Bratislava - VetLINE

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Haleth » Štv 24.06.2010 15:39

ja som zatiaľ tiež spokojná :yes: ani mi neprídu takí drahí na to, že sídlia v centre Bratislavy
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod AndreaT » Štv 26.08.2010 13:08

Vetline nedoporucujem. Mam cerstvu velmi zlu skusenost, kedy mojho psa len pozorovali a pozorovali a brali odomna peniaze a z hrce, ktoru mal na hlave mu chudacikovi opuchla cela hlava ( podotykam, ze moj havino ma iba 6 mesiacov ) mal velke bolesti tak sme s nim radsej utekali do Trnavy, kde sa ho ujal PAN doktor Faga, ktoremu vdacim za to, ze je zase v poriadku. Ked som to bola konzultovat s panom doktorom Vittekom, tak bol dost neprijemny a aroganty a nie je to len pocit, ze mu ide len o dobru reputaciu. To je asi tak vsetko. Sem uz nezavitame :nie:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Haleth » Štv 26.08.2010 20:46

taktiež meníme veťocha :yes: VetLINE je síce 7 dní v týždni otvorený do deviatej, ale okrem pána Vitteka, ktorého sme zažili iba raz, tam ostatní stoja s prepáčením za :prd: mám pocit, že všetky tie peniaze išli iba na pekné úsmevy, ale kvalita nikde :ach:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod AndreaT » Pia 27.08.2010 11:46

Ako tak citam, tak tam skoro nikto nie je spokojny a vela ludi aj z pocutia co poznam tam ma zle skusenosti, dobre ze som na to prisla este vcas. Moj havo tam uz namale nedavno mal. Nechali ho v brutalnych bolestiach.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod wer » Sob 28.08.2010 20:15

veru, ja som kedysi povedala, ze tam budem chodit len na ockovania, ale aj to uz menim nazor... totiz bola som tam s mojim 2-rocnym NO. sama - vsak aky problem..? veterinarka (meno netusim) uz vo dverach panika, ze ci si nechcem niekoho zavolat... :otaznik: :vykricnik: vraj ho mam PORIADNE drzat. chudak pes nechapal, jasne, ze sa branil, myksloval. az som toho mala dost a ze ziadne taketo, vsak ho normalne zaockujte. a cuduj sa svete, ono to po dobrom slo, pes v pohode drzal... :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod lulu939075 » Pia 26.11.2010 23:26

Ja som tam dnes nechala maleho trojmesacneho psika s parvovirozou, strasne sa o nho bojim dufam ze mu pomozu, je na infuzke len dufam ze nam sa nestane nieco s tych vasich negativnych prispevkov, bo to potom neprežie :plac:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod ??Maria?? » Uto 30.11.2010 16:18

lulu939075 píše:Ja som tam dnes nechala maleho trojmesacneho psika s parvovirozou, strasne sa o nho bojim dufam ze mu pomozu, je na infuzke len dufam ze nam sa nestane nieco s tych vasich negativnych prispevkov, bo to potom neprežie :plac:

dúfam, že sa havino uzdravil





A teraz moja skúsenosť, prišli sme tam s krívaním, a hneš mi ju chceli uspať (akože kôli tej labke, si ju pozrieť, lebo sa mojej bíglice strašne bál..), lenže ja som si ju nenechala, lebo bola najedená, a to ja riskovať nebudem. Tak ešte v ten deň sme išli k inému veterinárovi, a on povedal že to nič nie je, že v tej labke nič nemá, a že sa jej to po dni spraví čiže tak.
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 879
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod lulu939075 » Uto 30.11.2010 19:10

Tak dnes sme si Bastienka doniesli domov, bol tam tri dni, nechali sme tam vyse 200 eur ale zachranili nam ho, velmi im za to dakujem, muselo to byt velmi tazke dostat z parvavirozy dvoj troj mesacne oslabene steniatko, ako gratulujem.Odviedli dobru pracu a urcite sa tam vratime.
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod ??Maria?? » Uto 30.11.2010 22:08

To je supeer :jop: :jupi: Aspoň, že ty máš dobrú skúsenosť :smile:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 879
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod AndreaT » Str 15.12.2010 11:25

lulu939075 píše:Tak dnes sme si Bastienka doniesli domov, bol tam tri dni, nechali sme tam vyse 200 eur ale zachranili nam ho, velmi im za to dakujem, muselo to byt velmi tazke dostat z parvavirozy dvoj troj mesacne oslabene steniatko, ako gratulujem.Odviedli dobru pracu a urcite sa tam vratime.


Tiež sa s tebou teším :smile: Ako možno sa im sem tam niečo zadarí, ale ja tam už určite nikde po mojej zlej skúsenosti nevkročím.
A ono to bude určite aj tým, že Bastienko je veľký bojovník, takže veľké vďaka aj jemu :no:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod jane.doe » Str 19.01.2011 2:03

Boli sme u nich hospitalizované dvakrát (prvýkrát toxoplazma v októbri minulého roku, druhýkrát v súvislosti s lymfómom). Čo sa týka diagnostiky, liečby, informovaní mňa nemôžem nič vyčítať. S MVDr. Vittekom som mala česť trikrát, ako už niekto spomínal, je dosť sebavedomý :ach:
Za seba by som najviac odporučila MVDr. Tribulovú. :jop: Sestričky boli milé všetky.
Cenovo neviem porovnať, mne to prišlo primerané, vždy som dostala správu aj faktúru s výpisom položiek.
jane.doe
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Samko-Dasty » Pia 11.02.2011 17:34

Chodíme sem s Yorkom už od šteniatka. Nemáme žiadne zlé skúsenosti. Odporúčam :smile:
Samko-Dasty
Nováčik
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Haleth » Pia 11.02.2011 19:25

Samuel_Dasty píše:Chodíme sem s Yorkom už od šteniatka. Nemáme žiadne zlé skúsenosti. Odporúčam :smile:

nemáš len tak najväčšou náhodou už jeden účet vytvorený ?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Samko-Dasty » Pia 11.02.2011 20:32

Haleth - Mám :hi: ... Lenže na to som zabudol heslo a vytvoril som si nové konto... A pozeral som si nejaké veci uložené v notebooku a tú kombináciu čo používam ja tam bola napísaná :hi: :hi: :hi:
Samko-Dasty
Nováčik
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 01.04.2012 11:05

pridavam nasu skusenost..boli sme tam dnes doobeda,cakali sme hodinu -mali surny pripad a neboli sme ani objednany takze nie je to ich vina.. :no:
pristup seriozny,pochvalil naseho chillina aky je statocny :hi: ale ze po tomto vykone uz sa bude strasne bat veterinarov .. :ua: mal zlomeny 5 necht mal to bolestive a krvacalo mu to..neviem ci mu to vytrhol alebo uplne skratil..ja som ostala v cakarni..vnutri ostal priatel..nezniesla by som to ..
zabandazoval mu to..dal nam krem ..a vypytal si 28 eur :prd: ratali sme s podobnou sumou kedze sme si pred tym zavolali ale aj tak je to dost..vysetrenie 5 min - 6 eur
osetrenie 10min 12 eur
bandaz 6 eur
obvaz 0,50 eur
dermazin krem 2,90 eur
osetroval nas doktor Pavol Kanuch
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie