Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Leonie » Uto 06.10.2009 13:02

Ahojte,

nikdy viac...

Bola som u nich s fenkou ktora mala kozny problem (viac v rubrike: Kozne choroby)

V tejto ambulancii neboli schopni urobit ani stery z koze, len rovno nasadit antibiotika po ktorej sa jej to len zhorsilo.
Ked som im chcela povedat, ze uz sme boli na pohotovosti a dostali sme to a to, vobec ich to nezaujimalo.
Na dalsej kontrole sa ma opytali ci nechcem dat fenku sterilizovat, pretoze to moze byt aj hormonalny problem...
Vzdala som to tam a zobrala som ju na odporucanie znamych do Trnavy na kliniku, kde nam do 10 minut zistili, ze ma psi svrab. Nenetusim odkial ho nabrala, kedze byva v byte a starame sa o nu fakt velmi dobre. Zrejme to chytila od nejakeho uz nakazeneho psika.

V tejto ambulancii davaju zrejme antibiotika na vsetko bez toho, aby hladali skutocnu pricinu problemu, neodporucam

V Trnave su ozaj profici, ktori sa snazia zvieratku pomoct a nielen vytiahnut peniaze majitelovi z vrecka.
Leonie
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod GaS » Pia 18.12.2009 21:05

Leonie my sme tam boli s macickou ktora mala vyplznute miesta a take zvlastnejsie zafarbenie koze kde srst nebola a stery robili autmaticky a hned pozerala ci nema svrab (nemala, to vyplznute bolo po nehode na mieste rany) :nwm:
GaS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Most pri Bratislave, Studene

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Baltinka » Str 20.01.2010 12:17

Ahojte, mám dva psíky a navčtevujeme polikiniku Bajvet už veľmi dlho. Mám s doktormi veľmi dobré skúsenosti, kažý problém sme zatiaľ vyriešili hravo a psíky sú zdravé a spokojne. Chcem sa len opýtať, chcela by som dať začipovať psíka. Má s tym niekto skusenosti?? ak ano prosim napiste mi .
dakujem
Baltinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod calwen » Str 20.01.2010 12:37

My sme tam boli - vsetko ok, ale cipy od nich dost putuju. Akurat som sa o tom dneska bavila s Offcou.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Baltinka » Str 20.01.2010 12:40

a tym ze putuju, myslis, ze nedrzia na jednom mieste?? chcela som si ist zajtra zacipovat psa, tak kazda informavcia mi pomoze :) dakujem
Baltinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Amaguk » Str 20.01.2010 12:40

calwen píše:My sme tam boli - vsetko ok, ale cipy od nich dost putuju. Akurat som sa o tom dneska bavila s Offcou.

to som ale pocula o vsetkych cipoch :nwm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod calwen » Str 20.01.2010 12:42

No ja co som mala ocipovaneho Geriho tak cip bol vzdy tam, kde ho pichli.
Mardimu sa pomaly posuva ku klucnej kosti, Roxy sa zase az tak nepohol :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod basuu » Str 20.01.2010 16:36

Ja mam moju zacipovanu tiez v Bajvete, ale cip neputuje, je tam, kde bol pichnuty, tak neviem :nwm: Asi to bude zalezat od toho, kde sa to pichne, lebo napr. aj obojok to moze posuvat :otaznik: Inac cip a pas stal do 30e ak sa nemylim, krpatu cipovali pod narkozou, ja som pri tom nebola, takze neviem dat ine informacie.
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Offca » Str 20.01.2010 19:08

Ja som v tom, že existuje viac druhov čipov, pričom niektoré majú akýsi lepšie sa zakliesňujúci povrch. Od toho sa odvíja aj ich cena.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod basuu » Str 20.01.2010 19:48

Offca, to ma ani nenapadlo..myslela som, ze su len rozne velkosti :nwm: Najblizsie sa ich to opytam.. Ozaj poznate tych veterinarov po mene, teda ktory je ktory? Toto je Nemcko?: http://www.bajvet.sk/photos/15.jpg
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Van » Štv 21.01.2010 20:12

basuu, ano ten na tvojej fotke je Nemcko, toto http://www.bajvet.sk/photos/18.jpg je Mrazko, ten treti na fotke nie je a pani veterinarku hadam ukazovat nemusim :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Juraj1 » Pia 07.05.2010 21:01

Tak isto chodíme do Bajvetu (predtým sme boli na prvé očkovanie v Ivanke, ale moc sa nám nepáčil prístup), zatiaľ sme nemali vážnejší problém (očkovania, trhanie mliečnych zubov pod narkózou, čipovanie, vybranie ostatkov po kliešťoch - čo už nám nešlo ani ihlou :smile: ) takže zatiaľ spokojnosť - i hlavne z dôvodu, že sú tam nonstop (kľud na duši :lol: ). Vyskúšali sme i v Trnavu (normál) i Karpatskú ul. - no zatiaľ sme radi, že chodíme do Bajvetu - i malé sa tam tešia :jupi:
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Amaguk » Pia 07.05.2010 21:04

neviete niekto, kolko teraz stoji komplet ockovanie v Bajvete?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Liana » Sob 08.05.2010 8:31

pokial mam dobry cennik tak 19.60
my uz ockujeme len besnotu, aj to by som neockovala vobec keby to nebolo povinne.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Kamelia » Štv 24.06.2010 14:22

Bajvet...

...nasu malu nam zachranili ked mala alergicke zachvaty o 3tej rano z protiparazitneho obojka

...potom sme chceli aby nam skontrolovali chrup, ci ma vsetky zuby a ci nema predkus kedze ideme na prvu klubovku a chceme ju uchovnit....zial sklamali nas...spocitat spocitali zuby, ale zaroven mi povedali ze mala ma predkus a ze to nevadi na vystave... leteli sme za chovatelkou a ta to pozrela a mala ma ukazkovy chrup !!!

...potom sme mali problem s ockami....pluzgieriky na 3.viecku...nasadili atb kvapky...ustupilo...ale povedali, ze ked to bude mat nabuduce, ze to nechame vykvitnut, dame do narkozy a zoskrabu jej to...mne sa to nepaci


...skusim inu kliniku asi v pripade dalsich komplikacii...tu som nebola stopercentne spokojna
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie