Bratislava - VetLINE

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod majjuna25 » Pon 21.05.2012 1:32

Aj ja mám práve čerstvú skúsenosť s klinikou VetLine. Pozitívnu :jop: Okolo 22.00 som si všimla, že Ruby sa z nejakého dôvodu strašne obtiera o posteľ, gauč, koberec, ...Keď som zasvietila svetlo, zistila som, že Ruby výrazne spuchla tvár, viečka, na nose mala hrbolčeky.... zjavná alergická reakcia. Dýchanie OK, aj sa skľudnila a ležala, len spuchnutá bola. Nejak som nevedela, či ísť alebo nejsť na pohotovosť...nerada vyťahujem veterinárov z postele a ako sa poznám, zvyknem preháňať, hysterčiť, som na psa hypochonder. Keďže jej pomaly hrbolčeky mizli, mierne odpúchala a hlavne sama bola v kľude, rozhodla som sa, že pôjdem až ráno. Nakoniec mi to nedalo: zavolala som do VetLinu a frčala som tam. Ešte pred klinikou som sa chcela otočiť, mala som stále pocit, že idem zbytočne, keďže už odpúchala a nehccela som zneužívať pohotovosť.... No predsalen som vošla.
Ordinoval dr. Kaňuch - veľmi príjemný doktor, pýtal sa, vyšetril, vysvetlil, zodpovedal moje otázky :jop: Ruby sa pozdával, nechala si v pohode prehmatávať čumák, hlavu, detailne oči, papuľu. Vyjadril sa, že opuchnutá je ešte stále fakt hodne, že to vyzerá na typickú silnú alergickú reakciu. Poučil ma, čo robiť , ak náhodou by sa to vyskytlo zas - a predpísal mi aj lieky, ak by náhodou... Venoval sa nám asi polhodinku?
V podstate sa nejednalo o žiaden ani akútny, ani náročný zákrok, skôr banalitka, ktorú určite správne ošetrí každý lekár. Každopádne som veľmi spokojná s prístupom lekára. Ak sa nám vyskytne čokoľvek, zvlášť pohotovostné, nebudem váhať, pôjdem tam :yes:

Nemyslím, že je to drahá klinika, podľa mňa majú ceny úplne normálne :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod chora.vrana » Pon 04.02.2013 22:39

Ja musim tiez odporucit :smile: som z Petržalky a tu sme pobehali od Jurášika na Topolčianskej cez VetPoint a PetVet, ale aj cenovo aj prístupovo a aj vedomostami je toto zatial to najlepsie co som nasla. Z veterinarnej nemocnice v Petržke ma so smiechom vyhodili s mojou vodnou korytnackou, ze take oni nevysetruju, ako keby to nemalo pravo na zivot a nebolo to zviera...takže tam som skončila no a náš pes ma problemy od jeho kastracie, vyhodili sme tazke peniaze za rozne testy, kde nam tvrdili, ze nevedia co to je, ze asi zlcnik a az tu nam po 5tich rokoch urobili krvne testy a povedali nam ze uz od operacie mal vysoke hodnoty pankreasu, ktore ma ale vdaka nevsimnutia predoslych veterinarov uz trvale nasledky. Konkretne mam skusenosti s Dr.Bartošom, jeho pristup je perfektny, pomohol nam aj so suchozemskou korytnackou naozaj perfektne vedomosti o plazoch, vlastne aj tak som k vetlinu prisla, ze som na googli hladala veterinarov, kt. sa venuju plazom a ked som videla ich pristup presla som tam aj s oboma psami. Chcela som sa ale opytat, kedze ich nenavstevujeme az taku dlhu dobu na sterilizaciu, ma niekto skusenosti? Chcem dat fenku sterilizovat kvoli castym faloškam a chcem ist s nou urcite sem, len som chcela pocut nejake referencie ohladom takehoto zakroku. Ďakujem :no:
chora.vrana
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod clupko » Uto 26.03.2013 11:20

Ja mam s touto klinikou zatial len dobre skusenosti - boli sme tam so steniatkom na ockovanie, vsetko bolo ok, dostal nejake dobre pamlsky a ani sa moc nebal :smile:
Druhykrat som tam sla sama, chcela som sa len popytat na parazity - doktor mi vsetko trpezlivo vysvetlil, poradil.

O tyzden ideme na dalsie ockovanie, zatial sme uplne spokojni a zostavame :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod adushka » Pia 02.08.2013 10:05

My sme boli na klinike dnes. Malej Billie sa zapálili oči, jedno dosť silno. Napriek jej mykaniu sa pri vyšetrení bol doktor trpezlivý, milý, zhovorčivý, citlivý, vysvetľoval čo mal, odobral vzorku z hnisu, prebrali sme všetky možnosti a nakoniec vylovil z oka poriadnu osinu. Nasadil liečbu, upozornil na riziká, v pondelok kontrola, nemám žiadne výhrady. ( OK, možno cena, ale v centre mesta, bez objednania + cena za lieky, to sa nazbiera). Pôvodne som sa chcela strašne pochváliť že aký prístup som zažila a po prečítaní starších príspevkov som ostala celkom zarazená. Doktor sa mi nezdal ani náznakom arogantný či povýšenecký, práve naopak, diskutoval so mnou úplne normálne.
Ošetroval nás MVDr. Vittek
adushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180
Bydlisko: Zvolen/Piešťany

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Palo185 » Štv 26.12.2013 12:49

Dobrý deň, prosim ma niekto tu skusenosti s Veterinárnou klinikou na Hradskej v Bratislave? dakujem, palo
Palo185
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod hriva » Ned 02.02.2014 20:31

Maju na staromestskej parkovanie ci mam rátať s tym ze budem muset hladat miesto? Som objednaná k Vittekovi..
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod wer » Ned 02.02.2014 20:50

maju tam rezervovane 2 (alebo 3) miesta pri ceste hned.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod sith » Sob 29.03.2014 16:53

Skusenosti pomerne solidne. Najma s Kanuchom (ak by nahodou niekam odisiel asi prejdem so psom za nim). Riesil som s nim vela problemov (opakovane zapaly mocakov, nieco v uchu). S Vittekom to bolo horsie, suku mi zoperoval, ale tu polhodinu uz na nas nepockal, teda sme nevedeli prakticky nic, a informacie nenechal, akurat len lieky nechal s davkovanim. Bol som tam uz aj na pohotovosti (kratko po zaciatku) a ani mi neuctovali poplatok, asi ako staly zakaznik som mal zlavu.
sith
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 61

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Adel123 » Pon 07.09.2015 8:57

Dobrý deň,

Čo sa týka kliniky VETLINE, musím len a len chváliť.
Mali sme tú česť s pánom doktorom Vittekom, ktorý nám zachránil psíka po tom, čo požral otravu. Pani doktorka Lehotská našej Adel zašívala labku, po tom, ako ju kaderníčka doslova zdrala strojčekom z kože.
Pán doktor Muszka nám pomáhal so žalúdočnými problémami.
Pána doktora Kanúcha navštevujeme momentálne s hnisavým zápalom maternice.
Prístup všetkých doktorov bol priateľský a zároveň profesionálny. Ani by som nevedela, ktorého z doktorov vybrať ako najlepšieho, každý z nich má mnoho kvalít a ich prístup k psíkom je veľmi sympatický.
Adel123
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Lucky a Beny » Str 23.09.2015 12:07

Ešte keď som mala len Luckyho pred piatimi rokmi tak som chodila do vetline, kvôli nespokojnosti som vyskúšala iných veťošov. Teraz som bola kvôli pohotovosti donútená znovu navštíviť cez víkend vetline a bola som veľmi milo prekvapená zmene ktorá tam za ten čas nastala... nové priestory, prístroje, na recepcii ma privítala sympatická recepčná, nehovoriac o profesionalite lekárov ktorý sa môjmu choručkému Luckymu venovali aj cez týždeň. Cena vzhľadom na rozsah vyšetrení a množstvo liekov bola tiež priaznivá. Len nech sa nič nezmení lebo už sa mi nechce meniť veťoša mojich fešákov. Ďakujem za pomoc pri rýchlom uzdravení... :jop:
Lucky a Beny
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava - VetLINE

Poslaťod Joe » Štv 11.02.2016 15:08

Moje skúsenosti s Vetline su veľmi dobré. Prvý krát som sa tam dostala s mojim prvým psíkom keď začal mať v 12 - tich rokoch problémy. Pohotovosť super , prístup Dr.Kaňúcha výborný. Urobil pre neho maximum ako mohol. Už mám nového psíka a od začiatku chodím do Vetline - sú prívetivý vysvetlia poradia a sú naozaj ochotní a zastihnuteľný. Odporúčam. :smile: S Dr.Vittekom nemám skúsenosť , ale pred Dr.Kaňúchom klobúk dolu. :ahoj:
Joe
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Veterinárne ambulancie