Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Kamelia » Uto 13.07.2010 8:59

takze mame uz po vystave a nas posudok obsahuje : skus noznicovity !!!...nie ako nam v Bajvete hovorili o nej.predkuse a ze to nevadi na vystave

a taktiez nam poradili zly spot, kt. nema repeletne ucinky voci komarom a mala bola dobodana....takze asi take zle skusenosti s Bajvetom
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Offca » Uto 13.07.2010 11:39

Kamelia, tieto veci, čo si vymenovala, sú docela jednoduché a bežné na to, aby si pri nich používala tak extrémne slová.

Kamelia píše:zachranili ked mala alergicke zachvaty

Normálne by človek napísal - pomohli pri reakcii na obojok. Relativne bežná vec. Psy dnes majú reakcie na všemožné.

Ad. chrup - sa počas vývinu mení, rast hornej a spodnej čeluste je nerovnomerný, preto je celkom možné, že v jeden moment má pes chrup taký, v druhý onaký. Stalo sa to konkrétne aj mojej sučke. Pri troche pátrania by si si skontrolovať chrup psa dokázala aj sama. Na nete je kvantum obrázkov o typoch skusu a o pošte zubov, aký má pes mať. Rozširovať si obzory nikdy nie je naškodu. :no:

Kamelia píše:...potom sme mali problem s ockami....pluzgieriky na 3.viecku...nasadili atb kvapky...ustupilo...ale povedali, ze ked to bude mat nabuduce, ze to nechame vykvitnut, dame do narkozy a zoskrabu jej to...mne sa to nepaci

Správny postup. Idálne riešenie by bolo dokonca vtedy, keby zoškrab urobili hned, a neboli príznaky len potláčané. Takto sa vyliečilo niečo, o čom nič netušíš, nikdy nevieš, kedy sa to vráti, nevieš, ako tomu predchádzať. No ale ked sa hold zoškrab nepáči, tak nepáči...no. :nwm:

Kamelia píše:a taktiez nam poradili zly spot, kt. nema repeletne ucinky voci komarom a mala bola dobodana....takze asi take zle skusenosti s Bajvetom

"Dobodaná" :rip:
Pýtali ste repelentné účinky? Nie všetky spoty ich majú, ale takéto spoty sa nevolajú "zlé". Ponuky sú rôzne. Máš možnosť výberu.

Odomňa snáď len prianie nakoniec, že ked nájdete toho svojho veterinára, ktorý bude konať presne tak, ako si vy želáte, prajete, bude milý a ochotný urobiť všetko tak, ako chcete...aby bol aj dostatočne schopný konať v naozaj ťažkých prípadoch správe a pre psa najlepšie ako vie, nech by sa to aj majiteľom páčilo menej, ak to situácia vyžaduje.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Kamelia » Str 14.07.2010 9:23

Je mi luto ak to vyznelo zle cely moj prispevok, len som napisala svoje skusenosti ake som mala s touto klinikou...

Co sa tyka:
1.chrupu - v ten tyzden ako mi ho pozreli teda mojej fenke utekala som k chovatelke, kt. mi tvrdenie veterinara vyvratila a tiez chovatelka inej chovnej stanice YT a o mesiac a pol sme absolvovali vystavu, kde to rozhodca tiez vyvratil krasnym posudkom co sa tyka chrupu
2.oci - samozrejme som sa radila aj s veterinarom u nas doma ( kedze nie som priamo z BA ),kt. sa nam staral 16rokov o fenku bastardika...a povedal ze je zbytocne davat do narkozy mladeho psa ( zatazovat organizmus ), pokial lieky zaberu...teda nasadili sme antibioticku mast, kt. to za par dni potlacila a ziaden zoskrab nebol potrebny...mala to z prievanu, kt. sme vytvorili doma, aby lepsie prudil vzduch v byte...teraz uz nerobime prievan
3.spotu - je pravda ze sme skusali najst nej. riesenie co sa tyka spotu pre nasu malu kedze ma velmi jemnu pokozku, ale myslim si, ze ked asi mame adresu pobytu blizko Srtkovca a je tam vacsi vyskyt komarov...tak asi navrhnem spot...proti kliestom, blcham aj komarom..teda aspon podla mna, lebo co viem hmyz cicajuci krv v oblasti v kt. sa nachadza Ba prenasa isty druh choroby....co som sa dozvedela po konzultacii s mojim vetosom od nas doma....
...nechapem ze ked som volala do Bajvetu, ze mala je dobodana od komarov a tak sa skrabe ze ma az chrasticky, a pytala sa ci ten spot ma aj repelentne ucinky, mi do telefonu povedali ze ma voci komarom a pre istotu som sa spytala este raz a opat som dostala odpoved ano ma repelentne ucinky voci komarom


tak asi tak....dufam ,ze som to dostatocne vysvetlila...
...mame tip na vetosa tu v Ba od nasej chovatelky, kt. uz roky navstevuje a pravidelne sa stara o jej malickych z chovnej stanice...tak uvidime :smile:
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Sunny » Str 14.07.2010 9:33

Len čo sa týka toho spotu - už to tu bolo stokrát opakované, že nie na každého psa fungujú rovnako. Niektorému to zaberá na 100%, niektorému vôbec, niektorému tak nejako medzi... Scalibor je napr. tiež proti komárom, ale na mojich psov veselo lezú, aj keď ho majú. Tak ako mňa štípu komáre aj napriek repelentu... Netreba zase na vetov hádzať vinu za všetko.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Kamelia » Str 14.07.2010 11:04

ano, priznavam ze kazdy pes je iny...ale nehovorila by som o tom spote......keby to predo mnou necital v hrubej knihe nas veterinar, kt. som bola navstivit tesne pred vystavou kvoli potvrdeniu na vystavu

JA NA NIKOHO NEHADZEM SPINU,len som sa chcela podelit o moju skusenost s touto klinikou, vsak na to je tato tema nie? ci len na vychvalovanie?
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Sunny » Str 14.07.2010 11:11

Ja som ta nikdy nebola, nepoznám ich, nemám sa ich prečo zastávať :no:
A to s tým spotom nechápem, čo tvoj veterinár kde čítal :nwm: (je moc teplo, nemyslí mi to :heh: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Kamelia » Str 14.07.2010 11:22

spytala som sa ho ked som tam bola po potvrdenie na vystavu ze je zdrava ze ci mi vie povedat ze ten spot co mi dali ci ma repelentne ucinky aj voci komarom....neviem ti povedat ako sa vola kde to cital.....ale vytiahol nej.knihu kde mal popis aj advantix aj exspot...a ine spoty....takze tak a mala nema ani blchy ani nic ine....je kupana pravidelne...staram sa o nu maximalne aj o kozu a vlasy....tak z coho ma ? potom po vecernej prechadzke pichanec a svrbi ju to a si to skrabe az rozskrabe?

proste to je moj nazor....asi aj preto ze Bajvet som navstivila len raz dvakrat....skor mam skusenosti a verim skor mojmu vetosovi kt. uz poznam roky a pekne sa staral o mojho havinka az do smrti, kde nam umrela na starobu
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Kamelia » Štv 15.07.2010 9:37

na doplnenie...komare sposobuju prenos onemocnenia napr. leishmanioza, ktora sa vyskytuje v teplejsich oblastiach...
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod katarina79 » Uto 27.07.2010 12:57

Tak my sme prešli od bývalého veťoša práve sem. A dôvod? Robia aj cez víkendy a keď Ricca napadol pitbull, tak náš veterinár mal voľno.Prišli sme, uvideli sme..a pochopili sme.
Prístup úžasný, s prácou som spokojná....cena celkom ok a HLAVNE: čakáreň nepáchne,ale je čistá a sterilná. :yes:
katarina79
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 627

Re: Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod Pinklady » Str 22.09.2010 11:40

My tam chodime s obidvoma buldikmi, sme spokojni pristupom aj cenovo. Fenku nam pojdu sterilizovat a vysetroval ju az pan doktor Mrazko a aj Nemcko. Fenke sa polepsilo, takze sme velmi spokojni. Vcera som tam bola s nasim druhym buldinom Herculom, ten mal zas plne vacky a je alergik, tak to robilo nevidany bordel. A uz je o dost lepsie. Spravili mu aj stery, ziadne odmietanie ako inde, kde sa zdrahali, lebo sa im nechcelo zrovna. Dokonca krpcovi dali homeopatika, takze v pohode. Na zavazne veci je v zalohe Brno Jaggy a Brno/ fakulta po znamosti :smile: Ale inak sa to da aj tu v pohode riesit. A RTG sa da aj bez narkozy robit, co ma potesilo.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod rastog » Ned 26.09.2010 10:42

no s tym ze robia aj cez vikendy by si mali upravit info na webe. kedze tam maju ordinacne hodiny od 8-20 a pohotovost 20-8.

a kedze mali mat normalne otvaracie hodiny tak som tam dnes o 11 isiel pichnut cefalexin, a ten nenazrany doktor si zauctoval aj pohotovostny priplatok 16.64€.

mna teda absolutne neoslovila tato klinika a nabuduce si uz radsej zaplatim naseho veterinara v amise kde maju pohotovost cez telefon...
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod Shel-chan » Štv 10.02.2011 18:18

Offtopic: Sunny, Kamelia - podla mojho skromneho nazoru bola ta hruba knizka Vademecum, kde su spisane informacie o liekoch a pripravkoch :no:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod xnikix » Pon 07.03.2011 20:48

my sme s touto klinikou bohuzial moc spokojny neboli... ako pristup maju velmi dobry a vedia ockovat ale nic vaznejsie... ked mi psik, ktory uz ma sice 13 rokov ohluchol pan doktor mi povedal ze to nemusime riesit ze to je starecka hluchota, ked sa jej na krku zacal tvorit hrce, bolo mi povedane ze to budu najskor uzliny a dali nam antibiotika... Neskor nam bola koli hrcam odporucena ina klinika, kde pri kompletnej prehliadke zistili ze pes ma pol roka nelieceny zapal usi a ohluchol s toho... a tie hrcky boli rakovina, havina je uz stastne po operacii a zitili ze nadory su zhubne... a to ani neriesim ze priatelovej fenke na falosnu graviditu pani doktorka pichla antibiotika.... a ani to ze 2 mesacne steniatko mi chchceli vakcinovat dva dni po dobrati antibiotik... takze ja sa tejto klinike uz vyhybam...
xnikix
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod Pinklady » Pon 14.03.2011 15:52

Je ich tam viac, tak asi zalezi na koho clovek narazi, my sme tam boli pre par dnami a zase v pohode. Ale tak zase neda sa od veteriny, co je tu v SR vela cakat. Na vazne veci tu mame Brno, alebo Prahu. Mne vyhovuje, ze su tam stale a uz psa poznaju.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod Kejna » Pia 24.06.2011 14:10

tiez som tam bola v nedelu pred dvoma tyzdnami, kedze veterina kam chodim je v nedelu zatvorena. Prisla som asi 9.30, podla informacii na webstranke maju ordinacne hodiny od 8.00-20.00 a pohotovost 20.00-8.00.
Na ucte za vysetrenie mi nauctovali pohotovost. Neviem ci preto, ze bola nedela - v kazdom pripade na stranke nie je informacia, ci sa vikend uctuje ako pohotovost... Skoda ze som si to nevsimla na mieste ale az doma.
V kazdom pripade som rada, ze je takato pohotovost a v pripade nudze ju vyuzijem. Pokial je ale otvorena klinika Amis, kam chodim uz niekolko rokov, pojdem samozrejme tam.
Obrázok
Kejna
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37
Bydlisko: Rovinka, okres Senec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie