Bratislava - VetLINE

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava - VetLINE

Poslaťod Whip it » Pia 30.01.2009 14:30

Veterinárna klinika Vet Line

Kontakt:
Staromestská 6/d
Bratislava
811 03

Tel: 02/5441 2869
eMail:info@vetline.sk
Pohotovosť: 0903 927 653
Web: http://www.vetline.sk

Veterinári:
MVDr. Peter Vittek
MVDr. Ján Jačmeník


Ordinačné hodiny:
Po - Ne 8:00 - 21:00
mimo ordinačných hodín pohotovostná služba

Objednanie pacienta:
e-mailom (objednat@vetline.sk) alebo na tel. čísle 02/54412869, objednanie je možné ku konkrétnemu lekárovi, návšetva bude potvrdená telefonicky/e-mailom

Služby:
Pohotovostná služba NON-STOP 24H:

* pohotovostná linka 0903 927653, v neodkladných prípadoch pomoc lekára do 20min

Hospitalizácia pacienta s lekárskym dozorom

* v indikovaných stavoch lekársky dozor nad pacientom 24H
* hospitalizácia v indikovaných stavoch je bezplatná

Pravidelná zdravotná starostlivosť:

* preventívne prehliadky (zdarma)
* pravidelné vakcinácie
* antiparazitárne programy šité na mieru pre každého pacienta

Chovateľská poradňa

* poradíme Vám kedy chodiť k veterinárovi
* ako často a čo dávať jesť
* problémy s výchovou
* najčastejšie zdravotné komplikácie

Špecializované služby

* urgentná medicína (naliehavé prípady)
* interná medicína
* gynekológia
* chirurgia
* liečba onkologických pacientov
* oftalmológia
* stomatológia, dentálny ultrazvuk

Vyšetrovacie metódy

* diagnostika modernými prístrojmi
* laboratórna diagnostika krvi
* bakteriologická kultivácia
* histológia a biopsia vyhodnocovaná špecializovaným pracoviskom

Predaj špeciálnych kozmetických prípravkov a veterinárnych krmív

* starostlivosť o srsť
* vitamínové preparáty, kĺbová výživa, probiotika
Naposledy upravil Whip it dňa Štv 05.02.2009 2:50, celkovo upravené 2
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod gaab » Pia 30.01.2009 23:15

VETLINE poznám skoro od ich začiatku.Bývali sme tam minimálne 2x za týždeň :ua: pomaly rok.Prístup fanj,dobré vybavenie a hlavne pohotovosť a aj výjazdy... Ale teraz je to dosť veľký rozdiel.Podľa mňa ich úroveň išla dosť dole. Z veterinárov jedine Dr.Nováková alebo Dr.Vittek. Pred rokom by som vrele odporúčala,ale dnes radšej nie.
gaab
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 251
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Whip it » Pia 30.01.2009 23:29

Ja ich poznam tiez dlhsie, asi dva roky, vtedy tam boli len tito, co spominas a pristup bol fajn, ostatni neviem, aki su. Zalezi asi aj od problemu, s akym tam clovek ide. Ja sa nemozem stazovat, mojmu psovi zachranila ich pohotovost kozu, takze ked je nocny problem, tak idem sem.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod gaab » Pia 30.01.2009 23:52

Mne takisto držali pri živote vyše roka hava...Teda spravili pre neho dosť.Aj som ho tam odprevadila na "druhú stranu".Prešiel dvomi vážnymi operáciami,pravidelne tam býval hospitalizovaný... chodili sme tam "jak na klavír"... Začala som tam chodiť aj s mojím druhým psom... Ale teraz je to tam vždy na dlho,nie vždy je tam veterinár,ktorého tam chcem mať... Ale čo sa týka zdrav.starostlivosti,hospitalizácie a hlavne pohotovosti,je na dobrej úrovni. (Neraz som ťahala Vitteka doslova z postele..prišiel ozaj rýchlo) Inak ak majú niekoho na hospitalizácii,vždy je na klinike lekár aj cez noc. Ale čo sa týka cenovej politiky,sú pomerne drahý a nie každý si môže u nich dovoliť náročnejšiu a zdĺhavú liečbu :ua:
gaab
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 251
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Whip it » Sob 31.01.2009 0:05

Ja mam prave ovela horsie skusenosti s cenami a kvalitou v inych klinikach...a nastastie som nemala so spom permanentne problemy.
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod energitc » Sob 31.01.2009 10:37

ja mozem len vychvalit dr.vitteka, osobne som tam bola len so sefovou civavou a drahi su poriadne ale sef si to moze dovolit a je rad ze maju pohotovost, takze mno...ja osobne chodim vsak inam:)
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Kyra9 » Pon 02.02.2009 13:10

Ja som velmi spokojna, uz sa nam raz v noci tiez podarilo P. Vitteka vytiahnut z postele a prisiel za chvilku. Su sice troska drahsi, ale aspon sa na nich mozem spolahnut. A ked sme sa museli rozlucit s manzelovym labradorom, tak ochotne prisiel k nam domov, aby hafo nemusel mat este aj stresy na klinike, ale mohol poslednykrat vydychnut doma, vo svojom pelisku.
Kyra9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Sisulilinka » Str 04.02.2009 17:40

Dr.Vittek je síce fajn, chodíme tam pomaly odvtedy, čo to otvoril, ale nemám len dobré skúsenosti, kvôli nim mi skoro uhynula Sara, lebo jej robil vyšetrenie srdca a povedal, že všetko je O.K. a nebolo /on nám to doporučil/.Následne cca mesiac po tom išla do narkózy, lebo mala úraz, nám povedal, že všetko bolo v poriadku, na srdiečko si ani nezmyslel a pak sme mali menší konflikt, lebo som mala pocit,že len ťahá z nás a jej úrazu prachy /nemám problém zaplatiť psovi veta/, a začali sme pochybovať aj o následnej liečbe, tak som išla konzultovať do Trnavy, kde im kvôli tomu, že nám zatajil, alebo zabudol povedať pár faktov skoro skolabovala a umrela. Potom nám povedal, že jaj, veď aj tu mala už problém s narkózou a keci a keci.Zbytočne sme tam zaplatili nejaké vyšetrenie, keď už viem, že ani nevedel, ako má postupovať.Ale je to len môj názor, práve je tomu hodinka, čo sme si to z očí do očí povedali, že mu už neverím a preto a preto.Veru neviem či mám doporučiť, možno je dobrý, ale nám vtedy, keď to najviac potrebovala nepomohol.Ale máme odtiaľ aj dobré skúsenosti, len sú omnoho drahší a drahší.A MVDr. Nováková tam už nerobí.
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Sisulilinka » Str 04.02.2009 19:55

RoyalCanin píše:Offtopic: ok, vymazala som ju. v novembri tam este bola, nevedela som. bola mi celkom sympaticka, snad na nu niekde narazim na inej klinike.

len doplnok mimo témy: my sme chodili hlavne za ňou, ale ju teraz prepustili, nerozumiem prečo,a tiež dúfam, že ju ešte nájdeme.Vraj robila veľa chýb :nwm: , teraz aj nám zatratila RTG snímok :ach: , ale vždy nám dobre diagnostikovala a na prvý krát, aj to spomínané srdiečko, len Vittek chcel robiť vyšetrenie... . Zaujímala sa o priebeh liečby a nemala problém, ak sme to inde skonzultovali.Škoda :nwm: A ani MVDr.Patschová tam už neni, je vypísaná na stránke, ale ona tam neordinuje asi od decembra.Majú tam nového MVDr.Jačmeníka a dve baby, len neviem, či tie sú už doštudované, možno hej, len sú strašne mladučké a nepoznám ich.
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Whip it » Štv 05.02.2009 2:49

ja tych novych nepoznam po mene, segrinho Dustyho ockovala taka mladucka blondinka, ta viem, ze dostudovana je...

Offtopic: snad si obnovia info na stranke :pac:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod štaflik » Pia 06.02.2009 13:37

Trošku z iného uhla.....
Doktorka Patschová z VetLine odišla, pretože sa to tam jednoducho nedalo vydržať. Musela aj s Dr.Novákovou ťahať aj 16hodinovky, celé nočné a aj sviatky, bohužiaľ bez odmien či príplatkov, zničilo ju to fyzicky a Dr.Vittek aj psychicky, pretože je na nich nepríjemný, povýšenecký... viem o ňon aj ďaľšie veci, ale nechcem tu zas z toho robiť bulvárny plátok, ledaže by vás to naozaj zaujímalo :hi:
Je to tak, že vo VetLine pracujú prevažne mladý veterinári, ktorí potrebujú nabrať skúsenosti, ale nikto kto má kúsok ľudskosti, to s Vittekom nedokáže dlho vydržať :pac:
Dr. Patschovú teraz nájdete v ambulancii Veterinka na Kvačalovej ulici.
There is a pleasure in the pathless woods.
There is a rapture on the lonely shore.
There is society, where none introduces.
By the deep sea, and music in its roar.
I love not man the less, but Nature more...
(Lord Byron)
štaflik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Sisulilinka » Pia 06.02.2009 15:47

:yes: aj my to vieme, aj sme na vlastné oči videli, ešte tam bol vtedý taký mladý, MVDr.Seman.Preto sme sa pohádali s "pánom šéfom", lebo začali na ich personálne zmeny a spory doplácať moje psi, keď náhle odišla MVDr.Nováková, za ktorou sme chodili.Snáď si to tam dá do poriadku.
:nie: mne vravela, že je niekde od Piešťan, ak si pamätám dobre, že sa jej smeny aj každý druhý v pondelok a piatok prehadzujú opačne ako ich má na nete a napísala mi ako tam bude presne.Ale nejsom si 100% istá, či sa niečo na tom nezmenilo.Vypýtam si číslo na ňu od Vitteka, máme s ním nedokončený rest z jeho strany, dá mi ho, dúfam.Alebo môjmu chlapovi určite a zistíme kde je, alebo bude, lebo naša Assia sa nechce nechať inému ošetriť.Dnes mi ju očkovali v parku!
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod štaflik » Pia 06.02.2009 16:40

MVDr. Seman je mojim bývalým priateľom, tak mám všelijaké brbty zo "zákulisia" :ha:
There is a pleasure in the pathless woods.
There is a rapture on the lonely shore.
There is society, where none introduces.
By the deep sea, and music in its roar.
I love not man the less, but Nature more...
(Lord Byron)
štaflik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Žužuleta » Ned 01.03.2009 11:22

Ja mam hrozne skusenosti s tou klinikou skoda ze som to nezistila skor a nikomu sa tam neda verit.
A prisla som tam o psika. Nevravim ze ich chybou ale bolo tam urcite nieco zanedbane...
Okrem Vitteka tam robia neskuseny doktori.
Uz tam nikdy nepojdem nebudem to tu vsetko rozpisovat lebo to by bolo na dlho..
Kazdy nech sa rozhodne sam...
Žužuleta
Šteniatko
 
Príspevky: 55

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Silvuch » Uto 10.03.2009 9:42

daleko lepsia uroven ako Vetpoint v petzalke, isli sme tam s umierajucim psikom (zapal maternice) a najprv mu dali kvapky do oci, ze zapalne oci a na druhy den jej chceli cistit zuby, ze to nemusi zrat kvoli tomu ze ma kamen. a tak sme utekali sem, kde jej aspon krv brali.. nuz mohli jej hned spravit sonografiu, mohlo sa zachranit viac.. teraz uz viem ze ked nebudem chcet kryt fenku, dam ju sterilizovat, lebo ta maternica je nevdacna vec...
skoda pani Novakovej, k nej sa oplatilo chodit
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie