Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod elulina » Štv 09.08.2012 17:46

My sme dnes prisli z trencina.ked sme tam sli,mala som trochu obavy,aky arogantny clovek pan doktor Adamat bude.na moje prekvapenie boli vsetci mili,od sestricky,az po p.doktorku,ktora nas prijimala a zavadzala kanylu...pan doktor nam vsetko vysvetlil,operacia prebehla rychlo,objednanie bolo pruzne,museli nas zobrat cim skor,vzhladom na akutnost.ale uplne super bolo,ze aby sme nemuseli chodit na konzultaciu,kedze sme zo senice,pan adamat nas skonzultoval,mailom a prisli sme hned na operaciu.a poviem vam,ze mail bol spat odoslany o 8 vecer,a ordinuju do 6,takze to bolo na ukor jeho volneho casu.niektori veti si uctuju aj 10 eur za konzultaciu.je pravda,ze za operaciu sme tam nechali dost penazi,ale vzhladom na ocakavania a predbezne odhady inych vetov,ktori si mimochodom otvorene netrufli na taku operaciu,sme vedeli do coho ideme.dokonca navrhol dve riesenia,na komforte pacienta mu zalezi.my sme mu velmi vdacni,uvidime, ako sa to bude hojit a situacia sa vyvinie dalej,ale dnes mozem povedat,ze nasmu Rockymu zachranil nozicku,dokonca to urobil tak,ze pravdpodobne nebude vidtelne kratsia.vsetko zavisi od hojivosti,ktoru ma malinky zlu,ale verim,ze priroda robi zazraky.takze ja kliniku vetaxs v trencine odporucam.a poviem este tolko,ze kazdy clovek sa moze javit ako arogantny,ale ide o to,ze aku informaciu vysielate,taka vam ide spat :smile:
elulina
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod maribell » Pon 01.07.2013 15:33

my mame maltezskeho pinca ktory ma kozne problemy ... je az neuveritelne aky z toho maju biznis ..za jednu navstevu kedy ho pan doktor prezrel a dal mu sampon si vypytal 60 eur... trocha dost pre obycajnehu rodinu s jednym rodicom na materskej ... :/
maribell
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod miusiatko » Str 16.10.2013 10:16

tak ja sa pridám so zlou skúsenosťou.
Mama už s nimi mala veľmi zlú skúsenosť končiacu smrťou psa, ale tam som nebola, tak to nebudem hodnotiť.
Bohužiaľ sú jediná pohotovosť v TN, v NMnV nezdvíhal nikto a ja som sa bála, že to pes ďalej nezvládne. Ceny sú, aké sú, ale kráľovský 40 eurový poplatok za pohotovosť som ešte nezažila ani v BA, a to sem idem na pohotovosť s tým, že stačí zaklopať, pretože tam je jeden vet nonstop. Tu sme ešte takmer hodinu čakali.
MVDr. Sadloň je iste veľmi ústretový a príjemný človek, tam mu nemôžem nič vyčítať, bohužiaľ sa upol na nesprávnu diagnózu a nebol veľmi ochotný rozmýšľať o čomkoľvek inom. Jednoducho ak si dovolíte nesúhlasiť a oponovať, tak aj tak nemáte pravdu.
Diagnostikoval hypoglykemický šok, ktorý ale nemal žiadnu oporu v testoch (normálny cukor v krvi) ani v predošlých dňoch psa (kŕmenie surovou stravou, žiadna extrémna záťaž, žiadne hladovanie). Po podaní glukózy mal pocit, že Doro sa zlepšil, Doro sa ale zlepšoval pomaly postupne odkedy sme prišli. Druhá možná dg bola epilepsia, čo tak nejak nevysvetľuje vážne nízku teplotu.
Na druhý deň na kontrole som mala opäť výhrady voči hypoglykemickému šoku, napriek tomu mi bolo odporučené kŕmiť viackrát denne granulami :ach:
Včera sme boli už u dobrého veterinára, Dorian má chronický zápal pľúc, hypoglykemický šok bol nezmysel.
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod helenus » Str 16.10.2013 12:14

nime píše:Tak to by aj mňa zaujímalo. Aké to môže byť vyšetrenie po ktorom psík uhynie? Myslím si, že problém bol určite niekde inde a nie vo vyšetrení!!!

Problém býva napr. v tom, že ľudia nejdú s chorým zvieraťom k vetovi hneď, ale liečia ho podľa netu, k vetovi idú, až keď je veľmi zle a samozrejme, keď zviera uhynie, tak je to predsa jednoznačne vina veterinára a nie majiteľa :ach:

AlicaGGG píše:ja som tam bola so sucinou dva dni dozadu na RTG, a som velmi spokojna... neni viac co dodat, mozno len to, ze zavidim kazdemu, kto ma moznost tuto ambulanciu navstevovat :ahoj:

Ja trochu dávnejšie so škrečkom na RTG + liečba, ktorá nepomohla - nebola to vina veterinárky (nebola to nikoho vina), tá sa veľmi snažila. Táto klinika je u mňa druhá v poradí :jop:
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod dog » Pon 28.10.2013 13:45

rongen za 60 eur to maju este dobru cenu, mne ich konkurencia odvedla (pri kerame) navrhla nieco cez 90 eur len za rtg a nakoniec pricina problemov boli podradne granule po tyzdni zrania inej (o.i. lacnejsej) znacky pes bol ako vymeneny
dog
Okoloidúci
 
Príspevky: 22
Bydlisko: trencin

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod Marlyn » Str 11.12.2013 11:32

...tak z mojej strany jedno obrovské ďakujem všetkým zamestnancom VETAXSu... zachránili mi psíka... mal vnútorné krvácanie po tom, čo som mu dala zožrať kosti :-(... priviezli sme ho v nedeľu v kritickom stave (zbabrané vyšetrenie iného veterinára), rovno si ho tam nechali na infúziach... v utorok ho operovali, vo štvrtok mu robili transfúziu krvi... najhorší týždeň v mojom živote :plac: ...ale zvládol to a už ho máme doma :jupi: ...a špeciálne poďakovanie patrí MVDr. Sadloňovi, ktorý nás mal na starosti... minimálne 2x denne mi volal ako sa Marlyn má, ako sa jeho stav vyvíja, ako budú pokračovať v liečbe... perfektný prístup, ja ich môžem naozaj iba odporučiť :jop:
Marlyn
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod aluska » Uto 30.12.2014 14:32

Chodíme s naším Nerkom na túto kliniku, MVDr. Adamať ho dvakrát operoval, má dyspláziu kĺbov. Ich profesionalita, pooperačná starostlivosť, prístup ku klientom a ochota je na veľmi vysokej úrovni. Sú veľmi milí a priateľskí, dokonca náš pes vôbec nemá traumu z návštevy kliniky a to tam chodíme ako na klavír. Za ich úžasnú prácu im patrí naša veľká vďaka. Odporúčam všetkým majiteľom zvierat - je to to najlepšie, čo si môžete vybrať.
Hudecová Alena, Zamarovce
aluska
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod Alexka » Pon 16.03.2015 10:59

Prispievam aj ja svoj názor na MVDr. Sadloňa. Keďže sa pohybujem medzi TN a BA bola som minulý rok odkázaná so svojou sučkou kríženca navštíviť kliniku v TN. Doktor Sadloň urobil vyšetrenia a prišiel s teóriu čo je psíkovi. Lenže vzhľadom k tomu, že som musela späť do BA sa ďalšie testy robili až tam. Doktorka v BA trochu začala kombinovať a prikláňala sa k inej diagnóze, tak som kontaktovala doktora Sadloňa a ten mi poradil čo by bolo ďalej vhodné robiť. Nakoniec doktorka ustúpila a spravila krvné testy, o ktoré som žiadala. Teória doktora Sadloňa bola na 100% presná. Fenka má v súčasnosti problémy iného charakteru, musela byť hospitalizovaná, telefonovala som opäť s doktorom Sadloňom, ktorý mi trpezlivo vysvetlil situáciu. Ďakujem pán doktor za váš etický, profesionálny, ľudský prístup aj na úkor vášho osobného voľna. :jop:
Alexka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod lukky1988 » Uto 08.12.2015 20:53

maribell píše:my mame maltezskeho pinca ktory ma kozne problemy ... je az neuveritelne aky z toho maju biznis ..za jednu navstevu kedy ho pan doktor prezrel a dal mu sampon si vypytal 60 eur... trocha dost pre obycajnehu rodinu s jednym rodicom na materskej ... :/


Nehnevajte sa ale je na každom človeku akeho si vyberie veterinara. A vo všetkej ucte,Vás zrejme tiež nezaujima jeho rodinna situácia. Je to jeho zamestnanie. Tak prosím nepíšte sem veci typu že ste na materskej a podobne. Ved ste k nemu nemuseli ist...ach jaj
lukky1988
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Nemšová (Ľuborča) - na samote u lesa

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod lj909 » Ned 19.03.2017 13:48

S operaciou luxacie pately ma niekto skusenosti? Oplati sa ist Mvdr. Adamatovi?

Dakujem.
lj909
Nováčik
 
Príspevky: 46

Re: Trenčín - MVDr. Dalibor Adamať, MVDr. Svetozár Sadloň

Poslaťod Klara321 » Str 26.12.2018 18:45

Ja pripajam cerstvu skusenost. S patmesacnym krivajucim psom som zacala chodit do Elpy v TN, s tym ze to tam stale pripisovali kolenu. Ale kedze na rantgene nic nenasli poslali nas na CT, neskor som zistila ze zbytocne, stacilo dobre a cielene urobit rantgen. Tam nevedia ze takto sa v 5 mesiacoch prejavuje dysplazia a osteochondroza??? To uz ale ubehli 3 mesiace az mi to nedalo a zobrala som ho k dr.Adamatovi a ten ho zacal riesit a zachranovat co sa da. Je to spickovy ortoped, ale mal by zapracovat na marketingu kedze som sa o tom dozvedela az v hodine dvanastej aj to cez ineho veterinara.
Klara321
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie