Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod sharkie » Pia 17.04.2009 21:52

Tiež sa pridávam k spokojným zákazníkom Bajvetu :yes: Obidvoch týchto veterinárov poznám ešte z ich pôsobenia na inej poliklinike a keď som sa dočítala, že sa osamostatnili, vedela som, kam pôjdem, keď budeme mať niečo vážne. Aktuálne mám odtiaľ skúsenosti hlavne s králikom, čo na toto fórum možno veľmi nepatrí, ale nedá mi to nespomenúť :smile: Králika mi operovali a všetko prebehlo hladko - aj napriek vysokému veku môjho Ušiačika (9,5 roka).
Máme tam za sebou už aj operáciu oka s labradorom - zoškrabanie defektu na rohovke a prešitie tretím viečkom, aby sa to rýchlo zahojilo. A fakt pomohlo. Za 5 dní bolo oko úplne zázračne v poriadku. Trochu sme sa toho zákroku báli, ale teraz samozrejme neľutujeme. Viem, že dr. Nemčko by si netrúfol na nejaký zákrok, na ktorý by sa necítil.
sharkie
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod bubulko82 » Ned 24.05.2009 20:06

25nikita je mi lúto tvojho psíka... Ja som s nimi zatial spokojna su milí ,ustretovy a zatial nebol žiadny problém....
aj v noci ked som prišla s úrazom mojho psíka na pohotovost tak nebol problem a dokonca sa mi stalo že som vopred raz aj zabudla zavolat. :ach: Ale zatial sme neriešili nič také hrozne vážne ...a dufam ani nebudeme musiet :no:
bubulko82
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod basuu » Uto 09.06.2009 21:21

Ja som tiez spokojny zakaznik Bajvetu, sice len kratko a nic vazne sme neriesili.. Trhanie zubov pod narkozou dopadlo na 1, za konzultacie som neplatila ani cent a naposledy som prisla, akurat ked im doniesli zasielku krmiv a skoro som spadla na zem: Trainer!! Vo vitrinke maju samozrejme RC, ale Trainer pochvaluju a objednavaju. Len sa treba informovat, nie vzdy je vsetko na sklade :jop:
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Liana » Str 10.06.2009 7:11

ehm, my sme tam už boli na pohotovosti aj s kliešťom :lol:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod zeane » Str 24.06.2009 19:58

no, tak my pôjdeme riešiť tukovú hrčku, ktorá praskla a furt sa Bo zbiera - po troške, ale furt si do toho lezie jazykom (zubami nedočiahne :lol: ) a furt tam má chrastu :pac: Vytlačiť a dezinfikovať sa to samozrejme dá a ani ja nie som až tak chúlostivá aby som to nezvládla, len nás to štve, že sa to nechce zahojiť. Takže tata/sponzor/živiteľ pred chvíľou prišli a zavelili že si prajú ísť s tým vetovi, tak som rovno povedala, že pôjdeme vyskúšať sem. Okrem iného to máme v dosahu pešibusu. OK, zajtra ideme, report bude po návrate :lol:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod silvia123 » Str 24.06.2009 20:12

Ja sa tiez priklanam k BAJVETu zatial mam len skusenost s potkanikmi ale pre mna je dolezite hlavne dostupnost veta a ze su tam nonstop je tiez super. Aspon sa nemusim stresovat, ze co ked nahodou... :plac:
Myslim ze aj nadlaje ich budem navstevovat. Ak by bol v budocnosti nejaky problem nie je na skodu to konzultovat aj inym vetom.
zeane: pudlici su tusim nachylny na zapal mazovych zliaz aspon u nas v dome susedin mala najmenej 2 take tukove hrcky
silvia123
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod zeane » Štv 25.06.2009 12:29

:nwm: aj ja mám ten pocit, že sú pudlíšci na to náchylní, každopádne, spokojnosť veliká, pán doktor si Bo poobzeral, dneska sme sa preočkovali a za dva týždne pôjde hrčka von :lol: konečne. :lol: Bo ako správny streser sa klepala jak osika na najvzdialenejšom možnom konci - čo najďalej od veta a čo najbližšie ku mne... :haha: Ale mňa neokašlala, pán doktor sa jej páčil (jak po ňom švidrala okom a mydlila ma pritúleným chvostíkom...) :aaa:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Klaudia a Ťapka » Štv 23.07.2009 13:32

no tu sme utekali v noci ked mi Ťapka cela napuchla :lol: nastastie je otvorene non stop :no:
Pes ťa dokáže nahovoriť na čokolvek - bez slov. Pam Brown
pražská krysaříčka Ťapka,
http://www.tapkajka.estranky.sk
Klaudia a Ťapka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Offca » Štv 23.07.2009 13:44

Klaudia a Ťapka píše:no tu sme utekali v noci ked mi Ťapka cela napuchla :lol: nastastie je otvorene non stop :no:

Tak tu ste mohli aj čipovať - z môjho rozsiahleho (BA a širšie okolie) prieskumu vyšli najlacnejšie. Podobne boli na tom ešte niekde v Prešove :ha:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Amaguk » Štv 23.07.2009 13:46

:yes: tak tak, jednoznacne najlacnejsie cipovanie :jop:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod GaS » Uto 25.08.2009 17:42

u mna spokojnost, aj ked prilis vela kontrol za ktore sa plati :money:
naposledy sme mali zapalene ocko, tak sme boli na 4 kontrolach pred aj po zakroku (preplachnutie ocnych kanalikov) ale musim povedat ze sa staraju a problem neprehliadnu, radsej zaplatit ako by sa malo psikovi nieco vazne stat :nie:
GaS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 507
Bydlisko: Most pri Bratislave, Studene

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod nero.a.lusi » Ned 27.09.2009 14:54

nuz ja mam tiez len dobre skusenosti s touto ambulanciou.dokonca tam operovali aj mojho psika a aj hafana mojej naj kamosky.vsetko slo bez komplikacii a psik bol o 2 tyzdne uplne v poriadku(dokonca si ten moj expert vybral aj dva stichy ale nastastie maju pohotovost takze sme to zvladli a teraz nema ani jazvu).sice neslo o nic vazne len vyberanie 5teho pazurika na zadnej nohe.dokonca ked ho uspali nasli este dalsi problem s ocami a hned mu to aj spravili(nejaky ster mu robili aby tolko neslzil)a mala som to gratis kedze to nebolo dohodnute.raz sa mu podarilo vypit vodu zo zachoda a bol v tom aj ten bref(a najhorsie je ze mal plnu misku vody :pac: ) tak sme tam utekali asi o 3tej rano a vsetko bolo ok... :smile:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
nero.a.lusi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Fraga » Ned 27.09.2009 21:42

Fiha no neviem nie som si ista, ale sa mi zda, že Amis maju čipy lacnejšie :ach:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod nero.a.lusi » Sob 03.10.2009 12:30

a kolko si platila za cipovanie?bo ja som dala okolo 30eur aj s pasom.
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
nero.a.lusi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Fraga » Sob 03.10.2009 19:04

:lol: ja som neplatila, lebo ja čipovat kym to nebude povinne nedam :lol: aspon moje psy určite nie :nie: ja som len zisťovala ak by chcel niekto šteniatko očipovať a v Amise mi povedali menej ale kolko už neviem nejak som stratila ten papier kde som to mala poznačené :ua:

Inak mám zase "super" skúsenosť :pac: kúpila som v lekárni (neviem ako sa presne volá) pri Bajvete Banminth pastu na odčervenie šteníkov a teta lekárnička mi nevedela povedať ako im to mam dať resp. kolko :ua: tak som hned skočila do Bajvetu a hoci nie sme ich pacienti ujo doktor Mrazko ochotne pomohol a zároveň odporučil kúpiť tekutinu priamo u nich, ktorá sa mi lahšie aplikovala šteniatkam do papuliek. Povedal, že B.p. mam nechať na neskôr. Takže spokojnosť. :yes:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie