Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod krista » Štv 13.05.2010 9:36

Takže volala som a zajtra ideme.....trochu bojim bojim,aby mu niečo nenašli,ešte sme neabsolvovali takúto komplexnú preventívku,v telefone bol p Dr velmi mily a ochotný,odpovedal na každú otázku (a teda tých ja mám viac ako hypochonder :hi: ) s trpezlivosťou a pochopením pre chaotického gazdu :angel:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod krista » Pia 14.05.2010 16:23

Hlásim obrovskú spokojnosť s touto klinikou a v prvom rade :klobuk: pred p.Dr. Serafinom :poklona: :poklona:
Takúto trpezlivosť,ochotu som nezažila ani u humánneho dokiho,odpovedal mi na všetky(miestami až podla mna zbytočné) :hi: ) otázky,aj napriek blázincu čo tam dnes mali...a teda ten môj" dogfórom ošetrený"mozog vie produkovať "questions" :lol:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Ema53 » Pia 14.05.2010 18:48

Ahoj,Krista.Práve takúto preventívku plánujem dať spraviť mojej Eme.Napíš mi,čo všetko Moriskovi robili a ako dlho to trvalo.Ja jej chcem dať vyčistiť aj zuby ultrazvukom a neviem,či to spravia za jeden deň.
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Vikiki22 » Štv 28.10.2010 11:38

Nuž, čo som tu bola pár dní pomáhať, spoznala som bližšie aj doktorov, tj. Serafína, Šimuneka a doktorku Krepsovú. Všetci sú veľmi dobrí a ochotní. MVDr. Serafín toho príliš veľa nakecá, všetko vysvetlí, rozoberie, dá možnosti. Ale je dobrý! MVDr. Šimunek je veľký vtipkár, ale rád pomôže vo všetkom. Všetko ho zaujíma, hlavne menej časté a závažnejšie prípady. A MVDr. Krepsová vie pomôcť vo všetkom! Pekne dopodrobna všetko spraví, upraví a je veľmi milá! :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Sára1 » Pon 08.11.2010 21:30

Vikiki, kedy si tam bola? Ja tam brigádujem ako vet. sestra. Možno sme sa už aj stretli, ja som Žany... :ahoj:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Vikiki22 » Ned 05.12.2010 13:15

Bola som tam len pár dní, a nepamätám sa, že by som ťa bola videla. :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod TomasNZ » Pon 06.05.2013 15:53

Ja mám s uvedenou poliklinikou zlé skúsenosti nakoľko mi tam operovali fenku cca 8 rokov v anemickom stave, operáciu išlo o kastráciu vykonal MVDr. Vladimír Serafín, po cca 6hodinách nám volal aby sme si po ňu prišli, fenka nám na ďalší deň zomrela. To čo by som chcel dať do popredia je to, že sme neboli upozornení na možné komplikácie počas a po operácii, hlavne pred, a pooperačná starostlivosť teda akým spôsobom pripraviť psa pred a ako sa oňho starať po operácii, nakoľko nie je dôležitý len operačný výkon ale tiež starostlivosť o psa po operácii. Pes nedostal ani golier okolo krku co mal podla mňa dostať, operačný zákrok nebol nevyhnutný, ako som sa informoval v inej veterinárnej ambulancii,tak anemického psa by v žiadnom prípade neodporučili na operáciu ,ale to nám pan doktor nejako nevysvetlil. Nebolo nám ani vysvetlené ci jej pri operácii vyberal ci nevyberal maternicu či len vyviazal vaječníky. Ďalej by som tiež zhodnotil prístup nakoľko sme mali prísť na deviatu čakali sme tam asi 45 minút na tu operáciu čo mi nejak nevadilo ale neušla mi poznámka na chode keď vraveli na chodbe sestre, že bude pri operácii asistovať a ona na to odvrátila len A prečo Ja? To čo ma mrzí je to ze sme pánovi doktorovi dôverovali a tak to aj dopadlo. :plac: Fenku nám žial už nikto nevráti a na uvedenú ambulanciu sa už nikdy neobrátim.
TomasNZ
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Agiviki » Sob 11.05.2013 8:05

My tam chodíme a sme veľmi spokojný... :)
Life is a dog, but me love my life with my dog... =)
http://www.youtube.com/watch?v=9tKdLvkM20o
Agiviki
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod MAX(ovci) » Pia 03.10.2014 9:35

refreshujem túto tému...by sa zišli skúsenosti a odporúčania z aktuálneho obdobia...
MAX(ovci)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Vikiki22 » Pia 03.10.2014 10:01

Ja tam stále chodím. Môžem len a len odporúčať. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Whip it » Pia 03.10.2014 11:42

Offtopic: Viki a ako zúbky nakoniec ?
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Vikiki22 » Pia 03.10.2014 13:28

Dnes ideme na konzultáciu k vetovi. Dám vedieť.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie