Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava - BAJVET - MVDr. Ján Nemčko

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 10.02.2009 15:25

http://www.bajvet.sk/

nebudem rozpisovať údaje, všetko potrebné je v odkaze.
------------------------------------------------------------------------------------------
Začali sme tam chodiť na základe skúseností od Amaguk. Som velmi spokojná s prístupom lekárov, s ich prácou a v prvom rade s prácou doktora Nemčka. Je to vynikajúci chirurg a velmi ochotný urobiť pre pacienta a pánička všetko, čo je v jeho silách.
Operoval Vigga, všetko velmi dobre dopadlo, po operácií ani stopa. A takisto mi operoval potkaníka, ťažký prípad a dopadlo to taktiež veľmi dobre.
Všetko, čo sme tam riešili sa tam aj vyriešilo bez toho, aby som musela obehnúť ešte ďalších lekárov.
:jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Poliklinika BAJVET - Dr. Nemčko a kol.

Poslaťod Van » Uto 10.02.2009 18:42

Mam podobnu pozitivnu skusenost s touto veterinou. A tiez najma s MVDr. Nemckom, ale aj MVDr. Mrazko je vyborny. Momentalne maju dve posily, s tymi skusenost zatial velmi nemame, preto ich tu nemenujem.

Nie je to nasa prva veterina, ale verim, ze posledna. Presvedcili svojim pristupom a odbornostou. Ron si tam preskakal naozaj vela od drobnych veci ako uska, traviace problemy cez vacsie vyzadujuce drobny chir. zakrok (tretie viecko, zarastajuce riasy) az po velke (otvaranie traviaceho traktu pre zozratu gumenu hracku) a presne ako pise Ulf, co sa tam riesilo, sa aj vyriesilo bez zbytocnych prietahov, komplikacii a vyprazdnovania penazenky klienta. Na zaklade nasich referencii tam zacalo chodit viac nasich znamych a pokial viem, nik z nich nebol nespokojni a vsetci ostali. A len taka pikoska pomimo - v evidencii maju minimalne 5 flatikov :D
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Sunny » Pon 16.02.2009 16:03

A ako je to u nich s tou pohotovosťou? Je tam stále niekto a stačí doletieť, alebo si treba zavolať?
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod iva » Pon 16.02.2009 16:05

ano su tam stale...neviem, ci mozes doletiet, asi ano....ale ja stale radsej zavolam, ked idem, aby sa stihli prebudit a dat dokopy :no:...uz som tam bola akekolvek nocne casy a uplne v pohode :no:
Working testy - šport na zamestnanie hlavičky retrieverom :-)
iva
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Borský Mikuláš

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Sunny » Pon 16.02.2009 16:10

Díky. Číslo uložené. Pre istotu. Predsa len je to z Rače bližšie ako do Petržky.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod iva » Pon 16.02.2009 16:15

tak uloz este jedno :no: 0907 715 903, naposledy ma zradila pevna linka, tak preto :smile:
Working testy - šport na zamestnanie hlavičky retrieverom :-)
iva
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Borský Mikuláš

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Sunny » Uto 17.02.2009 9:39

Vďaka, uložené :poklona:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod 25nikita » Uto 03.03.2009 12:15

Ja mám velmi zlé skúdenosti s Poliklinikov Bajvet. Jasné oni sú milí a na očkovanie sú dobrý, ale akoháhle nastal u nás vážnejší problém, tak som pochopila že nejsú tak dobrý ako som si myslela. Žial už bolo neskoro, o svojho miláčika som prišla. Aj keď som už potom išla k inému veterinárovi pomôc sa mu už nedalo. Do dnešného dňa si vyčítam, prečo som do Bajve tu vôbec chodila.
Chcem si na jeseň kúpiť psíka a jediný veterinár ku ktorým sním pôjdem je Dr. Talajka a Dr. Furenda. Bajvet budem z ďaleka obchádzať
25nikita
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 03.03.2009 13:52

O čo konkrétne išlo? Aký bol presný postup veterinárov a aká genéza problému? ako a kde bol problém riešený predtým?
Ide mi len o to, že nechcem nijak jatriť rany, len možno máš informácie, ktoré by mohli ostatných zaujímať. To napovie viac. Psíci u rôznych vetov umierajú denne. Ide o to, že prečo.
Naposledy upravil Ulfheiðr dňa Uto 03.03.2009 21:39, celkovo upravené 1
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Van » Uto 03.03.2009 15:52

25nikita...to mi je luto, ze si prisla o psika, ale ako pise Ulf, daj blizsie informacie, co sa stalo.
Ono sa to bohuzial obcas stava a rovnako ako veterinarom umru zvieratka, mnohym zachrania zivot. Moj pes napriklad aj vdaka Bajvetu este stale zije. :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Amaguk » Str 04.03.2009 12:47

25nikita píše:Ja mám velmi zlé skúdenosti s Poliklinikov Bajvet. Jasné oni sú milí a na očkovanie sú dobrý, ale akoháhle nastal u nás vážnejší problém, tak som pochopila že nejsú tak dobrý ako som si myslela. Žial už bolo neskoro, o svojho miláčika som prišla. Aj keď som už potom išla k inému veterinárovi pomôc sa mu už nedalo. Do dnešného dňa si vyčítam, prečo som do Bajve tu vôbec chodila.
Chcem si na jeseň kúpiť psíka a jediný veterinár ku ktorým sním pôjdem je Dr. Talajka a Dr. Furenda. Bajvet budem z ďaleka obchádzať


tiez je my luto tvojho psika, no tak isto si myslim, ze v ramci informovanosti ludi na tomto fore by bolo uzitocne (a vzhladom na zavaznost toho co pises aj potrebne), keby si uviedla nejake dalsie podrobnosti a okolnosti pripadu

ja som s nimi bola doteraz spokojna, ale samozrejme zajuma ma aj negativna skusenost, aby clovek vedel, na co si dat pozor a coho sa vyvarovat
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod 25nikita » Str 04.03.2009 14:16

Môj psík začal krívať na zadnú nohu, zo začiatku len tak trocha-tak som hneď v ten deň ako som to zbadala išla k veterinorovi...tam ho liečily a za týždeň bolo dobre. Asi za tri mesiace sa to objavilo znova ale už to bolo horšie a stále sa to len stupňovalo.... po vyčerpití všetký možnostím, mi povedali že to je niaka vrodené vada klbou..... robily mu aj vyšetrenia krvy a všetko čo sa klbou týkalo... psík ale stále chudol a chudol... už som nevedela čo mám robiť, bola som ochotná urobiť hocičo a nezáležalo na cene...ja som sním poslendé tri mesiace chodila každé dve dni na inekcie. Zas som pred známou spomenula že mu pichajú Kortikoidi a ona mi povedala že to sú stereoidi- to som ja nevedela tak som sním okamžite išla k inému veterinárovi (ale v tedy už spík vyzeral hrozne, bol úplne schudnutý, len tvrdé brucho)
urobily mu komplet všetky vyšetrenia a zistily že má prasknútý bubienok. ja som si vydýchla že šak to neni až také vážne. To ani neni pokial to je noználne liečené.. Uši a duniny ktore sú vlastne spojené, mal plné infekcia a parazitov a to že dostával stereoidi bolo ešte horšie. Okamžite sne nabehly na antibiotiká, ešte asi 10 dní bojoval ale už bol taký slabý že to nezvládol.
25nikita
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Amaguk » Str 04.03.2009 14:28

:ua: :ua: :plac: :plac:

po vyčerpití všetký možnostím, mi povedali že to je niaka vrodené vada klbou..... robily mu aj vyšetrenia krvy a všetko čo sa klbou týkalo.

robili mu aj rontgen?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Van » Str 04.03.2009 17:30

nikita, prepac, ze tu rypem do chulostivej temy ako je strata psika, ale nieco mi uniklo alebo si u jedneho veterinara riesila jeden problem (krivanie psika a klby) a u druheho iny problem (usi)? Celkom by ma zaujimalo, ci si pred prvym spomenula usi (neverim, ze taku diagnozu by si nespozorovala minimalne trepanim hlavou a smradom z usiek) a pred druhym liecbu klbov u prveho veterinara....akosi mi to cele vyznieva zvlastne, prepac. Tu by som sa celkom zamyslela aj nad svojim postupom, nie len nad postupom oboch veterinarov...
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Bratislava - Poliklinika BAJVET (Dr. Nemčko a kol.)

Poslaťod Liana » Štv 02.04.2009 19:12

s bajvetom sme spokojni, aj ked sme zatial nic vazne neriesili, len ockovania, vyberanie kliestov a napuchnute oko. dvaja znami tam dali operovat sucky (zapal maternice) a neboli nijake komplikacie. pri tom napuchnutom oku urobili par niekolko vysetreni aj ked to nevyzeralo vazne takze niekto si povie ze tahaju peniaze, ale z vlastnej skusenosti viem, ze je to omnoho lepsie ako ked vas poslu domov ze to nic nie je. takze u nas zatial spokojnost :jop: aj ked ak by islo o nieco vaznejsie urcite budem konzultovat s viacerymi veterinarmi po skusenostiach s predoslym psikom
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie