bolo,obycajny zapal....Par krat sme mu osetrily s mastickami,kvapkami a vsetko bolo ok...Ocko bolo vyliecene a zachranene...
Ale kazdy ma svoj nazor a urobte si ho sami...
Bullmastif
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Kosice

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod 6_BosorkA_6 » Pia 18.12.2009 12:20

Ahojte :)
Ja ku pani MVDr. Hegyovei chodim tiež a zatial som problem nemala :)
A však mi zomrel kocurik a neveim co mu bolo ale ako snazili sa pchali donho infuzsky a injekcie a vsetko mozne ale nepodarilo sa zachranit mal iba 2 mesiace.
A okrem toho som nemala neaky vazny problem so psikmy takze sa ani neviem vyjadrit.
Az nato , ze môj treti pes ma problemy s labamy a dost vazne takze ked to pani doktorka vylieci vtedy sa vyjadrim :)
6_BosorkA_6
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 347
Bydlisko: Košice

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod pimpa » Str 16.06.2010 12:24

my k nej chodime uz asi nejakych 10rokov a sme spokojni. moj posledny psik sa dozil vyse 16rokov :pusa:
samozrejme ze nikto nie je dokonaly a chyby sa stavaju tak jak vsade.

zase som nebola spokojna s UVL, presnejsie s chirurgiou. osinu mu vyberali bez umrtvenia a zato, ze sa tam zastrani vykecavali a skoncili 5minut po zaverecnej xceli po mne pohotovostny priplatok :nie: potom sme tam chodili s mackou, posielali nas hore dole, brali bubaky jak najati ... prisla som s nou na skolsku a hla alergia na blchy :pac: taze asi tak.
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod Abby » Sob 17.07.2010 14:57

Chcela by som napísať svoju skúsenosť. Abby sa asi tri týždne po háraní začala ako keby opäť hárať, krvácala... Otec s ňou išiel k tejto veterinárke, ktorá povedala, že je to len bežné háranie. Rodičia išli na dovolenku a týždeň od návštevy veterinárky som tam s Abby išla opäť s tým, že je smutná, nechce jesť a veľa pije Tak ju tá veterinárka kukla a opäť ma ubezpečovala, že je to háranie a že to je normálne, že je smutná a nechce jesť a veľa pije preto, lebo je veľmi horúco. Vraj nemám robiť paniku... A tak som zaplatila 4 eurá a išla domov. Otec jej v ten večer volal, že ako dopadlo vyšetrenie a ona mu vravela do telefónu, že Abbynke robila ultrazvuk, že všetko v poriadku a je to len háranie. Podotýkam, že ultrazvuk jej nerobila!!! Včera večer to už začalo byť fakt zlé, výtok začal zapáchať. Rodičia dnes ráno prišli a hneď sme utekali do ambulancie. Verdikt - zápal maternice! Otec sa opýtal aj na ten ultrazvuk, o ktorom tvrdila, že Abbynke robila. Veterinárka povedala, že ona nemá absolútne žiadny záznam o tom, že ja som u nej s Abby bola a že ani si ma nepamätá! Každopádne Abby išla hneď na operáciu, maternica plná hnisu a aj sama veterinárka povedala, že sme prišli dá sa povedať v poslednej chvíli! Operácia našťastie prebehla bez problémov. Takže toto je moja skúsenosť. Som sklamaná. Sklamaná z prístupu a hlavne z toho, že jej ten ultrazvuk nespravila, pretože myslím, že ak by ho spravila, zápal by sa zistil už v počiatočnej fáze.
Šťastný je pes, ktorý si našiel milého pána - už navždy bude mať niekoho, kto mu bude škrabkať bruško.
Abby
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Košice/Bratislava

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod TiNuSsiQ » Sob 22.10.2011 21:14

Ja osobne tuto veterinarku nemam rada. Vsetko robila len aby dostala peniaze. Nas pes mal problem so zadnymi labkami a povedalaq ze to je normalne ked daked mu strpnu alebo co labky. Vymenili sme veterinarku a druha veterinarka nam povedala ze sa mu zacvikuje dajake nervy tak sa to riasilo.

NIKDY VIAC!!!
TiNuSsiQ
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod pimpa » Ned 23.10.2011 10:02

a kedy sa ti to stalo? lebo ona asi uz pol roka neordinuje, ma za seba nahradu. a o peniazoch hmmm, mi je to dost tazko uverit lebo ona bola praveza znama tym, ze si uctovala ovela menej ako inde. ale mozno sa zmenila.
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Košice - MVDr. Eva Hegyiová

Poslaťod MisheliQ » Str 23.10.2013 21:55

grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844


Späť na Veterinárne ambulancie