Switch to full style
Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pia 13.10.2017 9:57

Som si to tu cele precitala a teda mam aj nejakych ortopedov vyliadnutych. Ale neviem sa nejako rozhodnut resp. chcela by som sa rozhodnut spravne. Kto riesil rtg pripadne operaciu pately? Koho by ste doporucili?

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pia 13.10.2017 13:01

Ja som riešila poúrazovú patellu u dr. Nováka v Bohumíne.
Vlastne u neho Maya absolvovala všetky operácie a nemám sa na čo sťažovať. Vždy všetko vysvetlil, pýtal sa ako sa pes má - medzi operáciami, a aj napriek všetkým komplikáciam, Mayinu nohu narovnal (a spravil tú patellu). Suka má asi polroka od poslednej operácie (ak teda nebude treba vybrať platničky so šróbmi) a lieta/skáče akoby jej nikdy nič nebolo.
Bola som u ortopéda aj v Sibre, tiež nemôžem povedať jediné zlé slovo, ale potom, čo ma tam pár rtg vyšlo toľko, čo pol operácie v ČR, sme sa rozhodli naďalej cestovať za dr.Novákom.
Prílohy
_konikovalucie_maja_20150916_05_0000_0000.jpg
_konikovalucie_maja_20150916_04_0000_0000.jpg
_konikovalucie_maja_20150916_02_0000_0000.jpg
_konikovalucie_maja_20150916_03_0000_0000.jpg

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Sob 14.10.2017 13:01

Buchťa píše:Brno - dr. Snášil


Neviem či je to ešte aktuálne, lebo mi ho nevyhodilo, žeby tam pôsobil. Zato nejaký MVDr. Michal Vlašín. Pozná niekto?

Connie píše:Ja som riešila poúrazovú patellu u dr. Nováka v Bohumíne.

Connie ďakujem, pozriem :yes:

A čo sa týka Slovenska? Či nemám nad SK uvažovať ani omylom? Niekto skúsenosti s MVDr. Kapalkom?

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Sob 14.10.2017 19:02

ja som riešila kostnú chirurgiu v Bojniciach - MVDr. Mláka, keby bolo treba (pevne dúfam, že ho už nikdy potrebovať nebudem), tak znova idem tam.. aj MVDr. Smatana je dosť vychválený chirurg

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Ned 15.10.2017 7:09

Andrejko, dr. Snášil je ještě auktuální :jazyk: .

http://www.snasil.cz/

MVDr. Vlašín je na Jaggy Brno. Výborný chirurg měkkých tkání, zkušenost s ním (a s dr. Hanzlíčkem, má Sunny).
A dr. Novák patří mezi orto špičku v ČR. Nejblíže máš dr. Snášila. Mimo jiné je to "dvorní lékař" psú pana France (Becres).

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 06.11.2017 13:53

Hľadám veterinára v Petržalke príp. blízke okolie na relatívne bežné "veci" ako očkovanie, zapálené oči, uši a pod. Uvítam všetky pozitívne skúsenosti, už som zúfalá v hľadaní ( aj tu som to prelúskala). Ďakujem pekne.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 06.11.2017 14:10

AndreaT píše:Hľadám veterinára v Petržalke príp. blízke okolie na relatívne bežné "veci" ako očkovanie, zapálené oči, uši a pod. Uvítam všetky pozitívne skúsenosti, už som zúfalá v hľadaní ( aj tu som to prelúskala). Ďakujem pekne.


Co se stalo? :oo:

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 06.11.2017 14:14

Andrea, my sme volakedy chodievali do Petvet, ako je Rancik, absolvoval tam aj zakrok ked mal folikulitidu, len uz sme tam dlhsie neboli, klopem nebolo treba

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 06.11.2017 14:31

AndreaT píše:Hľadám veterinára v Petržalke príp. blízke okolie na relatívne bežné "veci" ako očkovanie, zapálené oči, uši a pod. Uvítam všetky pozitívne skúsenosti, už som zúfalá v hľadaní ( aj tu som to prelúskala). Ďakujem pekne.

a kam si chodievala?
ja som bola velmi spokojna s marfilvetom, ale to mas daleko. :ua:

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Uto 07.11.2017 6:57

Ja som bola pár krát v Marfilvete - teda vtedy boli ešte spolu ako Bennett - aj mi tam psa zošívali po útoku iného psa a bola som tam spokojná. Len hej na takéto relatívne bežné úkony trochu od ruky, ale asi mi nič iné neostane. Tu asi nenájdem nikoho.

PetVet - tam som chodievala so stredným bráďom, ale čo ja viem, odvtedy sa dosť zmenili.

Buchťa píše:Co se stalo?

Radšej no comment :ua:

Každopádne ďakujem za tipy, idem ešte popozerať.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pia 10.11.2017 9:15

AndreaT píše:Hľadám veterinára v Petržalke príp. blízke okolie na relatívne bežné "veci" ako očkovanie, zapálené oči, uši a pod. Uvítam všetky pozitívne skúsenosti, už som zúfalá v hľadaní ( aj tu som to prelúskala). Ďakujem pekne.


Andrejka, viac ľudí z môjho okolia chodí tu: http://www.animavet.sk/ - Petržka-Ovsište a že spokojnosť :smile:
Ja som tam bola párkrát, keď bolo niečo akútne a náš vtedajší vet neordinoval. Na bežné veci kľudne :yes: Ja osobne by som vyhľadávala dr. Petrovicsa :smile: .

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Ned 19.11.2017 16:38

Sem už práveže NIKDY viac!!!! Ale ďakujem.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Ned 19.11.2017 17:56

A stalo sa niečo konktrétne v Animavete? Tiež sme tam zašli kedysi a bola som tam veľmi spokojná...

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Str 11.04.2018 15:12

Ahojte, bol prosím niekto u Dr. Snášila v Brne? Ako to tam vyzerá cenovo?

EDIT: Len pre zaujímavosť, MVDr. Palúš už nie je v ELPA, ale má vlastné pracovisko NeuroVet http://neurovet.sk/. Pre mňa novinka.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Sob 14.04.2018 13:43

Ja som bola tento rok v Trenčíne u Paluša na MRI :yes:, v Brne som nebola :nwm:
Odoslať odpoveď