Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Vikiki22 » Str 04.02.2009 19:02

Čipovanie, tetovanie , vystavovanie pet-pasov a ostatných veterinárnych tlačív a potvrdení Poradenská činnosť
Preventívne a profylaktické úkony


* Klinické vyšetrenie
* Vakcinácie
* Odčervenie, odblšenie
* Vystavenie petpasov, čipovanie
* Tetovanie
* Výživa a dietetika
* Poradenstvo
* Výživa a dietetika

Špeciálne vyšetrenia:

* Roentgenologické vyšetrenie
* Ultrasonografické vyšetrenie
* Endoskopické vyšetrenie
- gastroskopia
- rhinoskopia
- cystoskopia
- otoskopia
- oesophagoskopia
- bronchoskopia
* Vyšetrenie krvi
- hematologické
- biochmické
* Kardiologické vyšetrenie
* Vyšetrenie trusu
* Vyšetrenie moču
* Určovanie vhodnej doby pripúšťania
- pošvová cytológia
- stanovenie hladiny sérového progesterónu
* Bakteriologické a virologické vyšetrenie
* Histologické vyšetrenie
* Určovanie krvných skupín u mačiek
* Test FeLV a FIP u mačiek
* Ultrazvukové odstraňovanie zubného kameňa
* Magnetoterapia a laseroterapia
* Možnosť hospitalizácie zvierat
* Výjazd s možnosťou dovozu zvieraťa

Vybavenie:

* Rtg prístroj
* Ultrasonograf
* Endoskopy rigídne
* Gastrofibroskop
* Anesteziologický inhalačný prístroj, anestetikum Isofluran, s monitoringom vitálnych funkcií
* Tlakomer a pulzný oxymeter
* Mikroskop
* Prístroj na magnetoterapiu
* Terapeutický červený laser
* Ultrazvuková čistička zubov
* Automatické infúzne pumpy
* Hematologický a biochemický analyzátor na vyšetrenie krvi
* Refraktometer
* Priamy a nepriamy ophtalmoskop
* Otoskop
* Kompletné chirurgické a ortopedické súpravy

Kolektív:

MVDr. Róbert Pánko - chirurgia, ophtalmologia, RTG
MVDr. Imrich Blaško - interná medicína, aviárna medicína
MVDr. Igor Ponesz - chirurgia, plazy
MVDr. Vladimír Serafín - interná medicína, kardiológia
MVDr. Juraj Šimunek - interná medicína, exotické vtáctvo
MVDr. Gabriela Citsoňová - interná medicína, kone - momentálne na stáži v USA
MVDr. Zuzana Krepsová - interná medicína, cytológia
Jana Ballayová - veterinárna sestra
Martina Tóthová - veterinárna sestra
Ján Kubek - veterinárny technik

ordinačné hodiny:
Pondelok - Piatok: 09:00 - 12:00 14:00-17:00
Sobota - Nedeľa: 08:00 - 10:00


Adresa:
Komjatická 65, 94001 Nové Zámky
tel.: +421 35 6428 312
mobil: 0902 357 660
e-mail: info@veterinanz.sk

POHOTOVOSŤ: 0902 357 660
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11058
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Baarbora » Str 04.02.2009 21:08

Wow, ani som nevedela, ze takto vybavena klinika je v NZ. Dufam, ze nebudem potrebovat, ale pisem si do dennicka, ze v pripade pruser nie TT, ale NZ, to je asi kusok blizsie.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod mekkapu » Str 04.02.2009 21:11

Ja som tam bola dnes, trhať zuby :yes: :lol:
mekkapu
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1039
Bydlisko: okres Komárno

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod phuture » Štv 05.02.2009 0:27

bol som pár krát na poliklinike s kocúrmi a aj so psom. boli to len očkovania a drobnosti ale radšej som neskôr začal chodiť k manželom Kráľovým, predsa len keď aj oni chovajú labradorov.. :) boli sme tam na snímkoch kľbov a bol som veľmi spokojný.
predpokladám, že na poliklinike by nebol čas rezervovať si celé sobotné doobedie pre nás a hlavne tejto činnosti. v prípade, že by bol vážny problém, tak by som asi veľmi zvažoval bohatú dostupnosť techniky na poliklinike a aj nonstop pohotovosť sa vždy zíde, takže je fajn, že je aj takáto väčšia záležitosť nablízku.

chcem sa ešte opýtať ohľadom vybavenia:
* Priamy a nepriamy ophtalmoskop

toto je zariadenie pomocou ktorého sa vyšetruje dedičné ochorenie očí, resp. robia takéto vyšetrenie na poliklinike? ak som úplme mimo, tak sorry ;)
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Vikiki22 » Štv 05.02.2009 9:25

Ja som do NZ chodila vždy so svojimi psami. Ale odkedy máme aj v D.n.Ž. veterinárku, radšej chodím k nej. Pri vážnejších prípadoch, ak je potrebný nejaký prístroj, alebo nie je moja doktorka v dosahu, idem do NZ. V lete sa tam liečil môj mops z abscesu - trhali mu zuby. :lol: BTW - viem odporučiť pána MVDr. Šimka. Veľmi pohodový doktor. Ale v podstate sú takmer všetci dobrí. :jazyk:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11058
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod drymarchon » Uto 10.02.2009 22:41

ja som tiež kedysi chodila na polikliniku a nemôžem povedať nejaké veľké negatíva. ale teraz chodím MVDr. Krajčímu, som tam spokojná a mám to bližšie. Skúsila som aj vet. Kráľovú, ale nebola som spokojná.
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Sára1 » Ned 15.02.2009 12:56

Ja chodím na veterinárnu polikliniku pravidelne a môžem povedať že som veľmi spokojná. A hlavne s pánom doktorom Igorom Poneszom, operoval nám Ginku a operácia bola veľmi úspešná... :jop:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod whisky » Pia 10.04.2009 19:58

Ahojte, dovoľte, aby som sa aj ja podelila o svoje postrehy vo veterinárnej poliklinike. Do polikliniky chodím už viac, ako dvadsať rokov- vtedy to bolo iba pár miestností. Za ten čas mi veľakrát ošetrovali mojich psíkov( a všetci sa dožili veľmi vysokého veku). Operovali mi ich asi desaťkrát a vždy to boli operácie zachraňujúce život a vždy im život zachránili. ( otočenie žalúdka, hnisavý zápal maternice, cisarák, zlomenina...)ja som veľmi spokojná.
PS- a okrem toho som aj loajálna a aj keď ide niekedy iba o banalitu, aj tak idem k nim. Zaslúžia si, aby som im ,,dala zarobiť", aj keď sa jedná o maličkosť.
whisky
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Maruška » Pia 28.08.2009 12:46

Ja mám so zámskou poliklinikou viac-menej celkom dobré skúsenosti, boli sme tam na nejakých vyšetreniach už vela krát (sono, rentgeny, sondy...), ale zopár mojich dobrýh známych by tam už asi viac nevkročilo.. Jednej kamoške sa kotila yorkšírka a doktor ju tam nechal tlačit pol dna a až večer ked už nevládala jej spravil cisárak- samozrejme už boli všetky mŕtve. Inokedy tam zas bola na strihanie a pri strihaní srsti je jeden šikovný odfaklil kus ucha :ua: Alebo další prípad: nemecký pinč, nádor na maternici tlačil na močák aj črevo, týžden chuderke robili klistíry, vytláčali močák ručne(pričom dost ziapala lebo to asi aj hrozne bolí) a zlatý klinec: napichli jej močák cez brušnú stenu a tahali...Teda ja som neni vet ale ked s nou potom šli do Trnavy a povedali že čo sa snou dialo, pozerali na nich ako na bláznov že to snád neni možné ..... Tak ja neviem, čo ste tu vetoši a spol., čo na to hovoríte na takéto postupy - fyziológiu, anatku a tak som mala a nezdá sa mi to...Naštastie mojim pipinkám sa v NZ zatial nič zlé nestalo, mám fajn skúsenosti (až na to že po mnohých vyšetreniach na nič neprišli :ua: ale neva..) Ale niektorý sa tam fakt snažia :smile:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Cathie » Uto 29.09.2009 14:08

Akurat som dnes popri hladani info na nete narazila na par pribehov na blogu, ktore su priamo z tejto polikliniky, pise ich jedna z veterinarnych sestier.
Z jej pisania len tak sala laska k zvieratam, ochota a snaha pomoct co najviac.. az tak, ze keby boli v BA, urcite by som tam zasla :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Sára1 » Uto 17.11.2009 12:16

Ja na veterinu v Nz chodím praxovať vo voľnom čase. Tú sestričku o ktorej píšeš poznám. Volá sa Maťa a je to veľmi dobrý človek. Ona sama má niekolko psíkov , podaktorých aj zachránených. Tie zápisky z veteriny sú naozaj veľmi pekné. Ja sama som ich veľa krát čítala... :ahoj:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod Sára1 » Štv 19.11.2009 21:26

Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod gabrievamfim » Uto 05.01.2010 14:54

Ja by som zrejme ruky-nohy mala osadenstvu kliniky bozkávať, že mi Airinku hrobárovi z lopaty vytrhli. Po odbornom zásahu istého novozámockého neviemčiveterinára v hodine dvanástej zaúradovali na Komjatickej. Airy je po poldruhamesiaci veselá, šťastná a zdravá. Zdravím dr. Krepsovú, Pánka a Šimunka a p. Tóthovú. Vďaka.
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod krista » Uto 11.05.2010 21:04

Dievčence,čo ste tam častejšie boli,poraďte...My sa tam chystáme v piatok,chcem dať vyšetriť našemu Morisovi cystu na svale,nejaké to sono a proste všetko čo s tym súvisí.Treba sa dopredu objednať telefonicky?
ďalej chcem mu dať urobiť krvné testy,kopmletné vyšetrenie (také to seniorské :dedo: ) či má všetko v poriadku.
Urobia to za 1 deň? :hi: neviem,ešte sme takéto neabsolvovali....
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Nové Zámky - Veterinárna poliklinika

Poslaťod gabrievamfim » Str 12.05.2010 12:18

Prečo by neurobili? Ale s najvôčšou pravdepodobnosťou nič nepokašleš, ak zavoláš a dohodneš sa s nimi
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie