Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod Fraga » Ned 13.12.2009 18:26

Nooo ja presne neviem len zisťujem tí vetovia by mali byť v TN dvaja :lol: a že ten lepší pri železnici, kedze meno neviem, tak sa pýtam či sú to títo, ked je na nich tolko chvály :smile:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod luba » Ned 13.12.2009 19:48

Vetov v TN poznam min.5. Ty na elektricnej su dvaja Dr. a uz nejaku domu maju aj slecnu Dr., ale radsej si zisti mena aby som nezavadzala. A co sa do TN chystas, ci len tak zo zvedavosti?
luba
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Trenčín - skoro....

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod Fraga » Ned 13.12.2009 22:42

:smile: díky... Ide mi tam šteník, tak chcem aby mal dobrú starostlivosť :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod strelcik » Ned 30.05.2010 0:22

Hi, všetci! Dovolil som si zaregistrovať sa priamo priezviskom, lebo si myslim, ze nemám problém zaujať svoje (i keď subjektívne) stanovisko bez toho, aby som sa skrýval za anonymný nick. Veterinárnu ambulanciu Dr. Sadloň - Dr. Adamat navštevujem už (cca) 2 roky. Viac - menej som "patril" k Dr. Sadloňovi. A môj nazor na túto veterinárnu ambulanciu? Poďme od začiatku. Mám vážne chorú 13 ročnú Dolly (plemeno shi-tzu) - srdce, obličky, kĺby, nádory... Naviac sú to choroby, ktoré sa nedajú liečiť bez toho, aby sa pri liečbou jednej choroby nezhoršila iná choroba. Neviete si predstaviť, čo som musel podstúpiť, aby som vôbec dokázal pochopiť, že sa to týka mňa a Dolly. Myslel som si, že takéto súbežné diagnózy existujú snáď iba hypoteticky na skúškach pre študentov veteriny. Ale, bohužiaľ, týkajú sa aj mňa. Začal som sa naplno venovať záchrane Dolly. A verte - nie je to jednoduché. A to nehovorím o peniazoch. Je mi ľúto tých, ktorí nemajú peniaze na to, aby svojim miláčikom pomohĺi. Úprimne. Ale ani tie nie sú vždy podstatné. Podstatné je vedieť si vybrať správneho veterinára. S Dr. Sadloňom som bol spokojný. Myslím, že sme sa vzájomne akceptovali aj s mojou povahou (nie vždy jednoduchou, keď som presadzoval, že za peniaze musím pre záchranu Dolly získať maximum). Svojho času som sa však pri telefonickej objednávke na zákrok dozvedel, že patrím s Dolly k pani doktorke z ambulancie (je príjemná), čo ma vážne zarazilo. Viete, mne je jedno, v akej ambulancii by Dr. Sadloň pracoval, vždy by som išiel za ním ako za ČLOVEKOM, a nie iba za veterinárom (nedokážem totiž objektívne zhodnotiť akéhokoľvek lekára, keďže ním sám nie som)... Každý z nás to pochopí, keď ho navštívi. Dnes, t. j. v sobotu mala Dolly vážny zdravotný problém. Pevná linka - vyzváňa a vyzváňa..., a NIČ. Zo záznamníka záhadne zmizlo t. č. na mobil, na ktorom je dostupný veterinár v čase mimo prevádzkovej doby ambulancie... Prečo, keď na internete je zverejnená aj ich pohotovostná služba??? Tak som to skúsil na mobil, ktorého t. č. som mal z minulosti. Zvonil, zvonil..., a NIČ. Tak som napísal sms správu.
Viedla ma k tomu skutočnosť, že moje t. č. poznajú, a predovšetým, že poznajú komplikovaný zdravotný stav Dolly. Pre objektivitu citujem moju sms správu: "ďakujem za dnešnú "spoluprácu". V budúcnosti však budem spolupracovať s inou ambulanciou, ktorá nemá "problém" pochopiť, že jeho pacienti môžu potrebovať pomoc i cez víkend. A takých je, našťastie, na výber, nespočetne veľa. A predovšetkým v súčasnej ekonomickej kríze." Je mi ľúto, že túto sms správu som posielal na mobilné t. č., na ktorom mi nikto /asi/ nechcel telefón zodvihnúť, ale čas na odpoveď na moju sms správu si nájsť dokázal. Citujem: "Tiež Vám prajem pekný deň, pohotovosť riešime v čase a na úkor nášho osobného voľna. Nikto z nás nie je robot s mobilom na uchu. Dvaja sú práve stovky km od TN, absolvujú ďalšie vzdelávanie - zas na úkor niečoho, tretí naháňa lekárov s vlastným dieťaťom. Prajem šťastnú ruku pri výbere ambulancie! Adamať". Chcete komentár? 1/ pohotovosť sa vždy riešila s príplatkom (príplatok preto, lebo sa nejednalo iba o súcit s našimi hafanmi, ale o biznis), 2/ak nikto, t. j. Dr. Adamat, nie je robot s mobilom na uchu, prečo si teda v čase (ním na internete zverejňovanej pohotovostnej služby) nájde čas na napísanie takejto (pre mňa nepochopiteľnej) sms správy, a nie aj na zodvihnutie telefónu a pomoci Dolly??? 3/ ak tí - podľa neho iba v číselnom vyjadrení "dvaja" (nebudú to náhodou jeho kolegovia???) práve absolvujú ďaľšie vzdelávanie na úkor niečoho iného (podľa mňa asi osobného voľna, rodiny atď), tak je potrebné si uvedomiť, že tí "dvaja", ako i Dr. Adamať, PODNIKAJÚ, resp. sú jeho zamestnancami. Bez ďalšieho vzdelávania by akosi v súčasnej dobe uspieť nemohli. 4/ Prianie Dr. Adamaťa pri mojom šťastnom výbere novej ambulancie vyznieva ako irónia.

Snažil som sa o "moje" objektívne zhodnotenie prístupu tejto veterinárnej ambulancie ku mne a k riešeniu môjho najväčšieho problému - choroby Dolly. Skúste si urobiť úsudok sami. Ak chcete vedieť môj názor na fungovanie tejto ambulancie, tak vedzte, že majitelia tejto ambulancie sa rozdelia. A ak by tomu tak i nebolo, rapídne im klesne klientela. Následne vznikne problém s nájmom, pomocným personálom. Snaha o riešenie - zmena sídla ich ambulancie... Žeby snaha o východisko? Nie. Iba snaha o nový začiatok. Avšak ten skončil skôr ako začal. Prečo???? Lebo niektorí veterinári nepochopili, že ich činnosť, nie je iba biznis, ale POSLANIE, pretože mi sa k nim utiekame s nádejou. A nebudeme čakať celý víkend, či naši hafanovia prežijú len preto, že niekto sa bude iba pozerať na mobil, keď mu zazvoní, a nebude za ním vidieť nás - bezradných klientov, ktorí hľadajú pomoc. A o biznise ani nehovoriac - ak má takto fungovať súkromná veterinárna ambulancia, kde sú klienti vítaní za každých okolností, a v akomkoľvek čase (keďže choroba si nevyberá ani miesto ani čas), tak tejto veterinárnej ambulancii želám pre zmenu ja - PRAJEM ŠŤASTNÝ VÝBER NOVÝCH KLIENTOV!!! P. S.: 1/ Ak chcete poradiť výborných odborníkov (NON STOP), odporúčam Veterinárnu fakultu v Brne. Je to iba na skok, prístup lekárov neskonalý, špičkové vybavenie. A ceny? Až o 40 percent nižšie ako u našich "podnikateľov". Poďakovať mi môžete dodatočne. P. S. 2/ Držím palce veterinárom, ktorí pochopili, že veterina je o záchrane zdravia zvierat (laický, avšak pre mňa výstižný výklad pojmu) v akomkoľvek čase a za akýchkoľvek podmienok. P. S. 3/ Môj názor sa zväčša netýka Dr. Sadloňa z uvedenej veterinárnej ambulancie. Ak máte na tohto človeka iný názor, budem rád, keď mi ho predostriete. Všetkých zdraví Jožo Strelčík.
strelcik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod luba » Ned 30.05.2010 7:58

Pan Strelcik, je mi naozaj luto Vasej Dolly a situacie v ktorej ste sa ocitli. Ja nechcem nikoho obhajovat, ale uvedomte si, ze su to tiez len ludia. Na margo pohotovostnej sluzby musim povedat len tolko, ze som ju potrebovala uz dvakrat. 1) na velkonocnu nedelu pred asi troma rokmi, vtedy som sa nedovolala ani ja, ale kedze ide o zdravie mojho psa v mobile mam okrem tejto ambulancie aj telefony na inych veterinarov od miestnych az po kliniku v Bojniciach. A prave tam som aj vycestovala a svoj problem vyriesila a vobec som neriesila to, ze zrovna v TN mi nedvihli telefon! 2) Minulu nedelu tj.23.5. som opat na prave poludnie potrebovala pomoc, volala som, ale nikto mi nedvihal, ked uz som vytacala telefon na dalsieho veta zazvonil mi telefon naspat a do pol hodiny bola suka na zasivani. To sa mi este Dr. ospravedlnoval, ze uspaval dieta tak mi telefon hned nedvihol.
Co sa tyka toho, ze k Vam neboli taky ustretovy je mi to naozaj luto, ale je aj vo Vasom zaujme je nespoliehat sa len na jednu ambulanciu, ale mat v zalohe aj dalsie moznosti. Vcera som tam opat telefonovala pre nejaku informaciu a tiez som sa v pohode dovolala.
Ako sa vravi, kolko ludi tolko chuti, prajem Vam len, aby Vasej fenecke bolo lepsie a este dlho v zdravi tesila Vas aj Vase okolie! :yes:
luba
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Trenčín - skoro....

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod Akami » Uto 31.08.2010 10:25

Precitala som si nazory na tuto ambulanciu a prispejem aj svojim. Mam to stastie ze nemusim riesit vazne zdravotne problemy mojej fenky, kedze ziadne nastastie nema. Sem som isla prvy krat pred tyzdnom na sono na potvrdenie alebo vyvratenie gravidity. Boli tam dve veterinarky /aspon myslim , mozno jedna z nich bola "iba" nejaka pomocnicka alebo co/ a jeden lekar. Vsetci velmi mili, prijemni, ustretovi. Vsetko my vysvetliti tak aby som pochopila. V cene bolo aj kontrolne sono o tyzden /sice u nich vysetrenie vychadzalo o 1 az 2 eura drahsie ako v inych ambulanciach, ale jedini maju v cene aj kontrolu, takze v konecnom dosledku ma to vyslo lacnejsie/. Odchadzala som spokojna a milo prekvapena pristupom /kedze uz predtym som tuto temu citala/.
Dnes sme boli na tom kontrolnom sone a zas som len spokjna. V jednej z ambulancii pani doktorka vysetrovala pacienta, mna hned bral jej kolega do druhej ambulancie a aokrem toho ze spravil sono koli gravidite, prezrel uz aj podrobne celu brusnu dutinu, vsetko mi znova ukazal, vysvetlil, skontroloval vsetky organy a ja som mala istotu ze nie len ze nastastie sa nepotvrdila nezelana gravidita, ale to co ultrazvukom mozu skontrolovat, je vsetko v poriadku ako ma byt /a myslim ze nakolko som tam isla len koli gravidite, toto uz bolo nad ramec vysetrenia/. Pristup iba chvalim, pan doktor dokonca si nasiel aj dostatok casu na zodpovedanie mojich otazok ktore sa ani netykaju mojej fenky.

Este by som rada reagovala na skusenost pana Strelicka. Pohotovostna sluzba u ludi funguje tak, ze ked sa cloveku nieco stane, pokial to nie je ozaj akutny stav, tiez musi zajst niekde kde pohotovost funguje, nema svojho lekara clovek na telefone nonstop. A to je ludsky pacient! Ja ked som skolabovala, musela som sa sama odviezt na pohotovost do najblyzsej nemocnice /kde tiez funguje iba cez den, nemaju nocnu sluzbu/, strazit tam 3 male deti a este cakat na vysetrenie takmer 3 hodiny /a to som bola ozaj v dost vaznom stave/. Nemozeme ani od veterinarnych lekarov chciet aby nam boli k dyspozicii nonstop, tiez maju svoj osobny zivot, nie su nasimi sluhami. Treba si uvedomit, ze maju nespocetne mnozstvo pacientov, nie jedneho a mnohi su vo vaznom stave.
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod nime » Uto 31.08.2010 16:40

Vážený pán Strelcik, už vám niekto povedal, že vy svoju sučku týrate???!!!! 13-ročný psík s takýmito chorobami a píšete aj nádormi je zrelý na spokojné ukončenie života bezbolestným uspaním...a nie predlžovaním jej utrpenia!!!!! Je mi z Vás smutno a hlavne z toho, že svoje sebecké správanie hádžete na veterinárov, ktorí sa starajú o stovky zvierat a pomáhajú im. Ja vám tiež prajem veľa šťastia pri hľadaní veterinárnej ambulancie kde majú "nápoj nesmrteľnosti" pre vaše 13-ročné choré zvieratko!!!! Ale už teraz viem, že takú ambulanciu nenájdete. Chúďatko vaše zvieratko... :plac:
nime
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod babatkolulu » Pia 24.09.2010 17:44

Tak ja mám s touto veterinarnou ambulanciou tie najhoršie skusenosti, ktoré može majitel psíka prežiť...Boli sme na vyšetrení a doktora Sadlona a moj psík po tomto jeho vyšetrení zomrel:-(( najsmutnejší den mojho života, jedna poznamka ked sme išli k nemu bol plný života a nič mu nebolo, takže jedna rada nie každý doktor je odborník...
babatkolulu
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 24.09.2010 20:38

babatkolulu: a to, čo mu robili za vyšetrenie, keď po ňom tvoj psík umrel?
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod nime » Str 29.09.2010 6:46

Tak to by aj mňa zaujímalo. Aké to môže byť vyšetrenie po ktorom psík uhynie? Myslím si, že problém bol určite niekde inde a nie vo vyšetrení!!!
nime
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod AlicaGGG » Ned 30.01.2011 11:24

ja som tam bola so sucinou dva dni dozadu na RTG, a som velmi spokojna... neni viac co dodat, mozno len to, ze zavidim kazdemu, kto ma moznost tuto ambulanciu navstevovat :ahoj:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Trenčín - MVDr. Adamať, Sadloň

Poslaťod fidorka777 » Pon 18.04.2011 10:21

Po prečitani nazorov na ambulanciu na elektricnej ulici v Tn pan Dr. Sadlon a spol. pripajam svoj nazor na tuto organizaciu .Pokial sa tato ambulancia vedie a je otvorena cisto na biznis tak mozem povedat , ze velmi dobry podnikatelsky tah. Z druhej stranky pristup, komunikacia , manipulacia so zvieratmi nieco neskutocne. Pre mna neuveritelne ako moze tak niekto arogantny vykonavat taku pracu . Na margo p. Strelčika v podstate s Vami suhlasim . V ambulancii sme nechali uz zopar xxx stovky eur po jednom zakroku, ktory sme absolvovali pred dvoma rokmi a napriek tomu nas pes ma problemi dalej , po navsteve veter.ambulancii v Pezinku sa ma pan doktor spytal , ze to mu kto tak dolumpoval usi a nehovoriac o tom ked pocul sumu.Nastastie clovek ma stale na vyber preto navstevujeme inu ambulanciu , s ktorou sme absolutne spokojni a personal z Tn by tam mal ist na skolenie ako sa spravat k ,, zakaznikom,,. Moj osobny nazor - uz urcite nikdy a neodporucam .
fidorka777
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod aďo » Ned 04.09.2011 20:51

ake mate skusenosti s MVDr. Svetozár Sadloň ?
aďo
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 04.09.2011 20:58

Je tu čosi popísané, ale tak ťažko sa v tom asi zorientovať, keďže raz sa píše to a raz iné. Ja k ním chodím s oboma babami, ale hlavne kvôli kamarátke, ktorá tam pracuje. Jednu nám kastrovali a inak chodíme očkovať a robili vyšetrenie na luxáciu pately. Ja nemôžem povedať nič zlé, keďže všetko riešim cez kamarátku. Som spokojná, ak by sa dialo niečo vážne, tak možno by som šla konzultovať aj inam, ale to skutočne neviem.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod aďo » Uto 06.09.2011 13:54

už mám skusenot po dnešnom dni . to su profíci krásne baby tam robia :D
aďo
Nováčik
 
Príspevky: 36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie