Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Cathie » Ned 21.10.2012 22:35

Monika & Parsonky píše:Neviete koľko tam stojí vyšetrenie očí na dedičné ochorenia a či tam niekto s týmto bol? Vďaka

Ja som bola, takmer dva roky dozadu. Klinicke vysetrenie oci a certifikat o vysledkoch ma stali 25€. Neviem, ci sa u kazdeho plemena robi to iste, ale prepokladam, ze hej :nwm:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 21.10.2012 22:46

oki, díky moc. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod sandrejka » Štv 15.11.2012 11:19

Včera som sa dozvedela, že MVDr. Kálman už na klinike nepracuje. Ak niekto vie, kde (a či) bude mať vlastnú ambulanciu, prosím, hoďte info.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3270

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Silwuska » Štv 15.11.2012 12:20

O cca mesiac si otvara vlastnu ordinaciu v Galante :yes: teda neviem ci to bude klinika alebo ordinacia...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod vlcica_naty » Ned 06.01.2013 18:06

sandrejka píše:Včera som sa dozvedela, že MVDr. Kálman už na klinike nepracuje. Ak niekto vie, kde (a či) bude mať vlastnú ambulanciu, prosím, hoďte info.


Ale nie.... To vazne? :oo: No to je skoda, je to zlaty clovek!! :smile: Neviete, ci ma/hlada klinika nejaku nahradu?
I believe in miracles they happen every day...
vlcica_naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod adriana belicova » Str 16.01.2013 17:36

chcela by som vyjadrit vdaku a pochvalu dr.frankovi za nasu ritu , ktora bola pred vianocami operovana na ciastocnu rupturu kolenneho vazu.sme z bratislavy a trnavsku kliniku kde posobí sme vybrali podla nazoru psickarov, info z internetu a aj pristupnou cenou oproti brnu . takze sme to trochu riskli lebo nie vsetky recenzie na odbornost pana dr. franku boli kladne ako aj na danu ortopediu. ale,chvalabohu, od prichodu na kliniku ,cez vysetrenie nasej feny a az po samotnu operaciu sme boli nadmieru spokojní,pristupom k zvieratu, odbornostou personalu, hlavne vysvetlenim doktora o chorobe nasej feny, priebehu operacie ,moznosti uspesnosti sposobom pochopitelnym pre neodbornika s tým všetkým sme boli nadmieru spokojny najme ak porovname vysetrenia.. v bratislave kde islo asi skor o prachy ako o zviera. nasa rita je uz skoro mesiac po operacii a keby nemala este kludovy rezim ,behala by jak diva.takze zda sa ze bude vsetko v poriadku.takzeeste raz dakujeme a po nasich skusenostiach by som odporucila danu kliniku aj svojim znamym a samozrejme aj odporucila dr. franka ako ortopeda.
adriana belicova
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Ivan Vanca » Uto 12.02.2013 13:48

Ja som bol tri krát u doktora Fagu, s andulkami, a som s ním spokojnejší, než s hociktorým lekárom, u ktorého som bol predtým. Škoda, že je až 50 kilometrov odo mňa. Ale k inému by som s vážnejšími prípadmi ani nešiel. Veľká odbornosť, prístup, vynikajúce moderné zariadenia, a veľmi charizmatický človek. Jedné mínus z môjho pohľadu je to, že aj keď sa objednám na určitú hodinu, tak čakám tam niekedy aj vyše hodinu. Ale doktor Faga je naozaj kapacita sama o sebe.
Ivan Vanca
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod weron » Ned 12.05.2013 15:14

Každoročná verejná vakcinácia psov a mačiek proti besnote

Veterinárna klinika Trnava na Zavarskej ceste oznamuje, že bude vykonávať verejnú vakcináciu psov a mačiek proti besnote aj s možnosťou začipovania zvierat v meste Trnava v nasledujúcich termínoch :

22.5.2O13 Streda - križovatka pri nemocnici ( Lidl ), od 1O:OO do 16:OO h
23.5.2O13 Štvrtok - kalvária, od 1O:00 do 16:OO h
24.5.2O13 Piatok - kopánka ( okružné námestie ), od 1O:00 do 16:OO h
25.5.2O13 Sobota - priestory vet. kliniky, od 1O:00 do 16:OO h

Cena za vakcináciu 5 € s preukazom 5,5 €
Čipovanie a evidencia 1O €
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod ada.h » Uto 04.06.2013 20:51

:smile:
Naposledy upravil ada.h dňa Str 05.06.2013 5:47, celkovo upravené 1
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod weron » Uto 04.06.2013 20:53

zajtra si skus zavolat a mas najpresnejsie info :yes: :no:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav F

Poslaťod Denis » Ned 16.02.2014 14:21

Dobry den.
Rad by som pridal svoju osobnu skusenost s klinikou v Trnave.
Mame 1,5rocneho NO, ktory z dna na den prestal jest, len lezal.
Kedze bola sobota, navstivili sme sukromnu vet. kliniku v Bratislave.
Psikovi zobrali krv, moc, podali injekcie, vraj mame prist zajtra na kontrolu. Po injekcii by mal byt vraj uz o.k.
Na druhy den v nedelu psik dalej lezal, nezral, vodu pil minimalne.
Na klinike mu zmerali teplotu, ktora bola skoro 41'C. Psik dostal opat injekcie a infuziu... Zajtra mame opat prist na kontrolu. Apatia psika, kazdodenne navstevy zverolekarov, injekcie, teploty na 40'C boli na dennom poriadku cca tyzden.
Potom sme navstivili kliniku v Trnave na Zavarskej ulici.
Bola sobota, v cakarni par ludi...
Ked sme povedali aky mame so psikom problem hned nas zobrali do ambulancie.
MVDr. Faga ml. psika komplet vysetril, spravil podrobny rozbor krvy a mocu, rontgen, sono,...
Po par hodinach na klinike prisli na to ze psik ma akutnu torziu sleziny.
MVDr. Faga odporucil operaciu hned na druhy den rano.
Vysvetlil nam ako bude operacia prebiehat, velmi mila sestricka Zitka nam chodila priebezne podavat informacie pocas celej operacie.
Teraz je od operacie tyzden, psik je zdravy, stale sa hraje, chuti mu jest aj pit.
O tyzden ideme do Trnavy na vyber stehov...
Tymto som chcel vyjadrit nasu nesmiernu vdaku celej klinike a hlavne MVDr. Faga starsi aj mladsi velmi pekne DAKUJEME.
Skvely profesionalny pristup, ale hlavne vedia co robia.
Ozaj a cena za sono, rontgen, odber a vysetrenie krvy a mocu + nejake injekcie a urcenie sprvnej diagnozy bola mensia ako dve navstevy na vet. klinike v BA.
Ked bude niekto potrebovat sikovnych lekarov pre vase zviera, urcite sa obratte na tym lekarov a sestriciek na klinike v Trnave, urcite budete velmi spokojny tak ako my.
Denis
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav F

Poslaťod Ivanka.P » Str 19.02.2014 13:46

Som rada, že je všetko už v poriadku.

Kedze bola sobota, navstivili sme sukromnu vet. kliniku v Bratislave

Prosím kde to bolo? Ani mu nespravili sono, len inekcie a infúzky?
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav F

Poslaťod Denis » Štv 20.02.2014 19:31

Ahoj, nechcem robit antireklamu, tak to radsej poslem do ss.
Denis
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav F

Poslaťod Dorka 57 » Pia 28.02.2014 15:09

hmm... ja som zatial na tuto kliniku pocula len same dobre odozvy obzvlast na p.doktora Fagu st. Chodi sem velmi vela ludi z Piestan a nevedia si ju vynachvalit ( ci uz po odbornej, ludskej aj financnej stranke) i ked som tam osobne este nebola, chystam sa tam chodit s mojou 2,5 mes. fenkou o 2 tyzdne som objednana na preockovanie. Ked tak citam obsah fora, vobec by mi nevadilo, ze si budem musiet pockat kym ma vysetria,i ked som objednana na presnu hodinu, ani to, ze klinika je v inom meste ako byvame, ak bude o nu dobre a hlavne z laskou postarane.... Pretoze po mojich poslednych skusenostiach u piestanskych veterinarov, do PN uz nikdy viac...
Dorka 57
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav F

Poslaťod pomsworld » Str 09.07.2014 12:34

Moja skúsenosť je jednoznačne kladná...
Mojej Dianke diagnostikovali rakovinu maternice ako 5 ročnej. Maternicu sme dali vyoperovať, následné tabletky a liečenia všetko dali do normálu... potom nemala žiadne zdravotné problémy až teraz na Vianoce nejak blbo skočila a vykĺbila si článok prstu na zadnej pravej nôžke. Išli sme k pánovi doktorovi Fagovi ml. asi po týždni s tým že Dianka na tú nohu stále nechodí. Obhmatal jej koleno na ktoré reagovala veľmi bolestivo tak jej dal tabletky proti bolesti. Prišli sme na kontrolu, no museli sme dať hneď vyšetriť krv. Zistil, že Dianka má o polovicu zmenšenú pečeň a nepracuje tak, ako by mala. Tak sme zmenšili dávky liekov na minimum. Medzitým Dianka úplne prestala papať, piť a rapídne schudla. Zo živého a šialeného psíka sa stal na pohľad o 10 rokov starší, smutný a ubolený hafan. Tak som ju začala kŕmiť Royal Canin Vet. diet a bolo vidieť že trošičku ožila, no stále nechodila, len ležkala. Na ďalšej návšteve spravil pán doktor RTG tej nôžky a zistil že Dianka má rakovinu kosti. Bol to šok, ale tak zmierila som sa s tým že Dianka bude mať len tri nôžky. Veď koľko je takých psíkov a nevadí im to. Chceli sme jej ju dať amputovať. Pán Faga potom spravil pre istotu RTG pľúc a vtedy to prišlo. Dianka mala zametastázované celé pľúca. Nebolo cesty späť. Povedal mi že to je už len na nej ako bude bojovať. Chodili sme na infúzie, na vitamíny, kontroly...
Nad ránom 18.2. Dianka chrčala, kňučala, nespala a rozhodla som sa, že ju nechám uspať. TO bolo to najťažšie rozhodnutie v mojom živote. Prišli sme na kliniku, vypýtali sme si pána Fagu ml. že nastal ten deň. Keď som uvidela ten smútok v jeho očiach, vedela som, že je mu to neskutočne ľúto, že sa ju nepodarilo zachrániť. Robil všetko čo len mohol, aby predĺžil Dianke život.

Dianka bola a vždy bude TEN PRVÝ psík v mojom živote. :plac:

Preto ďakujem pánovi doktorovi Fagovi ml. za snahu a úžasný prístup. Úžasný prístup k Dianke, ktorú hladkal, mojkal, krásne sa k nej prihováral, ale aj úžasný ľudský prístup, nakoľko nám odpustil radu vyšetrení a liekov.
Túto kliniku môžem len a len odporučiť....
Obrázok
pomsworld
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie