Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Silwuska » Pon 19.12.2011 12:05

Kludne si zavolaj na kliniku, ochotne ti povedia...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod vet5 » Štv 03.05.2012 19:14

Veterina v Trnave spúšťa nové internetové stránky. Zatiaľ len tie najzákladnejšie informácie. Obsah budeme doplňovať priebežne. http://svktt.sk/
vet5
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Dana D » Štv 03.05.2012 19:27

Skvelá správa, tešíme sa :poklona: :yes:
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod sandrejka » Štv 03.05.2012 20:18

Bolo uz nacase, no nie? :no: Fajn novinka, tesim sa na dalsie informacie na stranke. :smile:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3270

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod vlastimildurcik » Ned 06.05.2012 11:03

Tešíme sa strašne :-). S touto klinikou máme len a len tie najlepšie skúsenosti už mnoho rokov :jop: Aj pred dvoma týždňami sme ju v piatok večer urgentne poradili našim známym ( mali od nás nakrytú fenku ) a začala krvácať. Miestny veto povedal po sone, že počkáme. Keby sa toho boli držali a nevolali nám, tak je fenka mŕtva :ach: Ešte v piatok večer ju urgentne operovali a ledva jej zachránili život :jop: Aspoň to, aj keď šteniatka nebudú :plac: Toto je prednosť tejto kliniky. Kamoške na toto isté zahynula fenka cavaliera len predvčerom :plac: U inej vetošky jej dali lieky proti hnačke ( nebolo ani sono ) a do rána nakrytá fenka mŕtva...Je nám to strašne ľúto :plac: Prajem klinike čo najmenej urgentných zákrokov a len tú preventívnu prácu . Samozrejme v dobrom zmysle slova. Držím palce :ahoj:
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Silwuska » Pon 07.05.2012 7:11

Krasna stranka, moc sa tesim, :jop: myslim ze treba ist s dobou a riesit aj taketo veci, vela ludom to moze ulahcit vyber kliniky...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod JANULIK2008 » Sob 12.05.2012 18:28

Sem to asi nepatrí, ale nebola náhodou táto veterina na JOJke šlo "ZVIERACIA KLINIKA" nebolo to náhodou odtiaľ? :)
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod weron » Pon 14.05.2012 15:44

ano, bolo to natacane presne tam :-)
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod AndreaT » Uto 22.05.2012 10:11

Super nové stránky. Škoda že klinika neni bližšie, chodili by sme aj na očkovanie.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Cathie » Uto 26.06.2012 17:31

stranka je fakt super, velmi pekny dizajn :jop:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod miso1926 » Uto 31.07.2012 14:22

Tak dneska sme prvý krát navštívili túto skvelú veterinárnu kliniku :no:
Našťastie sme tam neboli kvôli ničomu vážnemu, len porobiť vyšetrenia na bonitáciu :no: Musím veľmi pochváliť celý personál kliniky :jop: všetci veľmi ochotní a pozorní. Aj napriek občasným návalom pacientov tam bol neustále poriadok a prehľad v pacientoch :yes: Všetci doktori úplne úžasní a vychádzajú v ústrety ako je to len možné :poklona: Jediné krivé slovko nemôžem povedať :jop: doteraz som sa s takým prístupom ešte nestretol a vždy som si na niekoho niečo našiel a tu ma milo prekvapili. Škoda len že túto kliniku máme tak ďaleko inak by sme tam chodili ako stáli pacienti aj na obyčajné preočkovania :lol:
Obrázok
miso1926
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Momka » Str 05.09.2012 9:59

Ahojte!
Dočítala som sa tu, že doktor Faga je naozaj dobrý. Priateľ má Rodézskeho ridžbeka a má problémy s očkom. Boli sme u veterinára a má entropium - stočené dolné viečko do oka. Vraj sa to dá riešiť chirurgicky. Má s tým niekto skúsenosti práve v Trnave u doktora Fagu? A vie mi niekto povedať aspoň približne aký je ten chirurgický zákrok finančne náročný? Ďakujem :smile:
Momka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod vlcica_naty » Str 05.09.2012 20:00

Momka píše:Ahojte!
Dočítala som sa tu, že doktor Faga je naozaj dobrý. Priateľ má Rodézskeho ridžbeka a má problémy s očkom. Boli sme u veterinára a má entropium - stočené dolné viečko do oka. Vraj sa to dá riešiť chirurgicky. Má s tým niekto skúsenosti práve v Trnave u doktora Fagu? A vie mi niekto povedať aspoň približne aký je ten chirurgický zákrok finančne náročný? Ďakujem :smile:


Poslala som ti spravu :) + Ano, tento problem sa da riesit chirurgicky a doktor Faga tieto operacie robieva :smile:
I believe in miracles they happen every day...
vlcica_naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 10.10.2012 20:43

Neviete koľko tam stojí vyšetrenie očí na dedičné ochorenia a či tam niekto s týmto bol? Vďaka :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trnava - Súkromná veterinárna klinika - MVDr. Miroslav Faga

Poslaťod Mirka & Tyson » Pia 19.10.2012 14:03

vlcica_naty píše:
Momka píše:Ahojte!
Dočítala som sa tu, že doktor Faga je naozaj dobrý. Priateľ má Rodézskeho ridžbeka a má problémy s očkom. Boli sme u veterinára a má entropium - stočené dolné viečko do oka. Vraj sa to dá riešiť chirurgicky. Má s tým niekto skúsenosti práve v Trnave u doktora Fagu? A vie mi niekto povedať aspoň približne aký je ten chirurgický zákrok finančne náročný? Ďakujem :smile:


Poslala som ti spravu :) + Ano, tento problem sa da riesit chirurgicky a doktor Faga tieto operacie robieva :smile:


Nepoznam na Slovensku lepsieho ocneho chirurga ako MVDr. Faga :)
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie