Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Trenčín - MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod Pinklady » Uto 03.08.2010 12:23

Myslim, ze tam bola raz moja mama s Herculom, ked sa o neho starala chvilu a trosku sa prehrial chudatko. Ale velka spokojnost. Na rozdiel od niektorych vetov z nej vobec netahali peniaze hned a urobili pre nasho milacika vsetko potrebne. Osobne som tam nebola, ale podla tej skusenosti su fajn.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod korky251 » Str 26.01.2011 13:44

Pán doktor by nemal brať každého psa len ako kus za ktorý zarobí. Myslím, že veterinár by sa mal starať predovšetkým o zdravie psa a nie myslieť na to koľko za deň na ňom zarobí!! Ja som mala psa a chodila som k nim, pani doktorka bola veľmi milá ale pán doktor len viditeľne na mojom psovi zarábal!!! bola veľmi chorá a len jej každý deň pichal injekcie a so slovami "bojujte" nás vyprevadil!!! nerobil žiadne potrebné vyšetrenia aby zistil čo jej je! a tak aj môj chudáčik pes dopadol. Mám nového a už neurobím tú chybu. Náš nový veterinár nám aj povedal za jedno stretnutie viac ako pán Pilát za 6 rokov dokopy!!! tož moja skúsenosť
korky251
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod Pinklady » Štv 27.01.2011 20:12

No tak zial uz neodporucam, tentokrat zo skusenosti vlastnej. Asi ide fakt iba o zarobok a nie o ochotu. Panovi doktorovi som volala, lebo sme mali doma urgnentny stav, normalne chodime do Bratislavy, ale ked uz sa prihodilo, tak mu volam, ze pes nevladze z jednej minuty na druhu stat na prednych labach, cely sa krci, viditelne trpi. Pan doktor a to ma vraj ambulanciu doma mi povedal, ze mu pred minutou padla a on zavrel ambulanciu a uz sa tam nevrati. Bolo pol siedmej vecer a nevedel mi povedat ci sa nejedna u psa o srdcovu slabost alebo je to nieco s chrbticou. Ani mi nevedel nikoho odporucit. Dalsi doktor, na meno sa nepamatam mi povedal, ze je na vyjazde a nevie kedy sa vrati, tak som tahala do BA po dialnici a prve co mu zistovali bolo to srdiecko, nastastie to to nebolo, ale iba seknuty krk...ale ako kto mohol vediet..ze..
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod korky251 » Pia 28.01.2011 11:26

On má ambulanciu priamo v dome! Aj mne sa to podobné stalo že som mu volala ked som mala naliehavý prípad a povedal len ,,Niesom v meste" a ani bu ani mu. A pritom má mať NONSTOP pohotovosť alebo aspoň niekoho odporučiť. Tiež som o deviatej večer behala po meste a zháňala niekoho druhého. Chvála bohu našiel sa aj ochotný zverolekár.
korky251
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod Pinklady » Pia 28.01.2011 20:19

No keby aspon povedal, ze je mimo mesta, tak oki, ale ked ma tu ambulanciu v dome, tak co hovori, ze ju prave zatvoril a mna tam necha vydesenu v telefone s tym,ze to moze byt to srdce prave. Zevraj jediny ochotny na okoli je Butora z Nemsovej. Ale to som sa len dozvedela. takze ruku do ohna za to nedam...
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod vankass » Str 16.05.2012 11:53

Ja som nebola veľmi spokojná lebo môjho psíka zaočkoval a za 4-5 dní sa mu obja vila taká hrča že ked sme ho tam chytily tak zapištal lebo ho to bolelo. :ua: :hmm:
vankass
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod Sunny » Str 16.05.2012 12:05

To sa po očkovaní stáva celkom bežne, máme tu niekde aj tému ohľadom hrčiek po očkovaní.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod MontyTheDog » Pon 09.07.2012 14:58

Chodíme k tomuto veterinárovi, nie je moc drahý, takže sme s ním spokojní. (Náš predošlý vet si pýtal za vakcináciu 4násobok)
Neviete, koľko berie za kastráciu malého psa? Teraz sa tam momentálne nemám ako dostať, preto sa pýtam tu.
Ďakujem vopred :ahoj:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: TRENČÍN- MVDr. Pilát, Pilátová

Poslaťod slniecko198 » Pon 03.06.2013 10:49

Pán doktor Pilát berie každého psa ako kus tovaru, za ktorý chce iba zarobiť čo najviac peňazí. Jeho starostlivosť, prístup a ochota je minimálna, vyšetruje a aj operuje povrchne. Mám s ním veľmi zlé skúsenosti, keď ho porovnám s druhými doktormi a aj tovar, ktorý predáva je predražený oproti iným. Poznám ľudí, ktorí boli jeho dobrí známi a už k nemu prestali chodiť, ako aj ja som si našiel nového doktora, s ktorým som spokojný. :nie:
slniecko198
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod helenus » Pon 03.06.2013 12:12

Slniecko198: veď napíš, za ktorého veta si ho vymenil.
(Tiež som nebola s ním spokojná. Bola som u neho dva razy - prvý a posledný a oboje som vybavila pri jednej návšteve :lol: Nebola som u neho so psom.)
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Trenčín - MVDr. Jiří Pilát, MVDr. Katarína Pilátová

Poslaťod fretka » Pia 11.03.2016 18:38

problem je, ze k tomuto lekarovi, chodia vsetci stari ludia z okolitych sidlisk lebo nemaju auto..len rpeto ma klientov, poznam asi 4 babky co im utratil psa pre banalitu, mne povedal pred 5 romi ze mam svojho psa utratit..ze nebude chodit..samozrejme pes beha ako pajac..kamosoci povedal minuly ked si pes uderil nohu, "doneste nejake vreco a peniaze.." psov je dost..Je velke sklamanie ze tento pan ma este ambulanciu
fretka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie