Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Kamelia » Str 09.04.2014 13:09

hisham píše:Viete mi niekto povedať, ako to je so vstupnou prehliadkou u doktora Talajku? Chystáme sa tam dnes, tak sa len pre istotu chcem opýtať, koľko si máme pripraviť :smile:


Ahojte, my sme objednani k p. Talajkovi konkretne....aku cenu za vstupnu prehliadku mozem ocakavat? ...sestricka mi nevedela povedat do telefonu aj ked som jej opisala danny zdravotny problem :ua:
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod majjuna25 » Str 09.04.2014 17:10

Kamelia, pokiaľ má tvoj psík nejaký zdravotný problém, tak sestrička nemôže vedieť, čo presne bude veterinár vyšetrovať, tým pádom ťažko ti do telefónu povie cenu vyšetrenia :smile: a rovnako aj my.
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Kamelia » Pia 11.04.2014 9:00

tak uz sme tam boli :lol: pristup pana Talajku sa nam velmi pacil :jop: detailne nas vysetril a nakoniec si aj vymojkal na rukach pacienta a dokonca aj nasho druheho psika :no:
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod michaela.m » Štv 30.04.2015 15:22

Ahojte, vidim tu celkom pozitivne recenzie na pana Talajku. Chcela by som pridat moju skusenost a UPOZORNIT na neho. Velmi lutujem, ze som nechala k nemu chodit moju mamu s nasim psikom.

Mozno to niekedy v minulosti bol dobry doktor s dobrym pristupom ako opisujete (alebo si to pan Talajka pise sam, kedze som uz pocula o viacerych pripadoch kedy poslal zvieratka priamo do hrobu), dnes uz tomu tak nieje. Nevedel sa spravat nielen k nam, ale ani k nasmu psikovi, ktory kvoli panovi Talajkovi iba trpel. Je arogantny a nevie si priznat chybu.

Trvalo mi dlho kym som sa z toho spamatala a dufam, ze sem budu pisat aj viaceri o nom co s nim maju negativne skusenosti, aby uz neublizil ziadnemu zvieratku (on ani jeho tim).
Ak budete mat so zvieratkom akekolvek problemy, urcite k nemu nechodte.
michaela.m
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Shel-chan » Štv 30.04.2015 23:23

Ahoj,
mohla by si prosim napisat aj o svojej skusenosti? Lebo vsetko, co som v komentari nasla, bolo hodnotenie doktora, ale ziadne faktualne udaje... Nie ze by som ti neverila, ale prispevok potom vyznieva velmi malo objektivne.
Vasho psika je mi luto, zelam ti, aby ste pri dalsom zvieratku nasli veta, s ktorym budete aj s mamou na 100% spokojni.

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Jolana » Pon 17.08.2015 19:57

Tentokrát sa to netýka psa ale mačičky. Začali sme s ňou chodiť inde na veterinu ale nakoniec po niekoľkotýždňových hnačkách a dobratí 4 druhov antibiotík sme zo zúfalstva išli do Ahavetu. Do dvoch týždňov po určení diagnózy je mačička zdravá. Takže ma znova na tejto klinike nesklamali. :jop:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Jolana » Pon 17.08.2015 20:02

Ja som s mačičkou chodila inde, ale zo zúfalstva sme po niekoľkotýždňových hnačkách a dobraní 4 druhov antibiotík išli do Ahavetu. Po správnom určení diagnózy do dvoch týždňov hnačky prešli. Určite by som si nedovolila napísať, že tam nemáte chodiť, keď tam má plno ľudí dobré skúsenosti. :yes:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod martin847b » Pia 24.02.2017 19:21

Absolutne neodporucam :kak: ,
Mal som tam psa na operacii, nozicky ma krive, rezal jej kosti aby sa napravil rast, hned nas nutil samozrejme do dalsej operacie laktov aby vytiahol peniaze s cim som nakoniec nesuhlasil...prva operacia sa nepodarila, vzhladom na zlu nedbanlivost lekara sa jej nozicky zle zrastly a doktor povedal to sa stava...zrazu sa jej aj lakte zazracne napravili...vraj ako dobre ze tu prvu operaciu spravil ... cela parada ma stala 1200EUR a PES JE NA TOM HORSIE AKO BOL NA ZACIATKU.

V zivote nikdy...a ked ho uvidim mu do ruky naplujem...esteze tam bola zena a nie ja ked jej toto povedal (bol som na zluzobnej ceste)
martin847b
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Shel-chan » Uto 28.02.2017 8:36

čo keby si si nabudúce zaobstaral psa po zdravých rodičoch s vysetrenymi laktami, aby žiadnu operáciu nepotreboval? :nwm:

každá operácia môže nevyjst. pes je ešte stále živý organizmus a nie robot. ak si s návrhmi veta už na začiatku nesúhlasil, mal si ísť za takým, s ktorým by si bol spokojný. hádzať špinu na veta na fóre za niečo, čo ťa "prinútil" urobiť a zaplatiť a ešte aj pokazil, je to najjednoduchšie...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5359
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod janas » Str 25.08.2021 12:42

Takže po rokoch dávam info ohľadom Ahavetu a MVDr. Talajku, chodíme k nemu roky a teraz ako sú baby dôchodkyne tak častejšie. Jasné stojí to €, ale kde nie, hlavne lieky a operácie a s tým musí človek rátať.
Prístup :jop: všetkých, sestričiek, lekárov, na recepcii :yes: :jop:
A hlavne cca 3 roky dozadu majú novú ambulanciu, kde je "radosť" chodiť.
Napriek tomu všetkým želám aby čo najmenej navštevovali veterinu :smile:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie