Senec - SZAKY-vet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Bibiana » Pia 30.01.2009 20:54

MVDr. Szakall Štefan a Szakallová Miloslava


Základné údaje:

Adresa: Ul. SNP 7, 903 01 Senec
Tel.: 0903/461468
Web stránka: http://www.szakallvet.sk/
E-mail: szakallvet@szakallvet.sk

Ordinačné hodiny:

Po-Pia: 09 - 18 hod
So: 09 - 13 hod
Ne: Pohotovosť- len akútne prípady

Služby:

# Stomatológia - čistenie chrupu ultrazvukom
# USG - sonografické vyšetrenie
# RTG - RÖNTGENOLÓGIA
# Cytologia - detekcia ruje, diagnostika buniek
# Preventívne vakcinácie
# Interná medicína
# Strihanie psov a mačiek, úprava srsti
# Chirurgia
# Gynekológia
# Ortopédia
# Vyšetrenia krvi a moču
# Chovateľské poradenstvo - manažment veterinárnych služieb, výživa zvierat
# Čipovanie zvierat
# Vystavovanie "petpasov"

Iné info:

V priestoroch veterinárnej kliniky sa nachádza aj psí strihací salón.
Kontakt: Szakallová Miloslava- 0910/267870
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Bibiana » Pia 30.01.2009 20:57

Náš dvorný :smile: Volám mu takmer dennodenne so všelijakými sprostosťami a vždy mi trpezlivo (síce v tempe, ale trpezlivo) vysvetľuje na čo sa ho pýtam. Keď prídeme, vždy sa spýta ako sa máme, čo sa zlepšilo, čo zhoršilo. Pravidelne kontroluje krv a hovínko. Oceňujem, že keď prídeme hneď si vie zaradiť kto sme čo sme, povie čo a ako do budúcna.. Trošku zlá je tá jeho zaneprázdnenosť, veľa krát sa môže stať, že človek príde a on bude akurát na výjazde. Preto treba pred návštevou volať volať a volať :lol:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Fraga » Pia 30.01.2009 22:26

Náš dvorný ujo veterinár č. III. :lol: zatial tiež len dobré skúsenosti na posledy sme šli s Lesanovým jazykom a spokojnosť :yes: tiež sa ujo veterinar spýta ako sa mame a čo nam je vždy sa važime pohladkame a potom začneme ordinovať to sa mi pači. :yes:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Offca » Sob 31.01.2009 0:05

No jo, to "ako sa mame, ako to ide?" je jeho zaužívané. A verte mi, že aj vtedy, ked nema šajnu, kto volá :ua: :ha:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Efa » Pon 02.02.2009 12:24

obavam sa ze velakrat je to len klise otazka, no odpoved uz ani nevnima .... moj nazor je ze je az prilis zaneprazdneny, uponahlany a v mnohych pripadoch musel byt viacnasobne urgovany a nahanany lebo "pozabudol" na dohodnute ... osobne sa mi nepaci jeho pristup k zvieratu ... mam skusenost s predajom lieciv po zaruke detto som tuto informaciu pocula aj od inych ... "liecil" mi predchadzajucu suku pri rakovine mliecnej zlazy co bolo poslednym klincom do jej rakvy .....
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod korra » Štv 05.02.2009 15:02

suhlas s Efou, Szakky ako keby mal uz svoje zlate casy za sebou, volakedy to bol naozaj Pan Doktor, ordinoval v garazi v Boldogu.. Teraz je stale len v pohybe a nestiha, a stymi expiraciami...to plati aj o krmivach :hmm: a za kazdym za krmivo uctoval aj inu cenu....
korra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: Senec

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod starr » Uto 02.06.2009 19:50

Ahojte.

Chcela by som sa spýtať, či tento veterinár berie pacientov normálne, alebo či sa je u neho treba najprv telefonicky objednať? Má čakáreň vnútri alebo je to v nejakom RD a čaká sa u neho vonku pred domom? (Možno sa moje otázky zdajú byť niekomu nezmyselné, ale poznám veta, ktorý nemá čakáreň a vezme človeka, iba ak sa s ním telefonicky dohodne, takže preto sa pýtam.)

A chcela by som sa spýtať, ako je to s ním po finančnej stránke? Či je to nejaký zdierač, čo zaúčtuje 400,- SKK len preto, že mu človek povie "Dobrý deň" a vkročí do ordinácie alebo či je to v pohode?

Je lacnejší ako niektorí (väčšina... :ach: ) príšerne ziskuchtiví :money: bratislavskí veterinári?
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod korra » Str 03.06.2009 12:33

Starr,

ambulancia je v rodinnom dome, blizko hlavnej cesty, da sa cakat na dvorceku, alebo pred domom je take male parkovisko, vnutri ma taku chodbu, z ktorej vchadzas do ordinacie. Objednavat sa ani nejako extra nie je treba, len sa moze stat, ze ked tam prides, bude niekde na vyjazde, pre istotu by som mu zavolala dopredu.

Ohladom platenia...nuz, ako pre koho, ako za co....za niektore veci si vie nauctovat vcelku dost, za niektore vobec, ma taku velmi volnu tvorbu cien :heh:

Ale musim napisat jedno velkeee pozitivum, teda fakt cin, ktory je chvalihodny a u mna si nim napravil reputku.

V skratke:
Bol privolany k pripadu - k "poulicnemu gangstrovi" na ziadost starostu nasej dediny, mal psika odchytit a nakolko je KS a nepodarilo by sa ho umiestnit, musel by byt utrateny :plac: Psika bol pozriet, velmi sa mu pacil, bolo mu luto ho utratit, ultimatum od starostu vsak znelo jeden den na to aby si ho niekto zobral, inak....Nastastie jedna mlada rodinka sa ho ujala, Szaky im psika bezplatne osetril (ockovanie, odcervenie), vykastroval, zbavil kliestov a blch a jeho manzelka ho ostrihala :smile: Psik ma momentalne super rodinu s detmi a dostal aj vdaka Szakymu krasnu sancu do buducna... :yes: :jupi:
korra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: Senec

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Efa » Str 03.06.2009 13:11

Offtopic: ... ja som doskúšala a veru že chodím radšej mimo SC ... z vážnejším sa ide rovno do TT a z bežným do PK :no:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod starr » Str 03.06.2009 13:28

Offtopic: To sú v SC a okrese samí fušeri či čo? :oo:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Offca » Str 03.06.2009 14:12

15 rokov som žila v SC a podobne ako Efa :lol: Očkovanie tam, kde je lacnejšie a vážne veci Trnava.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

vet. Szakáll Senec

Poslaťod mymush » Štv 30.06.2011 13:34

Chcela by som pridať čerstvú (včerajšiu) skúsenosť s týmto pseudo veterinárom !! Došli sme k nemu s mojím 2 mesačným čivaviakom Odiem a s veľkými problémami .. Tento "vet" na ňom ani len nespozná, že má otras mozgu!! Pichol mu injekciu na plynatosť čriev no má hyperglykémiu a takisto chudokrvnosť a škrkavku !! Vôbec si nevšimol tieto príznaky !! Pes sa vôbec nehýbal a on mi pichol injekciu aby sa mu uvolnili črevá ?! Vysela mi hlavička a mal slabé reakcie.. pani MVDr. Fehérová mi ho postavila na nohy v priebehu hodiny a pol ! Poslala ma za Szakálom zistiť čo mu to pichol aby mohla pokračovať v liečbe no Szakáll mi povedal, že mi nič nepovie pokým mu nezaplatím za injekcie a vytláčal ma z dverí, skoro mi prsty polámal ako som držala dvere a vyhováral sa na všetko možné idiot !! :hmm: Povedala som mu že podám nanňo sťažnosť na veterinárnu komoru a vtedy došiel moj oco a Szakál sa v tom momente posral ale samozrejme sme mu dali 18 € sa nič !! Odie u nej cez noc ostal, ešte stále tam je a má sa k svetu ! :)
mymush
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Zoozka » Ned 10.11.2013 13:26

Ja som sa konecne rozhodla, ze s Panom Doktorom koncim. Je dobry, pri jednoduchych zakrokoch.Je to horsie, ked stav zvieratka je vaznejsi. Ziadne odborne vysetrnie, na vsetko antibiotika na oko. Ziadne fianance doklady, vymyslene ceny. Teraz zacal dokonca ma kasirovat drahsie niez v Blave (ale pravda je, ze mi zvierata vie vysetrit aj na sekeru). Bohuzial velmi uponahlany. Prijma inych apcientov ked mu vedla v miestosti lezi zviera v narkoze!!! Kedysi som bola svedkom ako jednemu psikovi strihal nechty. Asi to zle odhadol a fenka zarevala a pokakala sa od bolesti, dr. na to: "och jej aka je hystericka". A mnoho, mnoho dalsich veci. Takze vyskusam teraz tu kliniku v Ciernej Vode. Skoda...
Zoozka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Zoozka » Ned 10.11.2013 13:34

A vlastne oplati sa este spomenut v akom stave je jeho 'klinika': SMRAD, spina. Neviem ci vobec tam niekto upratuje. Ziadne utretie vysetrovacieho stola po predchadzajucom zvierati. Aktualne vysetruje na starej plienke, ktoru ma tam na stole ulozenu.
Zoozka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Senec - SZAKY-vet

Poslaťod Timo » Uto 25.03.2014 21:10

Sme čerstvý klienti pána doktora. Náš psík - francúzsky buldoček, mal silnú parvovirózu. Bol v poslednom štádiu, (čiže bol na tom naozaj veľmi veľmi zle). Druhý veterinár nám pri volaní odkázal, že je to reakcia na očkovanie bez toho aby malého videl. Zobrali sme ho v noci k pánu Dr. Szakállovi - venoval sa mu na 100% s tým že nedáva tomu veľkú šancu, ale spraví pre neho všetko.Celkový prístup, zanietenosť a účasť boli fantastické. ........ Som mu veľmi vďačná, pre mňa je to úžasný človek a je mi celkom jedno aké drobnosti zanedbáva. ,, kto nič nerobí, nič nepokazí". Je ľahké behať očami po ordrdinácii a sliediť či je všetko tip - top. NO NIE JE - ani nemôže byť pri toľkej práci koľko jej on odvedie. Ako príklad, uvediem bojové pole : treba si určiť priority. ;)
Timo
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie