Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod katarina » Pia 22.02.2008 22:08

teda my musime pochvalit nasho dvorného (u ineho sme este neboli) veta :jop: je vzdy ochotny prist aj k nam domov (nemame auto) a ma rad zvierata (minule ked bol u nas moj kocur mu vliezol do tej aktovky ci co to je, a on ze Pre teba tu ale nic nemam:) a zasmial sa )
inac keby mal nekdo zaujem :)
som nasla na http://www.zzz.sk/?profil=2739

Veterinarna prax MVDr. Miroslav Bernát

Jilemnického 743/31, 92207 Veľké Kostoľany


MVDr. Miroslav Bernát, MVDr. Alena Bernátová

Telefón: 033/ 7782484
Mobil: 0905659507
Fax: 033/ 7782484
Email: bernatm@slovanet.sk
Jazyky: anglický, ruský

Druh praxe:
Malé zvieratá
Hydina
Exotické vtáctvo
Veľké zvieratá
Kone



Ordinačné hodiny

deň od do
Pondelok 16:00 19:00
Utorok 16:00 19:00
Streda 16:00 19:00
Štvrtok 16:00 19:00
Piatok 16:00 19:00
Sobota 08:00 10:00


mimo ordinačných hodín na telefonický dohovor


Služby

Čipovanie
Vystavenie Petpassu
USG
Čistenie zubov ultrazvukom
Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi

Doplnkové informácie

Možnosť parkovania

a som este nasla ze ma ambulanciu aj v piestanoch http://www.ab-vet.sk/
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod lucik » Ned 01.02.2009 11:25

AB-VET veterinárna ambulancia
MVDr. Miroslav Bernát, MVDr. Alena Bernátová
A.Trajana 4648/2, 92101 Piešťany

Lokalizácia: Sídlisko A.Trajan, za obchod.domom PT univerzal, samostatný vchod zľava hotela Piešťany.
Poschodie: prízemie
Dvere: samostatný vchod

MVDr. Miroslav Bernát, MVDr. Alena Bernátová

Telefón: 033/ 7729210
Pohotovosť: 0908 983 487
Mobil: 0908 983 487
Email: bernat@ab-vet.sk
Webstránka: http://www.ab-vet.sk
Jazyky: anglický

Druh praxe:
* Malé zvieratá
* Hydina
* Exotické vtáctvo

AB-VET veterinárna ambulancia
Ordinačné hodiny
deň od do
Pondelok 13:00 17:30
Utorok 10:00 17:30
Streda 13:00 17:30
Štvrtok 10:00 17:30
Piatok 13:00 17:30
Sobota 10:00 12:00

mimo ordinačných hodín volať na mobil

Služby
* Čipovanie
* Vystavenie Petpassu
* USG
* Čistenie zubov ultrazvukom
* Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi

Doplnkové informácie
* Možnosť parkovania
* Bezbariérový prístup

Prezentácia
+ Preventívna medicína a poradenstvo
+ Dermatológia
+ Interná medicína
+ Stomatológia
+ Chirurgia
+ USG, RTG
+ Laboratórna diagnostika
+ Predaj veterinárnych diét a krmív
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod miruš » Ned 08.02.2009 12:39

ja k nim chodím a som celkom spokojná...majú ordináciu aj vo veľkých kostoľanoch
miruš
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99

Re: Piešťany - AB-VET (MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová)

Poslaťod slávkaCora » Štv 09.07.2009 9:01

Ja tiež chodím k Bernátovcom do Veľkých Kostolian a sme s nimi fakt spokojní. Zatiaľ sme tam nemali žiadny problém a sú veľmi milí k nám i ku corinke. Síce je pravda, že žiadne vážnejšie zdravotné problémy sme nemali a dúfam, že nám to tak vydrží aj naďalej klopi-klop.
slávkaCora
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 70

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod straka17 » Štv 22.11.2012 14:31

My sme s týmto vetom tiež spokojný, náš psík si porezal labku (musel ísť do narkózy 3 štichy) a veto nám ho celkom rýchlo zašil aj odviezol z domu na veterinu (pokazené auto) a ešte nám aj dovolil aby sme mu zaplatili na druhý deň :poklona: :poklona:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod bibi25 » Pon 28.01.2013 17:00

Ja k nim tiez chodim so psom. Zo zaciatku bolo vsetko super, no v poslednej dobe vzdy ked tam idem tak ma vetos bud nejak odbije alebo mi da zle/ine lieky, alebo svoju pracu nespravi poriadne, resp. zle...
Nas pes bol zvyknuty na urcite odcervovacie tablety, teraz mu zrazu dava zakazdym inu znacku a z niektorych mi aj vracal... Robi pokusy na mojom psovi alebo co?!
A za druhe, dnes som mu u neho dala prvy aj posledny krat strihat pazure... obidve zadne nohy mal chudak cele krvave co mu zakazdym zatal do ziveho... tak ked to neviem, tak to nerobim!
Strasne som napalena!
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod Margita » Pon 28.01.2013 21:55

s tymi odcervovakmi, to bud len rada,mali by sa striedat kvoli rezistenci
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod lucik » Uto 29.01.2013 0:18

jj, odčervováky by sa mali striedať..

ja som k nemu začala chodiť, lebo pri kúpe chondroprotektív sa zaujímal pre akého psíka sú a čo mu je, tak mi to zaimponovalo.. no potom postupne som prichádzala na to, že je čistý šuflikant a biznisman, veľa vecí odflákol, veľakrát mi tlačil granule napriek tomu, že vedel, že kŕmim surovým (nekonečné debaty s ním, no vôbec nevedel argumentovať), potom som ho pristihla raz ako mi vyslovene klamal, keď mi mal zohnať informácie, vyflákol sa na to a vymyslel si odpoveď (nesprávnu).. a potom dopomohol mojej labradorke na druhý svet.. :plac:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod bibi25 » Uto 29.01.2013 9:19

Ok, dakujem. Tak uz budem vediet, ze sa mozu striedat tie tabletky na odcer.
Ale v tej druhej veci - ze mu zastrihol pri kazdom pazure do ziveho - v tom ma pekne nasr... Chudak pes, zadne nohy mal cele krvave... A ked sa ho manzel opytal, ze ci psovi uz nahodou nezastrihol do ziveho tak odpoved bola, ze: ,,nie, nezastrihol, neviem preco to robi..." (tym myslel, ze nevie preco moj pes narieka!!) Blbec.
Po dostrihani hned schmatol tampony, dezinfekcny prasok a zacal krpcovi cistit tie krvave nozicky... Este ked mu to cistil tak pes zaskucal. Keby to nemal do ziveho tak asi neskuci, pre boha...!!!
Nastastie chodi normalne a zatial (1,2,3 na drevo) je to ok. No ked som mu pozerala tie pazuriky tak je krasne vidiet ako hnusne mu to pozastrihaval... ta ziva cast pazura bola dost dobre viditelna (po odstrihnuti)... fuj...
Take mam nervy na toho vetosa!!
Zo zaciatku ked sme tam chodievali s Eddiem ako so stenatom, bol v pohode, mily, poradil, zaujimal sa a tak... ale zda sa mi ze cim viac tam chodime tym je to horsie a odflakne svoju pracu...
Silno rozmyslam, ze uz budem chodit inde.
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod lucik » Str 30.01.2013 16:49

to ešte asi pred 20 rokmi sme tak prestali chodiť Kizekovi, lebo susedovej pudlici ostrihal do krvi všetky pazure :pac:
to už čo je, keď veterinár nevie pazúriky ostrihať.. ja strihám mojim babám a zastrihla som bosíčke raz, keď sa cukla.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod bibi25 » Str 30.01.2013 17:25

No ved toto. S pazurmi uz k nemu nepojdem ani keby co! To sa ich radsej naucim strihat sama. Doma mam este zakrs. kralika a tomu ich stiham sama. Tiez ma pazuriky tmave a stalo sa mi mozno raz, ze som nechtiac trosiiicku zastrihla do ziveho (aj to sa stale mixuje ako trdlo). Tak snad sa naucim strihat aj psie pazuriky. Uvidim.
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: PN

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod straka17 » Uto 09.07.2013 20:59

My sme si mysleli, že aký dobrý veto. Nepýta zbytočne peniaze, vždy poradil. Už asi nikdy viac :nie: Najskôr nechodiacemu psovi dal hneď ATB. Robil sa len rengen krč. chrbtice a že nič tam neni, dám vám ATB. tie sme doužívali, pes išiel na infúzky ktoré ho postavili na nohy. ATB nezaberali. Teraz nám prosím pekne dal nejaké kortikoidy a tabletky na ŽALÚDOK :vykricnik: hoci pes mal krvné testy ukážkové. O tom, že to absolútne nezaberá svečí aj to, že psovi sa normálne deformujú prsty na predných labách akoby mal nadváhu (Má váhu menšiu ako je štandard!) a má vydrané zadné laby vedľa vankúšikov ako zle došľapuje. A teraz v Piatok ideme na Jaggy zachraňovať situáciu.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod micha » Pia 23.08.2013 21:12

Zo zaciatku sa aj mne zdal velmi mily, k zvieratu bol jemny (1.krat sme u neho boli s mackou), no cim viac sme k nemu chodili aj so psami, tym bol neprijemnejsi. Nas hafo si po uhryznuti vacsim psom uzil este niekolko serii injekcii a kvapiek do oci, no na ocko aj tak nevidi. Len dufam, ze to nie je kvoli kvapkam od neho, ktore boli 13 rokov po zaruke!!! (odvtedy kontrolujem vsetko, co svojim psom davam...) ...a presli sme so psikmi inam...
micha
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod jokinoo » Str 26.08.2015 22:07

experimentalny sarlatan. liecil mi psa na kozne problemy, ale hovno o tom asi vedel, len tahal peniaze a tapal...nakoniec som si ho vyliecil viac menej sam a alergie vylucoval. Tento akoze doktor nikdy viac. Ani zaockovat, aj za to vypyta 20 eciek. A este sa aj boji....pes by ho najtadsej zozral. Vybral som si ineho veterinara a max.spokojnost a ceny uplne inde, vybavenie takisto super.
jokinoo
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod lucik » Štv 27.08.2015 11:29

jokinoo a komu teraz chodíš? môžeš aj do SS napísať, ak nechceš verejne. dík.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie