Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod West916 » Sob 23.12.2017 18:28

To nie je doktor, to je obyčajný šarlatán a pokusmen a biznismen a odborník akurát tak na naše peniaze. Všetko by len operoval aj keď netreba. Môjho psíka uspal tak ze sa ledva prebral až večer. A keď som sa spýtala na cenu pred operáciou tak sa nevedel vykoktať a potom trepol že to záleží koľko bude šitia stehov. Tak neviem, na 4cm reznej rane koľko môže byť šitia za koľko eur. No nakoniec vypýtal 140e a že či chcem aj papier doklad. Tak som si pomyslela že poviem nie a bude to lacnejšie. Tak som povedala teda že bez. A predstavte si, že pán doktor, teda šarlatán, povedal: tak poprosím 140e ! a zároveň sčervenal na tvári. No ale to sa stáva aj nám ľudom keď prestrelíme. No a prečo šarlatán? Pretože po operácii nastali problémy a začal mu pichať všelijaké injekcie, ktoré nezaberali, tak nasadil mastičky obväzy a kdejaké blbosti ktoré nepomáhali. Ale zaplatila som však za to a nie málo zasa. Keď som prišla na kontrolu za pár dní tak práve operoval nejaké zvieratko. Moj príchod ohlásila jeho žena a z operačky sa ozvalo so zvýšeným hlasom, že a čo chce zase já už neviem čo ďalej. Robila som sa že nepočujem, ale ľutujem že už vtedy som odtiaľ nezutekala. Avšak usmievavá pani doktorka ma zobrala dnu a dajako zahovorila a on potom prišiel sa pozrieť na psíka, Psík sa ho už bál, ustupoval od neho, už aj on to cítil. Takže akože psíka obhliadol a skonštatoval že treba nové obväzy, gázy a mastičky, vyúčtoval ma zasa a vrátil sa operovať zvieratko, od ktorého odbehol. ALE TO VRAJ ROBÍ BEŽNE, POVEDALI ĽUDIA V ČAKÁRNI. TAKŽE KEĎ PREBIEHALA OPERÁCIA MÔJHO PSÍKA, TAKTIEŽ ASI ODBEHOVAL ZAROBIŤ PENIAZE ĎALŠIE, KEĎ POCHYBIL, PRETOŽE PRED OPERÁCIOU POVEDAL ŽE JEDINE OPERÁCIA TO VYRIEŠI !!! Skončila som pri sume 395 eur akože bez papiera a to nerátam očkovacie injekcie odčervenie atď za 170 e. asi... Skončila som tam!!! Bývalý zákazníci tejto maštale mi odporučili kliniku v Trnave a po návšteve tejto kliniky som bola milo prekvapená ako jednoducho sa dá ten problém psíkov liečiť. A ešte aj za ľudské ceny. U šarlatána som nechala celú moju výplatu za jeden mesiac návštev tej maštale plnej všelijakých certifikátov o odbornosti. Avšak jeden im tam chýba ! Odborne Vás ošklbem o vaše peniaze !!! Ešte jednu vec som zabudla, nezáväzne som sa informovala 4 vetošov na psíkovú diagnózu a každý jeden by operáciu nevykonával !!! Tak asi Toľko z mojich skúseností.
West916
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Piešťany - AB-VET - MVDr. M. Bernát, MVDr. A. Bernátová

Poslaťod West916 » Pia 13.09.2019 7:42

Zdravím. Chcem len doplniť, že po dvoch rokoch doliečovania sa psíkovi stav vážne zhoršil, pretože čo mal mať už chirurgicky odstránené Šarlatánom, tak teraz mu to musel odborníci v TT odstránili operačne. Potvrdili nám že predtým to chirurgicky odstránené nebolo a dorásť to tiež nemohlo!!! Vraj mu ten opuch len narezal, tekutina vytiekla a zašil. Ale vačok burzy neodstránil, za čo sme mu zaplatili dosť peňazí. A keby ste videli ako mu to zašil tak by ste plakali. Vytvoril mu tam taký hrb po celej dĺžke rany a zošil ako sa podarilo, aj chlpmi smerom do rany. A keď som sa na to spýtala prečo mu to viac nevyholil a prečo tam má taký kopec z toho šitia, tak ostal brontový a povedal že to mu tak schválne zašil že keď si pes ľahne tak mu to bude akože tlmiť ten hrbol čo vytvoril. Takže toto bol náš prípad, ktorý snáď pomože Vám pri výbere veterinára v PN a okolí.
PS: Tento týždeň bola uňho jedna známa so psíkom a keď ho "vyšetril" povedal jej že čoskoro psík zomrie a už sa len trápi, ale že má nejaké infúzie za 120 eur čo mu predĺži život na pár hodín a aby prišla aj poobede a dá mu ďalšie infúzie za ďalších 120 eur. Takže miesto toho ako si pani želala psíka uspať navždy, aby sa netrápil, tak ju ešte stihol pripraviť len o 120 eur a psík chvíľku po infúzke, vydýchol naposledy. Je smutné že takému netvorovi šarlátánskemu ešte nezobrali licenciu!!! Ja to však len tak nenechám a spravím proti nemu čo treba a postúpim to kontrolným organom a prípadne aj mediálne!!! Toto musí prestať !!!
West916
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie