NITRIANSKE HRNČIAROVCE - Katka - MVDr. Vladimír Pechočiak

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

NITRIANSKE HRNČIAROVCE - Katka - MVDr. Vladimír Pechočiak

Poslaťod skacenka » Pia 30.01.2009 20:13

Veterinárna poliklinika KATKA

MVDr. Vladimír Pechočiak
Cintorínska 16A
951 01 NITRIANSKE HRNČIAROVCE

Tel./Fax: 037 - 741 69 69
Mobil: 0905 912 496
E-mail: vpk@vpk.sk
Pohotovosť: 0903 415 774

ORDINAČNÉ HODINY
(organizujeme tak, aby ste u nás nemuseli čakať!)

Utorok a štvrtok: 17,00 - 18,00 hod.
(netreba volať, stačí len prísť...)


Len na základe telefonického dohovoru:
Pondelok - streda - piatok: 17,00 - 18,00 hod.
Sobota - nedeľa: 14,00 - 15,00 hod.
(aj mimo ordinačných hodín)

Pohotovosť:
24 hodín denne!

Pohotovostný príplatok je 7 ,- Eur za:
Prednostné vybavenie / mimo ordinačných hodín.
Sobota, nedeľa, alebo v noci (21,00 - 9,00 hod.).


Čo poskytujú?


-kompletné služby v oblasti veterinárnej starostlivosti o malé zvieratá
-základnú starostlivosť - poradenstvo - očkovanie, odčervovanie, kŕmenie...
-klinické vyšetrenia, rýchla diagnostika a liečba ochorení

komplexné preventívne prehliadky (výsledok máme do 15 min.)
- v období rastu (v 1. roku života, ideálne vo veku 3 - 6 mesiacov)
- v dospelosti a vo fáze starnutia (1 -krát do roka, najneskôr od veku 5 - 7 rokov)

-vystavovanie veterinárnych osvedčení,medzinárodných preukazov a pet pasov, čipovanie

-počas liečby možnosť podávania infúzií
-možnosť transfúzie krvi

-vyšetrenia krvi - vykonávame na veterinárnych analyzátoroch; vyšetrenie krvi - hematologické (krvných buniek) - až 18 --parametrov; využitie napr. pri zápaloch, alergiách, stavoch dehydratácie, pri zvracaní a hnačkách, chudokrvnosť,ochorenia lymfatických uzlín, ochorenia pečene, sleziny a kostnej drene, poruchy výživy...
-vyšetrenie krvi - biochemické (ako fungujú jednotlivé orgány) - odporúčame aj preventívne
-vyšetrenie zrážanlivosti krvi
-vyšetrenie hladiny cukru v krvi
-určenie krvných skupín psov a mačiek (dôležité nielen kvôli transfúzii krvi, ale napríklad aj pri vytváraní chovných párov a -pred pripúšťaním)
-diagnostika rôznych ochorení rýchlymi testmi z krvi aj podľa požiadaviek majiteľa (FIP, FIV, FeLV a iné.)

-RTG (rőntgenologické)
-USG (sonografické) - diagnostika gravidity, vyšetrenia mäkkých tkanív
-vyšetrenia moču (biochemické a aj sedimentu po centrifugácii), močových kameňov
-vyšetrenia a liečba ochorení očí
-vyšetrenia a liečba ochorení uší
-vyšetrenia pôvodcov kožných ochorení
-mikroskopické vyšetrenia

-odstraňovanie zubného kameňa ultrazvukom
-leštenie zubnej skloviny a ošetrenia zubov zub. vŕtačkou

-predoperačné vyšetrenia a operácie aj s pomocou inhalačnej anestézie s možnosťou umelého dýchania
-monitoring počas operácie (sledovanie vitálnych funkcií)
-sterilizácia mačiek a psov
-využívame elektrokauter počas operácie, alebo na malé chirurgické zákroky bez krvácania
-upresnenie najvhodnejšej doby pripúšťania, umelá inseminácia
-poradenstvo v oblasti výživy a dietológie, sledovanie hmotnosti
-predaj kozmetiky a kvalitných krmív
-možnosť parkovania priamo pred budovou polikliniky
-možnosť platby aj platobnou kartou

Môžu sprostredkovať:

-EKG - vyšetrenie srdca
-endoskopické vyšetrenia
-vyšetrenie magnetickou rezonanciou
-stanovenie titra antirabických protilátok
-bakteriologické vyšetrenie
-serologické vyšetrenie
-koprologické (vyšetrenie parazitov a pôvodcov ochorení z trusu)
-histologické vyšetrenie
-myelografické vyšetrenie
-rozbor močových kameňov a iné vyšetrenia
len pre klientov:
- strihanie psa, alebo mačky
- výcvik psa


Internetová stránka : http://www.vpk.sk
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra-veterinárna poliklinika Katka

Poslaťod skacenka » Pia 30.01.2009 20:20

Bola som u MVDr.Pechočiaka s Adelkou.
Prvý krát v noci,bez problémov nás prijal.Strávili sme tam asi 3hodiny,urobil potrebné vyšetrenia,nasadil liečbu.Chodili sme k nemu na infúzky..
Boli sme tam keď mala Ada zápal maternice-pyometru.Operácia prebehla bez problémov,ranu po operácii tak krásne zašil,že som tomu až neverila-teraz-rok po operácii ju nie je ani vidieť :oo:
Počas operácie jej aj vyčistil zubný kameň.Mal dobrý prístup,k Adelke bol veľmi milý.Pracuje tam s ním aj jeho-myslím manželka-taktiež veľmi milá pani.Ešte sme tam boli párkrát na kontrolu..Zatiaľ(klop-klop)nebolo potrebné už takmer polroka utekať na kliniku.
Finančne je to taký vyšší stred-asi tak by som to nazvala.
Vzhľadom na to,že mám s ním len dobré skúsenosti tak môžem odporučiť.
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

veterinarna klinika

Poslaťod thommik19 » Uto 17.03.2009 10:11

ahoj veterinarna poliklinika Katka, Kvetna 9 Nitra... je tou najlepsou klinikou aka v Nitre je , pretoze pristup k pacientom je maximalne profesionalny, MVDr . Vladimir Pechociak je super clovek, svojej praci velmi dobre rozumie, ma zodpovedny prisptup, nic nezanedba, ambulanciu ma vybavenu na najvyssej profesionalnej urovni, je to velmi mily clovek.... pokial chcete naozaj dokonalu starostlivost, vysetrenie pre vasho milacika, odporucam vam Veterinarnu polikliniku Katka.http://www.vpk.sk
thommik19
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Nitra - Veterinárna poliklinika Katka

Poslaťod skacenka » Pia 23.10.2009 15:00

Opäť dobré skúsenosti s pánom doktorom, Adelka má bohužiaľ choré srdiečko a tak bude brať zrejme už doživotne lieky :ua: Ale prístup opäť veľmi fajn, po nasadení liečby prestala Ada kašľať ako starý tuberák, už sa tak rýchlo nezadýcha....
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Veterinárna poliklinika Katka

Poslaťod christy » Uto 15.12.2009 16:25

Ja som tam bola nedavno s mackou krival na labu :ua: rentgenovali mu ju a zistili ze kost ma nastrbenu dali mu tabletky a injekciu od bolesti no a stalo to 40 euro ako nehovorim ze vybavenie je zle ale zda sa mi to trosku vela. :nwm:
Za peniaze si môžeš kúpiť celkom dobrého psa, ale zavrtenie jeho chvosta si nekúpiš.,,Nebude to dlho trvať " neznamená pre psa nič.Jediné, čo vie, že si odišiel.
Jane Swanová
christy
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Veterinárna poliklinika Katka

Poslaťod skacenka » Uto 15.12.2009 17:15

Ceny sa aj mne niekedy zdajú dosť vysoké :ua: Ale zas prístup, profesionalita a vedomosti sú u mňa na :jop:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Veterinárna poliklinika Katka

Poslaťod christy » Str 16.12.2009 11:29

V tom musim dat za pravdu :jop: i ked zatial som mala skusenosti iba s 3 vet :ach:
Za peniaze si môžeš kúpiť celkom dobrého psa, ale zavrtenie jeho chvosta si nekúpiš.,,Nebude to dlho trvať " neznamená pre psa nič.Jediné, čo vie, že si odišiel.
Jane Swanová
christy
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Nitra

Re: Nitra - Veterinárna poliklinika Katka

Poslaťod stWhippet » Ned 27.12.2009 14:31

aj my chodime Pechociakovi....Pristup velmi dobry, ceny trosku vyssie, prijemne prostredie....Lady mala problemy s kozou teda vlastne s imunitou a od toho sa vsetko odvijalo....dostali sme injelciu na imunitu a davala som jej este aj canvit h do krmiva.....po par tyzdnoch po holych miestach ani stopy, srst krasne zdrava, leskla....odvtedy problemy s kozou nemala :jop: :dancing:
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)


Späť na Veterinárne ambulancie