Trenčín - MyVet Clinic

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod Sana » Str 04.02.2009 16:16

MyVet clinic
( MVDr. Jozef Fico - EU-VET)
IČO: 36982296 IČ DPH: iba pre registrovaných užívateľov DIČ: iba pre registrovaných užívateľov
Základné údajePrávne a vlastnícke vzťahyFinancie

Adresa:
Dolný Šianec 4
Trenčín
911 01Poštová adresa
Dolný Šianec 4
Trenčín
911 01



Jazyky pre komunikáciu:
slovensky
horeČinnosť a odborové zatriedenie podľa medzinárodných kódov NACE,SKP,CPV
Činnosť:
Veterinárna ambulancia
Služby:
- komplexná prevencia
- diagnostika
- terapia
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod Sana » Štv 05.03.2009 18:53

tak prve vysetrenie za sebou
psik kt si pri odbere s packy pokakal a pocikal od strachu a bolo pri nom 4-5 ludi
bol v tejto ambulanci na ODBERE KRVI Z KRKU !!!! iba s jednym lekarom Ja som dokonca neodpadla, ako to povacsinou hrozi, malej vzali dve ampule krvi z krku bez jedineho zaknucania, nam pan vetos vysvetli ako ju drzat a ine dolezite veci . pre mna zatial v Tn =the best
pozdravujem pana dr, meno som zabudla ako vzdy :no: (ma jazvu na boku cela),
zatial velmi odporucam.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod nezabudnem » Uto 28.04.2009 18:57

Už nikdy do tejto kliniky nevstúpim!! Pre chybu veterinára uhynul náš malinký miláčik, z ktorého sme sa netešili ani rok. Bola to banálna záležitosť (trhanie mliečnych zubov), ktorú nám veterinár sám odporučil. Dlho sme váhali a nakoniec sme sa rozhodli zle. Psík uhynul počas tohto zákroku. Po konzultácii s inými veterinármi sme dospeli k záveru, že mu nebola podaná počas narkózy protišoková injekcia.
Dodnes sme sa s touto stratou nevyrovnali napriek tomu, že sme si do dvoch dní zaobstarali rovnakú rasu dokonca od rovnakej chovateľky, pretože sme nemohli zniesť to prázdno v byte.
nezabudnem
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod gaya » Uto 12.05.2009 17:22

nezabudnem píše:Už nikdy do tejto kliniky nevstúpim!! Pre chybu veterinára uhynul náš malinký miláčik, z ktorého sme sa netešili ani rok. Bola to banálna záležitosť (trhanie mliečnych zubov), ktorú nám veterinár sám odporučil. Dlho sme váhali a nakoniec sme sa rozhodli zle. Psík uhynul počas tohto zákroku. Po konzultácii s inými veterinármi sme dospeli k záveru, že mu nebola podaná počas narkózy protišoková injekcia.
Dodnes sme sa s touto stratou nevyrovnali napriek tomu, že sme si do dvoch dní zaobstarali rovnakú rasu dokonca od rovnakej chovateľky, pretože sme nemohli zniesť to prázdno v byte.


napodobne....hladam veterinara v TN a bola som si tam po rada a odisla som znechutena, pan doktor sa so mnou bavil jak s dementom a to aj potom ako som mu povedala ake mam vzdelanie (studujem kynologiu, teda uz koncim) a z chovom psom mam znacne skusenosti

pred tym som byvala v hrinovej ale teraz som sa prestahovala ku trencinu a nie a nie najst dobreho veterinara....prijala by som nejake rady a skusenosti od niekoho kto uz ma vetov v TN okukanych a ma nejaky skusenosti
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod Sana » Uto 12.05.2009 21:18

mne tuna lekar venoval amximum casu a super poradil, dokonca si vytvoril hned pekny vzah s malou
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod k3142 » Pia 01.01.2010 21:37

Ja mam s touto ambulanciou len tie najlepsie skusenosti. Striedaju sa tam minimalne dvaja lekari (aspon podla mojej skusenosti), kazdy z nich ma iny pristup (a je pravda ze jeden z nich sa obcas snazi vysvetlovat majitelovi psika veci tak, ze ten moze nadobudnut pocit, ze je uplne dementny), ale obaja su podla mojho nazoru dobri. Navstivila som ich prvy krat s mackou asi pred 3 rokmi, lebo moja cica je dost problematickej povahy a hladala som niekoho, kto by ju zvladol vysetrit. A bola som spokojna. Takze ked sme si kupili psika, nevahala som s vyberom veterinara. Iste sa moze stat, ze ma niekto negagivne skusenosti, ale ja take nemam aj napriek tomu, ze moje zvery uz potrebovali niekolko zakrokov. MVDr. Pestun ma vyborny vztah nielen k psom a mackam, ale i k ich majitelom a nikdy som nebola nespokojna s jeho sposobom liecby.
k3142
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: Trenčín - MyVet Clinic

Poslaťod helenus » Sob 30.01.2010 2:56

Do MyVet clinic chodíme s našimi zlatíčkami - škrečkami a sme maximálne spokojné. Hoci sú to len maličkí škrečkovia, veterinár (vždy tam bol len MVDr. Pestún) sa im vždy naplno venoval, vysvetlil, čo im je, ako im treba dávať lieky atď. Dokonca mi jednu škrečuľku aj 2x operoval. Pekne má o nich zavedené aj karty. Nemyslím si, že by sa iným zvieratkám venoval menej alebo mal k nim horší prístup. (V TN sú asi 10 veterinári, škrečkom sa venujú 2. Bola som aj u toho druhého, ten moju škrečuľku ani nevzal do ruky, len sa na ňu z diaľky pozrel, dal jej lieky a bolo vybavené - to bol prístup!. Na druhý deň skončila na MyVet clinic pod skalpelom.)
(Nemám psa, ale mám psofóbiu.)
helenus
Junior
 
Príspevky: 205


Späť na Veterinárne ambulancie