Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Haleth » Pia 15.02.2013 12:29

Dnes tam hlavne nie je, už som volala :ua: Najbližšie v pondelok.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod hisham » Pia 15.02.2013 12:48

Akože? Veď my sme tam volali a objednali nás. Čiže je tam iný lekár?
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Haleth » Pia 15.02.2013 12:52

Ja som tam volala, konkrétne sa pýtala na Talajku. Sestrička mi povedala, že dnes ani zajtra tam nie je a pýtala sa, či by mi s tým nemohli pomôcť oni. Takže asi majú ešte niekoho. Bola som dosť sklamaná, pretože to celkom súri a chcela som ísť vyslovene k nemu.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod hisham » Pia 15.02.2013 12:56

Jasné. Držím palce, nech všetko dobre dopadne :jop: My máme len niečo s ušami, tak to hádam prebehne hladko aj bez p. Talajku.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Buchťa » Sob 16.02.2013 21:05

Doky dost často jezdí na semináře a jiné vzdělávací aktivity,v SR i mimo,takže někdy bývá již pryč od pátku.
Ale pokuď chcete jít přímo k němu,stačí to říci sestřičce.Je pravda,že on je tam ten největší odborník a že je to i špičkový ortopéd a diagnostik.Já jsem si tam dnes byla jen pro recept pro Falda a s dokym si budu volat až v pondělí,jak se to u nás vyvíjí.
Haleth,držím pěstičky :jop: ,on je opravdu dobrý (a to jsem již po mých zkušenostech kuuva náročná).
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod majjuna25 » Štv 21.02.2013 0:24

Aj ja sa pripájam k spokojným zákazníkom Dr. Talajku :smile: Zodpovedný lekár s výborným prístupom k psom aj majiteľom :yes: V prípade potreby odporučí špecializované pracovisko, konzultuje stav psíka s inými odborníkmi. Ak uzná za vhodné, chce sa presvedčiť o príznakoch na vlastné oči :lol: (v našom prípade robil napr. záťažový test kvôli zadýchavaniu, aport vonku). Podľa mojej mienky nerobí zbytočné vyšetrenia navyše.
Všetko potrebné vysvetlí laickými slovami, ochotne poradí :smile:
Vie si perfektne poradiť aj s hysterkami :aaa: a nebojí sa ani veľkých psov :lol:
Určite odporúčam :no: :jop:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Haleth » Uto 25.06.2013 19:50

Dnes sme konečne zavítali k Talajkovi a teda klobúk dole. Toto je Pán doktor. Neskutočne ochotný, všetko ukáže, predvedie, naučí, vysvetlí, nakreslí. Dokonca som sa pozrela psovi do ucha otoskopom :hi:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod natalia » Ned 30.06.2013 19:17

Tak na zaklade odporucani v tejto teme sme aj my isli do AHAVETU a odteraz chodime uz len tam :-) naozaj vyborny !!! pristup, vsetko pekne vysvetlia, naozaj som mala pocit, ze sa nam venovali na 100%, aj ked neslo o nic zavazne, ale predsa je to stena a vo Vetpointe som mala pocit ze neurobili dost a bola som zmatena ci je diagnoza a postup spravny, jednoduche take pochybnosti stena dostalo antibiotika na mocove cesty a to ma moc nepotesilo...Aj ked diagnozu urcili dobre, aj liecbu, ale predsa v AHAVETE urobili aj cosi navyse, bolo vidiet ze nad tym pani doktorka rozmysla a zvazuje vsetky moznosti. Ked sme prisli na kontrolu bola tam ina pani doktorka, co ma najprv nepotesilo, ze sa zase striedaju ako vo Vetpointe, ale potom som bola velmi milo prekvapena, pristup rovnako profesionalny, so zaujmom, s citom a hlavne som citila taku istotu ze vie co robi. Mozem len odporucit. nasi parsoni pojdu uz len tam
natalia
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Phoenix7 » Str 07.08.2013 15:07

Mozem pana doktora Talajku len odporucit.
Boli sme u neho na vysetreni kvoli podozreniu na zranenie chrbtice, venoval sa nam dokopy tri hodiny, isiel s nami autom hned na rontgen aby sme vsetko presetrili, naozaj perfektny pristup a hlavne pri vsetkej tej ochote a odbornosti sme neplatili vela. :jop:
Phoenix7
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Jolana » Str 07.08.2013 16:29

Dnes mi kastrovali Lusy. Keď sme si pre ňu išli, tak ju práve vonku pani doktorka venčila. Jazvu má ukážkovú- len 4 stehy. :jop: Až sa čudujem, že som vôbec uvažovala, že ju dám kastrovať inde. :hi: Na mňa sú tam vždy milí, všetko mi vysvetlia a ak je viac možností liečby, alebo aj otázka, či ešte liečiť, tak nechávajú rozhodnúť mňa a netlačia ma do ničoho. Aj cena ma milo prekvapila. :yes:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Buchťa » Ned 11.08.2013 10:08

Jolanka,

jsem ráda, že jsi se tak nakonec rozhodla a že jsi hlavně spokojená a Lusy je v pořádku :yes: .
Posílám jí velký božtěk na noštěk :smile: .
:ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod moschino » Štv 19.09.2013 9:09

na základe vašich odporúčaní tu na fóre, sme včera boli aj my. A fakt maximálna spokojnosť! :poklona: :jop: Super prístup, všetko vysvetlil, k Baxymu bol úplne milý :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod ivetka77 » Pon 30.09.2013 19:23

Chcem sa spytat, ako je to s operovanim? ako je spolahlivy pan Talajka a ake mate skusenosti, ked vam operoval psika?
ivetka77
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Lenica » Uto 05.11.2013 10:52

Viete mi niekto povedat, kolko asi stoji u Dr. Talajku kastrácia psa? Vdaka
Lenica
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Re: Bratislava Karlova Ves - AHAVET - MVDr. Jozef Talajka

Poslaťod Jolana » Str 06.11.2013 16:23

Nedávno nám kastrovali 20 kg fenku. Platila som do 150 eur + nejakých 20-30 za pooperačnú starostlivosť. U psíka by to malo byť lacnejšie. Ale stačí tam zavolať a opýtať sa.
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie