Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod karolina123 » Pia 06.08.2010 11:08

Mila Bibiana :), to je slovo proti slovu. Ja mozem tvrdit,ze to ti tu urcite nebolo zdiagnostikovane a ty zase,ze ano a aj dalsim 10 :).Ok, je to tvoja skusenost. Na otazku na co by si si to vymyslala,to ti odpovedat neviem.Ale na co by som sa ja zapajala do tohto fora a reagovala len na tvoj koment potom? Mne nejde o pozitivne reakcie,pretoze na toto forum nie je odkazany ziadny veterinar. A keby som velmi chcela,tak si tie pozitivne reakcie napisem sama :).Ide len o to,ze je podla mna ubohe vymyslat si a zhadzovat meno niekomu inemu.
K tym veterinarom mimo BA...Je to naozaj len a len tvoja volba kam pojdes a urcite je dobre skusit viacerych a najst toho naj. Lenze na to som nechcela poukazat. Skor na to,ze tejto a aj inym klinikam si zalozila tuto stranku a pisala komenty. Samozrejme je to slobodne forum a mas na to pravo. Ale ked na kazdej klinike mas dajme tomu jednu skusenost,tak neviem ci su tvoje vypovede relevantne, to je vsetko.
karolina123
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod miusiatko » Str 29.09.2010 11:51

Vet. kliniku Planet poznam.
Nebola som tam so psikom, ale s mackou. Prvy a poslednykrat.
Bola tam nejaka pani "doktorka". Kocur mal evidentny zapal v usiach, mozno aj svrab (ja nie som veterinar, ale usi sa mi nezdali). Pani "doktorka" zhodnotila, ze cierny maz v usiach a opuchnute zvukukovody su v poriadku a na moju otazku, preco ma teda vyskriabanu srst okolo usi (do krvi) zacala s prazvlastnou diagnostikou. Vraj ma alergiu na jedlo (granule sa mu nemenili takmer rok) alebo na nieco ine, a to mozeme zistit len specialne drahymi testami. Dalej mal problem so zubami, velmi opuchnute a zapalene dasna (nakoniec to bolo kvoli infekcii usi). Na to pani "doktorka" zacala monolog o akomsi specialnom vysetreni dasien, biopsii, specialnych injekciach do kosti (samozrejme vsetko v cene stovky eur)...
Odisla som s rovnako chorou mackou, bez diagnozy a lahsia o asi 40e :hmm:

Nasledne sme sli do Zverlandu, kde aspon na zaciatku zistili co mu je. O dalsej liecbe a "diagnostikovani" sa nebudem vyjadrovat. Do Zverlandu uz tiez nepojdem :ua:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod Zuzula » Str 01.06.2011 14:16

Do kliniky Planet chodim uz zopar rokov s dvoma psami a najnovšie aj s morčaťom :)
Doteraz musím vyjadriť len spokojnosť. Niekoľko krát nám pomohli aj pri akútnych stavoch, ked sme volali vecer o desiatej, alebo skoro rano pohotovost, nevsimla som si ziadnu "nechut" v ich pristupe. V podstate vsetky liecby ktore sme absolvovali prebiehali bez komplikacii. Najnovsie ako som spominala, bolo treba morčaťu vybrusit zadne zuby v anesteze no a MVDr. Hudec bol velmi ochotny. :) Prave tento tyzden ideme s Ridgebackom na sterilizaciu a cena je 130 eur (priznam sa cakala som viac), preto cena za mačku 4000,- SK (ako tu niekto spominal z roku 2009) sa mi zda nerealna (pri porovnani za velkeho psa), ale moze byt ze v pripade maciek je to ine :ach:

Jednu nevyhodu ktoru na tejto klinike vidim, ze sa casto menia veterinari (samozrejme niektori su stálí), a podla toho co som zatial videla sa mi zda, ze sa tu niekedy zaúčajú čerství MVDr. :) Cize v takych pripadoch sa moze stat, ze niekto odchadza nespokojni.


Celkovo vsak hodnotim "Planetku" ako dobru a neplanujem ich menit.
"Are you sure it's beef?"
" Yes, of horse!"
Zuzula
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava - P.Biskupice

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod Sibinka » Ned 28.08.2011 12:17

Ja mam len dobre skusenosti :smile: K nam boli vzdy korektni a ochotni.
:) :) :)
Sibinka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod miro123 » Štv 31.01.2013 6:10

Dnes idem na sterilizáciu s mojou 1,5 ročnou fenkou. Objednal som sa u MVDr. Hudeca - on prevedie zákrok(aspoň dúfam). Keď som si ale teraz poriadne prečítal prezentáciu na ich webovej stránke, určite by som vybral inú veterinárnu kliniku. Nechcem mať zo svojho psa pokusné zviera pre začínajúcich absolventov. Citácia z ich stránky "Zároveň klinika slúži aj ako doškoľovacie zariadenie pre veterinárov z postkomunistických krajín. " :vykricnik: :censored:
Ak dnes nebude k dispozícií šéf kliniky, tak idem preč. Amatérovi ju rezať nenechám. Držte palce.
miro123
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod miro123 » Sob 02.02.2013 8:26

Máme konečne po tom. Som maximálne spokojný s ich prístupom. Prijímala moju fenku MVDr. Kurucová. Dali sme zároveň aj čípovať, keď už bola v narkóze. Jazvu má úplne maličkú. Prvý deň bol strašný - trasenie, bolesť, nechcela spinkať.... Druhý deň, po podaní lieku, už papá, pije, vyprázdňuje sa a kľudne spí. Nechcel by som ale niečo takéto už v nikdy v živote absolvovať. :ua: Cena 183,20,-€.
miro123
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod goodie » Uto 12.02.2013 12:22

Aj ja sa pridávam ku spokojným klientom tejto Kliniky, dala som tam na odporúčanie brata a mamy sterilizovať fenku. 15 kg mlady australak, vcelku som platila 154 €, vratane pooperačnej kontroly a inhalačnej anestézy. Rana ma len 2,5 cm, ale kedže moja fena je šibnuté,hyperaktívne šidlo :ua: ,tak sa hojí trocha horšie -ešte raz som šla na kontrolu,tak som platila 7 € za ATB.ale myslím,že už bude fajn.Uvidíme máme sa ukázať opať v piatok..
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod calwen » Uto 12.02.2013 12:33

Offtopic: Nie je mladunka na sterilku :oo:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod hriva » Uto 12.02.2013 13:35

na tejto klinike su fakt milí...ja tam niekedy chodievam mam to kusok od domu
ale tie ceny to je brutalne
za šitie packy, mala rezna rana, 140eur.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod Margita » Uto 12.02.2013 13:42

ja som tam bola len raz na ockovani,oli tam nejake dve mlade kocky,ako nic proti zenam veterinarkam :lol: a nic proti mladym,skusenosti pridu vekom,ale Rody pri zenach veterinarkach reaguje uplne inak,ako pri muzoch,pri nich nerobi take sceny
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod goodie » Sob 16.02.2013 11:17

Calwen : Nie nie je :no: ked to chcem stihnut pred prvym haraním, kedže neplanujem chov :smile: A inak je nám už až mooc dobre,beháme,lietame a sme pojašený ako predtým..
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie