Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod Catqa » Pia 30.01.2009 19:30

MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Telefón: 032/ 6520 114
Mobil: 0905 964 330
Fax: 0905 964 330
Email: mvdr.pilat@stonline.sk
Jazyky: nemecký, anglický
Web stránka: http://www.sealyham.sk/

Druh praxe:

* Malé zvieratá
* Plazy
* Exotické vtáctvo
* Kone



Oznam pacientom:
dalsie vybavenie ambulancie - liecebny laser, elektrokauter,monitoring narkozy,chovetelske poradenstvo,salon pre psikov, predajna krmiv, diet, pomocok,kozmetiky a oblecenia

Ordinačné hodiny

deň od do
Pondelok 12:30 18:00
Utorok 12:30 18:00
Streda 12:30 18:00
Štvrtok 12:30 18:00
Piatok 12:30 18:00
Sobota 08:00 12:00

Pohotovosť: mimo otváracie hodiny nepretržite 24 hodín

Služby

* Čipovanie
* Vystavenie Petpassu
* RTG
* USG
* Čistenie zubov ultrazvukom
* Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi

Doplnkové informácie

* Možnosť parkovania
Naposledy upravil Catqa dňa Sob 02.10.2010 16:23, celkovo upravené 1
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: TRENČÍN- MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Catqa » Pia 30.01.2009 19:30

S oboma babami chodime k Pilatovcom a sme zatial spokojni :jop:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Terry » Pia 30.01.2009 20:25

no ja som pocula ze pilat nieje dobry!ze to je doktor ktory chodil ockovat kravy a prasce a mysli si ze moze aj psy!no ale neviem to som len pocula, co je pravdy...to neviem!ale ak chodil len ockovat dobytok a pod. tak takemu by sm uz nidky nesla! :ua:
Terry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Catqa » Pia 30.01.2009 22:36

Offtopic: uz davnejsie ma to cuka spytat sa- ty vsetko tak prezivas, alebo si taky razny clovek, alebo preco davas za kazdou vetou vykricnik? :nwm:

Co sa tyka tych krav, ja som tuto famu este nepocula a doma kravy nemame, takze nemozem ani potvrdit, ani vyvratit.
Ale pokial viem, tak sem na forum chodi Katka Pilatova, jeho zena a tiez veterinarka, pod nickom bassetka myslim. Mozes sa jej spytat :haha:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod zeane » Pia 30.01.2009 23:05

:nwm: a čo je na tom keď veterinár ošetruje aj hospodárske zvieratá? :nwm: Ešte stále sa na Slovensku chová podstatne viac kráv, prasiat, kôz, zajacov a sliepok ako mačiek a psov. O koňoch by som to netvrdila... :nwm: Metodika očkovania je snáď rovnaká - alebo myslíž, že človeku sa podkožné očkovanie pichá iným spôsobom ako krave? Nehovorím o mieste vpichu, ale o spôsobe vpichu...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Nyssa » Pia 30.01.2009 23:18

jj zeanka máš pravdu. ja som sa tiež najprv naučila pichať injekcie na psovi a potom som to aplikovala na frajerovho otca a moju babku :lol: ono ľudia keď sa trošku nad tým zamyslíte, tak aj veterina je zameraná hlavne na hospodárske zvieratá a až potom na malé zvieratá..kedysi tu bolo mnoho JRD atď a doteraz mnoho ľudí zvieratá chová, tuto na východe nehovoriac, sú ich živobytie a keby takého veta nemali, tak ani nemajú z čoho žiť. dajú aj posledné peniaze na zachránenie tej kravky.
btw. jeden starý pán veterinár v PP takisto behá po výjazdoch za veľkými zvieratami, ale takisto veľmi odborne vie pomôcť psíkovi či mačičke - to je moja osobná skúsenosť a na tohto pána nedám dopustiť, čo sa týka profesionality a vlastne takmer celého jeho týmu
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Terry » Sob 31.01.2009 20:00

ja som u nich v zivote nebola, ale to som len pocula!ja teraz nechcem nikoho obvinovat, je to v pohode, ze ste zareagovali tak ako ste zareagovali.ja neviem pocula som to, ked sme boli u veterinara a rozpravali sme sa ake mame skusenosti!...a k tym vykricnikom...uz si to ani neuvedomujem! :lol: :lol: :lol: takze ak vam to vadi sorry, ale toho s aja uz nezbavim!
Terry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod bassetka » Pon 02.02.2009 20:50

Veterinarnu ambulanciu mame od roku 1997.So psami zijem 25 rokov,aktivne sa venujem ich chovu a vystavovaniu 19 rokov.Vzdy to bolo hlavne pre to,ze si zivot bez nich neviem predstavit.To,ze nas tato praca aj zivi,povazujem za velke stastie.
Ak si niekto mysli,ze pri takom vybaveni ambulancie/lasser,ultrazvuk,sonograf,rontgen,elektrokauter,monitoring narkozy,biochemicky analyzator,pristroj na vysetrenie krvi,elektroakupunkturny pristroj.../si len odskocime od prasat zaockovat psi,tak je u mna minimalne naivny.Hlavne ak sa takuto informaciu dozvie u konkurencie v cakarni.Najviac ma to zamrzelo,ze nieco take niekto trepne na verejnom fore a ani u nas nebol.
Z casovych dovodov uz na fore neprispievam,dufam len ,ze aspon niekomu som na tomto fore pomohla. :ahoj:
bassetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 237

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Fraga » Pon 02.02.2009 21:17

Bassetka ako som zbadala že si napísala som sa potešila, že si konečne na fóre, veď ktoré fórum má svojho vetoša? :smile: a ty takto :ua: no ale je to pochopiteľné keď maš veľa práce :no: držíme palce zverencom aj tebe pri praci :no:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod zeane » Uto 03.02.2009 10:32

:ahoj: bassetka. Síce ma mrzí, že už nemáš na fórum čas, ale zasa kto by nedoprial pracovné vyťaženie - hlavne v tejto dobe... :smile: Tak, držím palce, tebe, aj všetkým zvieratkám, tvojim vlastným aj vašim pacientom. :yes:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Terry » Uto 03.02.2009 15:49

bassetka...prpeac!mrzi ma to!ja som nepovedala nic zle na vas iba ake chyry okolo vas idu! :ua: mrzi ma ak som vas nejako urazila :nwm: pardon :hi:
Terry
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod gaya » Uto 12.05.2009 17:30

pristup ku zvieratkam je dobry, pani doktorka je velmi mila ale pan doktor by sa mohol naucit jednat s ludmi, pretoze ked som si tam dnes bola po radu tak som sa citila jak dement....
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Matica » Ned 28.06.2009 23:28

Terry píše:no ja som pocula ze pilat nieje dobry!ze to je doktor ktory chodil ockovat kravy a prasce a mysli si ze moze aj psy!no ale neviem to som len pocula, co je pravdy...to neviem!ale ak chodil len ockovat dobytok a pod. tak takemu by sm uz nidky nesla! :ua:


Terry, pozor na pravopis (teda tie výkričníky) lebo to pôsobí ako keby si jačala.
K tomu príspevku - Myslíš, že veterinár je len pre psov, mačky, morčatá a pod. ? Pokiaľ ma rozum neklame, poznáme ešte aj inú zvieraciu háveď :lol: . K tomu, že si odskakuje od kráv, a keď by aj odkskoval, čo je na tom zlé? Aj na JRD (ktoré sa ešte zachovali) je veterinárny dozor. A myslím, žeby to bol idiot, keby napr. v malom meste, kde nie je veľa pacientov v ordinácii (tj psy, mačky a domáci miláčikovia, ktorých môžeš priniesť a dopraviť) trčal celý deň, lebo mu stačia upravené hodiny, napr. 3 krát do týžňa dve hodiny (len príklad) ale pomedzi ostatný čas je stále veterinár a asi si šunky nevyvaľuje (zväčša má urgent na telefóne). Potom si myslím, že ak má niekto veterinu, tak asi vie očkovať aj kravy, prasce, kone a psy a nie len očkovať.
Prepáč, ale ja by som na rozprávanie len tak nedala (pokiaľ viem aký je to zdroj, poznám ho a vážne bola chyba na strane veterinára, tak to zvážim)
Per Aspera Ad Astra
Matica
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 428
Bydlisko: Prešov

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod lmann » Str 22.07.2009 11:41

Ja som chodil Pilátovcom ešte ked boli v D. Súči, bol som maximálne spokojný! Keď sme mali šteniatka robili mi kompletnú starostlivosť a aj operácie ktoré boli nutné, keby som potreboval operovať psíka, tak nejdem nikomu inému len k Pilátovcom!A to som z Nového Mesta n/Váhom. Každému ich odporúčam a ešte som nepočul od nikoho komu som ich odporučil negatívnu reakciu.
lmann
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod 1bubko2 » Štv 13.08.2009 10:04

My sme chodili k Pilatovcom strihat havkaca na vystavu a vzdy sme boli spokojni :smile:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie